Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 22:19

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monta poszło gładko, bo masz butlę. Kajtek butelki nie chce, smoczka nie doi, wiec dupa zbita.

    Tez bym mogła już być w drugiej ciąży, ale u mnie to daleka droga. Jeszcze nawet @ nie miałam.

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O co chodzi z kasą liczoną przed ciążą a po macierzyńskim? Jet to jakoś liczone kiedy jaka stawkę dostajesz?

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 22:19

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli, gdy zajdę w 2 ciążę 15 m-cy od porodu na L4 mam płaconą normalną pensję. Jeśli będę w ciąży przypuśćmy w 16 m-cu po porodzie wypłacają mi to, co dostaje na macierzyńskim czyli 80 % pensji?

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja, źle się czuję z taką wagą, a szczerze mówiąc jakoś nie liczę na to, że samo zleci.
    Byliśmy na weselu, Tymek został z babcią, a my jak odespaliśmy to wróciliśmy. Ale fajnie było. I dostaliśmy zaproszenie na kolejne wesele, w styczniu :D

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się źle czuję ze swoją wagą :( Ostatnio mam okropne ssanie na słodkie i nie jestem w stanie sobie odmówić :/

    Izolec, Twoj Tomcio to musi być ogromniasty skoro już nosi r. 80 :P Mój Dawidek od niedawa nosi, ale przecież jest dwa razy starszy :P

    Nuffeq, co u Ciebie? Jak Twój kawaler? :)

    Monita, gdzie Ty urlopujesz?

    U mnie już 41 dc i @ nie widać :| Tak mnie wkurzają te moje cykle, bo nie wiem czy robić test, czy czekać...

    Edit: aaaaaleeee, to byłoby wysoce nieprawdopodobne, że mogłabym być znowu w ciąży, bo w okolicach owu byłam jeszcze w Niemczech. Oby! Bo nie jestem gotowa na kolejną...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 14:11

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa68f6a9437a98f2med.jpg
    A to mój Łobiuziak :) Pokażcie swoich :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 14:26

    Madziuuuula, mon!ta^, nick nieaktualny, Nuffeq lubią tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajny blondynek :) Już na takiego dużego wygląda, niesamowite! A wzrostowo chyba jak mój Tymek, bo nosi 80/86.
    Tez ostatnio nie umiem sobie odmówić słodyczy. Ehhh, trzeba poszukać motywacji. Ale coś drugi dzień nie mogę odespać wesela.

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja85 wrote:
    Czyli, gdy zajdę w 2 ciążę 15 m-cy od porodu na L4 mam płaconą normalną pensję. Jeśli będę w ciąży przypuśćmy w 16 m-cu po porodzie wypłacają mi to, co dostaje na macierzyńskim czyli 80 % pensji?
    średią z tego :)

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 22:20

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 04:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja cierpię na bezsenność i to jest straszne.. boję się porodu.

    Monita to powodzenia! Sił i cierpliwości, bo to faktycznie jest stres.

    mon!ta^ lubi tę wiadomość

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jest został miesiąc mi jak nie wyjdzie to cóż :/

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzula ty już ostatnia prosta :-) trochę Ci zazdroszcze też bym już chciała być na rym etapie. Ja na razie o porodzie nie myślę raczej się nie boje w sumie to aż nie mogę się tego doczekać:-)

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monita, chyba za duży nacisk jest na to że musisz szybko zajść i przez to może nic z tego nie wyjść :( z resztą co Ci będę tłumaczyć, sama wiesz najlepiej.

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 22:21

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monita trzymam kciuki za ten cykl :)
    Agniesja zdjęcie Tomka wrzucę jak się jakimś cudem dostanę od kompa :)
    Madziula ty już tuż tuż:)
    a Olka u ciebie już połowa masakra jak to leci szybko.

    U nas zęby idą, młody zaczął się czołgać po podłodze (a my w trakcie remontu:\) więc noce nieciekawe.
    Tomek jest duży jak na swój wiek:) ma ok75 cm 8 kilo wagi. Wyrósł już z gondoli a w spacerówce jeździć nie chce. Najlepiej na rączkach....

    mon!ta^ lubi tę wiadomość

  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za mną ciężka noc , o godz.3 jeszcze nie spałam tak mnie plecy bolały, na dole z prawej strony. Młoda przybrała na wadze i chyba dzięki temu czuje kopniaki. Tak więc pół nocy z boku na bok i dodatkowo Mania skakała po pęcherzu więc gratis wycieczki do kibelka. Agniesja Dawid cudowny , śliczny chłopak , Izolec pewnie cieżko go tak nosić jak w wózku nie chce siedzieć. PS.końcówka sierpnia nieźle nas zaskakuje z pogodą.

    mon!ta^ lubi tę wiadomość

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 22:21

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 22:21

    Anastazja85, Madziuuuula, agniesja, Matleena, nick nieaktualny, Nuffeq lubią tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
‹‹ 297 298 299 300 301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ