X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bar, odpoczywaj, wyluzuj się i korzystaj z urlopu ile wlezie! :)
    Pigułka, pan doktor niestety nie potwierdził tym razem płci, bo maluch tak się ułożył, że nie było nic widac między nogami :P Ale z profilu wygląda mi na chłopca ;)

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bar Wesołych Świąt i szybkiego zobaczenia 2 kreseczek :*

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) jeju jakie piękne zdjęcie <3 nie mogę się doczekać swojego takiego chłopaka !!! bo ja przeczuwam, że to będzie chłopak, chociaż nie znam jeszcze płci maluszka.


    Dziewczyny, ja też mam zamiar na czas Świąt mniej tutaj zaglądać, dlatego dla każdej z Was przesyłam mocne uściski! <3 Zdrowych, spokojnych bezstresowych Świąt spędzonych w gronie najbliższych Wam osób!! <3 Oby ten czas świąteczny szybko zaowocował nowymi pozytywnymi testami ciążowymi :) i rosnącymi brzuszkami, ale nie od jedzenia tylko od maluszków ;)

    Buziaki Myszaki :*

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tak miedy jednym plackiem a drugim chcialam Wam zyczyc zdrowia i szczescia mamusiom pociechy z dzieci zafasolkowanym szybkiego i bezbolesnego porodu no a staraczkom chyba nic innego nie mozna jak tej upragnionej ciazy.

    A ja jak owu bedzie tak jak w tamtym cyklu to w 1 dzien swiat wypadnie :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dorzucę jeszcze garść życzeń. Dużo spokoju i ciepła w te święta, żadnych nerwów (i wyrzutów sumienia, że za dużo zjadłyśmy ;) ), rodzinnej atmosfery no i oczywiście szybciutkiego zafasolkowania dla wszystkich staraczek! :* A dla tych już zbrzuchaconych- zdróweczka i dobrego samopoczucia :*

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesolych swiat! :)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak tam po swietach? U nas ok najedzeni zadowoleni jeszcze jutro do babci mężnego i po swietach

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta święta i po świętach.
    Dobrze , że dziś pogoda dopisała wiec chętniej wybrałam się na jogging.

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też święta minęły miło, wszyscy się cieszą na kolejnego członka rodziny :) To będzie pierwszy wnuk moich rodziców i pierwszy prawnuk mojej babci, długo przez nią wyczekiwany :) Ja się jakoś bardzo nie przejadłam, bo albo wzdęcie, albo mdłości dokuczały.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pojadłam ale się nie prsejadłam :) święta też super minely jeszcze nowy rok przeżyć i będzie super

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Święta święta i po świętach.
    Dobrze , że dziś pogoda dopisała wiec chętniej wybrałam się na jogging.


    ja tez biegalam wczoraj :D:D:D:D piekna pogoda, duzo biegajacych, rowerzystow i kijkarzy ;)

    Ale ogolnie kiepsko się czuję, plecy bolą, brzuch jak za duzo cos zrobie boli, najlepsze jest to, ze po cwiczeniach na kregoslup i po truchciku o wiele lepiej się czuję... robilam paszteciki z mama to na nastepny dzien odchorowalam mega bolem plecow i brzucha :/ wiec w wigilie pol dnia spalam a pozniej meczylam sie po kapuscie... eh

    Cieszę się, że Święta już minely :) jeszcze tylko przezyc sylwestra... samotnego, bo wieczorem po posilkach najbardziej mi ciezko i zle...

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze święta minęły bardzo miło- i u teściów i u rodziców :D A teściowa nawet zaserwowała barszcz z uszkami, co mnie mile zaskoczyło :) Dzisiaj dopiero wróciliśmy do domu, więc oficjalnie święta dla nas zakończyły się właśnie dziś ;) Czuję się kiepsko, niedobrze mi i głowa mnie boli. Nie przejadłam się podczas świąt, więc nie wiem skąd takie kiepskie samopoczucie u mnie. Może to przez tyle wrażeń i emocji...

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:50

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pamiętam o was :*
    moje odpuszczenie i wyluzowanie totalne w tym cyklu nadal in progress;)

    Szczęśliwego Nowego Roku kochane ! :) wiem ze jeszcze zostały ze dwa dni ale wole to zrobić teraz gdybym poźniej nie zdążyła :)

    pigułka lubi tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane,
    podczytuję Ovufriend już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz odważyłam się coś napisać - mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :)
    O dzidzię staramy się z mężem już od ok 7 miesięcy i jak widać na razie bez efektów... Od dłuższego czasu walczę również z wysoką prolaktyną - biorę diostinex już od 4 miesięcy, ale prolaktyna wciąż na granicy normy :(
    Będę wdzięczna za wsparcie i wszelkie rady!

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smurfetka witamy serdecznie. Jak tylko bede mogla sluze rada :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:51

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna ja bym obstawiała u Ciebie jedynie dzień wcześniej owu ale to ciągle za wcześnie żeby testować w sylwestra. Na tym etapie jeszcze możesz się napić ale bez przesady nie żeby Cię mąż/narzeczony/ partner wnosił do domku :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dacie wiarę, że jeszcze do 197(któregoś) kobietom w ciąży wręcz zalecano alkohol? Jak to przeczytałam, to wydawało mi się to wręcz niewiarygodne.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo po alkoholu kobiety się mniej stresują i może dlatego :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ