X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 26 października 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ci urodzeni w okresie między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem też narzekali, ze cukierków do szkoły nie mogli zanieść :p wierzcie mi, wiem co mowie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 21:14

    domiszka lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 26 października 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie utrafi sie, zeby dobrze bylo ;)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 26 października 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) dobre jestescie, pod tym wzgledem na to nie spojrzalam, ja wrzesniowa jestem, wiec nie mialam z tym problemu ;)

    Pigulko, juz nie moge sie doczekac zeby wiedziec na czym stoje, czekam bo nie wiem czy moge sie zapisac na maraton ;) chce wiedziec, bo jeszcze oplata startowa jest tansza ;)
    Wiem, ze moze byc za wczesnie, do momentu okresiska, bede czekac. Zastanawiam sie nad beta, ale ona tez moze jeszcze nie wyjsc, przy moich optymistycznych zalozeniach ze jestem 7dpo, a jak OF ma racje, ze to dopiero 3 dzien... ehh

    A Wasze samopoczucie jak ? Pogoda piekna, pelnia ksiezyca tez super, jasno jest.. boje sie ze spac nie bede mogla i glupoty beda mi sie snic... a wlasnie od 2 nocy takiw glupoty mi sie snia, ze szok... praca z zyciem prywatnym mi sie przeplata... a Wy macie jakies ksiezycowe objawy ? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 21:36

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 26 października 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak masz racje z tym wilkolakiem porannym, powinnam juz spac, a ja wyspana... eh...

    Dzieki, tez tak mysle, ze powinnam dopiero za dwa lata przebiec ten maraton a nie teraz ;)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 26 października 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak :) :) :) bo grunt to spelniac marzenia i sie nie poddawac, jak nie dzis i nie teraz to pozniej i z rozmachem ;) byle byc szczesliwym :)

    A tak sobie umyslilam, ze jeden maraton to malo i korone maratonow polski przebiegne ;) mam dwa lata na 5 maratonow - pierwszy umyslilam sobie krakow, pozniej poz i wro, a na kolejny rok debno i wawa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 22:57

    Alimak lubi tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 26 października 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaKawo, Alimak dobrze pisze. Pobiegniesz w maratonie już jako Mamuska :)

    Co do pełni to ja nie mam żadnych objawów. Jakoś na mnie to nie działa. A przynajmniej niczego niezwykłego nie odnotowałam. Ale wiem, ze niektórzy nie mogą spać! :)

    A propos szyjki to ja jej kompletnie nie umiem badać. Ostatnio ze dwa razy sprawdziłam, co też odnotowałam, a ze nie mam punktu odniesienia to nie wiem czy dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 23:33

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 27 października 2015, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zaczynacie badac po okresie od razu, jest wtedy niska, twarda i zamknieta. W czasie owu podnosi sie tak ze az znika z zasiegu palca, jest mieciutka i otwarta. Ja po sporym czasie tez mam problem jeszcze czy to juz otwarta czy zamknieta... w czasie okresu otwiera sie, zeby splynelo wszystko...

    Dobra lece do pracy, udanego dnia dziewczyny :***

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 27 października 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym badaniem szyjki jest ciężko ja też tego nie umiem robić.
    U mnie dziś skok temp, taki prawdziwy bo po przespanej nocy i o dobrej godz więc może rzeczywiście owu mi się przesunela, tylko szkoda że w tych dniach odpuscilismy serduszkowanie :( bo myślałam że to już czas na @

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 27 października 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszkowac trzeba caly czas, nie ma odpuszczania ;)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • madziaw88 Ekspertka
    Postów: 347 61

    Wysłany: 27 października 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki rocznik 88' :)

    O dziecko staram się od sierpnia 15', teraz był 3 cykl - zobaczymy :)
    Mam cykle. ok 34 dni.
    Moje TSH 3,5 pod koniec września, ginekolog skierował do endokrynologa.
    Tydzień przed owulacją zaczęłam brać Euthyrox 25 i Jod, ponadto 2 dni po owulacji biorę Duphaston 2x0,5 tabletki przez 10 dni.

    Oby się udało..
    Pozdrawiam serdecznie :):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2015, 11:02

    16ud43r8bgfa44ek.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 27 października 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziaw88 wrote:
    Witam wszystkie staraczki rocznik 88' :)

    O dziecko staram się od sierpnia 15', teraz był 3 cykl - zobaczymy :)
    Mam cykle. ok 34 dni.
    Moje TSH 3,5 pod koniec września, ginekolog skierował do endokrynologa.
    Tydzień przed owulacją zaczęłam brać Euthyrox 25 i Jod, ponadto 2 dni po owulacji biorę Duphaston 2x0,5 tabletki.

    Oby się udało..
    Pozdrawiam serdecznie :):)

    Madziaw88 mamy podobnie:)
    Ja czekam do nowego cyklu i robie wszystkie badania, zwłaszcza prolaktynę bo mam fatalne objawy .. chociaz liczę ciągle na to ze może w tym cyklu się uda ?:)

    madziaw88 lubi tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 27 października 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziaw witaj, życzę szybkiego zaciążenia. Domimszka, a jakie masz objawy?

    madziaw88 lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 27 października 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawa ja śpię zawsze jak zabita, czy pełnia czy nie :) Trzymam kciuki, żeby w tym miesiącu się udało, pakiet startowy na maraton zawsze możesz ewentualnie komuś odsprzedać. My teraz intensywnie się staramy, bo owulka tuż za rogiem. Mój mąż będzie miał dosyć seksu do końca ciąży po tych staraniach :D

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 27 października 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaKawa wrote:
    Domiszka, trzymam mocno kciuki, abysmy sie wszystkie znalazly na ciezarowkowym watku dla mam rodzacych w lipcu !!!

    w Lipcu mam rocznice ślubu wiec bardzo bym chciała :)

    pigułka, CzarnaKawa lubią tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 27 października 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigułka wrote:
    Czarna Kawa ja śpię zawsze jak zabita, czy pełnia czy nie :) Trzymam kciuki, żeby w tym miesiącu się udało, pakiet startowy na maraton zawsze możesz ewentualnie komuś odsprzedać. My teraz intensywnie się staramy, bo owulka tuż za rogiem. Mój mąż będzie miał dosyć seksu do końca ciąży po tych staraniach :D


    mojemu nigdy dosc takich przyjemnosc :P

    ja to noc mialam kiepska, zle spalam, zmeczona sie obudzilam, nie moglam zasnac... rano zle mi sie wstawalo. dzisiaj mam zakwasy w gornych partiach brzucha :P ani porzadnie sie zasmiac ani nic:P ;) czuje ze wczoraj trening byl dobry :)


    z odsprzedaniem pakietu startowego mysle ze trudno nie bedzie, bo akurat te maratony sa bardzo prestizowe i zawsze ktos chetny sie znajdzie ;) na razie czekam na koniec tego cyklu...

    Domiszka, kiedy chcesz testowac, ladny masz wykresik ;) ja grzecznie nie dam rady czekac do 14dpo... oj juz zeby to nie byl 10dpo to juz poczekam do soboty, i tak przed praca mam tak wyliczony czas, ze ciezko cos innego wcisnac w harmonogram poranku...

    i na rocznice slubu to bedzie piekny prezent dla Was objoga :D urodzenie dzidziusia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2015, 17:52

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 27 października 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Anika bez stresu tam proszę, serduszkowaliście podczas owu więc będzie po prostu chłopak ;)

    Kurczę ta szyjka to naprawdę jakaś magia, trochę się boję żeby jej oganrnięcie nie zajęło mi czasem pół roku hehe. Staram się też badać w miarę o podobnej porze dnia, ale zauważyłam, że jak zbadałam sobie ją tego samego dnia jeszcze raz po 4ch godzinach to była już twardsza dużo i niżej - niżej to rozumiem bo ponoć pod koniec dnia się ona coraz bardziej obniża, ale czy aż takie różnice powinny być w twardości? Zauważyłam też, że inaczej odczuwam jej twardość w zależności od pozycji, to mi się najbardziej dziwne wydaje, albo po prostu nie umiem dostrzec zbynio różnic ehh :)


    no ja tez to zauwazylam, dlatego po prysznicu tylko raz badam, mniej wiecej o tej samej porze przed snem. dla mnie po takim sporym czasie to jeszcze tez czarna magia, w tym cyklu ciezko mi bylo okreslic kiedy byla otwarta, ale z porownianiem pozniejszych dni, dopiero moglam zaznaczyc otwartosc. w tym cyklu nie byla wysoko jak zawsze tzn, ze nie uciekla mi bardzo mocno do gory... wiec sama mialam problem z szyjka, za sluz bardzo wyrazny :)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 27 października 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, tutaj Ci odpisze, bo z tym odpisywaniem z mojego wykresu na Twoj, to tak nie ogarniam, bolace sutki to jest objaw zwiekszonej prolaktyny ?? jeszcze sa jakies objawy? wiem ze zebaty wykres moze swiadczyc o kiepskim progesteronie...

    ja tam mialm w poprzednim cyklu i w sierpniowym, nawet pizama mnie draznila, zastanawialam sie juz czy w staniku nie spac...

    w tym cyklu, nie bola mnie w ogole piersi, tylko mam je takie ciezkie (przed okresem - woda) tylko brzuch mnie boli caly czas jak na okres... i nic po za tym, a jeszcze pare dni temu wiedzialam kto przeszedl 10 minut temu po klatce schodowej, bo potrafilam poznac po perfumach :P

    teraz oprocz brzucha i dziwnych snow nic niezwyklego... nawet mam wiecej energii. smieja sie ze mnie w domu, bo po pracy spac, a po godzince lece na trening zeby umrzec i narodzic sie ponownie ;)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2015, 18:07

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 27 października 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaKawa wrote:
    Domiszka, tutaj Ci odpisze, bo z tym odpisywaniem z mojego wykresu na Twoj, to tak nie ogarniam, bolace sutki to jest objaw zwiekszonej prolaktyny ?? jeszcze sa jakies objawy? wiem ze zebaty wykres moze swiadczyc o kiepskim progesteronie...

    ja tam mialm w poprzednim cyklu i w sierpniowym, nawet pizama mnie draznila, zastanawialam sie juz czy w staniku nie spac...

    w tym cyklu, nie bola mnie w ogole piersi, tylko mam je takie ciezkie (przed okresem - woda) tylko brzuch mnie boli caly czas jak na okres... i nic po za tym, a jeszcze pare dni temu wiedzialam kto przeszedl 10 minut temu po klatce schodowej, bo potrafilam poznac po perfumach :P

    teraz oprocz brzucha i dziwnych snow nic niezwyklego... nawet mam wiecej energii. smieja sie ze mnie w domu, bo po pracy spac, a po godzince lece na trening zeby umrzec i narodzic sie ponownie ;)



    Kochana,nie robiłam nadal badan hormonalnych bo mój lekarz uważa że nie trzeba, dwa ze mam taka prace ze większość czasu spędzam w podróżach i nawet zajść na tę badania nie miałam jak wcześniej...

    Sutki bolą mnie na 2-3 dni przed owulacją i bolą az do nadejścia @, wtedy przestają i bolą mnie całe piersi.
    Ostatnio byłam na monitoringu pęcherzyk był i pękł bo potwierdza to USG.

    Jednak wysoka prolaktyna objawia się właśnie bolem sutków, swędzenie, nerwowością, spadkiem libito czyli czymś co mam ...
    Lata temu robiłam badania i wtedy miałam podwyższoną prolaktynę dość znacznie, ale to było z 8-9 lat temu..

    Chciałabym żeby w tym cyklu się udało ale czuje ze nic z tego, na badania ide w przyszłym tygodniu bo już akurat będzie to czas kiedy nadejdzie @ wiec wynik nie będzie przekłamany :)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 27 października 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa i moje sutki bola ale nie na tyle zebym musiała spac w staniku, nawet mogę się dotknąć i nie padam trupem z bólu jednak jest to bardzo dobrze odczuwalne ;)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 27 października 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale się rozgadałyście...z wypiekami śledzę wasze dyskusje i staram sie być na bieżąco;)
    Jutro moja wizyta u ginekologa. Trzymajcie kciuki o 16:30 (udało się przesunąć na szczęście;) A za tydzień mam urodziny więc byłby piękny prezent :D nawet chciałam sobie wizytę przesunąć w dzień urodzin ale stwierdziłam, że kolejnego tygodnia nie wytrzymam :P Myślę, że kilka testów nie może się mylić i pan doktor potwierdzi to, czego nie chcę jeszcze na głos wypowiadać ;)

    elmalia, Anika27 lubią tę wiadomość

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ