X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 17 marca 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak, inny lekarz powie o innym czasie, w szpitalu po przyjęciu lekarz mówił o 3 miesiącach, dzisiaj inny o 4, pójdę do kolejnego i jeśli powie nie czekać będę się zastanawiać który ma rację.

    Lekarze lekarzami ale to musi być nasza decyzja i nasza gotowość :)

    macadamia lubi tę wiadomość


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
  • lola88 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 17 marca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej asiorekkkk dzięki za dopisanie do listy,

    moje drogie Panie

    po pierwsze czy robiłyście jakieś badania zanim zaczęłyście starać się o ciążę ??? tych badań jest mnóstwo, ja nie robiłam żadnego, na szczęście w dzieciństwie przechodziłam różyczkę

    pracuje w przedszkolu a wiadomo jak to w przedszkolu mnóstwo różnych zarazków, jestem trochę przewrażliwiona na tym punkcie zwłaszcza od kiedy się staram, sytuacja w pracy też trochę nieciekawa, chciałabym już być niedługo bezpieczna na zwolnieniu lekarskim

    i po drugie, czy też macie tak, że wszyscy naokoło pytają się Was kiedy w końcu będzie dziecko ??? matka, babka, szwagierka, koleżanki z pracy itd. moje dziecko byłoby pierwszym wnukiem lub wnuczką w rodzinie od bardzo bardzo dawna a i w pracy koleżanki mają dzieci odchowane, szwagierka czeka na towarzystwo dla swojej małej a ja odpowiadam, że będzie jak przyjdzie czas i w końcu już by mógł przyjść:)

    hej dziewczyny, mam nadzieję, że ten rok będzie mega szczęśliwy dla wszystkich 88 starających się o dzidziusia:) ja staram się już 4 miesiąc, za tydzień mogę zrobić test, ciągle o tym myślę, jak tu przetrwać i skąd znaleźć w sobie cierpliwość...
  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lola88 ja też nie robiłam żadnych badań przed ciążą i tak jak ty przechodziłam różyczkę w dzieciństwie, ale to chyba większość kobiet nie robi badań

    mnie najbardziej nasi rodzice pytają o dzieci, znajomi też trochę ale mniej, teraz pewnie będzie inaczej, zależy od osoby :)


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed staraniami poza TSH ( które zresztą wyszło na górnej granicy i mogło utrudniać zajście w ciążę i jej utrzymanie) nie robiłam żadnych badań. Po poronieniu zrobiłam komplet badań z tego pakietu http://www.pakiety.diag.pl/dla_kobiet_planujacych_ciaze,32.html
    szukałam poniekąd przyczyny tego co się stało, badania wyszły książkowo, ale dało mi to także komfort psychiczny, że wszystko jest ok i mogę teraz ponownie się spokojnie starć. Co do sensu badań odpowiedź pozostawiam Tobie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochana ja jestem 8 miesiecy po slubie i ciągle słyszę te pytania. Kiedy dzidzia?? Czy w ciąży jestem itd masakra :/ no i ciągle widzę ciężarne kobiety :/. Ja tez nie robiłam jeszcze żadnych badań bo w sumie z pełną obserwacją i świadomym staraniem jest to nasz 4 cykl więc jak dalej nic nie będzie to dopiero wtedy zabierzemy się za badania. Teraz dajemy sobie jeszcze czas na . Zobaczymy co dalejjakąś może regeneracje poprzez witaminki

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki jestem załamana... :( napisałam wszystko w pamiętniku, za długi post by był ...

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka :( nie smutaj się. Musimy być wszystkie wytrwałe i czekać na ten nasz szczęśliwy cykl. Widocznie tak ma być. A może nie wszystko stracone, może dni płodne się troszkę przesuną?? Chyba że w każdym cyklu masz w tym samym miejscu owu no to już nic nie poradzisz. Głowa do góry. Nie ten cykl to następny. Kiedyś się doczekamy choć wiem że każda z nas chciałaby już. :* :* buziolki na pocieszenie <3 <3 <3 nie smutaj się bo to nie sprzyja nam w staraniach :*

  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka ale to dla dobra sprawy przecież robicie te badania więc w inny sposób zbliżacie się do dzidziusia :*


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach dziewczyny... cholera mnie bierze, że los zadecydował za nas i nie możemy się starać w tym cyklu...

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może los chce żebyście mieli bobaska z początku 2015 a nie końca 2014 :)

    Another lubi tę wiadomość


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaiic wrote:
    może los chce żebyście mieli bobaska z początku 2015 a nie końca 2014 :)
    szkoda, że nie ja moge o tym decydować... ludzie powinni mieć wpływ na takie rzeczy, kto nie chce mieć dzieci to nie ma, bo później słyszymy histori,e o dzicku na śmietniku...

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tego chyba nigdy nie zrozumiem :/ Ci co nie chcą to mają a Ci co tak bardzo pragną to muszą tyle przejść i wypłakać łez i leczyć się itd. Inne kobiety nie dbają o siebie, piją, palą, ćpają nie zażywają witamin (pewnie niektóre nawet w ciąży tego nie robią), nie czekają na owu tylko się bzykną i mają i nie kochają i porzucają. Sprawiedliwości nigdy nie będzie :/

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekkkk wrote:
    Właśnie tego chyba nigdy nie zrozumiem :/ Ci co nie chcą to mają a Ci co tak bardzo pragną to muszą tyle przejść i wypłakać łez i leczyć się itd. Inne kobiety nie dbają o siebie, piją, palą, ćpają nie zażywają witamin (pewnie niektóre nawet w ciąży tego nie robią), nie czekają na owu tylko się bzykną i mają i nie kochają i porzucają. Sprawiedliwości nigdy nie będzie :/
    zawsze mam pod górkę, ze wszystkim... pechowa gwiazda... nie umiem tego wytłumaczyc, ale juz jako nastolatka miałam przeczucia, że będzie problem z dzieckiem... nie byłam w ciązy nigdy, nawet przez chwilkę... i skąd mam wiedzieć czy moge ??

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutko Biedactwo nie możesz się załamywać bo to jeszcze gorzej. Postaraj się zająć głowę czymś innym czymkolwiek... To tylko jeden cykl. Pomyśl, że teraz możecie z M jeszcze poszaleć możesz się wyspać a jak już będzie Dzidziuś to koniec :) ja tak sobie to tłumaczę, że los daje mi jeszcze czas przygotować się do roli mamy :)

    Jestem z Tobą!!! Uśmiechnij się - na pewno się uda!!! Niektórym wystarczy raz, niektórym rok a moja koleżanka zaszła ostatnio po 16 miesiącach i to miesiąc po tym jak lekarz powiedział, że nic się nie da już zrobić!!!

    Buziaki

    Anutka lubi tę wiadomość

    relgh371rphwpz6l.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zawsze we wszystkim mam szczęście, tylko właśnie w staraniach o dzidzie mi się nie powodzi. Ogólnie jestem cholerną szczęściarą.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa i takie właśnie osoby jak Twoja koleżanka dają nadzieje. Pewnie po tej wiadomości odpuściła psychicznie i wyluzowała i się udało :) super. Już parę razy tu czytałam o takich przypadkach że lekarz już szans nie dawał a nastepny cykl okazał się tym wyczekanym :)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another w dzidziusiu też Ci się poszczęści :). To tylko kwestia czasu :*

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 marca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekkkk wrote:
    Martaaa i takie właśnie osoby jak Twoja koleżanka dają nadzieje. Pewnie po tej wiadomości odpuściła psychicznie i wyluzowała i się udało :) super. Już parę razy tu czytałam o takich przypadkach że lekarz już szans nie dawał a nastepny cykl okazał się tym wyczekanym :)
    to skoro mój daje szanse to mam rozumiec, że nic z tego ??? :P

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 17 marca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To oznacza, że na 10000% się uda :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    relgh371rphwpz6l.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 marca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa wrote:
    To oznacza, że na 10000% się uda :)
    podziwiam ten entuzjazm :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ