X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż właśnie ciągle mi mówi ze jak nie mam problemów to źle się czuję i muszę sobie je sama wykreować :)

    wiec ja już oczywiście mam na sto procent zespol policystycznych jajników ( przy nich ponoc często testy owu sa dłużej pozytywne)torbiele, polipy i masa innych problemów.

    Serio ja zaaawsze kreuje sobie problem. Bo mam wrażenie że jak za długo jest dobrze to wręcz jakiś pech i nieszczęście czycha za rogiem i zaraz wyskoczy wiec już wyolbrzymiam za wczasu żeby potem płaczu nie było ;P

    nigdy wcześniej nie miałam tesów owu pozytywnych więcej niż jeden raz, zrobie jeszcze wieczorem z ciekawości skoro i tak mam ich 50 :D

    plamienie tez mam pierwszy raz przy owu i taki ostry ból jajnika również, ja mnie od wczoraj zaczął napipczać to skubany nie odpuszcza ...


    ale fajnie że jesteście i sprowadzacie mnie nie ziemię :*

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domniszka ja mam podobnie, z góry zakładam czarne scenariusze bo boję się rozczarować potem. Więc u mnie w glowie zawsze jest jakieś ale które nie pozwala w pełni się z danej rzeczy cieszyć. Ale pracuje nad tym, bo mój mąż bardzo tego nie lubi (jest urodzonym optymistą) a poza tym stwierdziłam ostatnio, że chyba lepiej być szczęśliwą chociaż przez chwil, prawda?
    Któraś z dziewczyn ostatnio napisała bardzo ważna rzecz: pozytywne myśli przyciągają pozytywne rzeczy. Pamiętaj o tym :)

    domiszka lubi tę wiadomość

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 21 listopada 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naditta wrote:
    Domniszka ja mam podobnie, z góry zakładam czarne scenariusze bo boję się rozczarować potem. Więc u mnie w glowie zawsze jest jakieś ale które nie pozwala w pełni się z danej rzeczy cieszyć. Ale pracuje nad tym, bo mój mąż bardzo tego nie lubi (jest urodzonym optymistą) a poza tym stwierdziłam ostatnio, że chyba lepiej być szczęśliwą chociaż przez chwil, prawda?
    Któraś z dziewczyn ostatnio napisała bardzo ważna rzecz: pozytywne myśli przyciągają pozytywne rzeczy. Pamiętaj o tym :)

    swietny cytat ! kradnę ! :)

    i poważnie chyba my i nasi mężowie to te same typy, kiedy mój M widzi że znowu mam te moje ciche dni to on ma wtedy dni bardzo głosne bo niesamowicie się wkurza ;)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 21 listopada 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zamiar sobie kiedyś to wytapetować na ścianie w sypialni :P

    domiszka lubi tę wiadomość

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 22 listopada 2015, 04:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) fajnie ze cos madrego napisalam :) oo teraz zauwazylam ze Domiszka sobie taki podpis zrobilas ;) <3

    Ja czuje sie lepiej, bo tym jak przesypialam wiekszosc dni i nocy po 12h teraz sie obudzilam o 4 bez bolu glowy, mdlosci i kataru ktory mnie meczy od paru dni. Nawet gardlo nie boli :) tylko mam jeszcze delikatny kaszel :)


    Mnie testy owu nie wychodzily, moze za bardzo rozcienczone siury mialam...

    Wczoraj poszlam do pepco zobaczyc te koce co w tv reklamuja, bo mam pare ale z biedronki i je b. Lubie, a tu jak ma promocji w lidlu, juz ich nie ma :p


    Maz spi, nie moge go za nic obudzic <3 sprobuje za chwile :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2015, 04:47

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 22 listopada 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaKawa wrote:
    :) fajnie ze cos madrego napisalam :) oo teraz zauwazylam ze Domiszka sobie taki podpis zrobilas ;) <3

    Ja czuje sie lepiej, bo tym jak przesypialam wiekszosc dni i nocy po 12h teraz sie obudzilam o 4 bez bolu glowy, mdlosci i kataru ktory mnie meczy od paru dni. Nawet gardlo nie boli :) tylko mam jeszcze delikatny kaszel :)


    Mnie testy owu nie wychodzily, moze za bardzo rozcienczone siury mialam...

    Wczoraj poszlam do pepco zobaczyc te koce co w tv reklamuja, bo mam pare ale z biedronki i je b. Lubie, a tu jak ma promocji w lidlu, juz ich nie ma :p


    Maz spi, nie moge go za nic obudzic <3 sprobuje za chwile :D

    Kawko bo to jeden z mądrzejszych cytatów jaki kiedykolwiek usłyszałam ! tak prawdziwy <3

    ja z natury pesymistka musze sobie to teraz powtarzac każdego dnia:)

    koce faktycznie super ! może mi się uda dziś mojego wyciagnac obejrzeć je:-)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 22 listopada 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to zmienilam nastawienie do swiata, ja jeszcze mam inna zyciowe motto ale jest wulgarne i nie bede pisac ;)

    Musze zobaczyc w innym pepco ten kocyk, bo fajnie wygladaja. Jak bede sie lepiej czuc to kocyk minky o ile znajde material, to uszyje dla malucha :)

    Udanej niedzieli dziewczyny :)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 22 listopada 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:* trochę ostatnio byłam tu mniej aktywna. W sumie nie wiem czemu, no ale jestem z powrotem ;)
    U mnie po staremu. @ jeszcze nie przyszła, ale testy wychodziły mi negatywne. Wiem, że pewnie za wcześnie ale nie lubię tych pojedynczych kresek :«
    dziś mam termin @. Ale wg gin jeśli dostanę w tym cyklu @ to później. Już to chyba pisałam. Może to i dobrze, bo tak to lutealna mega krótka by wychodziła.

    Jutro postaram się kupić test o ile mnie coś nie wyprzedzi. Ale z testowaniem to może lepiej do wtorku poczekać i z rana zrobić? Boję się, że i tak nie doczekam. Brzuch ciągnie jakbym za chwilę miała dostać @. Wiem, że to nic jeszcze nie oznacza, ale nie czuje się ciazowo.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 22 listopada 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emalia u Ciebie wykresik wygląda pięknie ale zdecydowanie zbyt wcześnie testowałas, nie dziwota ze była tylko 1 kreska, wstrzymaj się do wtorku chociaż ;)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 22 listopada 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    CzarnaKawa zdecydowanie mądrą rzecz wtedy napisałaś z tymi pozytywnymi myślami.
    Dziewczyny moje samopoczucie zaczyna mnie trochę martwić, nie mam żadnych objawów, nic się nie zmienia, tylko ciągle ból piersi i ciągnięcie w brzuchu, nic więcej... Mam nadzieję, że to normalne i nie oznacza nic złego.
    Uciekam na niedzielne przyjemności, u mnie dziś mroźno ale słonecznie, trzeba korzystać!
    Miłej niedzieli! :)

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 22 listopada 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:36

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 22 listopada 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    domiszka a tak z ciekawości spytam. Pisałaś, że się leczyłaś wit. C z zapalenia oskrzeli (jeśli dobrze zapamiętałam). Brałaś ją wtedy doustnie, czy w takich wypadkach to już tylko dożylnie? :>

    doustnie bardzo duże dawki.
    zamiennie piłam kwas l-askorbinowy ze stan labu albo brałam kapusłki które akurat testowałam od znajomej biochemik ( chwilowo jeszcze nie dostępne na rynku, Witamina C; ekstrakt z dzikiej róży ) + srebro koloidalne

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 22 listopada 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale się rozgadałyście. Ja ostatnio tylko sobie podczytuję i nie udzielam się, bo coś nie mam weny. Jutro wyjazd na szkolenie- jak już będzie piątek po 15 to odetchnę z ulgą. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie w miarę gładko i ten tydzień szybko zleci.

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 22 listopada 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka wrote:
    doustnie bardzo duże dawki.
    zamiennie piłam kwas l-askorbinowy ze stan labu albo brałam kapusłki które akurat testowałam od znajomej biochemik ( chwilowo jeszcze nie dostępne na rynku, Witamina C; ekstrakt z dzikiej róży ) + srebro koloidalne

    Dzięki ;) Właśnie się zastanawiałam, czy doustnie można w takich poważniejszych przypadkach też coś zdziałać. Ja w wit. C też jestem dobrze zaopatrzona :D

    Ja się tak zastanawiam cały czas kiedy ta moja owulacja przyjdzie... :>

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 22 listopada 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Dzięki ;) Właśnie się zastanawiałam, czy doustnie można w takich poważniejszych przypadkach też coś zdziałać. Ja w wit. C też jestem dobrze zaopatrzona :D

    Ja się tak zastanawiam cały czas kiedy ta moja owulacja przyjdzie... :>

    Owulacja lajza, wloczy sie kiefy nie powinna, zupelnie jak moja :p

    Odnosnie vit C nie wiem w jakiej formie przyjmujesz i czy masz tego jakies efekty uboczne ale ja teraz widze ze o ile kwas byl super to te nowe kapsulki sa prze rewelacyjne moge brac serio OGROMNE dawki i nie ma nic. A t byla moja pierwsza powazna infecja ktora wyleczylam bez jakichkolwiek lekow bo czesto jednak czyms sie wspieralam, przeszlo 3 razy szybciej niz normalnie, obylo sie bez l 4 takze polecam ;))


    karola Ty sie oszczedzaj ;)

    Dziewczyny udanego tygodnia ! Owocnych owulek i zielonych testowanek !<3

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 23 listopada 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:36

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 23 listopada 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Alimak. U mnie też pierwsze prezenty już zakupione. Z reguły robię takie zakupy w listopadzie, bo często są wtedy niższe ceny niż na "promocji" przed Świętami. Ja testuje w piątek. Już mnie męczy strasznie ten długi cykl. Jak nie dostanę okresu w przyszłym tyg i testy też będą negatywne, to chyba będę musiała się udać na wywołanie okresu :/ Męczą mnie ostatnio jakieś duszności, mam nadzieję, że przejdą.
    My za to zaczęliśmy się rozglądać za jakąś imprezą sylwestrową :)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 23 listopada 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    No mam czysty kwas askorbinowy którego używam gdy mnie coś bierze. Oprócz tego mam tabletki do ssania z aceroli z 500 mg wit. C firmy Nature's Plus i tabletki do połykania po 1000 mg firmy Doctor's Best. Jak jestem zdrowa to nie łykam tego tyle, żeby mieć skutki uboczne (nie wiem czy mówimy o tych samych skutkach ubocznych:D). A gdy mnie coś bierze i przerzucam się na proszek to staram się właśnie tyle wziąć, żeby być na granicy przyswajalności i wydalania :D

    Mam nadzieję, że moja owulka się pojawi na dniach. Wczoraj zrobiłam test owulacyjny i wyszła mi blada kreska. Przedwczoraj nic nie wyszło. Może dziś będzie ciemniejsza. Oprócz tego pojawił mi się przezroczysty, rozciągliwy śluz. Także może coś się ruszy, bo tempka stoi w miejscu już trzeci dzień :o


    tk ja tez własnie mam kapsułki o takiej dawce i po nich bez względu na ilosc skutków ubocznych nie mam zadnych ;0czysty kwas tez pije duzo jak juz czuje że cos sie swieci :) a skutki uboczne to hmmm częste wizytyw toalecie że tak to ujmę :P

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 23 listopada 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj jedna dziewczyn z pracy ( a mam ich raptem 4 + 35 facetów w dziale ) powiedziala że jest w ciązy w 10 tygodniu ehh jaka zazdrość:)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 23 listopada 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:36

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ