X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 10 października 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mi mówił ze mam przyjść do niego albo za rok (czyli wychodzi w maju) albo w ciąży.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 10 października 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoda że nabrał kolorków dopiero później , test z rana :-) niestety nie ważny

    7d9f869c.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2016, 22:03

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • melmarmis Ekspertka
    Postów: 186 141

    Wysłany: 11 października 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie zwyraźniła się ta krecha :)

    kaka470 lubi tę wiadomość

    Szymek :*
    uu6evgk.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 października 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy nie ważny to się okaże za dwa dni ;)
    Ja dzisiaj byłam po skierowanie u lekarza na tsh zobaczymy co tam się dzieje.

    kaka470 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Berenika88 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 11 października 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:* u mnie chyba kicha w tym miesiacu:( dzis rano jedna kreska ;( powinnam juz dostac @ ale czekam...
    Myslalam ze przynajmniej cien cienia zobacze a tu chyba lipa...brzuch boli coraz bardziej wiec czekam cierpliwie(@ na dziś)
    Ja nie wiem po co siełudziłam że tak szybko zazkoczymy...za drugim razem...

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 11 października 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berenika póki nie @ jest nadzieja

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Berenika88 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 11 października 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka cieżko mi w to uwierzyc:( no co by sie mogło stać zeby w 14dpo nie wyszedł test. Po prostu fasolki nie ma;(

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 października 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka ale w dniu @ byłby chociaż cień wiem że zabieram ostatnią nadzieję ale z drugiej strony po co ją dawać jak zaraz może przyjść @?? Ja wolę jednak takie podejście mniej boli nie teraz to może następnym razem.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 11 października 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam faktycznie nie doczytałam

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Berenika88 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 11 października 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówi sie trudno i żyje się dalej;) gdyby jeszcze jutro nie było nadal @ to zatestuje drugi raz bo mam nadprogramowe testy;P póki co mam jakieś przeświadczenie bardzo silne że za trzecim razem się uda;) ja to hestem typową osobą w gorącej widzie kąpana;P chciałabym wszystko JUŻ, a fasolka będzię kiedy ona zechce a nie ja;)

  • jednataka Ekspertka
    Postów: 207 87

    Wysłany: 11 października 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka, ja bym na Twoim miejscu zrobiła beta hcg, chociaż przyznam szczerze,że Twój wykres jest bardzo płaski i nie powiedziałabym,że coś z tego wyjdzie... ale jednak cos tam widać! ciekawe... oczywiscie trzymam kciuki!

    Berenika, do trzech razy sztuka!

    Córeczka 06.05.2014
    Synek 03.07.2017
  • ever.mum Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 11 października 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Założyłam tu profil ponieważ mam pewien problem. Wizytę u gina oczywiście mam umówioną na jutro, ale nie mogę wytrzymać bardzo się martwię i może któraś z was miała podobnie... mój ostatni okres był 6 września. Dziś mija 36 dc.. szok bo zawsze miałam jak w zegarku po 29 dniach. 7 dni opóżnienia a testy negatywne. Szyjka twarda. Od dnia spodziewanej miesiączki mam bóle menstruacyjne ale okresu brak... dziś na dodatek zaczęło mnie boleć w krzyżu. Dziwne bo zawsze w klika dni przed terminem bolały mnie okropnie piersi, a w tym cyklu nic. Dopiero od wczoraj lekkie bóle po bokach w okolicach pach. Czy któraś z was miała do czynienia z torbielem jajnika?? ja już się tak strasznie boję że nie wiem co myśleć. Bolą mnie już od dwóch tygodni bolą mnie jajniki. Na przemian z bólem menstruacyjnym. Ból menstruacyjny nasili się i znika. Po prostu mój organizm żarty ze mnie robi...
    Czy któraś z was miała podobnie? O infekcje się nie boję, nic mnie nie piecze, śluz jest w normie. Wcześniej było go dużo, wodnisty, później lepki a teraz mam bardzo sucho i ciasno. Dotykając szyjki czuję że czopuje się w koło niej ale ciąże wykluczam bo już trzy testy robiłam i nic...
    pomóżcie ocenić

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 października 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź zrób betę będzie pewniejsza a jak wyjdzie ujemna to tylko gin może Ci pomóc bo my raczej nie mamy USG w oczach i nie wiemy co się dzieje w środku.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • ever.mum Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 11 października 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Idź zrób betę będzie pewniejsza a jak wyjdzie ujemna to tylko gin może Ci pomóc bo my raczej nie mamy USG w oczach i nie wiemy co się dzieje w środku.
    tak, tak. no jasne. a już myślałam ze jesteście chodzącym USG, no nic liczyłam bardziej na rozmowę, ewentualne wsparcie i ocenę na zasadzie swoich cykli, może któraś z was miała podobnie i nic złego się nie działo. jutro mam wizytę więc się okaże, rzecz jasna że tu niczego się nie dowiem, a myślałam, że po to jest ten portal....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 16:49

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 października 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a co Ci mam napisać??? Taaak super jesteś w ciąży a gin Ci jutro potwierdzi jak tak to super tylko pogratuluję. Torbiele jajnika raczej możesz wykluczyć bo bolały by jajniki a nie piersi. Cykl może Ci się przeciągnąć z kilku powodów po pierwsze owu wystąpiła później, po drugie: stres, po trzecie wahania hormonów.
    P.S. Jedyne co mogę Ci polecić to beta i badanie podstawowych hormonów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 17:02

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • ever.mum Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 11 października 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    No a co Ci mam napisać??? Taaak super jesteś w ciąży a gin Ci jutro potwierdzi jak tak to super tylko pogratuluję. Torbiele jajnika raczej możesz wykluczyć bo bolały by jajniki a nie piersi. Cykl może Ci się przeciągnąć z kilku powodów po pierwsze owu wystąpiła później, po drugie: stres, po trzecie wahania hormonów.
    P.S. Jedyne co mogę Ci polecić to beta i badanie podstawowych hormonów.

    Błagam Cie czy ty w ogóle czytałaś mój post???? To weź go przeczytaj jeszcze raz i uważnie.... piersi mnie nie bolą tylko "strasznie bolą jajniki". I CIĄŻE WYKLUCZAM ALE BOJE SIĘ CHORÓBSKA. Proszę Cie nie jesteś tu sama i jeśli nie masz mi nic ciekawego ani pożyteczne do powiedzenia to nie odpowiadaj na mojego posta. Nikt ci nie każe! Może jest tu kobietka która miała podobną sytuację do mojej. Bardzo bolą mnie jajniki i to już od dwóch tygodni... Bóle menstruacyjne nasilają się i po jakimś czasie ustają... i tak już od 7 dni.... Potforzasta, Ty w ogóle nie przeczytałaś mojego postu a od razu mnie skrytykowałaś... po to tu jesteś? Żeby dołować?

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 października 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ever.mum wrote:
    Hej kochane. Założyłam tu profil ponieważ mam pewien problem. Wizytę u gina oczywiście mam umówioną na jutro, ale nie mogę wytrzymać bardzo się martwię i może któraś z was miała podobnie... mój ostatni okres był 6 września. Dziś mija 36 dc.. szok bo zawsze miałam jak w zegarku po 29 dniach. 7 dni opóżnienia a testy negatywne. Szyjka twarda. Od dnia spodziewanej miesiączki mam bóle menstruacyjne ale okresu brak... dziś na dodatek zaczęło mnie boleć w krzyżu. Dziwne bo zawsze w klika dni przed terminem bolały mnie okropnie piersi, a w tym cyklu nic. Dopiero od wczoraj lekkie bóle po bokach w okolicach pach. Czy któraś z was miała do czynienia z torbielem jajnika?? ja już się tak strasznie boję że nie wiem co myśleć. Bolą mnie już od dwóch tygodni bolą mnie jajniki. Na przemian z bólem menstruacyjnym. Ból menstruacyjny nasili się i znika. Po prostu mój organizm żarty ze mnie robi...
    Czy któraś z was miała podobnie? O infekcje się nie boję, nic mnie nie piecze, śluz jest w normie. Wcześniej było go dużo, wodnisty, później lepki a teraz mam bardzo sucho i ciasno. Dotykając szyjki czuję że czopuje się w koło niej ale ciąże wykluczam bo już trzy testy robiłam i nic...pomóżcie ocenic
    Serio nie pisałaś ?? Ja cie nie skrytykowała łyk o napisałam ze my nie jesteśmy w stanie Ci powiedzieć co się dzieje bez usg serio to jest krytyka?? Nie dla mnie. A czym Cię zdolowala? Tym ze napisałam żebyś poszła do gina czy na betę bo nie rozumiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2016, 18:21

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 października 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może faktycznie ja was dołuje? ? Jak tak to może któraś mi wytłumaczyć czym się czuje przeze mnie Zdolowala?

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 11 października 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, chciałam się przywitać i dopisać do zacnego grona rocznika 88. Mamy 4,5 letnią córeczkę z tzw."złotego strzału" a od 3,5 roku staramy się bezskutecznie o rodzeństwo dla córci. Pozdrawiam :)
    <mam nadzieję, że nie przeszkadzam w dyskusji ;) >

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 października 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwierz mi ze nie :) witaj u nas jutro Cię dopisze bo wolę na laptopie bo na tablecie jest mega źle z listą.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ