X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 18 marca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Martula, test mógł wyjść pozytywny, ale nie musiał :D Także nie trać nadziei, 10 dpo to wcześnie :)
    U mnie 14 dpo, test negatywny, więc ja nadziei już nie mam. Ale czekam z nadzieją na nowy cykl :)
    Miłego dnia 88 :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 18 marca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratujcie, bo mam mętlik w głowie, okres przyszedł, ale był dośc słaby, dosłownie 2 dni z czego w 2 dniu mogliśmy się kochac, bo prawie nic nie miałam na podpasce tylko brązowe ewentualnie. Będąc wczoraj w sklepie nie dawało mi to spokoju, że taki krótki okres był i słuchajcie kupiłam sobie test najzwyklejszy, ale o czułości 10, bo tylko taki był. Wczoraj gdyby nie ten okres to byłby mój 17 dp domniemanej owulacji. No i zrobiłam test wieczorem, żeby miec spokojne sumienie. No i jakie było moje zdziwnienie, gdy zobaczylam 2 kreskę, wiem, że powinno się rano zrobic, ale byłam pewna, że nic nie wyjdzie, a tu jasna różowa kreseczka, zdrobiłam zdjęcie tego "cienia". Moj po ostatnim rozczarowaniu, że były pozytywne testy a ciązy nie było nie wierzy mi w takie cienie i mówi, że uwierzy jak zobaczy 2 grube krechy. Wstawiam linki do zdj
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a20579ac63e325ca.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97e6b3347c0506cc.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c4370004116cb15c.html

    Dodam, że kreska zaczeła pojawiac się od razu, a nie po jakims czasie

    Na zdj trochę jaśniejsza wyszła, ale nie umiałam zrobić inaczej, w łazience robiłam.
    Dziewczyny, albo mam zchizy, albo wierzę w cuda. Gdyby nie to, że moja mama miała normalnie okres jak była w 2 ciąży (w 1 miesiącu ciązy), to w życiu bym tego testu nie zrobiła.
    Chyb poczekam z tydzien i zrobie z porannego moczu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2014, 10:48



  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 18 marca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czekaj tygodnia, tylko za 2-3 dni zrób o tej samej czułości z porannego moczu. Jestem pewna, że ta kreseczka ściemnieje :)
    Gratuluję :)

    Monifah lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 18 marca 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn. rozumiem, że nie mam zchizy, że ją tam widzę?
    Boję się rozczarowania strasznie, strasznie....
    Ale okres mi się skończył, a podbrzuszę dalej mnie boli, więc może to znak :)
    Podziękuję jak potwierdzę :)



  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 18 marca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia.. jak się człowiek przyjrzy to widzi.. ale bardzo słabe są te kreski.. ja bym na betę szła. Będziesz mieć wiarygodniejszy wynik. Trzymam kciuki, żeby to było to &&&&&&&&&&&&&

    Monifah lubi tę wiadomość

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 18 marca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monifah kreseczki widoczne mało bo mało ale szczególnie przyglądać się nie trzeba :) Także gratulacje i tak jak Another pisze nie czekaj tygodnia tylko 2-3 dni i z porannego moczu i będą już wyraźniejsze :)

    Monifah lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 18 marca 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię, poczekam do czwartku i rano zrobię test i wtedy jak będą wyraźniejsze to na bete pojadę :)
    Dzięki Dziewczyny, a jednak przeczucie może mnie nie zawiedzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2014, 13:55



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monifah trzymam kciuki aby to była ciąża :) czekamy z niecierpliwością na tą fajną wiadomość :).

    Monifah lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monifah wrote:
    Dziewczyny ratujcie, bo mam mętlik w głowie, okres przyszedł, ale był dośc słaby, dosłownie 2 dni z czego w 2 dniu mogliśmy się kochac, bo prawie nic nie miałam na podpasce tylko brązowe ewentualnie. Będąc wczoraj w sklepie nie dawało mi to spokoju, że taki krótki okres był i słuchajcie kupiłam sobie test najzwyklejszy, ale o czułości 10, bo tylko taki był. Wczoraj gdyby nie ten okres to byłby mój 17 dp domniemanej owulacji. No i zrobiłam test wieczorem, żeby miec spokojne sumienie. No i jakie było moje zdziwnienie, gdy zobaczylam 2 kreskę, wiem, że powinno się rano zrobic, ale byłam pewna, że nic nie wyjdzie, a tu jasna różowa kreseczka, zdrobiłam zdjęcie tego "cienia". Moj po ostatnim rozczarowaniu, że były pozytywne testy a ciązy nie było nie wierzy mi w takie cienie i mówi, że uwierzy jak zobaczy 2 grube krechy. Wstawiam linki do zdj
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a20579ac63e325ca.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97e6b3347c0506cc.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c4370004116cb15c.html

    Dodam, że kreska zaczeła pojawiac się od razu, a nie po jakims czasie

    Na zdj trochę jaśniejsza wyszła, ale nie umiałam zrobić inaczej, w łazience robiłam.
    Dziewczyny, albo mam zchizy, albo wierzę w cuda. Gdyby nie to, że moja mama miała normalnie okres jak była w 2 ciąży (w 1 miesiącu ciązy), to w życiu bym tego testu nie zrobiła.
    Chyb poczekam z tydzien i zrobie z porannego moczu.

    Polecam test z krwi na obecność HCG lub oznaczenie ilościowo 100 % pewności 0 domysłów, całkowita wiarygodność, możesz zrobić o każdej porze jeśli ciąża jest test będzie pozytywny. Powodzenia ~! ;)

    Monifah lubi tę wiadomość

  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 18 marca 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monifah wrote:
    Dziewczyny ratujcie, bo mam mętlik w głowie, okres przyszedł, ale był dośc słaby, dosłownie 2 dni z czego w 2 dniu mogliśmy się kochac, bo prawie nic nie miałam na podpasce tylko brązowe ewentualnie. Będąc wczoraj w sklepie nie dawało mi to spokoju, że taki krótki okres był i słuchajcie kupiłam sobie test najzwyklejszy, ale o czułości 10, bo tylko taki był. Wczoraj gdyby nie ten okres to byłby mój 17 dp domniemanej owulacji. No i zrobiłam test wieczorem, żeby miec spokojne sumienie. No i jakie było moje zdziwnienie, gdy zobaczylam 2 kreskę, wiem, że powinno się rano zrobic, ale byłam pewna, że nic nie wyjdzie, a tu jasna różowa kreseczka, zdrobiłam zdjęcie tego "cienia". Moj po ostatnim rozczarowaniu, że były pozytywne testy a ciązy nie było nie wierzy mi w takie cienie i mówi, że uwierzy jak zobaczy 2 grube krechy. Wstawiam linki do zdj
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a20579ac63e325ca.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97e6b3347c0506cc.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c4370004116cb15c.html

    Dodam, że kreska zaczeła pojawiac się od razu, a nie po jakims czasie

    Na zdj trochę jaśniejsza wyszła, ale nie umiałam zrobić inaczej, w łazience robiłam.
    Dziewczyny, albo mam zchizy, albo wierzę w cuda. Gdyby nie to, że moja mama miała normalnie okres jak była w 2 ciąży (w 1 miesiącu ciązy), to w życiu bym tego testu nie zrobiła.
    Chyb poczekam z tydzien i zrobie z porannego moczu.


    Ja też Ci życzę, żeby to była ciąża Kochana, natomiast ja 3 dni przed ostatnią miesiączką robiłam taki sam tes i też mi wyszła ładna kreska, taki cień bym powiedziała, cieszyłam się strasznie ale niestety @ przylazła... Więc ja bym na betę poszła.

    Monifah lubi tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 18 marca 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przed miesiączką nawet cień żaden nie wychodził, więc nie wiem co innego ewentualnie mogłoby powodowac, że test od razu pokazał drugą bladą linie. Byc może owulacja była później niż 20 dnia. Sama nie wiem, na razie poczekam. Co ma byc to będzie :) tak jak mówiłam poczekam do czwartku co pokaże :) Buziaki Dziewczyny !



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monifah trzymam kciuki :)

  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 18 marca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez ładu i składu ale napisałam post w pamiętniku...

    relgh371rphwpz6l.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejooo :P

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej siostrzyczki:)gdzie wszystkie jestescie???

    Anutka lubi tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa :) jak śniła Ci się @ tzn że będzie dzidzia :). Trzymam mocno kciuki :)

    Anutka, Martaaa lubią tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekkkk wrote:
    Martaaa :) jak śniła Ci się @ tzn że będzie dzidzia :). Trzymam mocno kciuki :)
    SNY SA ODWRACALNE :)

    Martaaa lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :)

  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 18 marca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze w tym śnie M podgrzewał obiad czego NIGDY nie robi hehe humor mi poprawiłyście

    asiorekkkk lubi tę wiadomość

    relgh371rphwpz6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze ja się przyłączam ;-)

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ