X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki, dzieki :-* ja w robocie siedze ehh

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko, dobrze, że mdłości Cie nie męczą ;)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 3 maja 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko, daj znać tutaj po ginie! :)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 maja 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ósemeczki co tam słychać ??

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • noelka Autorytet
    Postów: 429 275

    Wysłany: 17 maja 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nic nowego, czekam na @ ;) dzisiaj skusiłam się na test, chyba z głupoty - negatywny...

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 maja 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noelka ja też czekam na @ a mocno się spóźnia no ale obiecałam sobie że nie będę jej póki co wywoływać niech sama przyjdzie.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • noelka Autorytet
    Postów: 429 275

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile Ci się już spóźnia? Mnie się w sumie nie spóźniła, jutro powinna przyjść ;)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam wlasnie skok tempki przed owulka. Jutro wizyta u gin i USG, wiec zobaczymy co sie tam dzieje :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 20 maja 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noelka wrote:
    U mnie nic nowego, czekam na @ ;) dzisiaj skusiłam się na test, chyba z głupoty - negatywny...
    U mnie to różnie bo ja mam nieregularnie @ więc do końca to nie wiadomo ile się spóźnia.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • noelka Autorytet
    Postów: 429 275

    Wysłany: 20 maja 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie dzisiaj przyszła... Ale w sumie nie jestem zaskoczona :P po raz kolejny obiecuję sobie - w tym cyklu bierzemy się do roboty :P

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 20 maja 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noelka do mnie też dzisiaj przyszła :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 20 maja 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po ciąży biochemicznej zaczynam nowy cykl, z nową nadzieją! Trzymam kciuki za Was :)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!

    Wczoraj miałam totalny dzień świstaka... Wiem, że rzadko tutaj bywam, ale w pewnym momencie nie chciałam wchodzić na forum, czytać o możliwościach posiadania potomostwa w Internecie, o objawach ciąży itd... Nakręcałam się czasami za bardzo, że może to ten cykl...dlatego miałam przerwę, czytam Was ale mało piszę.

    Muszę się z Wami podzielić, w zasadzie bardziej chcę po prostu. Wiem, że doskonale rozumiecie to co czuje bo przechodzicie przez to samo.

    Starań u nas ciag dalszy. Mąż bierze Fertilman, ja Dupka no i tak jeszcze miesiąc, a jak się nie uda to idziemy na wizytę do naszego lekarza, żeby przejść do kolejnych działań.

    Wszyscy dookoła zachodzą w ciążę, koleżanki, znajome, na piętrze mam dwie sąsiadki i one są OBIE w ciąży obecnie, jakby się umówiły :) A do tego dowiedziałam się, że moja szwagierka jest w ciąży! Oczywiście bardzo się cieszę bo ich kocham, to moja rodzina, ale wiecie jakie to uczucie...
    Znowu KOMUŚ się udało a my czekamy...

    Momentami to można ześwirować....

    Najgorszy jest dla mnie strach i odpowiedź na pytanie: a co jeśli nie będziemy mogli mieć dzieci? Coś okropnego. Czasami patrzę na ludzi, którzy mają dzieci a ich wcale nie pragnęli, wręcz dziecko które się pojawiło jest dla takich osób udręką. Zastanawiam się jak Bóg stworzył ten świat i dlaczego niektórzy muszą przechodzić przez takie rzeczy jak my, jak nasze forumowiczki...

    Ehh, dziękuję że jesteście! Mimo, że nie jestem regularnie, to czuję z Wami więź, bo wiem że tylko osoba, która przechodzi przez podobne problemy może nas zrozumieć. Inni mówią, że wiedzą, że to jest trudne...ale skąd mogą wiedzieć skoro mają np. dwoje czy troje dzieci i patrzą na ich rozwój.

    Ewidentnie dopadł mnie podły nastrój!

    Dzięki, że jesteście!

    Bądźmy dzielne, ładujmy się wzajemnie pozytywną energią, ponieważ naprawdę czasami jest trudno.
    Pozdrawiam Was!

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • Malina2144 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Malina2144
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Malina :)

    Kawuszka czytam ten post i mam wrażenie że ja go napisałam :P Mam dokładnie tak samo, wszyscy wokół "ciążaci" tylko ja wystawiona na ogromną cierpliwość. Ja jestem teraz na etapie przyjęcia tego z pokorą, ale miewałam także cykle, gdzie ryczałam z mojej wielkiej niemocy.

    Ja już jestem po zmianie lekarza i nowy start przede mną i mężem. Nowe badania i nie obejdzie się bez histeroskopii bo zamiast jednego polipa mam już dwa. Bo przecież jednemu się chyba nudziło i zawołał sobie drugiego do towarzystwa :P do końca miesiąca robię profil hormonalny i z wynikami jadę po skierowanie bo te moje polipy działają jak korki i tak to się nie da :p

    Jest czas wakacji, urlopów więc można się troszkę zresetować, czego sobie i Wam wszystkim życzę :):)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka dlatego ja do starań zawsze wracam na jesień :D A w lecie się nie staram :D
    A u mnie sąsiadka 23 lata i 4 dziecko w drodze i co mam powiedzieć?? W rodzinie wszyscy bez problemu tylko ja bez dziecka ale już mi to wisi.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i pewnie, bo fizia można dostać. Co ma być, to będzie ; dla nas też Bóg napisał scenariusz macierzyństwa, tylko najwidoczniej nie teraz. Także reset wakacyjny dobrze zrobi :)

  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejka88 wrote:
    No i pewnie, bo fizia można dostać. Co ma być, to będzie ; dla nas też Bóg napisał scenariusz macierzyństwa, tylko najwidoczniej nie teraz. Także reset wakacyjny dobrze zrobi :)

    W to właśnie trzeba wierzyć! Bóg wie co robi i gdzieś jest dla nas plan, tylko jeszcze nie został wdrożony w życie! :) Nie ten czas.

    zekałam na okres ostatnio i dostałam plamienia w sobotę 13 czerwca i myślałam, że to okres, ale trwało to dwa dni i dzisiaj już sucho. Strasznie dziwna sprawa. Dzisiaj koleżanka w pracy mnie nakręcała, że to bardzo możliwe, że ciąża i żebym zrobiła test itd...

    Nie wiem co o tym myśleć. Tyle testów negatywnych wyrzucałam już do kosza, że mam dosyć. Z drugiej strony, kto wie??
    Znacie taki przypadek plamień brązowych 2 dni i koniec, gdzie zakończyło się to ciążą? (Znowu nakręcanie głowy, ale tak to jest jak się tego pragnie najbardziej na świecie).

    Wariuję?!?!?!

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka dokładnie Bóg ma dla nas plan tylko my musimy wierzyć że ten plan jest dla nas najlepszy z możliwych i musimy pozwolić Bogu działać w naszym życiu a nie zamykać się tylko bo chcemy i tak ma być.

    Kawuszka zrób test najwyżej kolejny negatyw będzie ale nie będzie się tyle zamartwiać.

    Kawuszka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta - Chyba zadziałam, nie mam nic do stracenia. Każdy przypadek jest inny i trzeba się przekonać!

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ