X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 24 listopada 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dziękuję wam ogromnie...
    dziś mam taki wyjątkowo ciężki dzień... kosztował mnie bardzo dużo nerwów i chyba emocjonalnie dziś nieco wysiadłam.
    Wyjasniłam sobie z pewną osobą zatargi sprzed wielu lat, dzięki temu powinnam iść do przodu i cieszyć się że załatwiam wszystkie zaległe sprawy a mimo to jest ciężko bo obudziło to wszystkie paskudne wspomnienia z tym związane :(


    Alimak, możliwe że masz rację ale <3 już raczej dziś nie będzie, nawet chyba nie ma po co, po takim maratonie to armia pewnie ledwo żywa....
    Wykres elamii jest dla mnie takim milym pocieszeniem <3 ogromnie trzymam kciuki za betę !


    Eh... taki ten świat dziwny.. w'realu' nie ma z kim porozmawiać a w wirtualu taka masa wsparcia i ciągniecią za uszy jak się ma spadki formy ;)

    dziękuje jesteście najlepsze ! :)

    madziaw88, Anika27 lubią tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, nie uciekaj od Nas :* Możesz zrobić sobie przerwę w mierzeniu temp żeby się nie nakręcać, nie stresować, ale szkoda by było gdybyś poszła z forum! Tak jak napisałaś - tu wsparcie jest lepsze niż w realu (poza wsparciem Męża rzecz jasna ;)). Też tego doświadczam :)

    Mam wynik bety: 135,7 - 4 tydzień
    Wg OF jestem w 4 tygodniu i 3 dniu ciąży, więc mam nadzieję, że to nie za mały wynik.
    W czwartek powtórka. Proszę, trzymajcie kciuki za prawidłowy wzrost!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 19:22

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elmalia wrote:
    Domiszka, nie uciekaj od Nas :* Możesz zrobić sobie przerwę w mierzeniu temp żeby się nie nakręcać, nie stresować, ale szkoda by było gdybyś poszła z forum! Tak jak napisałaś - tu wsparcie jest lepsze niż w realu (poza wsparciem Męża rzecz jasna ;)). Też tego doświadczam :)

    Mam wynik bety: 135,7 - 4 tydzień
    Wg OF jestem w 4 tygodniu i 3 dniu ciąży, więc mam nadzieję, że to nie za mały wynik.
    W czwartek powtórka. Proszę, trzymajcie kciuki za prawidłowy wzrost!


    Elmalia az do mamy zadzwoniłam zapytać czy taka beta jest OK i mowi ze jak najbardziej :) OF to tylko tool który nam pomaga ale nie wie kiedy zarodek się zagnieździł i zaczął HCG produkować :)ogromniaście się ciesze :)

    w mężu wsparcie jest, mogę z nim pogadać chociaż on jest człowiekiem optymistą dla którego szklanka zawsze jest do połowy pełna i czasem mnie ten jego optymizm wkurza okropnie :)

    elmalia lubi tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej! Dziękuję :) Mama jest Ginekologiem?

    Mój Mąż jest realistą. Stawia mnie często do pionu, ale nie mówi, że życie usłane jest różami :) Tak zdroworozsądkowo podchodzi do życia. Ja jestem z tych zamartwiających się.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka zostan z nami, w kupie razniej :) szkoda, ze nie mozesz liczyc w swoim otoczeniu na wsparcie :( nie masz zadnej kolezanki, ktorej moglabys sie wyzalic?

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmalia, pieknie :)


    Domiszka nie uciekaj od nas :) ja bede miala zatarg z tesciowa i jej corka... ale to w swoim czasie,dzieki Wam moge sie skupic na fajniejszych rzeczach ;) pisaniem z Wami. Tez mialam spadek formy, az schowalam wykres bo sie wkurzylaM na OF :p tez myslalam ze owu ma mnie gleboko gdzies. Coraz bardziej widac ze jak sie odpuszcza to wtedy psiku ;) ja juz ekipe na maraton zbieralam, a tu musze komus innemu powierzyc zbieranie grupy. Kolezance mialam pomoc z przygotowaniem sie do polmaratonu... i jedynie co to moge jej plany ulozyc i kibicowac, bo nie bede miala na ten moment sil na dlugie wybieganie.


    Domiszka fajnie ze masz mame ginekologa, mozesz sie od razu uspokoic albo zareagowac jak sie cos dzieje :)

    Nie rezygnujcie dziewczyny z Nas z forum ;), odpuscie sobie. Ja jestem przykladem i jak mi sie odwidzialo i na czyms innym skupilam to zaciazylam. Przez moment bylam nawet wkurzona ze znowu musze plany zmieniac ;)

    Jutro oficjalnie w pracy sie pochwale, mam nadzieje ze szybko zastepstwo za mnie znajda.

    Ja bardzo lubie tutaj pisac, bo w realu nawet nie mam z kim pogadac... jestem pierwsza zaciazona wsrod przyjaciol...

    Dzisiaj przyznam sie ze nie wiedzialam co mi sie chcialo i chipsiki solone wciagnelam... oj ja niedobra i gruba... eh, caly czas zdrowo jem a tu taki grzech...


    Ale haotycznie pisze, ja tak mam za duzo chce na raz napisac i zjadam slowa albo niespojnie z watku do watku skacze... nie lubie pisac na telefonie, bo o wiele wolniej pisze niz na klawiaturze komputera...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 19:47

    madziaw88 lubi tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawa nie martw wie, moja tesciowa na pewno sie z wnuka nie ucieszy :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 19:49

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co, Ciebie Pigulko nie lubi ? Czy dzieciakow ?

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tesciowa hmmm nawet ciezko mi ja opisac... poprostu ciagle cos robi, ze nie lubie do niej chodzic do domu...

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie. Tylko nie dlatego, ze ja to ja. Ona mnie jeszcze nie poznala, a juz mnie nie lubila. Po prostu jestem taka 'zlodziejka' syna.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elmalia wrote:
    Ojej! Dziękuję :) Mama jest Ginekologiem?

    Mój Mąż jest realistą. Stawia mnie często do pionu, ale nie mówi, że życie usłane jest różami :) Tak zdroworozsądkowo podchodzi do życia. Ja jestem z tych zamartwiających się.

    Ginekologiem nie jest, jest oddzialowa ginekologii i prowadzi gabinet ginekologiczny zna sie kobita na tym w koncu siedzi w tym 30 lat :))) dopytala dla pewnosci lekarza z dyzuru, mozesz spac spokojnie :*

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu to ciezka z niej osobowosc... moze jak wnuczecie zobaczy to jej sie odwidzi ;) bedziesz mama jej wnuczecia i moze zmieni nastawieniw... ale to dopiero po urodzeniu pewnie...


    Oj ja sie boje ze moja tesciowa bedzie sie mocno wtracala i swoje "madrosci" przekazywala... a ja tego nie chce bo widze jak przytakuje wariacjom swojej corki, co ona cuduje z malym... oj jak ja bardzo nie chce taka byc! Juz mojej mamie powiedzialam, ze ma mi powiedziec jak bede sie tak zachowywac, ma mnie przywolac do porzadku...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 19:59

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 24 listopada 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka wrote:
    Ginekologiem nie jest, jest oddzialowa ginekologii i prowadzi gabinet ginekologiczny zna sie kobita na tym w koncu siedzi w tym 30 lat :))) dopytala dla pewnosci lekarza z dyzuru, mozesz spac spokojnie :*

    Kochana Moja :*

    Dziękuję za zaangażowanie. I to jest kolejny dowód żeby nie uciekać z forum. Dziękuję Dziewczyny :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 20:02

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 24 listopada 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie Elmalia :)

    Ale sie ciesze, ze kolejne zostaniecie mamami :)

    Mam wrazenie ze jakos ten watek ruszyl w dobra strone :) za chwile bedziemy sie starac, ale zeby nie zwariowac z naszymi dzieciakami (mezow tez wliczam w ta kategorie ;))

    Przynajmniej mojego czasem musze wliczac... jak on cos zrobi czy bardziej nie zrobi, to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac. Az prosi sie zeby nagrac i wrzucic na yt :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 20:07

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 24 listopada 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wśród moich koleżanek też nie ma poki co nikogo zaciązonego - jedynie moja szwagierka ale nie jesteśmy ze sobą zbyt blisko.
    mam koleżanki z dziećmi ale wiecie jak jest, syty głodnego nie zrozumie :)

    a druga sprawa jest taka że ja zawsze uchodziłam za taka szaloną której wszędzie pełno, skupiona na pracy, karierowiczka...

    gdybym teraz komukolwiek powiedziała że staram się o dziecko to prędzej by padł trupem albo conajwyzej myślał ze mi odbiło niż uwierzył w to co mówię ...

    CzarnaKawa, elmalia lubią tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 24 listopada 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigułka, ale super wiadomość! Kreska chyba zawsze na początku bladziocha, pamiętasz mój pierwszy test, kiedy pisałam, że kreska tak słabo widoczna, że myślałam, że już świruję? Powtórz jutro, powinno być już lepiej widać :)
    CzarnaKawa ma rację, wątek ruszył w dobrą stronę :) Jeszcze chwilę i będziemy musiały zmienić tytuł wątku, albo się wszystkie przenieść na BBF ;)

    domiszka lubi tę wiadomość

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 24 listopada 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Domiszka, czy Ty przypadkiem nie opisalas mnie ? ;)

    domiszka lubi tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 24 listopada 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawa w sumie to mi to lata, bo mieszka kilkaset km od nas, wiec rzadko ja widuje. Ale fakt-taki charakter. Wiecznie sie ze wszystkimi kloci. Ja na szczescie mam blisko moja mame, ktora jest taka, ze jak sie ja o cos poprosi, to nie pidwazy Twojego autorytetu, wiec super. Bo tesciowa to zawsze wszystko wie lepiej i uszczesliwialaby nas na sile. Na szczescie moj maz nie jest mistrzem elokwencji i potrafi jej powiedziec z grubej rury, zeby sie nie wtracala.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 24 listopada 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi tu dobrze :) Jakoś tak się przywiazalam, a BBF się trochę boję:p wiem, ze to dziwne, ale ja z tych dziwnych także jak na mnie to nic dziwnego:p. O, to rzeklam :D

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 24 listopada 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam super teściową. Nie może się doczekać wnuków. Pewnie na przemian z moja Mama będą sobie "wyrywaly" ;)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ