X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny help...
    sama nie wiem co myśleć, sluzu płodnego brak poza tym jednym wybrykiem kilka dni temu z czopem śluzowym. Generalnie ciagle kremowy i to sporo.

    dziś robiłam test owu , z 2 siuśków ( pierwsze były kolo 6:30) a test zrobiłam koło 8:30 więc nie wiem czy to nie zbyt wcześniej ?

    cb58dcaacfee8f0dmed.jpg

    sprawa wygląda następująco.
    Dzis wg statystyk izaczynaja mi się dni płodne, bo 2 msc temu tak miałam ale msc temu miałam tydzień póżniej.
    Mam nieregularne długie cykle z pozna owulacją.
    W związku z czym lekarz od 16dc zalecił mi luteinę dopochwowo przez 10 dni na ich wyregulowanie..

    a tu teraz taki zonk. 16c jest DZISIAJ... i teraz nie wiem co robic, brac czy jednak odpuscic i brac za kilka dni po owu ?

    HELP :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2015, 09:57

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie oczywiście negatyw, no ale może jeszcze za wcześnie. Wczoraj byłam mega zmęczona i wszystkie mięśnie i kości mnie bolały, że poszłam po 21 spać. Liczę, że jeszcze 2 kreski się pojawią. Spróbuję zatestować w przyszłym tygodniu. W przyszły weekend wyjeżdżam na konferencję i mam nadzieję, że nie będę na niej sama, tylko z maleństwem w brzuchu. Będzie mi raźniej :D Nie tracę w każdym razie wiary. A jak nie teraz, to na święta :D Piersi mi trochę urosły, ale nie bolą. Mierzyłam ost temp i ponad 37, bolą mnie plecy i jajniki i w ogóle raz mi jest strasznie gorąco, a potem zimno, a ja raczej zmarzluch jestem.

    Domiszka mój gin, jak z nim rozmawiałam o duphastonie to mówił, że zrobimy cykle 30-dniowe, czyli od 20 dc miałabym brać, bo w 16 dc to może zahamować owulację. A w normalnych cyklach mam ją właśnie ok 15-16 dc.
    Co do listów do M to mieliśmy iść we wtorek, ale multikino nas oszukało i zmieniło dni promocji, więc wybieramy się w przyszłą środę. O dziwo mój mąż jest bardzo chętny, żeby z mną iść. W ogóle mam wrażenie, że ostatnio trochę wyluzował i nawet ostatnio mówił, że fajnie by było jakbym już była w ciąży :)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 20 listopada 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigułka wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie oczywiście negatyw, no ale może jeszcze za wcześnie. Wczoraj byłam mega zmęczona i wszystkie mięśnie i kości mnie bolały, że poszłam po 21 spać. Liczę, że jeszcze 2 kreski się pojawią. Spróbuję zatestować w przyszłym tygodniu. W przyszły weekend wyjeżdżam na konferencję i mam nadzieję, że nie będę na niej sama, tylko z maleństwem w brzuchu. Będzie mi raźniej :D Nie tracę w każdym razie wiary. A jak nie teraz, to na święta :D Piersi mi trochę urosły, ale nie bolą. Mierzyłam ost temp i ponad 37, bolą mnie plecy i jajniki i w ogóle raz mi jest strasznie gorąco, a potem zimno, a ja raczej zmarzluch jestem.

    Domiszka mój gin, jak z nim rozmawiałam o duphastonie to mówił, że zrobimy cykle 30-dniowe, czyli od 20 dc miałabym brać, bo w 16 dc to może zahamować owulację. A w normalnych cyklach mam ją właśnie ok 15-16 dc.
    Co do listów do M to mieliśmy iść we wtorek, ale multikino nas oszukało i zmieniło dni promocji, więc wybieramy się w przyszłą środę. O dziwo mój mąż jest bardzo chętny, żeby z mną iść. W ogóle mam wrażenie, że ostatnio trochę wyluzował i nawet ostatnio mówił, że fajnie by było jakbym już była w ciąży :)


    czyli sugerujesz żeby poczekać i brac jak już stwierdze owu ?

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 20 listopada 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej tak. Poczekaj do 20 dc. Bo skoro dzisiaj już Ci wyszedł test owu, to powinna być na dniach. Możesz jeszcze zapytać dziewczyn na wątku o duphastonie, ale większość raczej brała później niż w 16 dc.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 20 listopada 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigułka wrote:
    Raczej tak. Poczekaj do 20 dc. Bo skoro dzisiaj już Ci wyszedł test owu, to powinna być na dniach. Możesz jeszcze zapytać dziewczyn na wątku o duphastonie, ale większość raczej brała później niż w 16 dc.


    no właśnie mówią żeby poczekać i nie upierac się przy cyklach 28 dniowych tylko powiedzmy 30 :)

    martwi mnie tylko ten śluz, przy takim jak mam nie ma szans :(

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 20 listopada 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak swoją drogą ja w zeszłym cyklu w jeden dzień tylko zauważyłam sluz rozciagliwy, ale normalnie tyci, tyci, a w następny dzień wodnisty, a potem to już kremowy, a miałam potwierdzoną owu monitoringiem, więc nie masz się co martwić tym brakiem śluzu.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 20 listopada 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigułka wrote:
    A tak swoją drogą ja w zeszłym cyklu w jeden dzień tylko zauważyłam sluz rozciagliwy, ale normalnie tyci, tyci, a w następny dzień wodnisty, a potem to już kremowy, a miałam potwierdzoną owu monitoringiem, więc nie masz się co martwić tym brakiem śluzu.

    kochana ja miałam tak samo.. i jak widzisz żadna z nas w ubiegłym cyklu nie zaszła :(

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 20 listopada 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorąc pod uwagę, że to był mój pierwszy cykl po lekach, gdzie ruszyła w końcu owulacja, a plemniki mojego męża odradzały się po jego saunowaniu, to nie jest tak źle. W tym cyklu za to zalewał mnie śluz płodny, a owulacji wtedy nie miałam. Zdrowe dziewczyny mają czasem problem z zajściem w ciążę, a co dopiero my. A jeśli tak bardzo martwisz się tym śluzem, to kup sobie ten żel, co się czasem w reklamie po lewej stronie wyświetla, który pomaga plemnikom dłużej przeżyć.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 20 listopada 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, a badaliście nasienie?

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 20 listopada 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie badaliscmy bo to dopiero 3cs po odstawieniu antyków wiec mysle ze jeszcze męza nie będę stresować :P

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 20 listopada 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zbadaliśmy teraz, w 4 cs, bo tak nam zasugerował lekarz, żeby nie mieć żadnych wątpliwości, że to nade mną trzeba pracować. Pytałam męża, czy to dla niego nie za szybko i stwierdził, że nie, bo skoro przez 3 cykle nic nie wyszło, to lepiej potwierdzić to, czy u niego wszystko ok. Ja tez jestem spokojniejsza, bo wiem, że chociaż jedno z nas nie ma problemów. Myślałam, że będzie to dla niego większy problem, ale o dziwo nie było. Z resztą starałam się go też przygotować, że gdyby wyniki wyszły złe, to często wystarczy pozażywać trochę witaminek i się poprawia, więc lepiej zwiększyć swoje szanse.
    Moim zdaniem, jesteś teraz w najgorszym momencie cyklu, bo ja też zawsze przeżywam katorgę, czy będzie ta owulacja czy nie i świruję. A powyżej sama sobie odpowiedziałaś racjonalnie, że przecież to dopiero 3 cs więc nie ma się czym za bardzo stresować :*
    Trzymam kciuki za Twoją owulację i weekendowe działania, a 20 dc weź lutkę i czekaj :*

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 20 listopada 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigułka wrote:
    My zbadaliśmy teraz, w 4 cs, bo tak nam zasugerował lekarz, żeby nie mieć żadnych wątpliwości, że to nade mną trzeba pracować. Pytałam męża, czy to dla niego nie za szybko i stwierdził, że nie, bo skoro przez 3 cykle nic nie wyszło, to lepiej potwierdzić to, czy u niego wszystko ok. Ja tez jestem spokojniejsza, bo wiem, że chociaż jedno z nas nie ma problemów. Myślałam, że będzie to dla niego większy problem, ale o dziwo nie było. Z resztą starałam się go też przygotować, że gdyby wyniki wyszły złe, to często wystarczy pozażywać trochę witaminek i się poprawia, więc lepiej zwiększyć swoje szanse.
    Moim zdaniem, jesteś teraz w najgorszym momencie cyklu, bo ja też zawsze przeżywam katorgę, czy będzie ta owulacja czy nie i świruję. A powyżej sama sobie odpowiedziałaś racjonalnie, że przecież to dopiero 3 cs więc nie ma się czym za bardzo stresować :*
    Trzymam kciuki za Twoją owulację i weekendowe działania, a 20 dc weź lutkę i czekaj :*


    dziękuje kochana :*

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak sama nie wiem co mi się dzieje. Na co dzień jestem optymistką, ale zwykle w tym czasie cyklu jestem warcząca i zła, a teraz tryskam radością. Może to zbliżające się święta, które uwielbiam :) I szczerze mówiąc mam za mało czasu ost na użalanie się nad sobą.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 20 listopada 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był temat badania i jakości nasienia... Mi się wydaje, że witaminy na poprawę nasienia zawsze warto wciskać mężowi przy staraniach. Zaszkodzić nie zaszkodza, a mogą tylko pomoc :)
    Ja swojemu aplikowalam w tym cyklu, razem w kwasem foliowym i nie wiem czy pomogły, ale zauważyłam, że miał większa ochotę na seks po tych witaminkach :D a to też wskazane przy staraniach.

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 20 listopada 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naditta wrote:
    Był temat badania i jakości nasienia... Mi się wydaje, że witaminy na poprawę nasienia zawsze warto wciskać mężowi przy staraniach. Zaszkodzić nie zaszkodza, a mogą tylko pomoc :)
    Ja swojemu aplikowalam w tym cyklu, razem w kwasem foliowym i nie wiem czy pomogły, ale zauważyłam, że miał większa ochotę na seks po tych witaminkach :D a to też wskazane przy staraniach.


    ja mojemu teraz aplikuje wysokie dawki witaminy C, ale to głownie na porę roku a teraz tez wyczytałam ze to skazane, kwas foliowy, witaminę D3 i K2

    tyle ze poza kwasem foliowym u nas taka suplementacja jest na standardzie :)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 listopada 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:36

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 20 listopada 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry jest tez cynk i witamina E. Ja zauazylam, ze sperma jest gestsza po tym.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 20 listopada 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, a Ty tez bierzesz vit c? Bo ona dla kobiet jest ponoc niewskazana na sluz

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 20 listopada 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigułka wrote:
    Domiszka, a Ty tez bierzesz vit c? Bo ona dla kobiet jest ponoc niewskazana na sluz


    tak biore, ale nie przejmuję się aż tak tym ponieważ wiesiolek, siemię nie działają wiec nie sądze żeby witamina C miała mieć negatywny wpływ. Mój lekarz tez mówi ze to bzdura, kraje południowe sa bardzo płodne a tam jedza cytrusy na potęge wiec coś w tym jest :)

    Ja podaż witaminy C mam wdrożoną wyższa niż standardowo ponieważ ja głownie leczę się w ten sposób. W związku z czym raczej nie choruje a jeśli nawet to przechodzi mi wszystko łatwo i szybko, np. ostatnie zapalenie oskrzeli obyło się bez leków, antybiotyków itp.

    Poczytajcie o jej zbawiennym wpływie.

    Teraz wlasnie googluje i wiele źródeł mówi o jej zbawiennym wpływie na plodnosc zarówno u nas jak i u naszych panów :

    Witamina C wpływa na długość fazy lutealnej, jej suplementacja podwyższa poziom kwasu askorbowego w pęcherzyku Graffa. Zazwyczaj nie ma konieczności stosowania dawek rzędu kilku gramów witaminy C. Megadawki mogą powodować wysychanie śluzu szyjkowego

    u mnie nie ma sucho, u mnie jest śluz kremowy a to coś innego

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 20 listopada 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny mam problem. Otóż jutro mielismy jechać opiekować się 4 letnią siostrzenica męża na kilka godzin. Dziś szwagierka napisała sms ze mała ma ospe i czy ja na to chorowalam. Tak chorowalam ale i tak się boję, dorośli mogą zachorować na polpasiec :/ nie wiem czy jechać czy odmówić. Ona niby wie że się staramy ale nie chce też wyjść na panikare, ale nie po to faszeruje siebie i męża suplementami, dbam o siebie żeby to zaprzepaścić.
    Kurczę nie wiem.

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ