Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > '88 też się stara, a co! :)
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

najra88
Autorytet
138

Wysłany: 9 listopada, 15:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny robilyscie moze w roznych dniach cyklu badanie estradiolu? Czy tylko w 3dc bo sama nie wiem czy powtarzach w okolicach owulacji czy nie.

bfaregz2cbfut3td.png
42cs o pierwsze dziecko
Ja - PCO, mięśniaki macicy, IO, niewydolność ciałka żółtego (?), jajowody drożne
Mąż - słaba morfologia nasienia (2% prawidłowych)

Alexandra88
Przyjaciółka
43

Wysłany: 9 listopada, 17:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
I jeszcze apropo siemienia to wystarczy jedna łyżeczka ? Czy lepiej dać trochę więcej.

Ja w sumie śluzu nigdy nie obserwowała, aczkolwiek czasem odczuwam że w dniach przed owu jest bardziej mokro.

Co do estradiolu to ja robiłam tylko w 3 dc. Chyba w okolicach owu wynik estradiolu powinien być najwyższy - tak chyba gdzieś czytałam.

Paulina Nessa
Koleżanka
16

Wysłany: 9 listopada, 17:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja tez robiłam tylko w 3 dc ale we wtorek popytam lekarza czy powtórzyć i w jakim dniu bo badania robiłam na własną rękę. A estradiol mi za niski wyszedł ;/

Ja też siemię robie - ja miele i jem z jogurtem albo na kanapce. Czy siemię jecie codziennie? Można je jeść cały cykl? Bo w sumie tego nie sprawdzilam ;)

październik 2017 - odstawienie antykoncepcji (plastry Evra 5 lat)
czerwiec 2018 - obserwacja cyklu - stwierdzenie, że @ się unormowała po anty
sierpień 2018 - dokładna obserwacja cyklu (z ovufriend)
wrześnień 2018 - badania w 3dc - lh, prolaktyna w normie, fsh za wysokie, estraidiol - za niski
październik 2018 - wizyta u innego gin, obniżone amh

najra88
Autorytet
138

Wysłany: 9 listopada, 19:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja siemie cały cykl jem. Ponoć nie ma przeciwwskazań.
Hormony też sobie na własną rękę robie bo każdy lekarz mi od 4 lat mówi że mam owulacje to po co mi skierowanie na hormony. A właśnie dostałam wyniki i stosunek LH/FSH mam aż 1.82
Prolaktyna przy górnej granicy normy :-/ Jestem zła na siebie teraz że tyle czekałam z tym i że ufałam tak bardzo lekarzom.
Zrobię ten estradiol w okolicach owu i później jeszcze razem z progesteronem 7dpo i lecę z wynikami do ginki.

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 listopada, 20:32

bfaregz2cbfut3td.png
42cs o pierwsze dziecko
Ja - PCO, mięśniaki macicy, IO, niewydolność ciałka żółtego (?), jajowody drożne
Mąż - słaba morfologia nasienia (2% prawidłowych)

Ag1988
Ekspertka
84

Wysłany: 9 listopada, 20:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
najra88 napisała:
Ag1988
W ostatnim cyklu odpuscilam sobie obserwacje choc mialam wrazenie ze gdzies w okolicach plodnych bylo bardziej 'mokro'. Ale jeszcze cykl wczesniej pierwszy raz od nie pamietam kiedy mialam rozciagliwy sluz. Bylo to po 3 miesiacach picia siemienia. Teraz zrobilam przerwe ale chyba niedlugo do tego wroce.

To w takim razie cierpliwie zajadam się siemieniem lnianym i wiesiołek do 14 d.c.

Starania od 04/2018 -> pcos, cykle bezowulacyjne, 2cs z clo + 1 cs z pregnyl, Miovarian, olej z wiesiołka, siemię lniane i maca.

Alexandra88
Przyjaciółka
43

Wysłany: 9 listopada, 21:08
Cytuj | (1) | Zgłoś
Potwierdzam również ze siemię lniane można cały cykl gdzieś o tym czytałam :)

Paulina Nessa lubi tę wiadomość

Paulina Nessa
Koleżanka
16

Wysłany: 11 listopada, 09:28
Cytuj | (1) | Zgłoś
Dziewczyny dziś mam 10 dc, 6dc skończył mi się okres i od razu zauważyłam sluz płodny. Czy wy też tak macie? Owulka u mnie zawsze jest w 15-16 dniu a ostatnio w 19. Czyżby w tym miesiącu aż tak się przesunęła? Mój ma bunt na sexy i mam dola bo może wlasnie teraz powinniśmy działac żeby coś z tego wyszło.

Ag1988 lubi tę wiadomość

wrześnień 2018 - badania w 3dc - lh, prolaktyna w normie, fsh za wysokie, estraidiol - za niski

Ag1988
Ekspertka
84

Wysłany: 11 listopada, 11:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
Paulina Nessa napisała:
Dziewczyny dziś mam 10 dc, 6dc skończył mi się okres i od razu zauważyłam sluz płodny. Czy wy też tak macie? Owulka u mnie zawsze jest w 15-16 dniu a ostatnio w 19. Czyżby w tym miesiącu aż tak się przesunęła? Mój ma bunt na sexy i mam dola bo może wlasnie teraz powinniśmy działac żeby coś z tego wyszło.

Co to za bunty? Zachęć Go do działania, zawsze warto! Przecież to sama przyjemność ;)

Starania od 04/2018 -> pcos, cykle bezowulacyjne, 2cs z clo + 1 cs z pregnyl, Miovarian, olej z wiesiołka, siemię lniane i maca.

Alexandra88
Przyjaciółka
43

Wysłany: 11 listopada, 17:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Paulina Nessa ja aż tak wcześnie nie miałam. Ja mam cykle 31-32 dniowe a owulka zdarza mi się albo 15-16 dnia, a czasem później. Chyba to po prostu zależy od organizmu i może się przesuwać trochę.

Paulina Nessa
Koleżanka
16

Wysłany: 12 listopada, 10:45
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ag wczoraj podzialalismy

Wiadomość wyedytowana przez autora 12 listopada, 10:46

Ag1988 lubi tę wiadomość

Ag1988
Ekspertka
84

Wysłany: 12 listopada, 11:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Paulina Nessa napisała:
Ag wczoraj podzialalismy

My też z rana. W sumie wieczorem też chciałam, ale Mąż mi padł.. Mam nadzieję, że dziś się też uda... Chyba maca zaczyna na mnie działać ;)

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)