X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://magazyntuiteraz.pl/swieta-jak-je-przezyc-nie-majac-dziecka/
    Dziewczyny polecam Wam ten teks :)Zajrzyjcie dodaje nadziei i otuchy

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny cos cie tak przycichły ? wszystie poszyscie na fioletowa strone i tutaj juz olewka ?:(

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, dziewczyny pewnie gotują, sprzątają, ubierają choinki :)

    Po świętach, ewentualnie po Nowym Roku forum na pewno odżyje :)

    Ja osobiście nie mam teraz czasu na nic, to w sumie dobrze bo nie mam kiedy się przejmować tym, że znów mam beznadziejny wykres i zapowiada się kolejny tasiemiec :P

    A Ty już teraz ruszyłaś z tymi badaniami, czy w styczniu dopiero? Bo mi to gdzieś umknęło :)

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiesz, Domiszka...

    Taki okres świąteczny, zamieszania dużo, lecę do prasowania zaraz, mam cała sterte ciuchów, chyba przez dwie godziny będę stała nad deską... później trening szybki, prysznic, zrobić i zjeść obiad i lecę do lekarza.. te dwa tygodnie od ostatniej wizyty mega się dłużą... najpierw byłam zła, że co tydzień latam jak głupia lekarz i praca ze zwolnieniem, a teraz chciałabym co tydzień chodzić :P

    uciekam, do Gwiazdki jeszcze tyle do zrobienia. Męża już mam na miejscu przez dłuższy czas... ale w 31/1 idzie do pracy, więc sylwester samotnie spędzam, a reszta ekipy w górach będzie sie bawić eh... moglibyśmy iść na jakąś zabawę, kiedy można, ale znowu praca wszystko krzyżuje...

    dobra uciekam, juz południe a ja tyle rzeczy do zrobienia jeszcze mam...

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:53

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dzisiaj biorę za pierniczki jutro dalsze pieczenie gotowanie a czasu tak mało zostało na szczęście domek ogarnięty juz to tyle mniej.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem. Nie udzielam się na fioletowej stronie. Tylko kalendarz tam prowadzę. Nie odzywałam się, bo...po prostu jakoś tak wyszło, ale zaglądam tutaj :) może nie wszystko czytam, ale coś tam czytam ;)

    Byłam wczoraj na USG. Fasolka wg badania miała wczoraj 15mm. Tym razem nie tylko widziałam, ale też słyszałam serduszko! Super uczucie! :) Powstrzymywaliśmy z Mężem łzy :)

    W kartę ciąży mam wpisany termin porodu na 31.07 :) Belly wyznaczył 05.08, ale to niewielka różnica. Także albo lipiec albo sierpień :)

    Przede mną kilka badań krwi. Ale to już po Świętach Bożego Narodzenia je zrobię.

    Objawów ciążowych nie mam za wielu. Czuję się dobrze. Brzuch pobolewa bardzo sporadycznie i nie tak intensywnie jak na początku. Mdłości raczej brak, ale zachcianki jedzeniowe są :) No i nie wszystko mam ochotę jeść. Nawet jak jestem głodna to nie wszystko zjem.

    Wam cały czas kibicuję. Mam nadzieję, że niebawem i Wy ujrzycie własne Dzieciątko.

    Anika27 lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że nie olewamy różowiutkiej strony :) Tutaj zawsze miło wrócić, bo jakiś taki spokój stąd bije. Ja cały czas coś sprzątam, myję, gotuję. Niby mam urlop ale czas jakoś szybciej mija niż w pracy. W wigilię jedziemy do teściów i zostajemy do wieczora I Dnia Świąt. Potem jedziemy do moich rodziców i wracamy 28, więc intensywne święta się szykują. Ale w przyszłym roku z malutkim dzieckiem chyba nie będziemy się pisać na takie maratony. Życzę Wam spokojnych przygotowań do świąt :)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 1 pierniczki wyszły z pieca są pyszne :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:

    Elmalia nakichaj na nas tu troszkę ;) też chce takie serduszko <3 Oczywiście gratuluję Wam nowego doświadczenia, cieszę się z Wami :*

    Apsik ;)

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dc85f486d476c95bmed.jpg prosze :)

    Karola1988, elmalia, pigułka, bar lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta, pięknie udekorowane te pierniczki, aż szkoda jeść ;)

    potforzasta lubi tę wiadomość

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tesc mi wynosi ciagle ( choc nie lubi slodkiego) i pewnie braknie do swiat.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta jak dodajesz zdjęcia?

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1Wchodzisz na fotosik.pl wciskasz dodaj zdjecie (po prawej stronie u gory).
    2" wybierz zdjecie ze swojego komputera".
    3 dajesz bez ograniczen albo od 18 lat wszysko jedno i wgrywasz.
    4. Potem masz rodzaj kodow to trzeba wziac rozwinac i tam bedziesz miec na fora skopiowac wkleic w wiadomosc i gotowe.
    e95437177536ca93med.jpg

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmmm jakie pierniczki, az sama podebrac swoje, moje musza odlezec zeby zmiekly, i tak juz troche zniknelo ;)

    Ja dzisiaj u lekarza bylam, wszystko ok, 4cm, fikajace raczki i nozki widzialam, glowke przyginal, serduszko pikalo, kregoslup ok. Uf,az mi lezki polecialy jak zobaczylam juz ksztaltniejsza mase szarosci co wyglada ja miniaturka dzieciaszka.

    Kicham i zarazam Was dziewczyny :*** z wrazenia nie bede mogla znowu spac...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 22:07

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zazdroszczę tych pierniczków, ja cos w przepisie na babeczki korzenne poknocilam i są do pupy...
    jutro musze wstać przed 7 żeby wyrobić się z porządkami, pieczeniem, praca ( pracuje z domu ) pakowaniem prezentów itp.
    oszaleć można !!! :)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    112b80ae47d1f160med.jpg
    Dzięki Potforzasta! Teraz moge pochwalić się Wam moją dzidzią ;) Może to zdjęcie będzie miało zarażającą moc ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 23:13

    pigułka, Anika27, Molyx, Alimak lubią tę wiadomość

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola jaki juz duzy chlopak :) Potforzasta piekne pierniczki, zazdroszcze talentu do wypiekow :) Czarna Kawa super, ze na wizycie wszystko ok. Ja na nastepnej bede mniej wiecej w tym terminie co Ty, mam nadzieje, ze fasolbtez tak bedzie fikal :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 23:17

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jako że od jutra do Nowego Roku mam urlop, planuje w tym czasie zrobić sobie wolna także od ovu.
    Dlatego już teraz chciałabym życzyć wam zdrowych, radosnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Dodatkowo, dla zaciążonych spokojnych ciąż, a dla starających się rychłego wysikania dwóch kresek na teście :) <3

    Planuje wrócić 4 stycznia :)

    Karola1988, pigułka, elmalia lubią tę wiadomość

    c55f9jcgicjzuwup.png
‹‹ 182 183 184 185 186 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ