X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elmalia wrote:
    Mi wypadają włosy prawie całe życie. A tsh mam w normie :)


    Ale ja wcale nie napisałam, że jeśli komuś wypadają włosy to na pewno ma chorą tarczycę, tylko, że może to być jeden z objawów. :)

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA potwierdzam mam hashi i włosy wyjmuję garściami po prostu masakra

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! Ostatnio mało się udzielam, bo trochę się dzieje. W weekend byliśmy u rodziców, a poza tym cały czas łazimy po mieście w poszukiwaniu prezentów- na szczęście już praktycznie wszystkie mamy (tylko nie dla mnie :P). W pracy też jakoś leci (od czwartku już urlop aż do końca roku! :)) Brzuszek mi rośnie, ubrania powoli zmieniam, apetyt coraz większy- wczoraj miałam niepohamowaną chęć na lody :P tyle u mnie tak w telegraficznym skrócie. Buziaki dla wszystkich :*

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że nowy cykl okaże się szczęśliwszy :*

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:53

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :*** :(


    Ja tez mam smaka na lody ;) wczoraj mc donald dzisiaj wlasnorecznie zrobione :)


    Telefon nadal buntuje sie :(

    elmalia lubi tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak to walczymy dalej :) :*

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gorąco i mocno trzymam kciuki za każdą z Was - za starajace się aby wreszcie doczekały dwóch kresek, i za te które już są w ciazy, aby donosiły i urodziły zdrowe Dzieci.

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bar wrote:
    Ale ja wcale nie napisałam, że jeśli komuś wypadają włosy to na pewno ma chorą tarczycę, tylko, że może to być jeden z objawów. :)

    Wiem, zrozumiałam :) chciałam tylko napisać, ze czasem włosy wypadają "bez powodu". Chociaż u mnie na pewno jest jakiś powód, bo mam zapalenie lojotokowe odkąd zaczełam dojrzewać. Teraz mam trochę łagodniejsza wersję, ale nadal jest :)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmalia, a badałaś kiedyś poziom androgenów? Mi wypadają włosy od ich nadmiaru i mam też trądzik i łojotokowe zapalenie skóry przez nie :/ Ale teraz też jest taki okres, że wszystkim wypadają włosy...

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znowu cisza tutaj. Szykujecie się do świąt czy co??

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:53

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj dosłownie cały czas jem. Nie mogę zjeść na dużo, bo mnie przytyka i mi niedobrze, a potem po 10 min znowu mi się chce jeść. Pocieszam się, że startuję z niedowagą, więc muszę nadrobić :) A co tam u Was?

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jutro znowu mam dzieci pod opieką i próbuje się przygotować do tego psychicznie

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w piątek idę do przedszkola na mikołaja, tzn. do siostry mojego chrzesniaka, bo nie ma kto iść z najbliższej rodziny. No trudno, zgodziłam się. rano jest ta "impreza", długo nie potrwa, więc coś tam w domu jeszcze porobie. Ale nie chce mi się tam iść..

    dzisiaj żołądek mnie boli... jeden element prezentu dokupiony, taką miałam nadzieję, na konkretną dostawę w tym sklepie z biżuteria, a tam poprzychodziły torebki i czapki zimowe, jedną ładną dużą i delikatną apaszkę wyczaiłam. a miałam tam jeszcze mamie zrobić prezent i koleżance... a teraz muszę szukać dalej...


    no a dzisiaj o 4 rano pobudka, malowałam paznokcie, bo mi się nudziło i nie mogłam już wyleżeć... ale w dzień na dwie godziny się położyłam, to w sumie gorzej się czuję po drzemce...


    Potforzasta, a chociaż zdrowe dzieciorki ? czy chorusów dostaniesz pod swoje skrzydła? nie ma nic gorszego niż chore cudze dzieci...

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek były trochę chore a jak będzie jutro to nie wiem mam nadzieje ze juz zdrowe będą

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • hypatia Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja właśnie wróciłam z posiedzenia Rady Pedagogicznej. Masakryczny mam ten tydzień w pracy. A na przygotowania do świąt czasu brak:) Alimak przykro mi, ale mam nadzieję że już następny cykl okaże się owocny. Pozdrowienia dla was wszystkich :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hypatia do świąt juz zleci i odpoczniesz trochę a przygotować zdążysz jeszcze

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co z Domiszka? Nie było jej dzisiaj jeszcze tutaj

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja się może przywitam :) dopiero rozpoczynam swoją przygodę z OF (pierwszy cykl), do tej pory starania były bezowocne od marca :( badania wszystkie zrobione i niestety problem leży po obu stronach :( u mnie endometrioza i raczej kiepsko z owulacją (od przyszłego cyklu biorę femarę) a u męża duża fragmentacja DNA... życzę wszystkim powodzenia :)

    84c4998a553de61da04dcd751d9677fb.png

    relgdf9hrp5i882w.png
‹‹ 179 180 181 182 183 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ