X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 18 marca 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Asios :D cały dzień w pracy :<

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 18 marca 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Asios :)



  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 19 marca 2014, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1. asiorekkkk
    2. Evik <3 11.03.2014
    3. Another
    4. Monifah
    5. rastafanka
    6. potforzasta
    7. Rybeńka
    8. Groszek
    9. Maniuś
    10. Anuleczka
    11. Dora524
    12. Martaaa
    13. magda8869
    14. kamciaaaa5
    15. Anutka (@)
    16. Anna255
    17. ~Ania~
    18. kasiaiic
    19. Japoneczka z Porcelany
    20. lola88
    21. Sylvka
    22. macadamia
    23. Asios
    Witam i dopisuje:)zycze powodzenia!!!

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) witaj Asios :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Co tam u Was dziś Dziewczyny? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mija dzień? Ja dzisiaj mam totalny spadek formy, wszystko przez to że raczej będę mieć cykl bezowulacyjny... Temperatury świrują :( Strasznie jestem zła bo kolejny cykl przegrany i kolejny mieisąc muszę czekać :(

  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak tam u Was? u mnie stan jak bym dalej miała okres (ból podbrzusza taki lekki czasem mocniejszy i jajników raz albo 2 razy dziennie), ale moja dzisiejsza temp. to już 36.8, więc to raczej mało normalne na pierwszą fazę.

    A tak poza tym to fajnie, bo u mnie na razie nie pada, bo pogoda wczoraj już dobijająca była jak tak lało.

    Macadamia, a masz potwierdzone, że bezowulacyjny jest ten cykl? Wiesz czasem do końca trzeba miec nadzieję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 10:38



  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dawno nie kukałam do Was. Teraz musze leciec do pracy, ale postaram się nadrobic w najblizszym czasie a tymczasem życze Wam dobrego dnia.
    Buziaki <3

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :). macadamia może jeszcze nie wszystko stracone?? Już widziałam takie wykresy gdzie dziewczyny myślały że bezowulacyjny a tu nie dość że owulką była tylko znacznie pozniej niz zwykle to jeszcze zakończyło sie to zielona fasolinka :) takze trzymam kciuki :)

    Monifah a to teraz jesteś przed @ lub dzidziusiem?? Termin @ już minął?? Jak masz taką temp to teściora rób i dziel się z nami fasolkowymi nowinami :) Trzymam kciuki :*

    U mnie za to dzisiaj pogoda okropna wieje i pada deszcz wrrrr

  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 19 marca 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie kolejny dzień z 37.00 i @ brak. :) może będzie zielono...
    Objawów też mam sporo, aż się dziwię czy tak ewentualnie wczesna ciąża może ich dawać tak dużo?

    Zastanawiam się kiedy pójść na betę żeby już na pewno wyszło?

    Pozdrawiam!!!

    relgh371rphwpz6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa test mógł Ci wyjść negatywnie bo to dopiero 11 dp owulacji więc jak dalej @ nie będzie to myślę że za 3 dni jak zrobisz teścik to już powinno coś wyjść a beta wydaje mi się że jak bys była w ciąży to by wykazała :) także jak jesteś niecierpliwa to leć na betę i pochwal się czy jest fasolinka :) trzymam kciuki za Ciebie :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakie masz objawy? :)

  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 19 marca 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciągle chodzę zmęczona, rano czułam kłucie w podbrzuszu ale dość lekkie, częste wizyty w wc. To tak...

    Rozmawiałam dziś z panią położną u mnie z przychodzi przez tel i dowiedziałam się, że najlepiej jakiekolwiek testy czy to z moczu czy z krwi robić 10 DNI po spodziewanej miesiączce. Więc mi się dziś spóźnia 4 dzień to czekam jeszcze do wtorku i robię test. Zobaczymy

    relgh371rphwpz6l.png
  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 19 marca 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwość jest wystawiana na ogromną próbę :) Ale dopóki @ to jestem pełna nadziei :)

    relgh371rphwpz6l.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 marca 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki u mnie cykl też raczej bezowulacyjny :( No trudno czekam do @ u jakieś badania trzeba porobić.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • lola88 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 marca 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi się w zeszłym tygodniu śniło, że karmię piersią córkę, nawet było widać wyrażnie mleko kapiące z piersi a w następną noc śniło mi się, że rodzę córkę, nawet sprawdzałam znaczenie snu, pojawiło się coś optymistycznego a mianowicie, że może to oznaczać ciążę, tak podświadomość daje o tym znać, jest to również oznaka silnych uczuć macierzyńskich i instynktu macierzyńskiego a poza tym szczęście, zwykle sny się zapomina a te dwa pamiętam dokładnie, dziś kupiłam test, już trzeci żeby mieć pewność w razie czego, a niech sobie leży w szufladzie

    hej dziewczyny, mam nadzieję, że ten rok będzie mega szczęśliwy dla wszystkich 88 starających się o dzidziusia:) ja staram się już 4 miesiąc, za tydzień mogę zrobić test, ciągle o tym myślę, jak tu przetrwać i skąd znaleźć w sobie cierpliwość...
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczynki witam Was i czekam na zielone nowinki:)u mnie dopiero plodne,tak ze do testu jeszcze daleko...

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny u mnie raczej tez cykl stracony jestem chora od soboty mimo choroby temperatura nie skoczyla jedynie dzis rano skoczyla ale to moze rpzez to ze wczoraj wzielam pierwsza dawke antybiotyku i jak juz wzielam antybiotyk automatycznie mnie gorzej rozlozylo ze az dzis zostalam w domu ...zobaczymy co pokaza kolejne dni....w piatek umowilam sie do ginekologa ale nie wiem czy pojsc bo to na kase chorych a jakos nei mam zaufania na kase chorych boje sie ze nic sie nie dowiem. a w poniedzialek umowilam sie prywatnie i teraz nie wiem co robic jak mysliscie gdzie wiecej sie dowiem i ktos mi bardziej pomoze ogolnie chcialam sie zbadac i zrobic usg jajnikow itp...

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż ja nie lubię wizyt na kasę chorych to poradziłabym Ci pójść do obu. Ja bym tak zrobiła.

    Ja się umówiłam do gin na 4 kwietnia. Mam nadzieję, że to jednak będzie Dzidziuś :) a nie tylko jakieś dziwne spóźnienie

    relgh371rphwpz6l.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 19 marca 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martaaa trzymam kciuki...
    gdzie wszystkie sie podziewacie?

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ