X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka a Ty też jesteś 88?? Jeśli tak to zapraszamy do dopisania się na listę :)

    Sylvka lubi tę wiadomość

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1. asiorekkkk
    2. Evik <3 11.03.2014
    3. Another
    4. Monifah
    5. rastafanka
    6. potforzasta
    7. Rybeńka
    8. Groszek
    9. Maniuś
    10. Anuleczka
    11. Dora524
    12. Martaaa
    13. magda8869
    14. kamciaaaa5
    15. Anutka (@)
    16. Anna255
    17. ~Ania~
    18. kasiaiic
    19. Japoneczka z Porcelany
    20. lola88
    21. Sylvka



    Też pozwoliłam sobie dopisać siebie:)

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ja też cudowny rocznik 88 :) Wyjatkowy, jedyny w swoim rodzaju:)

    asiorekkkk, Another lubią tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi hi no to super :):) teraz czekamy aż sie lista będzie czerwienic od serduszek :)

    Sylvka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuje się także ja do tej listy ;) Wiadomo 88 jest najlepszy ;) Mam nadzieję, że przyniesiecie mi szczęście Kobietki ;)

    asiorekkkk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie witaj macadamia :) dopisuję Cię

    1. asiorekkkk
    2. Evik <3 11.03.2014
    3. Another
    4. Monifah
    5. rastafanka
    6. potforzasta
    7. Rybeńka
    8. Groszek
    9. Maniuś
    10. Anuleczka
    11. Dora524
    12. Martaaa
    13. magda8869
    14. kamciaaaa5
    15. Anutka (@)
    16. Anna255
    17. ~Ania~
    18. kasiaiic
    19. Japoneczka z Porcelany
    20. lola88
    21. Sylvka
    22. macadamia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc jak to u Was Kochane wygląda jak długo się staracie? Czy macie przy tym jakieś problemy? Jakie emocje Wam towarzyszą? Zacznę od siebie staram się już w sumie około 10 miesięcy, pod koniec ubiegłego roku była u nas radość niesamowita, w końcu zobaczyliśmy upragnione 2 kreseczki na teście, niestety w lutym straciliśmy nasze maleństwo... Minęła już 1 @ po poronieniu i wznowiliśmy starania, lekarz prowadzący dał zielone światło, a ja sama mimo ogromnego cierpienia jakie w sobie mam wiem doskonale, że tylko kolejna ciąża miejmy nadzieję tym razem szczęśliwa będzie dla mnie najlepszym lekarstwem... Oczywiście boję się, ale pragnienie dziecka jest silniejsze niż strach, teraz wiem ile mam sił, nabrałam cierpliwości i pokory i czekam na mały cud ;) A jak u Was to wygląda?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macadamia wcześniej dziewczyny jak się przedstawiały to pisały też cos o sobie :). Kochana przykro mi że straciliście aniołeczka ale teraz na pewno się uda, trzeba mocno wierzyć a kiedyś wszystkie się doczekamy. Jest to mój 4 cykl odkąd mierzę temp i obserwuję swoje ciało szczegółowo, świadome planowanie ciąży ale ostatni cykl był czysto obserwacyjny bo M pracuje teraz w delegacji i w tym cyklu też teraz ostatni tydzień delegacja prawdopodobnie :/ ale i tak nie wstrzelilismy sie w odulke bo chyba jeszcze jej nie było a Męzus w weekendy w domuw wiec na wiele nie licze :) ale kiedys mam nadzieje ze sie uda :).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie nie zwróciłam do końca uwagi że dziewczyny coś niecoś o sobie napisały, ale już nadrobiłam ;) Tak oczywiście wierzę, że będzie lepiej i czekam... Obserwuje swój organizm już dość długo, ale niestety poronienie chyba narobiło troszkę bałaganu, poza tym zaczęłam brać duphaston ( mam niski progesteron, robiłam badania i wyniki bez szału, ma pomóc się prawidłowo zagnieździć maleństwu i podtrzymać ciążę), z reszta co lekarz to opinia i stwierdziłam, że będę trzymać się jednego pomimo, że z niego nie jestem tez do końca zadowolona... Ale strasznie ciężko mi znaleźć kogoś w 100 % spełniającego moje oczekiwania... W tym cyklu chyba szybciej owulka zagościła aniżeli zwykle ;) Ale to już czas pokaże czy będzie z tego ciąża ;)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 17 marca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macadamia witam i trzymam kciuki jak za Wszystkie dziewczynki :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje ciężko trafić na lekarza który odpowiadałby nam w 100 % chyba żeby z każdego po trochę wziąć to by się taki znalazł :). Jejku ten portal uzależnia i ciężko się odkleić od tego komputera ale ja to chyba idę w końcu obiad zrobić :). Jeszcze tu wrócę. :D

  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 17 marca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już po wizycie kontrolnej, nic nowego się nie dowiedziałam, lekarz powiedział żeby odczekać 4 miesiące, jak powiedziałam że to bardzooooo długo, to odpowiedział że jeśli nie chcę czekać i przyjdę z ciążą to nikt mi głowy nie urwie :)


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 17 marca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piękna długa lista :D Witam w poniedziałek stare i nowe buzie :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 17 marca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo mam plamienia po badaniu, albo nadchodzi okres 50/50


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 17 marca 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaiic, a który dzień cyklu dzisiaj?

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaiic wrote:
    ja już po wizycie kontrolnej, nic nowego się nie dowiedziałam, lekarz powiedział żeby odczekać 4 miesiące, jak powiedziałam że to bardzooooo długo, to odpowiedział że jeśli nie chcę czekać i przyjdę z ciążą to nikt mi głowy nie urwie :)
    Zdania na ten temat są mocno podzielone... Jak Twój lekarz uzasadnił taki długi czas oczekiwania na kolejne starania? Ja miałam zabieg łyżeczkowania i generalnie mogłam się zacząć starać nawet już przed 1 miesiączką, jeśli tylko psychicznie czułam się gotowa... Jeśli chodzi o statystki to nie ma nic niepokojącego... Bardzo dużo rozmawiałam z lekarzem i czytałam, jak Ty czujesz? Zrób tak jak serce i dusza podpowiada, bo ciąża tak na prawdę zaczyna się w głowie kobiety, jesli Ty będziesz na nia gotowa to organizm ja przyjmie ;)

  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another u mnie 28dc więc możliwe że to już @, chociaż myślałam że będę dłużej czekam, mam nadzieję że do wieczora się wyjaśni, ale nic mnie nie boli, a zazwyczaj 1 dnia umierałam i brałam leki przeciwbólowe

    Macadamia lekarz nie uzasadniał bo powiedział że 4 miesiące to krótki czas, żeby organizm doszedł do siebie, pytałam o ryzyko kolejnego poronienia, powiedział że za bardzo się stresuje, że powinnam spokojniej podchodzić do starań i do ciąży

    porozmawiam z mężem jak wróci, tylko że on zdaje się całkowicie na mnie i mówi że jak ja będę gotowa i mu powiem prosto w oczy że chce to się zaczniemy starać, może powinnam poradzić się jeszcze innego lekarza?


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie pytała innego lekarza. Zapytałabym siebie samej i podjęła decyzję :)

    macadamia lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to po okresie na spokojnie znowu się postaramy, kupiłam dzisiaj nawet test ciążowy, tak żeby leżał i czekał :)
    Dzięki dziewczyny za rady :*


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz oczywiście iść do lekarza kolejnego, który zapewne powie coś zupełnie innego... Jeśli nie ma żadnych medycznych twardych przeciwwskazań a Ty psychicznie czujesz się gotowa to nie ma sensu czekać, strach i tak nie minie przed kolejnym poronieniem, a możesz zyskać dziecko, ale wiadomo, jest to tylko i wyłącznie Wasza decyzja i jeśli cokolwiek Ciebie niepokoi to poukładaj to w głowie ;) Ja życzę powodzenia i czekam na Ciebie w staraniach ;)
    Do poczytania: http://wiadomosci.onet.pl/nauka/poronilas-nie-zwlekaj-z-kolejna-ciaza/315vc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 16:58

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ