Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 💕2021💕
Odpowiedz

💕2021💕

Oceń ten wątek:
  • Marti7 Koleżanka
    Postów: 59 46

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynka25 wrote:
    Jej faktycznie krótki 🤔 bierzesz coś na takie krótkie cykle?

    Byłam u ginekologa, porobiłam badania. Owulacje są w porządku, hormony wszystkie w normie. Moja ginekolog powiedziała, że taki 22dniowy cykl jest okey (mieści się w normie). Ufam jej, bo mojej siostrze pomogła zajść w ciąże. Ale po kilku nie udanych próbach wiadomo różne negatywne myśli bywały 🙈
    Biorę obecnie kwas foliowy i olej z wiesiołka, oby to pomogło :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2021, 22:33

  • Weronika 9592 Przyjaciółka
    Postów: 103 27

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Może jutro rano się uda,?
    Dużo zdrowia dla córki :)
    No mam nadzieję, że się uda i będę wiedziała co i jak..
    Dziękuję. Mam nadzieję, że już niedługo jej przejdzie bo tak bardzo biedna się meczy

    ❤️Zuzanna❤️ 01.04.2019❤️
  • Weronika 9592 Przyjaciółka
    Postów: 103 27

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti7 wrote:
    Cześć :) ile starań za Tobą?
    Staramy się z M już półtora roku. Mam nadzieję, że w końcu się uda i córka będzie miała rodzeństwo ❤️

    ❤️Zuzanna❤️ 01.04.2019❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika 9592 wrote:
    No mam nadzieję, że się uda i będę wiedziała co i jak..
    Dziękuję. Mam nadzieję, że już niedługo jej przejdzie bo tak bardzo biedna się meczy
    Trzymam kciuki za test i córcie!

    Weronika 9592 lubi tę wiadomość

  • Marti7 Koleżanka
    Postów: 59 46

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika 9592 wrote:
    Staramy się z M już półtora roku. Mam nadzieję, że w końcu się uda i córka będzie miała rodzeństwo ❤️

    Szczerze trzymam kciuki! I gratuluje córeczki ☺️

  • Weronika 9592 Przyjaciółka
    Postów: 103 27

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti7 wrote:
    Szczerze trzymam kciuki! I gratuluje córeczki ☺️
    Dziękuję😉. O córkę staraliśmy się 4 lata mam nadzieję, że teraz uda się szybciej.. oby.

    ❤️Zuzanna❤️ 01.04.2019❤️
  • Pum Przyjaciółka
    Postów: 126 48

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika 9592 wrote:
    Dziękuję😉. O córkę staraliśmy się 4 lata mam nadzieję, że teraz uda się szybciej.. oby.

    Na pewno się uda ✊✊✊

    Ja '92, Maz'85

    Starania od ok 2020

    Po drodze po szczęście dużo zakrętów.
    Wizyta w klinice leczenia niepłodności, niskie parametry nasienia, u mnie wycięta tarczyca i leczenie jodem oraz cukrzyca typu 2- pod kontrolą cukry ok, różne badania zrobione. Starania na razie zawieszone.
    Będzie dobrze, nie ma innej opcji.
  • Marti7 Koleżanka
    Postów: 59 46

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika 9592 wrote:
    Dziękuję😉. O córkę staraliśmy się 4 lata mam nadzieję, że teraz uda się szybciej.. oby.

    Że też musi to tyle trwać... Gratuluje cierpliwości :) mega szacun😉

  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się chyba za wcześnie ucieszyłam, bo wciąż nie ma okresu (27dc, płodny śluz 10/11dc, miałam nadzieję,że owulacja była może się przeliczylam...) jest tylko lekko różowy sluz w bardzo małej ilości (tylko w środku ) Dlaczego to tyle wszystko musi trwać jestem wściekła jak już mam zestaw leków witamin to nie przychodzi @, A mam w planach iść jak dostanę @ do gin, powiedzieć o tych plamieniach może da mi duphaston...🤷‍♀️

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika 9592 wrote:
    Hej dziewczyny. Dopiero teraz mam czas aby tu zajrzeć. córka chora, więc mam totalną masakrę... przez co, nie miałam nawet czasu ani chęci do zrobienia kolejnego testu😒 a miesiączki u mnie nadal brak🙄

    I witam wszystkie nowe dziewczyny 😉
    To czekamy z Tobą na test 🤗

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • Pum Przyjaciółka
    Postów: 126 48

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki co taka cisza?
    Piszcie co tam u Was.

    Ja dalej czekam na wyniki z tej krwi (pewnie w poniedziałek będą)
    No i na wyniki nasienia.

    Wg apki zbliża się owu ale nie wiem czy tak bo niby mam mieć w 16dc ale to za wcześnie dla mnie bo mam długie cykle. W poprzednim cyklu miałam chyba w 31/32dc owu
    W jednym (jestem pewna bo gin na USG widział pęcherzyki) miałam 26dc (i był śluz odpowiedni)
    A w jeszcze innym 21dc
    Zresztą jak mam owu to boli mnie podbrzusze z jednej albo drugiej strony.

    Ja '92, Maz'85

    Starania od ok 2020

    Po drodze po szczęście dużo zakrętów.
    Wizyta w klinice leczenia niepłodności, niskie parametry nasienia, u mnie wycięta tarczyca i leczenie jodem oraz cukrzyca typu 2- pod kontrolą cukry ok, różne badania zrobione. Starania na razie zawieszone.
    Będzie dobrze, nie ma innej opcji.
  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 542 249

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie lipa też czekam, ale na @. 27dc.

    To faktycznie masz bardzo długie cykle, czym są spowodowane?

    06.04.22r. 👶 Syn 💙

    2023r. 4x ciąża biochemiczna

    15.04.24 ⏸
    17.04.24 🩸48,3
    19.04.24 🩸159,5
    21.04.24 🩸430,8
    23.04.24 🩸1135,0
    25.04.24 ⭕ pęcherzyk ciążowy na USG🥰

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za zamierzam testować we wtorek :) ale jakoś się nie nastawiam na cud 😏

  • Marti7 Koleżanka
    Postów: 59 46

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Za zamierzam testować we wtorek :) ale jakoś się nie nastawiam na cud 😏

    Trzeba myśleć pozytywnie, trzymam kciuki! ✊☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti7 wrote:
    Trzeba myśleć pozytywnie, trzymam kciuki! ✊☺️
    Ja wolę myśleć negatywnie niż się potem rozczarować się dzięki :)

    Martasa lubi tę wiadomość

  • Pum Przyjaciółka
    Postów: 126 48

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Hej. U mnie lipa też czekam, ale na @. 27dc.

    To faktycznie masz bardzo długie cykle, czym są spowodowane?

    Do końca nie wiem jestem w trakcie diagnostyki.

    Ja '92, Maz'85

    Starania od ok 2020

    Po drodze po szczęście dużo zakrętów.
    Wizyta w klinice leczenia niepłodności, niskie parametry nasienia, u mnie wycięta tarczyca i leczenie jodem oraz cukrzyca typu 2- pod kontrolą cukry ok, różne badania zrobione. Starania na razie zawieszone.
    Będzie dobrze, nie ma innej opcji.
  • Martasa Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Ja dzisiaj wg apek powinnam dostać @, na razie nie ma. Czekam...

    Marti7 lubi tę wiadomość

  • Marti7 Koleżanka
    Postów: 59 46

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Ja wolę myśleć negatywnie niż się potem rozczarować się dzięki :)

    W sumie tak się łatwo mówi, żeby nie myśleć ale się nie da! 😀 Oglądasz reklamy- dzieci, idziesz do znajomych- dzieci, wychodzisz na spacer- dzieci, odpalasz Facebooka- coraz więcej dzieci 😁

    Martasa lubi tę wiadomość

  • Marti7 Koleżanka
    Postów: 59 46

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martasa wrote:
    Hej dziewczyny,
    Ja dzisiaj wg apek powinnam dostać @, na razie nie ma. Czekam...
    Dawaj znać na bieżąco ☺️ Jesteśmy z Tobą!

  • Martasa Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti7 wrote:
    Dawaj znać na bieżąco ☺️ Jesteśmy z Tobą!
    Dziękuję! Ogólnie czuję się lekko jak na okres, choć jakoś inaczej. Ogólnie cały tydzień mam baaardzo czule sutki, wręcz bolą jak dotykam...

    Marti7 lubi tę wiadomość

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ