Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 maja 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda a bo ostatnio miałam mega dużo zajęć , wyjazd do pl dodatkowo , załatwianie sądowych spraw itp ... później powrót do rzeczywistości i roboty . Treningi itp to mało wchodziłam ... teraz mamy przymusowe dwa dni wolnego dziś i jutro , co z piatkiem nie wiem jeszcze wiec działam ciągle ogród zakupy domowe sprawy i treningi i jestem dostępna hehe .

    To pisz coś czasem , wiesz jak to jest . Ktoś nie pisze to do samego siebie nie chce się gadać . Trzeba rozruszać to forum .

    Bilibili gratulacje .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie wiem, pisać samemu dla siebie to nie ma totalnie sensu.

    Ja od niedzieli jedynie co robię to leżę, bo skręciłam nogę :/ totalna beznadzieja, bo będę musiała zrezygnować z treningów na jakiś czas :(
    No i mieliśmy w góry jechać na Tatrzańską Łomnicę, więc też przełożyć to musimy, z resztą pogoda i tak do kitu.

    A jak tam inne dziewczyny? Kattii się już pochwaliła śliczną córcią, a czy któraś jeszcze już się doczekała maleństwa?

    Tak w ogóle to ja testuje w poniedziałek/wtorek. Ale teraz się totalnie nie nakręcam.

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 16 maja 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej :)

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 16 maja 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona dzięki :) <3
    Ruda współczuje nogi.... !!! i trzymam kciuki z atest Skarbie <3

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 16 maja 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) Zajrzałam tu i ja bo dawno mnie nie było :)
    Widzę, że Kattii urodziła - gratulacje! Mi jeszcze zostały niecałe 3 mce.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida, ale ten czas leci szybko :)

    A jak tam samopoczucie?

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 16 maja 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dobrze, bardzo dobrze znoszę ciążę więc nie mogę narzekać :) Ale już coraz ciężej i brzuchol przeszkadza :P
    A jak tam Twoje starania?

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się naturalnie, bez wspomagaczy itp.
    Przynajmniej na razie, chociaż idę 3 czerwca do mojej pani doktor, jeśli się w tym cyklu nie uda po jakiś plan konkretnego działania.
    Ja na razie zrobiłam sobie morfologię, tsh i anty TPO, tak informacyjnie dla siebie.
    Wyniki mam ładne, wręcz mogę powiedzieć, że forma życia :)

    Może w tym miesiącu lepiej też żeby jednak się nie udało, bo przez tę skręconą nogę miałam w szpitalu RTG robione i brałam przeciwbólowe, no ale nawet jeśli się udało to chyba to nie zaszkodziło.

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 16 maja 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda no to trzymam kciuki żeby się prędko udało :) Cykle masz regularne? Owulacje?
    Obserwujesz dni płodne czy spontan?

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spontan, cykle w miarę regularne, nie narzekam.

    Ostatnio w ramach luxmedu poszłam sobie tak do jakiegoś ginekologa, żeby sprawdził czy miałam owulację, pani doktor po usg potwierdziła.

    Teraz pierwszy cykl z testami owulacyjnymi, ale teraz wiem, że to nie dla mnie. Owulację czuję, bo mam wtedy takie pikanie w jajniku i wydaje mi się, że było to 9.05.

    W zasadzie wiem, że w każdy dzień płodny coś było, bo od 1 maja codziennie było jakieś zbliżenie.

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 16 maja 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to jeśli owulacje masz to też bym się nie bawiła w testy tylko wystarczy się seksic regularnie co 2-3 dzień ;) A mąż przebadany?

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 16 maja 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida miło że zajerzałąs.ale ci przeleciało

    Frida91 lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Hej dziewczyny ;) Zajrzałam tu i ja bo dawno mnie nie było :)
    Widzę, że Kattii urodziła - gratulacje! Mi jeszcze zostały niecałe 3 mce.
    No wpiernicz powinnas dostac ze tak nas zostawiłas ;p
    A dzieki kulam sie :D

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 16 maja 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    No wpiernicz powinnas dostac ze tak nas zostawiłas ;p
    A dzieki kulam sie :D
    Fajny awatar :) Jak malutka się miewa? I jak poród?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 maja 2019, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda no napewno nic się nie stanie nawet jakbyś zaszła w ciążę teraz . :)

    Oj jak ja Ci współczuję hahaha ale Ja akurat jestem specem od kręcenia kończyn dolnych hahahahaha
    No to słuchaj Ja kciukam mocno


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja w tym miesiącu się nie nastawiam, ale mój mąż mocno. Wczoraj kupił mi test i apodyktycznym głosem "siakaj". Wiedziałam, że nic nie wyjdzie, bo wczoraj był dopiero 23 dc.

    Mój mąż się pewnie dlatego tak napalił, bo w tym cyklu tylko jeden dzień był bez ❤️ i to już po owulacji, więc w dni płodne na pewno było.
    Dzisiaj 24 dc, mnie od wczoraj bolą piersi, temperatura 37 stopni. Czekam więc do wtorku, żeby przetestować, ale ja to się cudów nie spodziewam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Fajny awatar :) Jak malutka się miewa? I jak poród?
    Poród szybki bo z 3h ale najbardziej bolesny ze wszystkich które mialam chyba mój organizm już ma dosyc ;p Chociaz poród zapowiadal sie bo noga dawala mi znaki xD
    Mala dobrze ale miewa problemy z brzuszkiem to raczej na tym etapie taki standard ;) Po za tym dosyc ładnie sypia i rzadko kiedy wydaje z siebie jakies dzwieki a jak ty sie czujesz z maluszkiem?
    Co do avataru slabo widoczny bo nie da sie przesunac wiec pokaze tutaj.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/24e60b5144f4.jpg

    Mam tez takie:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/38a098673da8.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2019, 14:11

    Frida91, nick nieaktualny, werni lubią tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 17 maja 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii
    O kurde 3h? To niezle się uwinęłaś! :P A ile Malutka mierzyla i wazyla?
    To fajnie że mała wam nie daje tak mocno popalić. Problemy z brzuszkiem to norma w sumie. Ale z trójką to już pewnie masz niezły sajgon. Super fotki :)
    Ja się czuję dobrze, Mała waży już kilogram :) Teraz na przełomie maja i czerwca będziemy już kupować wszystko typu wózek,łóżeczko itp.itd. Trochę rzeczy typu ubranka i akcesoria już mamy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 maja 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam.
    Ruda no nie ma co się nastawiać bo nawet seks w owulacje nie daje pewności zajścia . No to czekamy razem z Tobą , weekend dzieli tylko . A te piersi to mogą od wszystkiego boleć . I na okres i na ciążę.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 437 438 439 440 441 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ