Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > '88 też się stara, a co! :)
Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Alexandra88
Przyjaciółka
44

Wysłany: 8 listopada, 20:06
Cytuj | (0) | Zgłoś
Żadnej stymulacji. Tylko zastrzyk ovitrelle dostałam i mam przyjść na wizytę we wtorek sprawdzić czy pękł. A później pozostaje nadzieja :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 listopada, 20:22

Ag1988
Autorytet
102

Wysłany: 8 listopada, 20:46
Cytuj | (1) | Zgłoś
To trzymam kciuki!!! I działajcie tam ładnie ;)

Alexandra88 lubi tę wiadomość

Starania od 04/2018 -> pcos, cykle bezowulacyjne, 2cs z clo + 1 cs z pregnyl, Miovarian, olej z wiesiołka, siemię lniane i maca.

Alexandra88
Przyjaciółka
44

Wysłany: 8 listopada, 21:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja tez trzymam za Ciebie kciuki i Twoj monitoring ! Daj znać oczywiście :)
Zobaczysz czas szybko zleci do monitoringu :)
Ja tez odstawiam od jutra olej z wiesiołka bo podobno można ho tylko do owu brać, później chyba nie (ostatnie cykle brałam cały czas)

Ag1988
Autorytet
102

Wysłany: 8 listopada, 21:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
Alexandra88 napisała:
Ja tez trzymam za Ciebie kciuki i Twoj monitoring ! Daj znać oczywiście :)
Zobaczysz czas szybko zleci do monitoringu :)
Ja tez odstawiam od jutra olej z wiesiołka bo podobno można ho tylko do owu brać, później chyba nie (ostatnie cykle brałam cały czas)

Olej z wiesiołka można tylko do owulacji brać, ja profilaktycznie zatem brałam (bo ostatnio zaczęłam dopiero) do 14 d.c. Teraz biorę znowu olej z wiesiołka plus siemię lniane- można stosować przez cały cykl, do tego jest dla mnie smaczne i można go dodać do koktajlu, tak jak macę :) A do monitoringu to mi śmignie czas, bo w zasadzie to ostatnio czas mi tak zasuwa, że szok..

Starania od 04/2018 -> pcos, cykle bezowulacyjne, 2cs z clo + 1 cs z pregnyl, Miovarian, olej z wiesiołka, siemię lniane i maca.

Ag1988
Autorytet
102

Wysłany: 8 listopada, 21:46
Cytuj | (1) | Zgłoś
Dziewczyny jak dobrze pójdzie, to jeszcze "na 30 tkę" zajdziemy w ciążę ;)

najra88
Autorytet
147

Wysłany: 9 listopada, 10:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dzien dobry Dziewczyny,

Tak jak pisala Ag1988 wiesiolek powinno sie brac tylko do owulacji poniewaz moze on powodowac mikroskurcze macicy i byc przyczyna wczesnych poronien.
Ja dzis dopiero 4dc a wczoraj jajniki bolaly mnie tak ze lzy w oczach mi stawaly. Myslicie ze przyczyna moze byc Ovarin ktory zaczelam brac, bo to jedyna nowosc w tym cyklu jak na razie?
Poza tym wczoraj sobie dalam krwi upuscic i teraz czekanie na wyniki do wtorku.
Co tam u Was dziewczyny?

bfaregz2cbfut3td.png
42cs o pierwsze dziecko
Ja - PCO, mięśniaki macicy, IO, niewydolność ciałka żółtego (?), jajowody drożne
Mąż - słaba morfologia nasienia (2% prawidłowych)

Zozo
Ekspertka
77

Wysłany: 9 listopada, 13:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny jak stosujecie ten olej w kapsułkach? Pierwszy raz o tym słyszę od was akurat mam 3 dc to bym zaczęła na wypróbowanie :)

najra88
Autorytet
147

Wysłany: 9 listopada, 13:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja do tej pory bralam 2x1 tabl 1000mg mniej wiecej do 14dc bo owu mam miedzy 15 a 16dc i wolalam skonczyc wczesniej asekuracyjnie. Jednak obecnie zrezygnowalam i z suplementow biore tylko Ovarin i magnez

bfaregz2cbfut3td.png
42cs o pierwsze dziecko
Ja - PCO, mięśniaki macicy, IO, niewydolność ciałka żółtego (?), jajowody drożne

Ania2014
Autorytet
126

Wysłany: 9 listopada, 13:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
Olej z wiesiołka stosowałam kilka cykli rewelacji nie zauważyłam więc w końcu zrezygnowałam. Zostałam przy lekach (euthyrox, bromergon) i Ovarinie. Zastanawiam się nad Wit. C ale nie wiem czy to już nie będzie za dużo

niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia czynnościowa;

Ania2014
Autorytet
126

Wysłany: 9 listopada, 13:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Najra widzę że mąż ma słaba morfologia. Bierze może coś na to? A jak z ilością plemników? Mój ma 1 % ale chyba całkiem sporo w przyszłym tygodniu idę do ginekologa i będę z nią rozmawiać m.in. o jego badaniu

najra88
Autorytet
147

Wysłany: 9 listopada, 13:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ania
do tej pory bral jakies tutajesze witaminy dla facetow starajacych sie ;) i bardzo mu podskoczyla ruchliwosc i ilosc. W maju mial 65 albo 95mln/ml nie pamietam dokladnie a nie mam jak teraz sprawdzic to duzo bo wczesniej bylo 17mln
Teraz moja gin kazala mu brac Profertil (ale chyba jak bede z PL zamawiac to zdecydujemy sie na Fertilman bo ma wiecej witamin a i niektorych zwiazkow jest wieksza zawartosc w sensie mg itp), dodatkowo jeszcze osobno ma brac Co-Q10 3x30mg, L-karnityna minimum 200mg dziennie, magnez i 6 orzechow brazylijskich dziennie. Przypuszczam ze najwczesniej bede pytac gin o to gdzie powtorzyc jego badanie w okolicach stycznia/lutego 2019 bo wtedy ja mam zaczac stymulacje to bede ciekawa czy jest cos lepiej z ta morfologia

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 listopada, 13:52

bfaregz2cbfut3td.png
42cs o pierwsze dziecko

najra88
Autorytet
147

Wysłany: 9 listopada, 13:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
A i dodam jeszcze ze lekarka dala nam szanse na naturalna ciaze bez IUI i IVF dlatego odpuszczamy kliniki na jakis czas jeszcze

bfaregz2cbfut3td.png
42cs o pierwsze dziecko

Ania2014
Autorytet
126

Wysłany: 9 listopada, 13:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
No mój zaczął sam z siebie brać fertilman i Wit. C ale muszę z moją lekarka o tym porozmawiać. Ale jak będzie trzeba powtórzyć badania to nie wiem jak mam go namówić już kilka miesięcy zajęło mi to pierwsze a on się już zapiera rękami i nogami jak coś wspomnę

najra88
Autorytet
147

Wysłany: 9 listopada, 14:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
Moj maz nie powiem ze skakal z radosci ze musi isc sie badac ale za bardzo nie marudzil.
Zreszta sprawe postawilam jasno mowiac ze ja musze rozkladac nogi przed kims, dac sie obmacywac, mierzyc, wazyc, jak trzeba bylo to robilam HSG ktore mnie bolalo, oddaje krew do badan choc panicznie boje sie igiel itd wiec on moze isc sie pare razy spuscic do kubka a to nie boli ;) No i jeszcze na koniec powiedzialam ze w koncu staramy sie o NASZE dziecko a nie tylko moje wiec badania go nie zabija. Nie bylo po tym zadnej dyskusji, zostal umowiony na wizyte i po prostu poszedl. W przyszlym tygodniu idzie badac krew ogolnie + hormony a za trzy idziemy do dietetyka razem. Takze mysle ze wzial sobie to do serca co powiedzialam.

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 listopada, 14:07

bfaregz2cbfut3td.png
42cs o pierwsze dziecko

Ania2014
Autorytet
126

Wysłany: 9 listopada, 14:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Właśnie zrobiłam mu deadline zadzwoniłam umówiłam i tylko się spytałam czy mam jechać z nim. Teraz mówi zw Relax był i wystarczy. Wczoraj się mnie spytał jak długo ma się faszerować pigułkami po mojej odpowiedzi że do osiągnięcia sukcesu już nie pytał dalej tylko grzecznie wziął

Alexandra88
Przyjaciółka
44

Wysłany: 9 listopada, 14:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
A odnośnie tego siemienia to jak je robicie ? mielicie, czy po prostu zaparzacie z ziaren ? U mnie chyba najbardziej przejdzie dorzucenie siemienia do jogurtu.

Co do wiesiołka ja też u siebie efektów nie widzę, więc chyba zrezygnuje od następnego cyklu i przerzucę się na siemie lniane.

Mój bierze Salfazin, wcześniej brał coś innego ale nie pamiętam co, wyniki nasienia ma ok, ale lekarz kazał mu brać te leki. Co do badania nasienia to mój też miał opory przed tym i trochę mi czasu zajęło,żeby go namówić. Argumentem również że chodzę do gin, wizyty kosztują, a on nie może zrobić jednego badania no i w końcu sama ginka powiedziała żeby to zrobić.

Ag1988
Autorytet
102

Wysłany: 9 listopada, 15:11
Cytuj | (1) | Zgłoś
Siemię lniane ziarna wsypuje do koktajlu robie taki z kefirem/jogurtem naturalnym i jakimś owocem. Zobaczymy jak bedzie działać. W smaku dobre

najra88
Autorytet
147

Wysłany: 9 listopada, 15:17
Cytuj | (1) | Zgłoś
Albo sypie cale ziarenka do koktajlu albo robie sobie takiego "gluta"(zalewam lyzke mielonego siemienia wrzatkiem i czekam az napeczniej) i tez dodaje do koktajlu

Ag1988 lubi tę wiadomość

bfaregz2cbfut3td.png
42cs o pierwsze dziecko

Ag1988
Autorytet
102

Wysłany: 9 listopada, 15:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
najra88 napisała:
Albo sypie cale ziarenka do koktajlu albo robie sobie takiego "gluta"(zalewam lyzke mielonego siemienia wrzatkiem i czekam az napeczniej) i tez dodaje do koktajlu
A pomaga Ci na śluz? Długo stosujesz? Ja miałam tylko w pierwszym cyklu po odstawieniu anty. Śluz płodny odczuwalny, a teraz to nie ma za bardzo...

najra88
Autorytet
147

Wysłany: 9 listopada, 15:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ag1988
W ostatnim cyklu odpuscilam sobie obserwacje choc mialam wrazenie ze gdzies w okolicach plodnych bylo bardziej 'mokro'. Ale jeszcze cykl wczesniej pierwszy raz od nie pamietam kiedy mialam rozciagliwy sluz. Bylo to po 3 miesiacach picia siemienia. Teraz zrobilam przerwe ale chyba niedlugo do tego wroce.

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 listopada, 15:39

bfaregz2cbfut3td.png
42cs o pierwsze dziecko

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)