X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 23 listopada 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmalia, super wiadomość, gratulacje!

    CzarnaKawa trochę Ci zazdroszczę tych mdłości, u mnie ciągle nic...





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2015, 22:41

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 24 listopada 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Pigułko, następna herbatka będzie z imbirem :)

    Naditta nie ma czego zazdrościć... boję się czasami wyjść z domu, albo do kogoś w odwiedziny iść, żeby scen nie urządzać ;P

    za dwie godziny mam wizytę u lekarza, może później jak będę dobrze się czuła na zakupy pójdę ;D

    nowe buty za mna chodzą :D

    udanego dnia :) :*

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 24 listopada 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elmalia, super gratuluje dwóch kreseczek cieszę się, że coraz więcej dobrych wiadomości. :)

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 24 listopada 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zobaczyłam dzisiaj cień cienia. Wprawdzie po dłużej niż 10 min, ale nigdy nic takiego nie widziałam, zawsze były białe. Nawet po całym dniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 10:47

    CzarnaKawa, antonna, Alimak, Naditta lubią tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 24 listopada 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to super, testuj jeszcze jutro rano :)

    pigułka lubi tę wiadomość

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 24 listopada 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, że test mnie nie oszukuje... Aż mi serce stanęło jak to zobaczyłam

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 24 listopada 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigulko ? Czyzby sie udalo ? :) :*** jutro zrob powtoreczke :) moj bladzioch pierwszy tez taki byl ;) ale wspaniale :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 11:15

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 24 listopada 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że się udało, ale jeszcze wole się nie nakręcać....Trzymajcie kciuki, żeby to była prawda

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 24 listopada 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż wygrzebałam z kosza inny stary test, żeby zobaczyć czy na tamtych się tak nie robiło, ale tamte bielutkie.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 24 listopada 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigułka nie nakręcaj się, ale moim zdaniem będzie dobrze !!!! Trzymam kciuki i czekam na wynik kolejnego testu !

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 24 listopada 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całe szczęście, że za chwilę idę do pracy, dzięki temu nie będę myśleć. Lepiej się za bardzo nie nastawiać, żeby się nie rozczarować później.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem w poczekalni, opoznienie ma doktor mega !!! Mdli mnie, slabo mi, okno otworzylam na chwile ale nie pomoglo, teraz miestuska cyckam, moze mi troche sie uspokoja te mdlosci. Przynajmniej kosz jest blisko,bo do lazienki nie dobiegne...


    Eh, dam znac jak po wizycie.

    :*

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 24 listopada 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:34

    Anika27 lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 24 listopada 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale głodna byłam,

    zupka stygnie,

    ja na usg widziałam tętniącą szarą plameczkę :D:D:D:D <3 rany jak odetchnęłam z ulgą, że wszystko okej :D jest konkretne ciałko żółte, mały zarodeczek i tętniące serduszko :D:D:D:D

    i termin porodu przesunął się, według usg na 13 lipca :P

    już to czekanie mi wisi, że dwie godziny siedziałam w dusznej poczekalni... ach szkoda, że w domu nie mam usg, chyba codziennie przed snem oglądałabym tą najpiękniejszą szarą plameczkę :D:D:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 14:59

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawa, super. Szkoda tylko, ze tyle trzeba czekac. Ja wlasnie ze wzgledu na to wybralam lekarza, ktory umawia pacjentki co godzine i dzieki temu nigdy nic sie nie przesuwa. Zazdroszcze widoku kropka :*

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 24 listopada 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to postaram się Was zarazić, jeszcze te niezarażone :)

    nie wiem jak wysłać te wirusy, a moimi myślami to już zarażone jesteście :) oby teraz objawy zarazy szybko się ujawniły ;)


    ja po kolejnej wizycie zmienię lekarza, poprzednio sprawnie poszło, teraz miał jakąś problematyczną pacjentkę i dlatego takie opóźnienie było...

    wracam do mojego lekarza, ten taki zakręcony trochę, poszłam do niego bo mój jakiś dłuższy urlop wziął i nie było najpierw miejsc do niego na wizytę, a teraz go po prostu nie ma. Ten lekarz nie jest zły, jest komunikatywny, dokładny, uprzejmy, ale wolę swojego :) bezpieczniej się czuję.

    trzymam kciuki, żebyście szybciutko mogły doświadczać takich pozytywnych emocji ;) taka szara mała plameczka a jak może cieszyć <3

    pozdrawiam i infekuje ;*

    Alimak, Anika27 lubią tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 24 listopada 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wszystkim za gratulacje. To miłe z Waszej strony. Jestem bardzo szczęśliwa, ale jeszcze z dystansem. Moja stracona Ciąża nie pozwala mi się przedwcześnie cieszyć. Najpierw wyniki bety (być może już dziś), w czwartek powtórka (jeśli dziś wyjdą), a potem USG. Jak potwierdzi się wszystko na USG to wtedy pozbędę się dystansu :) Mam nadzieję.

    CzarnaKawo, to musi być super uczucie! Mam nadzieję, że ja też niedługo usłysze bicie Serduszka. Tak bardzo tego pragnę!

    Nadal boli brzuch. W nocy wzięłam nospę, trochę pomogła. Ale w ciągu dnia wróciło. To taki falowy ból - nie ma nie ma nie ma i boli przez kilka sekund i potem na jakiś czas znowu spokój.

    Pigułko, powtórz test jutro/pojutrze. Powinno się wtedy wszystko wyjaśnić.
    Nie chciałam tego wcześniej pisać, ale jak sprawdziłam po kilku godzinach ten test co go zrobiłam w 6 dniu po owulacji to pod kątem też widziałam cień cienia cienia cienia. Tak sobie wmawiałam żeby nie tracić nadziei ;) No bo wiem, że po 5 minutach nie jest ten test ważny, a co dopiero po kilku godzinach ;p W każdym razie widzisz co wyszło parę dni później? :) Także jest duża nadzieja Moja Droga i za to trzymam kciuki:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 17:44

    madziaw88 lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 24 listopada 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigułko ogoromnie trzymam kciuki !
    dziewczyny mocno wam kibicuje :*

    ja mam spadek formy, owulacja mnie wykiwała w najbardziej paskudny sposób :(
    dziś mam zły dzień, powiedziałabym bardzo...

    Zastanawiam się nad przerwą od OF bo zaczynam nieco wariować... szkoda mi tylko was zostawić bo dajecie takie wparcie jakiego nie mam niestety w 'realu'...

    eh ..smuteczki :(

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 24 listopada 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie mialam robic dzisiaj tego tedtu, tylko dopiero czwartek/piatek, ale w nocy mialam jakies skurcze brzucha, ze az sie obudzilam. Rano tak mnie natknelo, przeliczylam testy i stwierdzialam ze zrobie, co mi szkodzi. Potem zerknelam tylko na ten test i wyszlam z lazienki, no bo przeciez nie ma szans jeszcze. Potem szlam zalozyc soczewki, patrze,a tu taka delikatna kreseczka. A jeszcze chwile wczesniej czulam jakby taka zgage i sobie myslalam, ze co za glupi organizm, wkreca sobie objawy i tylko mnie wkurza. Musze steierdzic, ze w srodku czuje ze chyba sieudalo, ale nie chce jeszcze dopuszczac do siebie takich mysli, bo boje sie rozvzarowania. Zastanawiam sie, czy nie isc na bete jutro ...

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 24 listopada 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszko, jesli jednak test bedzie pozytywny, to zobacz jak mnie owulacja oszukala. 3 okresy plodne i najprawdopodobniej w tym 3 owulacja byla, tak jak podejrzewalam...

    3i49io4pwtvv3zn2.png
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ