X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 maja 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    A ja w pracy, z moją skręconą stopą.

    Ale dziewczyny robię furorę, bo chodzę po pracy w takich różowych klapeczkach z futerkiem, żeby mi było wygodniej, bo normalnych butów nie ubiorę jeszcze, no chyba, że na chwilę.
    A pracuję z samymi facetami :D podśmiechujki są!



    Kocham te klapki, sama mam takie ale czarne .

    Nie pisalas nic ze noge skrecilas :o


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałaaaam 16 maja! :D

    No te klapeczki są przegenialne ja mam takie różowe, bo uwielbiam wszystko w tym kolorze :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 maja 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te rozowe to bardziej w kolor pudrowego rozu ale piekne sa faktycznie . Ja za to kocham czarne :D


    Musialam przeoczyc Twoj post albo zapomnialam kurcze .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 maja 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no tak rozowe i z futerkiem to już u facetów coś się kojarzy. :)
    Ja to dzis odwiedzialam rodziców i zostaje do piątku. Jutro mam dentystę. I chyba tez zajde do lidla bo widziałam w gazetce ze maja być ubranka dla dziecka i ubrania dla ciężarnych.
    Chyba ostatni raz jadę autobusem do nich. Strasznie trzęsie na nierownych drogach. Z powrotem to tata mnie odwiezie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka, a Ty przed ciążą robiłaś wszystkie zęby, najmniejsze ubytki itp., czy robisz sobie w ciąży już ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Kattii
    O kurde 3h? To niezle się uwinęłaś! :P A ile Malutka mierzyla i wazyla?
    To fajnie że mała wam nie daje tak mocno popalić. Problemy z brzuszkiem to norma w sumie. Ale z trójką to już pewnie masz niezły sajgon. Super fotki :)
    Ja się czuję dobrze, Mała waży już kilogram :) Teraz na przełomie maja i czerwca będziemy już kupować wszystko typu wózek,łóżeczko itp.itd. Trochę rzeczy typu ubranka i akcesoria już mamy.
    50cm długa i ważyła 3430 ;) tylko 2g wiecej niż jej siostra kiedy sie urodziła bo Victoria miała 3428 :D

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 23 maja 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni my kupiliśmy wózek Bebetto Torino Si :) Prawdopodobnie w tą sobotę go odbierzemy.

    Kattii o to niezły wynik :)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 24 maja 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej z rana. U mnie już plamienie, więc dziś lub jutro będzie małpiszon. Tak sobie myślę, że może to i dobrze, bo w 13 lipca lecimy na wakacje i nie chciałabym żeby coś się stało, gdybym była w ciąży. A samolot w pierwszych tygodniach chyba nie jest wskazany.

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 maja 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Hej z rana. U mnie już plamienie, więc dziś lub jutro będzie małpiszon. Tak sobie myślę, że może to i dobrze, bo w 13 lipca lecimy na wakacje i nie chciałabym żeby coś się stało, gdybym była w ciąży. A samolot w pierwszych tygodniach chyba nie jest wskazany.
    To jest roznie. Niekoniecznie od samolotu cos sie moze stac a od tego ze slaba ciaza i kobieta o tym nie wie jeszcze ... a przyklepuje sie ze to od lotu . Tak na dobra sprawe nawet w pierwszych tyg nie ma jak to wplynac na ciaze ...
    Osobiscie latam duzo w zyciu samolotami a w ciazy wrecz latalam co 1.5 miesiaca max co dwa i to po dwa razy w przeciagu np. Tygodnia . Przymusowo a nic sie nie stalo . Latalam od samiutenkiego poczatku do 35 tyg bodajze . Pozniej juz nie wpuszcza do samolotu takze musialam siedziec na dupie :D


    Ja czekam wciaz na okres , dzis badz jutro ma byc .
    To co jak 12 lipca lecicie to jest 7 tyg jakies prawie to koniec ze staraniami na dwa miechy ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 maja 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda miałam iść do dentysty i różne badania porobić ale zaciazylam. Byłam na kontroli i okazało się ze musiałam dwa zęby zrobić. To odrazu jeden mi zrobiła i w czwartek drugi. Teraz koniec mam z wizytami. Jakby się coś działo to dopiero po porodzie.

    Frida ja to jestem zielona co do wozkow. Ale bym chciała żeby koła były skrętne i duże.

    Katti kupiłam ubranka trochę na 50cm bo nic nie wiadomo jaki maluch będzie :) a Twoja ładnie rośnie :)

    Kasia a gdzie lecicie? :) właśnie to różnie bywa jak pisze Zakręcona z samolotami.

    Kattii lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 24 maja 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem właśnie, że różnie bo jak byłam w ciąży z Marysią i nie wiedziałam jeszcze o tym to leciałam samolotem :-) i urodziła się piękna, zdrowa i dorodna :)
    U mnie też się coraz bardziej z ciotką rozkręca :( starać się nie zaprzestaję :) chociaż ja kocham się opalać, a w ciąży wiadomo jak jest. W przyszłym miesiącu już nie robię żadnych testów. Nie ma mowy!
    Werni lecimy na Korfu 😍
    ZakręconaOna wrote:
    To jest roznie. Niekoniecznie od samolotu cos sie moze stac a od tego ze slaba ciaza i kobieta o tym nie wie jeszcze ... a przyklepuje sie ze to od lotu . Tak na dobra sprawe nawet w pierwszych tyg nie ma jak to wplynac na ciaze ...
    Osobiscie latam duzo w zyciu samolotami a w ciazy wrecz latalam co 1.5 miesiaca max co dwa i to po dwa razy w przeciagu np. Tygodnia . Przymusowo a nic sie nie stalo . Latalam od samiutenkiego poczatku do 35 tyg bodajze . Pozniej juz nie wpuszcza do samolotu takze musialam siedziec na dupie :D


    Ja czekam wciaz na okres , dzis badz jutro ma byc .
    To co jak 12 lipca lecicie to jest 7 tyg jakies prawie to koniec ze staraniami na dwa miechy ?

    010ihgqsegoetpqq.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 25 maja 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja też czekam na @.ma byc według wykresu jutro i raczej będzie tak bo temp już spada i czuje ja za rogiem

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 maja 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne są te wyspy greckie. Byłam na Krecie z dwa lata temu i było super :)

    To dziewczyny za wszystkie trzymam kciuki żeby szybko odeszła malpa.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w październiku mamy zamiar lecieć do Turcji, nawet w ciąży myślę, że polecę, jeśli będę.
    No chyba, że będą jakieś przeciwwskazania.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 maja 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    My w październiku mamy zamiar lecieć do Turcji, nawet w ciąży myślę, że polecę, jeśli będę.
    No chyba, że będą jakieś przeciwwskazania.
    Jak nie bedzie zagrozona to napewno smialo bedziesz mogla leciec :)

    Jak dzisiaj dzien minal ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale co będzie tego nie wie nikt, więc czemu mam sobie wakacji nie planować?

    Ja jestem u rodziców na wiosce dzisiaj do jutra, nie było mnie już trochę, a następnym razem przyjadę na 18stkę do brata za miesiąc.
    Nie mam pomysłu co mu kupić. Czy nie lepiej pieniądze? Jak myślicie?

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 maja 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co , osobiscie cieszylam sie z kasy na swojej osiemnastce . Jedni powiedza ze to pojscie na latwizne ale moim zdaniem to okej bo nie kupisz mu mikrofali hahahaha roweru jak na komunie a wycieczki mu nie wykupisz bo sorry no troche drogi prezent by byl mimo ze brat . Chyba ze kogos stac to jak najbardziej ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 maja 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez swojemu bratu ale ciotecznemu tydzień temu dałam w koperte pieniądze.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Ruda miałam iść do dentysty i różne badania porobić ale zaciazylam. Byłam na kontroli i okazało się ze musiałam dwa zęby zrobić. To odrazu jeden mi zrobiła i w czwartek drugi. Teraz koniec mam z wizytami. Jakby się coś działo to dopiero po porodzie.

    Frida ja to jestem zielona co do wozkow. Ale bym chciała żeby koła były skrętne i duże.

    Katti kupiłam ubranka trochę na 50cm bo nic nie wiadomo jaki maluch będzie :) a Twoja ładnie rośnie :)

    Kasia a gdzie lecicie? :) właśnie to różnie bywa jak pisze Zakręcona z samolotami.
    No warto miec na każdą długosc... ja miała kilka szt na tiny nawet ale dlatego ze je dostalam chociaz i tak wiedziałam ze moja na bank nie bedzie poniżej 3kg hehe
    Teraz dzieciaki caly tydzien wolne od szkoly.... zwariuje xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2019, 08:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też się najbardziej chyba cieszyłam z pieniędzy jak miałam 18 lat, bo sobie zbierałam wtedy na prawo jazdy i pierwszy samochód.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2019, 09:07

‹‹ 439 440 441 442 443 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ