X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • umbatikium Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja już od 5 dni po terminie @ a testy (tylko robione po południu) negatyne, nie wiem czy ma to wpływ ale testy mam z allegro te tanie) hmm tym m-c ani nie mierzyłam temp ani nic nie badałam miała być przerwa w staraniach. hmmmmm....... zmieniło się trochę zmieniłam pracę tak trochę lipa by była .....ale mam mętlik chciałabym ale ale.........

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena trzymam kciuki za walkę żołnierzyków w dotarciu do celu :)

    Kawuszka dzięki za radę, bo już dawno się naczytałam, że badania męża to podstawa i od maja sama biorę się za wyniki bo już za długo trwają moje "naturalne" starania a badań prawie żadnych (taką mam fajną gin, baba nie ogarnia, że trzeba coś badać). Niestety nie pomogę Ci w dawkowaniu Dupka bo jeszcze nie doszłam do tego etapu leczenia i wspomagania, ale trzymam kciuki za pozytywne zakończenie:)

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umbatikium nie zawsze testy mogą dać odpowiedź, jeśli coś podejrzewasz to idź daj krew na bete. odpowiedź będzie pewniejsza niż testy.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawuszka witaj ponownie :)
    umbatikium test zrób rano a jak nie to beta :) życzę II kresek :)
    nadziejka zrobisz badania i będzie git a może czas zmienić gina skoro nie chce badań robić??

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawuszka wrote:
    Mąż wykonał szereg badań, ja również, leżałam w szpitalu i wiemy na czym stoimy. Niestety u męża wyszedł problem z nasieniem, dlatego obecnie przez 3 miesiące mąż ma przyjmować FertilaMan Plus a ja Duphaston. Tylko dzisiaj wyszłam od lekarza i nie pamiętam od którego dc mam go brać :)

    ja zaczynam brać 2 dni po owulacji.
    A jeśli nie mam monitoringu w danym cyklu to od 14dc.

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od dzis zaczelam, a mam 17dc, bo w pon bul pecherzy, 20mm i nie wiedzielismy czy peknie czy sie torbiel znowu zrobi, wiec dopiero jak dzis sie okazalo, ze pekl ladnie, to mi kazal brac raz dziennie. Ale zaluje, ze przeczytalam ulotke >.<
    Aha, no i mam zazywac przez 10 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 21:08

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • EMI_KUB Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane Moje 88 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 12:54

  • EMI_KUB Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie nic pewnego narazie...

    c0ac339903462513025b287843396a0e.png

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Przyłączam się do wątku z mojego rocznika :)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi ładnie się zaczęło :) trzymam kciuki.

    Alicjaaaa witaj wśród nas :)

  • Xaxa Autorytet
    Postów: 520 132

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, chwilkę mnie nie było :) w międzyczasie usg wykazało, że wszystko wygojone i mogę się starać ale... wczoraj byłam u innego lekarza i powiedział dla mnie coś szokującego... że macicę mam przesuniętą w prawo a prawy jajowód mam pogrubiony (badanie tylko na fotelu)... nie wiem czy to jakiś szaman czy co ale w zeszłym roku miałam jazdy z prawym jajowodem i stan zapalny a przed badaniem tego mu nie mówiłam wiec chyba szaman :P dostałam leki na zrosty i może zdecyduję się na fizjoterapię (koszt aż 20zł za laser). Jak nic szaman :D
    ale martwi mnie co innego ;( od miesiąca przyjmuję euthyrox i nagle mój cykl - bez owu i 22dni! chyba wina euthyroxu i nie wiem co z nim dalej robić ;( czy cykl sie ustabilizuje czy go odstawić ;((((

    km5sf71xff50fx7u.png
    Aniołki 02.2015 8tc 02.2016 9tc 11.2016 -cb ;(
    07.2016 bardzo złe wyniki u M - kuracja
    MTHFR C677T homozygota, mutacja Leiden, mutacja w genie protrombiny i pai - taki mam piękny zestaw

  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    W tamtym tygodniu jeszcze raz wylądowałam u lekarza. Wiem już wszystko jeśli chodzi o Duphaston, jak go mam brać itd. Tak jak ostatnio napisałam, wiemy na czym stoimy, ja mam swoje leki do brania, mąż swoje. Plan działania jest i po prostu zobaczymy jak potoczy się to wszystko!

    Trzymam za Was kciuki! Miejmy nadzieję, że 2015rok będzie dla nas szczęśliwy! Jeszcze dużo cykli przed nami!

    Miłego dnia! :)

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolaczam do Was jako tak z rocznika 88 :)
    Mam pytanko. Wiem, ze to na pewno na formum juz bylo, ale tyle tu wpisow, ze dokopac sie do odpowiedzi jest trudno :)
    Biore duphaston przez 12 dni. Po tych dniach mam go odstawic i czekac na @ lub na zrobienie testu jesli @ sie nie pojawi, ale czy odstawienie dupka nie moze spowodowac ewentualnego poronienia? Czy jak po tych 12 dniach od razu zrobie Bete to wynik bedzie juz miarodajny? Cykle mam 29 dniowe, a dupka odstawiam w 25 dniu...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona odstawienie dupka w ciąży może grozić utratą tej ciąży w ostatnim dniu brania dupka leć na bete jak wyjdzie pozytywna do do gina a jak nie to normalnie odstaw i @ sobie przyjdzie.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wlasnie chce zrobic, ale tez czy na bete nie bedzie za wczesnie? To bedzie 25 dc, a teoretycznie owulke wyznaczylo mi na 15 dc, wiec to bedzie dopiero 10 dni...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to powinno już coś wyjść

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Kaszka Przyjaciółka
    Postów: 107 101

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawuszka czy na spermiogram dostaliście skierowanie czy załatwialiście prywatnie? My staramy się pół roku, i zastanawiam się czy to nie czas na podstawowe badania. Tylko nie wiem jak się do tego zabrać

    ckaiflw1xmxjuufc.png
  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaszka, my mieliśmy skierowanie na to badanie, ale na szczęście prywatnie nie jest to jakiś zabójczy koszt, więc też można sobie zrobić. Najlepiej by było sięgnąć porady lekarza. Pół roku, to nie jest taki długi czas. My 3 lata byliśmy "otwarci" na dziecko, a ostatnie 1,5roku to już były starania i wiedzieliśmy, że coś musi być na rzeczy. Zaczęliśmy się interesować i wzięliśmy się za badania. Zorientujcie się w temacie, ale może jeszcze nie róbcie sobie ciśnienia? Z drugiej strony szkoda tracić czas i wiem, że mogliśmy wcześniej się przebadać.

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko moje wielkie gratulacje! Trzymam kciuki za pomyślny czas dla Ciebie :)

    Vuko lubi tę wiadomość

  • Kaszka Przyjaciółka
    Postów: 107 101

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie damy sobie jeszcze trochę czasu :) "orientuje" się na wszelki wypadek :)

    ckaiflw1xmxjuufc.png
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ