X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 28 października 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1988 wrote:
    dzięki dziewczyny! :* ale ja chyba jestem jak niewierny Tomasz- jak usłyszę serduszko to wtedy będę się cieszyć na 100% ;) a co do mojego ślubu, to braliśmy 29.06.2013 r.
    aaa OK, myslałam ze tego samego dnia miałyśmy ślub ;) nie umiem liczyc :P wstyd hahaha :P

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 28 października 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka wrote:
    aaa OK, myslałam ze tego samego dnia miałyśmy ślub ;) nie umiem liczyc :P wstyd hahaha :P
    albo ja złą datę wpisałam przy generowaniu suwaka :P
    Alimak wrote:
    Karola mierzyłaś temperaturę? Który cykl okazał się tym szczęśliwym dla Was? :)
    temperatury nie mierzyłam, jedyne co, to od 4 miesięcy biorę kwas foliowy :) a jeśli chodzi o cykl to chyba 3... To trochę skomplikowane. Zaczęliśmy się starać w kwietniu (przez 2 cykle), później dostałam nową prace więc uważaliśmy przez wakacje (żeby po tygodniu pracy nie oznajmić pracodawcy, że jestem w ciąży :P) no i we wrześniu był spontan (na zasadzie "będzie, co będzie. W sumie to mam w nosie kierownika :P"), który okazał się owocny ;)

    elmalia lubi tę wiadomość

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 28 października 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie! Polecam wszystkim wrzucenie na luz, choć wiem, że to nie jest takie łatwe. Nie odmawiajcie sobie przyjemności- jak chcecie wypić winko, to pijcie, jak chcecie od czasu do czasu zjeść coś niezdrowego to też sobie pozwólcie :) ja jakoś specjalnie się nie ograniczałam w ostatnich miesiącach. Wyrzućcie swoje wykresy, termometry i czerpcie przyjemność z bliskości ze swoim mężem czy partnerem :)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 28 października 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak Cię ma to uspokajać to dobrze ;) a ile taki termometr kosztuje?:>

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 28 października 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, gratuluję!! Super news:)
    Ja też termometru nie wyrzuce, bo był za drogi :p ja mam taki co mi zapiauje pomiary, a po 3 miesiącach ma sam wyznaczać owu i @. Chyba dałam za niego jakieś 250-300zł? O ile mnie pamięć nie myli :)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 28 października 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no z tym wyrzucaniem to taki żarcik. Szkoda faktycznie by 300 zł wylądowało w koszu :P nawet nie wiedziałam, że taki drogi może być taki "gadżet"...To teraz ja trzymam kciuki żeby termometry pomogły wam do końca roku w upragnionej ciąży :)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 28 października 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Cudownie Karola, w sumie to za pierwszym podejsciem ;) po przerwie, ah cudownie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 19:51

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 28 października 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola gratulacje. Mam nadzieje, ze zarazisz nas tu teraz szybciutko. Czarna Kawa ja tez dzisiaj mialam koszmarny dzien, ale pomogl basen ;)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 28 października 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tego zarażania, to wam powiem, że chyba też jestem jego ofiarą :P pracuję obecnie na miejscu dziewczyny, która jest na urlopie macierzyńskim, bo urodziła we wrześniu :P Trzymam kciuki za dalsze "zarażenia" ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 20:35

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 28 października 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to ja się zarażać mogę i chce!!!!:)

    Alimak - yeees! Wreszcie w czymś wygralam :D

    P.S. moje temperatury znowu zapowiadają się na niskie i skaczące o_O

    Karola1988 lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 28 października 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam drugi, ale też elektroniczny :( A Ty jak wierzysz, nie w ustach?
    Może powinnam kupić taki jak Twój?

    Anika27 lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 28 października 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A fajnie, trochę mięśnie pleców czuje, ale ogólnie nie miałam dziś zakwasow. Niewykluczone, ze jutro będą :p
    Ogólnie jestem zadowolona chociaż układu nie znałam i troszkę kroczek się mylił :) kupiłam karnet na 4 wejścia w miesiącu, póki co musi mi wystarczyć. I tak dobrze, ze wreszcie poszłam :)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 29 października 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Dziewczyny
    Byłam dziś na USG u lekarza, bo mój cykl się przedłuża dziś już 34 dc a @ nie widać. Ale na USG też nic nie widać, lekarz powiedział że to albo za wcześnie i nic jeszcze nie widać, albo zaraz będzie @ bo endometrium jest bardzo grube. :/
    Nie wiem co o tym myśleć, muszę czekać.
    Elmalia super że chodzisz na zumbę ja cały czas nie mogę się zmobilizować i zacząć ćwiczyć:(

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 29 października 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zazdroszczę mobilizacji do chodzenia na zajęcia :) ja co najwyżej czasem sobie potańczę przed x-boxem- zawsze to jakaś aktywność ;) no i prawie codziennie robię sobie spacerek do pracy.
    Anika, wiem co czujesz- czekanie jest najgorsze. Ja jestem bardzo niecierpliwą osobą i mój mąż niestety też :P także oboje się nakręcamy i nie ma nas kto stopować ;)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 29 października 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwie gry "Just dance 2014" i "Just dance 2015". Bardzo fajne piosenki są, a później można się pośmiać, bo kinekt nagrywa fragmenty twoich wygibasów ;) Gry tanie nie są ale naprawdę są warte swojej ceny :)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 29 października 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Anika współczuje to czekanie jest okropne, a jeszcze jak się coś przedłuża to już w ogóle... trzymam kciuki za to żebyś czekała na pozytywny test :)
    A nie mówił nic gin, że mogła to też być opóźniona owulacja?
    Mówił tylko że owulacja według niego była między 5 a 7 października, a wogóle to odradził mi mierzenie temperatury jeśli pracuje tak jak pracuje czyli na zmiany 12h ... że to niby nie jest miarodajne

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 29 października 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie ciagle cos, ale dalam rade sie zdrzemnac :)

    Anika, czytalam ze jak sie na zmiany chodzi to mierzenie temp tez moze byc ok, tylko trzeba wypoczywac, spac zawsze po zmianie i o tej samej porze mierzyc temp po danej zmianie.


    Super ze bylas na zumbie i zadowolona jestes Alimak :)
    Ja dzisiaj nie mam czasu na cwiczenia, Maz mi zrobil dzisiaj masaz z olejkiem ;)


    Znowu w delegacje jedzie, dzisiaj jest jutro go nie ma eh... testuje w weekend, maz sie dopytuje kiedy okres, kiedy test, wiec nie wiem czy jakby pokazal test dwie kreski to uda mi sie niespodzianke zrobic, bo codziennie sie pyta kiedy okres ;) i kiedy bedzie wiadomo czy jestem w ciazy czy nie...

    Ostatnio jak biegalam to kazal mi powolutku truchtac, bo teraz jestem odpowiedizalna juz za dwie osoby ;) wkrecil sie, widac ze chce i mu zalezy zebysmy mieli dzieciaszka :)

    A Karola, jakie mialas pierwsze objawy ? Takie sugerujace, ze sie udalo ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2015, 19:09

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 29 października 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak, kiedyś chodziłam na Zumbe, ale to było ze 2 lata temu. Teraz jest inna prowadząca, ale też fajnie :)

    U mnie Mąż już nie pyta kiedy @ :) Kiedyś "wspólnie" robiliśmy testy, ale już chyba mu się znudziło ;) Obecnie ma podejście "będzie jak będzie", czyli bez przejmy :) To ja się tylko stresuje :)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 29 października 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pierwsze objawy to szybkie zmęczenie podczas czynności , które do tej pory nie sprawiały mi problemu np. sprzątanie, wchodzenie po schodach. Później apetyt mi się zmniejszył, rano miałam mdłości no i senna zaczęłam być o każdej porze dnia bez względu na ilość godzin przespanych w nocy.

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 29 października 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam się umówić na konkretną wizytę (poprosiła mnie o smsa w piątek), mam nadzieję, ze mnie przyjmie w środę w przyszłym tygodniu.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ