X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:53

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie w galerii pracuje, masakra co się teraz z ludźmi dzieje :/ dostają jakiegoś dzikiego szału i otępienia, a my (sprzedawcy) musimy to znosić i się uśmiechać wrrr:(

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika, nie wiem kiedy zmienilas podpis, ale sie usmialam ;) wiesz, teraz pory roku maja spoznienia, wiec w kalendarzowe lato mozesz nie trafic, ale pogoda letnia moze byc we wrzesniu czy pazdzierniku... wiec kto wie, moze sie spelni ;)

    Wspolczuje pracy w galerii, a jak jest dzien gdzie sa sklepy wszystkie zamkniete, to dopiero jest szal i zapasy jakby w sklepach mialo nic przez tydzien nie byc... my staramy sie wczesniej robic zakupy, zeby z babciami nie bic sie o ostatni schab :p ale wspolczuje, w sumie to kazdemu kto pracuje z klientami, pacjentami... tyle roznych charakterow, wymagan nieadekwatnych do realiow i systemu w danej firmie... ehhh ja bardzo sie ciesze, ze nie musze sie teraz z nikim urzerac, bo jestem bezposrednia, a teraz jak czasem mam zly dzien to potrafie odpowiedziec z przytupem... ciagle bym byla na dywaniku u szefa :p niech sie ciesza w pracy, ze mnie nie ma ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2015, 00:08

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny! witam się w drugim trymestrze! To jedyny pozytyw jak na razie...bo wstałam z okropnym bólem głowy i nie mam siły na nic. Może jak zjem śniadanko to siły mi wrócą. Wczoraj przez niemal 3 godziny robiłam uszka...po 80 przestałam liczyć. Dzisiaj muszę posprzątać mieszkanie i zrobić ostatnie zakupy przed przyjazdem znajomych na wigilię. Mam czas do 18, więc mam nadzieję, że się ogarne do tej pory ze wszystkim. Pogoda u nas okropna- normalnie jesień :/ Dzisiaj u mnie smutek i żal...dobrze, że mam się gdzie wygadać, tzn. wypisać :P

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fakt przed czerwoną kartką w kalendarzu strasznie ludzie szaleją. Ale dziś i jutro mam wolne więc odpoczywam i przygotowuje się na niedzielę i przed świąteczny tydzień 23.12 idę na nocke więc łatwo nie będzie :(

    Karola czemu smutek? Brzuszek rośnie, zaczynasz drugi trymestr, święta idą tylko się cieszyc :*

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polecacie jakiś konkretny olej z wiesiolka? Brałam taki w kapsułkach ale podobno w nim jest mało oleju a więcej dodatków i teraz szukam takiego w butelce.

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja łykałam Oeparol w kapsułkach

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:53

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, to super :)

    :*** trzymam kciuki :)

    ja czekam na męża :) pazurki trzeba umalować :)

    Udanego weekendu :) :**

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tu taka cisza? :> Czyżby gorączka przedświąteczna Was pochłonęła? Ja wzięłam się za prasowanie...odwlekałam to i odwlekałam no ale niestety dłużej się nie dało :P Jutro wizytuję, jestem ciekawa co tam ciekawego z mężem zobaczymy. A najbardziej to jestem ciekawa jego reakcji ;) Humor mam już lepszy niż ostatnio. mam nadzieję, że zostanie ze mną na dobre :)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja prasowania nigdy nie odkładam bo lubię prasować. A cisza bo święta coraz bliżej to jedno ale weekend to zawsze dziewczyny milkną

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:53

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja też mam kupkę prasowania, a kolejne już wisi na suszarce. Myślę, że jutro mnie już nie ominie :) Mnie dzisiaj znowu trochę muli i jakiś taki słabszy dzień, zaczęłam się jakoś bardziej martwić czy wszystko będzie ok. Dzisiaj w nocy mi się śniło, że leżałam już w szpitalu i czekałam na poród :) Mam nadzieję, że nowy, świąteczny tydzień wniesie trochę lepszego samopoczucia fizycznego i psychicznego :)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam przed soba widmo prasowania :( weekend bardzo aktywny, dlatego cisza... jutro choinke bedziemy ubierac... ogolnie to od czwartku duze zamieszanie w domu i niestety niezapowiedziane wydatki i to nie male... ale oby do przodu... eh, mnie tez muli, wlasnie gorzka herbatke pije i w sumie to moglabym juz isc spac...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2015, 20:10

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny ja właśnie z pracy wróciłam, ale ludzie oszaleli w tej galerii :( wrr psują całą magię świat ci nieznośni klienci...
    Ale cóż
    Jutro idę do nowego lekarza gina i trochę się boję bo od lat chodziłam do tego samego a teraz nowy i nie wiem jak będzie,

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewuszki ;)
    trochę mnie tu nie było,
    wyluzowałam ten miesiąc ze staraniami, od jutra startuje z luteina ponownie na 10 dni i chce mieć wreszcie 28 dniowy cykl ;)

    dostałam teraz w pracy swietna propozycje, do czerwca i dlatego może mi to nagle ciśnienie dzieciowe zleciało, tak czy siak staramy się dalej, nie zabezpieczamy ale już tak obsesyjnie nie wyliczam każdego dnia... ponoc wrzucenie na luz przynosi oczekiwane efekty :)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! :) Moge dołączyć ?

    rocznik 88 się kłania ;)

    Niecierpliwie przeskakuję z nogi na nogę w oczekiwaniu na odpowiedni dzień na betę. Czuję, ze jak nie sprawdze - skonam przez święta ;)

    pigułka lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy i trzymamy kciuki za szczesliwy prezent na Swieta:)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butki czekają na zapakowanie pod choinkę - mam nadzieję, ze będę mogła je tam włozyć...

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Witamy:)
    Mnie też jakiś czas tu nie było a to dlatego, że przyjechaliśmy już do rodziców w czwartek i wczoraj mieliśmy dużą imprezę rodzinną w domu więc wcześniej było dużo przygotowań... Spać poszłam o 7 i wstaliśmy dziś dopiero o 14tej :) Ale impreza udana :)

    Domniszka ze mnie też w tym cyklu jakoś ciśnienie zeszło, jakoś chyba sobie odpuszczę na trochę bo psychicznie mnie to niedługo wykończy ..

    serio serio teraz jak mniej sie spinam, nie łapie termometru jak tylko ślepia otworze to jakos tak mniej nerwowa chodze :)

    suplementy biore, obserwuje sie ale juz nie tak absurdalnie maniakalnie, i tak ide do lekarza na badania wiec niech mądrzejszy ode mnie sie wypowie bo wyjdzie na to ze spinam się jak porabana a badania nie takie jak byc powinny :)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
‹‹ 181 182 183 184 185 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ