X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • mamalena Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 3 dpo.

    20140815050114.png

    "Przyjdzie czas gdy popijając poranną kawę będę wiedzieć ,że w sąsiednim pokoju moje szczęście cicho śpi."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom kochane ja liczę na ten cykl będę miała usg w 12 dniu cyklu mam nadzieję że podejrze owulację i się sprecyzujemy albo ja juz nie wiem. Napewno mam progesteron do... kitu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Lena wspieram cie trzymając kciuki z całych sił

    mamalena lubi tę wiadomość

  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 12 lutego 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny powiem wam na jakiego ja dzis lekarza palanta trafiłam to się w głowie nie miesci !!!!


    przyleciałam w srode zadzwonilam do medicoveru zeby zapytac o cene badan hormonalnych jesli chciałabym je zrobic bez skierowania, pani na infolini powiedziała mi ze moze jednak pojde do ginekologa bo szkoda wydawac kase, termin byl juz na piątek ( zaświecila mi się czerwona lampka ze jesli gin ma od reki wolne terminy to nie jest dobrze) ale mysle, ok ide 200 zł piechota nie chodzi wiec co mi tam.

    w poczekalni spardzilam opinie o tym lekarzu, ani jednej dobrej !!!!! ale ciagle niezrazona siedze i mysle ze pojde, kase zaoszczedze i tyle mnie widział.

    wchodze gabinetu tego palanta i się zaczyna ....

    najpierw mnie opieprzyl po co w ogole do niego przyszłam skoro chodze do innego (cos mu tam posciemniałam o braku terminow itp)
    powiedział mi ze mam sobie w londynie zrobic badania skoro tam siedze a nie tutaj głowe zawracac !!!!!
    tłumacze mu jak krowie na rowie ze na codzien mieszkam tutaj a w londynie przebywam czesto ostatnio w związku z projektem który prowadze.
    ale chłop nadal swoje.
    Mowie mu ze to juz kilka bezowocnych cykli itp a on mi mowi o cytologiach i usg piersi, mowie mu ze mialam ze badam sie regularnie ze wszystko jest ok i jedynie zastanawiaja mnie hormony i chcialabym je zbadac.
    na co on ze zadnych hormonów mi nie przepisze bo on uwaza ze .. uwaga uwaga....

    NIE CHCE MIEĆ DZIECI !!! no dosłownie scieło mnie z nóg !!! musiałam go przekonywac ze chce ! po czym spojrzał mi głeboko w oczy, swidrował mnie niczym Kaszpirowski i nagle wypalił, ze w takim razie to dzieci nie chce mieć mój mąż !!!!
    bo to ze nie mogę zajsc w ciąze to dlatego ze on nie chce miec dzieci, on to ma w glebokiej podswiadomosci i psychika to wszystko blokuje !
    myslałam ze sie prawa noga przez lewe ramie przeżegnam jak to usłyszałam!

    potem kłocił sie ze mna ze nie możliwe zebym nuvaringa uzywała 5 lat ! bo go tyle nie ma na rynku !!
    mowi do mnie " sugeruje Pani ze czas tak szybko płynie ? ( na jakies pierdolone phanta rei go wzieło czy co ?! )
    na co pytam gościa czy sugeruje ze ja kłamie i pchałam sobie w pochwe przez te 5 lat powietrze ?


    efekt był taki ze....

    zaplacilam 180 zł za badania hormonów na własną ręke
    a wyszłam ze skierowaniem na..... kiłe i hiva !


    Boże widzisz i nie grzmisz !!!!

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Karissa Autorytet
    Postów: 375 838

    Wysłany: 12 lutego 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezusiczku, no oszalał! Ja kiedyś trafiłam na gin wariatkę, która mnie do płaczu doprowadziła twierdząc, że ja nic nie potrafię powiedzieć normalnie tylko wylewam z siebie potok słów zanim o cokolwiek normalnie spytam (co może jest prawdą, ale ona nie miała prawa o tym wiedzieć, bo była tak nieprzyjemna, że ja automatem zrobiłam się wyjątkowo oszczędna w słowa), a do tego na koniec stwierdziła, że po 5 latach brania tabletek na pewno będę miała problem z zajściem w ciążę i nic nie mogę z tym zrobić, a to, że moje koleżanki wszystkie brały tabl. długo i każda zaszła po max 2 msc starań totalnie zignorowała...
    Ale ten "Twój" gin, to normalnie jakiś inny level! :/
    Po pierwsze proponuję wpisać swoją opinię na znanylekarz.pl, a po drugie i najważniejsze złóż skargę oficjalną w Medicover! Tacy ludzie nie powinni pracować z ludźmi, a już na pewno nie w prywatnej klinice w której się płaci kupę kasy, żeby być badanym szybko, przez specjalistów i w godziwych warunkach!
    Sama należę do Medicover i nie wyobrażam sobie, żeby mnie ktoś tak potratował tam!

    13.06.2015 - Nasz Wielki Dzień <3
    26.08.2016 - Mamy to! :) Do zobaczenia w maju! <3
    nzjd9n73gdw2fstu.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 12 lutego 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! wpadłam zobaczyć jak się macie a tu takie historie o lekarzach, że ręce opadają! Ja tylko raz trafiłam na jedną ginekolog, która była bezczelna, chamska i sprawiła, że czułam się wręcz upokorzona podczas wizyty... Najgorsze było to, że była to moja pierwsza wizyta u gienekologa w życiu i tak bardzo ta baba utkwiła mi w pamięci, że od tamtej pory chodze jedynie do mężczyzn. Ale na samo wspomnienie o niej to mam gęsią skórkę. Mam nadzieję, że tacy lekarze wyginą...Trzymajcie się wszystkie, nie przestawajcie się starać, pamiętajcie, że co nie zabije, to wzmocni! :) Trzymam kciuki za plusiki w najbliższym czasie. Buziaczki

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam fajnego gina, spokojny opanowany zawsze myśli na wizycie i patrzy na mnie.
    Sama pracuje z lekarzem co kupe kasy bierze od pacjentów i szacunek zawsze ma. Niestety są na tym świecie sflustrowane gamonie co nie umieją ani leczyć ani się zachować. Takich trza omijać z daleka, watro sprawdzić w necie opinie na temat lekarza. A swoją drogą nie popuściłabym temu konowałowi gamoniowi. Może nawet bym zażądała zwrot pieniędzy. I tyle

  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 lutego 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    To ja mam fajnego gina, spokojny opanowany zawsze myśli na wizycie i patrzy na mnie.
    Sama pracuje z lekarzem co kupe kasy bierze od pacjentów i szacunek zawsze ma. Niestety są na tym świecie sflustrowane gamonie co nie umieją ani leczyć ani się zachować. Takich trza omijać z daleka, watro sprawdzić w necie opinie na temat lekarza. A swoją drogą nie popuściłabym temu konowałowi gamoniowi. Może nawet bym zażądała zwrot pieniędzy. I tyle
    ogolnie tez mam fajnego gina ale do tego poszłam tylko po to aby miec darmowe badania w medicoverze :P

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 16 lutego 2016, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, chyba baba temu lekarzowi w nocy nie dala, ze sie odgrywa na pacjentkach. Co mu do tego, gdzie przebywasz, takich rzeczy co powiedział sie nie mowi! Mam nadzieje, ze swoją opinie dopisalas na temat tego lekarza!?

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wczoraj zgadałam z koleżanką o moim ginie okazuje się że ma nowe usg tylko że nie bardzo on umie je obsługiwać hehh a ja we wtorek mam wizytę

  • MaRtAr Koleżanka
    Postów: 56 14

    Wysłany: 17 lutego 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja trochę z innej beczki. POdczas ostatniego okresu niesamowicie bolał mnie brzuch, żadne tabletki nie pomagały. Poszłam więc dziś do ginekologa, żeby wypisał mi coś silniejszego. Zrobił USG dopochwowe i okazało się, że moja macica jest powiększona o 1/3 ! W ciagu dwóch lat powiększyła się o 1/3. Jestem załamana. Lekarz powiedział, że jeśli tak nadal będzie się działo to może nawet się skończyć usunięciem macicy! :( Moje marzenia o dziecku pękają jak bańka mydlana. Mąż ma słabe wyniki nasienia, leczy się, a teraz jeszcze ja. Zamiast lepiej jest ciągle gorzej... Dziewczyny czy któraś ma podobny problem do mnie? :(

    Chcę tylko 2 kresek do szczęścia, nic więcej...
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaRtAr, współczuję :( lekarz powiedział, co może być przyczyną? Może da się to jakoś zahamować? Szczerze mówiąc to nie słyszałam wcześniej o takim przypadku, ale może dziewczyny wiedzą coś więcej.

    A jak lekarz nie podal żadnego rozwiązania to może warto by iść na konsultacje do innego lekarza? Słyszałam, że dobrze jest doradzać się w kilku źródłach. Zawsze to różne spojrzenie na problem.

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja już nie jedną znam historię gdzie lekarze straszą pacjentki później się okazuje że niema źle.

  • MaRtAr Koleżanka
    Postów: 56 14

    Wysłany: 22 lutego 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dziewczyny z tymi opiniami to prawda. Zaraz na drugi dzień bo tej strasznej diagnozie, pojechałam do kliniki niepłodności gdzie się leczymy, do dr.Domitrza. Zbadał mnie, powiedział, że fakt macica jest lekko powiększona, ale nie ma czego sie bac. Nie daje stu procentowej gwarancji ze wszystko jest ok, ale wg niego nie ma obaw. Mowil, ze aby stwierdzić czy to jest endometrioza musiałby pobrać wycinki z macicy, a narazie nie ma ku temu obaw. Mówił ze nie ma na to leku, jedynie na te bolesne miesiaczki m óglby wypisac leki, ale bylyby to leki antykoncepcyjne, gdzie powiedział iż w naszym przypadku odradzałby.

    Chcę tylko 2 kresek do szczęścia, nic więcej...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że lekarze czasem wolą wyolbrzymic problem niż go zbagatelizowac. Wiem że to brzmi strasznie ale może dlatego warto zasięgnąć opinii u innego lekarza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martar poczytaj wątki o endomeriozie są suplement diety które mogą pomóc. Endometrioza to schorzenie które utrudnia zajscie w ciążę jednak kobiety zdjagnozowane mają zdrowe dzieci i cieszą się szczęśliwym macierzynstwem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaRtAr wrote:
    Tak dziewczyny z tymi opiniami to prawda. Zaraz na drugi dzień bo tej strasznej diagnozie, pojechałam do kliniki niepłodności gdzie się leczymy, do dr.Domitrza. Zbadał mnie, powiedział, że fakt macica jest lekko powiększona, ale nie ma czego sie bac. Nie daje stu procentowej gwarancji ze wszystko jest ok, ale wg niego nie ma obaw. Mowil, ze aby stwierdzić czy to jest endometrioza musiałby pobrać wycinki z macicy, a narazie nie ma ku temu obaw. Mówił ze nie ma na to leku, jedynie na te bolesne miesiaczki m óglby wypisac leki, ale bylyby to leki antykoncepcyjne, gdzie powiedział iż w naszym przypadku odradzałby.
    Czy ten lekarz miał na myśli cytologie?

  • Karissa Autorytet
    Postów: 375 838

    Wysłany: 23 lutego 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie nastąpiła poprawa humoru :)
    Przyszedł termometr i zaczęło się poranne mierzenie temperatury :) W prawdzie wykres wygląda mega dziwnie jak na moje oko (zwłaszcza, że pierwsze 8 dni cyklu wpisałam 36,6, bo nie miałam jeszcze termometru), ale mam wrażenie, że generalnie mi się dziwnie temp. waha - Wy też tak macie? Powinnam na dniach mieć owu - czy nie powinna mi temp. wzrastać przypadkiem?
    W każdym razie krok w przód pod względem poznawania swojego organizmu :)
    Poza tym w zeszły piątek mąż miał przesiewowe badanie nasienia i wszystko w normie. Generalnie póki co wszystko nam obojgu wychodzi w normie, także zdaje się, że teraz przyszedł czas, żeby wyluzować i czekać na to, co nieuniknione! ;)
    Miłego popołudnia, drogie Staraczki :)

    13.06.2015 - Nasz Wielki Dzień <3
    26.08.2016 - Mamy to! :) Do zobaczenia w maju! <3
    nzjd9n73gdw2fstu.png
  • Karissa Autorytet
    Postów: 375 838

    Wysłany: 24 lutego 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kochana za radę :) W sumie racja, że te 36,6 mogły namieszać - zwłaszcza, że rzadko mam taką temp. - zwykle niższą, z tego co widzę. Skasowane :) Zobaczymy czy mi OvuFiend coś wyliczy...
    Teoretycznie powinnam owu mieć na dniach, także mogę przy okazji kolejną rzecz w swoim ciele obserwować :) Szkoda kasy na testy owu, skoro temp. teoretycznie jest jednak bardziej miarodajna :)
    Miłego dnia!

    13.06.2015 - Nasz Wielki Dzień <3
    26.08.2016 - Mamy to! :) Do zobaczenia w maju! <3
    nzjd9n73gdw2fstu.png
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 26 lutego 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny witam po długiej nieobecnosci ale bylam zbyt wkurzona i zła ze znowu lipa ze nie mialam sil pisac. Dzis odebralam wyniki meza i juz mam odpwoiedż dlaczego tyle czasu nie wychodzi:
    koncentracja plemników (mln/ml)- 5,65 norma > 15
    calkowita liczba plemnikow w ejakulacie (mln) 33,91 norma >39
    ruch postepowy 28,26 % norma >32
    ruch calkowity 32,61 % norma >40
    brak ruchu 67,39% norma < 60

    coz pwoiedziec, z wynikami lipa, łagodnie ujmujac...... :(

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ