X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne A może zmiana tematu? ;)
Odpowiedz

A może zmiana tematu? ;)

Oceń ten wątek:
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 26 lipca 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik my mieszkamy w 38m też myślałam, ze za mało miejsca ale co ty! Psy w domu i tak śpią większość czasu :) pomieścicie się :D

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 26 lipca 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vercia wrote:
    Rene rybki miałam głównie gupiki :D rozmnażały się jak głupie :) były też welonki jakiś czas i molinezje
    mój mąż teraz ma molinezje i mieczyka plus dwa kiryski,a ja chce założyć akwarium z welonkami i ze 2 kiryśniki:-)Siostra właśnie odradzała nam gupiki właśnie z tego powodu

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 26 lipca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vercia u nas tez problem z właścicielami - nie zgadzali się na psa. Jednego ledwo "przełknęli" :p

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 26 lipca 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik, rozumiem... szkoda :( dobrze ze chocisz na jednego sie zgodzili. jak wam mija wieczor? mnie glowa rozbolala i chyba pojde wczesniej spac :)

  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 26 lipca 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene no gupikow nie da sie opanowac, mialam 3 akwaria haha w koncu w desperacji odzielalam samce od samiczek :)

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 26 lipca 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vercia - łatwo rozróżnić płeć u ryb? Dla mnie to abstrakcja :p
    Ja już w łożku...! Siostrzenica śpi, mąż zasnął jak się myłam i też się położyłam. I kupiłam spodnie! Pierwszy raz przez internet i tak na spontanicznie zupełnego... nie dość że rurki to łososiowe. Aż się boję czy to będzie zdatne do noszenia :p...
    A poza tym cycki mam takie pełne i fajne że aż mi żal że to tylko chwilowe... chociaż w głowie dalej jakaś tam durna nadzieja się tli ;)...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 26 lipca 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pillik mam ten sam problem z cyckami co miesiac, robia nadzieje a to zwykly pms :P takze pogodzilam sie juz ze nie ma objawow przed terminem miesiaczki, jesli ktos ma pms to na jedno wychodzi. a co do rybek to przynajmniej w przypadku gupikow to bylo calkiem proste, samce maja kolorowe ogony :) roznia sie tez dolna tylna "pletwa" samczyki maja ja dluzsza i wezsza :) daj potem znac jak spodnie ja nie mam odwagi kupic przez neta, chyba z lenistwa jakby trzeba bylo odsylac :)

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 26 lipca 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mieliśmy gupiki ;-) mnie osobiście wkurzaly :-P potem poszliśmy w kiryski. Nawet udało nam się że.dwa razy je rozmnozyc ;-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 26 lipca 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa No to kolorystyka ułatwia sprawę :)...
    Spodnie kupiłam z odbiorem w sklepie! Więc jakby nie pasowały to od razu oddam. Ryzyko zerowe. Ale jakoś się łudzę że może ni będę wyglądać jak słoń ;).
    Ja wlasnie nie mam aż takiego pmsu, jest różnica ale niewielka, dlatego jest to u mnie objaw, ech

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Mati1 Ekspertka
    Postów: 600 98

    Wysłany: 27 lipca 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Pilik jeśli masz przeczucie że się udało to może jednak zrób bete będziesz miała pewność:)
    daj też znać jak Twoje spodnie :)

    Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 27 lipca 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry, dobry w ten jakże pochmurny dzień!
    Aaa to fajnie pillik, ze odbiór w sklepie, tak to jeszcze tez się może kiedyś skuszę ;) Ułatwia sprawę w razie czego.

    Ja oczywiście jak mam dzisiaj wolny dzień to dostałam migreny :/ do tego chyba zaczął mi się okres, ale jest dopiero 26dc a ja mam zawsze nie mniej jak 30. Może to przez te suplementacje w tym miesiącu, się pozmieniało, albo bezowulacyjny był... no nic zobaczymy jak się rozwinie sytuacja.

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 27 lipca 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki:)

    U mnie gorąco :) słoneczko grzeje, ja już po zakupach w lidlu ;p

    Vercia a suplementy zaczęłaś dopiero teraz że to je podejrzewasz?

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 27 lipca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-)
    vercia współczuję migreny oby szybko przeszło:-)
    u mnie ładna słoneczna pogoda,nareszcie:-)
    siedzę na allegro i szukam fajnych gadżetów do akwarium.marzy mi się super akwarium z welonkami:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 27 lipca 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, mi się marzył taki jeden potworek akwariowy ;) ale to musiałby mieć specjalne warunki, oświetlenie itd... Droga zabawa. Jak znajdę to pokażę;) Ogólnie ja lubię dziwne zwierzaki ;p

    Rene lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 27 lipca 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka zaczęłam łykać ovarin i magnez z nowych rzeczy od ostatniej miesiączki...pewnie to za wcześnie żeby zaczęło wpływać na cokolwiek, no nie wiem tak sobie gdybam, może po prostu był bezowulacyjny i się przyśpieszyło. Zobaczymy :)

    Ja też robię zakupy w Lidlu najczęściej, wkurza mnie tylko, ze jest w takiej części miasta, że jak chcesz później wyjechać ze sklepu to trzeba 10minut stać i czekać na łaskę aż cię ktoś wpuści :D

  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 27 lipca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene koniecznie wrzuć fotkę akwarium jak je odpicujesz! :D

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 27 lipca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vercia, no tego nie wiesz, może już powoli działa:)

    O tyle dobrze, że nie trzeba czekać jadąc do sklepu ;) u mnie dzisiaj był tłumek już przed otwarciem, czekali ludzie


    Oj chciałabym takiego potworka <3
    117v1up.jpg

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 27 lipca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka jaki on przesłodki! :D Wygląda jak mały smoczek haha :)

    Ellka lubi tę wiadomość

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 27 lipca 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do bólu, jejku jak mnie dzisiaj przed wyjściem brzuch rozbolał ;/ do tego plecy. Zaczynało się tuż pod klatką, jakby jakieś mega wzdęcia, tylko nie wiem co plecy do tego miały;/ nawet mnie mdlić zaczęło, masakra jakaś

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 27 lipca 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vercia, prawda? :D:D cudeńko, no ale mogę sobie tylko pomarzyć. Chyba że kiedyś w przyszłości jak się dorobimy to się kupi;p chociaż wątpię

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ