X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kowieczka! życzę żeby dalsze starania ze wspomaganiem okazały się (pędzej czy później) owocne :)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak, a co na to Twój ginekolog? Jest z tych co dopiero po roku starań zaczyna "działać"? Czy coś Ci już doradzał?

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie najbardziej zależało mi na zrobieniu pełnej diagnostyki bo wiedziałam że u mnie jest endometrioza czyli ciężki kaliber żeby wiedzieć na czy stoimy. Rokowania na naturalną ciążę na razie słabe ale zobaczymy co zdziała stymulacja i suplementy dla męża :)

    relgdf9hrp5i882w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy mój progesteron w 19 d.c jest dobry? 7,3 normy 1,2-15,9
    Cykle mam 23-25 dni

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w którym dpo robiłaś progesteron?? Bo żeby był wiarygodny powinien być w 7 dpo
    jeżeli tak robiłąś to jest dobry ale zawsze może być lepszy.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie albo nie umiem namierzyć owulacji albo jej nie mam. Czekam na nowy cykl i biorę się za obserwacje i temp.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No najlepiej temp. szyjka albo testy owu chociaż mi np. nie wychodzą idealnie pozytywne a po temp. mi wyznaczy owu nawet dzisiaj mam mega spadek więc pewnie się coś szykuje :) To w następnym cyklu zrób proga w 7 dpo i będziesz mogła porównać czy w tym była owu czy masz dobry progesteron bo może u Ciebie po prostu trzeba dołożyć dupka albo luteinę i wystarczy

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciotka dawaj te uszka szybciej razem ulepimy :D
    f2047e9654376210med.jpg

    pigułka, Marcjanna, bar, Karola1988 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Potforzasta :) ale masz pomocnika :D:D:D

    Ja dzisiaj wszystko sama zrobiłam, ciasto upiekłam, pranko zrobione, posprzątane, trening zrobiony, sprawunki załatwione, zakupy zrobione, obiad uszykowany i do tego miałam czas aby jeszcze się ponudzić :)


    Ale mam dzisiaj energii :D:D:D

    i wiecie co ? :D:D mam pół kg w dół :D tiru riru :D:D:D:D

    Już się tak nie obżeram, ale takie pyszne ciasto mi wyszło, że chyba dzisiaj nadrobie znowu te pół kilograma ;P:P:P

    Mam wyśmienity humor ;) mam nadzieję, że Wam przyjemnie też mija dzień ;) dzisiaj środa, więc bliżej do weekendu niż dalej ;)

    Buziaki Kobitki :*

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta słodki ten Twój wielbiciel uszek :) ja będe lepić jutro ale niestety bez żadnego pomocnika. W tym roku z pieczarkami, bo nie miałam suszonych grzybków, a ceny w marketach (11 zł za 40 g!) mnie załamują. Poza tym zaczynam już urlop, więc będę mogła nadrobić wszystkie zaległości, które narobiły się w domu (w kuchni, sprzataniu, prasowaniu itp.). Lubię swoją pracę ale cieszę się, że nie będe musiała wstawać o 6:30 aż do Nowego Roku :D

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja uszka robiłam na dzisiaj na obiad do wigilii by i tak poszły wiec we wigilię zrobię a grzybki dzięki mężnemu ususzone juz dawno

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od kilku lat mamy taką tradycję, że przed samymi świetami spotykamy się z najbliższymi znajomymi, każdy robi jakąś potrawę wigilijną i biesiadujemy sobie ;) Ja jako, że będę miała teraz dużo wolnego zadeklarowałam się, że zrobię uszka. Na samą wigilię jesteśmy u teściów (pewnie będzie grzybowa zamiast barszczu z uszkami :( ale za to drugiego dnia świąt jesteśmy u moich rodziców i już złożyłam zamówienie u mamy na podwójną porcję uszek :D

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale narobiłyście mi dziewczyny smaka na te uszka :) Chyba zrobię w sobotę na obiad barszczy z uszkami :)
    Karola u mnie w domu zawsze była grzybowa, a nie barszcz. I szczerze mówiąc taka wigilijna grzybowa, gotowana na maśle jest dla mnie najlepszą zupą na świecie, dużo lepszą niż ta "codzienna" na mięsku :)

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bar, każdy ma jakieś smaki, bez których nie wyobraża sobie świat. U mnie są to uszka z barszczem, a u Ciebie grzybowa. Podejrzewam, że gdyby u mnie była tradycja grzybowej, to za uszkami byśmy nie tęsknili ;) Idę robić farsz. Ciekawe ile zostanie mi z 1 kg pieczarek jak odparuje z nich woda...czy nie będe musiała lecieć do sklepu po więcej :P

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie najczęściej jest na zmianę. W jednym roku barszcz, w drugim grzybowa. Co by nie robić tego samego co roku :) Ja najbardziej lubię jednak gołąbki wigilijne :) Ciekawe czy w tym roku się najem, czy będzie mnie mulić przy stole. Mam nadzieję, ze to pierwsze. Jutro idziemy na wigilię do znajomych :)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jest najpierw grzybowa później ryby kapusta itd a później barszcz i pierogi albo paszteciki z grzybami :)

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • hypatia Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zawsze zamiast barszczu i grzybowej jest zupa owocowa :) U teściowej za to jest grzybowa. A że co roku zaliczamy 2 Wigilie to jemy obie zupy :) Każda rodzina ma chyba swoje tradycyjne dania :)

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:53

    Marcjanna lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna brzmi apetycznie, mimo, że karpia nie lubię :)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie paszteciki z barszczem, Pyszny sos grzybowy na suszonych i zamrożonych grzybach i uwielbiam kapustę z grochem, ale w tym roku się tym nie najem bo po kapuście mnie bardzo męczy i mdli... Nie robimy grzybowej, tylko ziemniaczki albo kasza właśnie z sosem grzybowym.

    Uszek same nie lepimy i raczej rzadko są, prędzej pierogi zrobione wczesniej i zamrożone, a później lekko podgotowane i zapieczone na masełku. mmmm pyszności :) Po mimo tego, że jestem najedzona i mnie bardzo mdli zjadłabym barszczu z makaronem :P

    Ja ryb nie jadam i nie lubie, smierdzą mi, ale teraz mam ochote, tylko jak idę do sklepu, żeby kupić, to już nie dam rady dojść do stoiska bo dużo wcześniej zaczyna mi śmierdzieć i uciekam bo mdli. Nie wiem jak w domu zacznie się pieczenie ryb, czy nie będę musiała uciekać na spacer, a później gruntowne wietrzenie :P teraz to są ze mną trzy światy :P
    Pronto do mebli bardzo mnie drażni i płyn do mycia podłóg.

    Zazdroszczę Wam, że tak oczekujecie Tych Świąt.. ja to marzę, żeby już było po całym bałaganie! Żeby minął Sylwester... Jakoś wolę Wielkanoc, jest bez prezentów i faktycznie przeżywa się te Święta, bo teraz to szał zakupowy. Dzisiaj w Galerii o godzinie 10 jak nigdy tyle ludzi!! Szał!

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ