X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne A może zmiana tematu? ;)
Odpowiedz

A może zmiana tematu? ;)

Oceń ten wątek:
  • Mati1 Ekspertka
    Postów: 600 98

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wooow MałaMi to masz ci los - u mnie ciepło bo też na śląsku ale i w biurze zaduch

    Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja już nie wiem co jest lepsze ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi pracujesz w korpo? Ja w małej firmie i na szczęście nie mamy odgórnie ustawionej klimy ;)

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi, ja w Tarnowie siedzę, tu taka pogoda nie bardzo. Chociaż wczoraj była super;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Mati1 Ekspertka
    Postów: 600 98

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    to ja już nie wiem co jest lepsze ;)
    no właśnie i tak i tak źle - poczekamy do końca dniówki i sobie to odbijemy ;)

    Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati, no poszczęśćiło mi się :))

    Optymistka, hej hej :D

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Jestem z Małopolski :-)
    A dzień minął szybko ;-) skorzystałam z ładnej pogody, a teraz siedzę z mężem i odpoczywam :-)
    A Ty Vercia, skąd, ile lat masz i jak spedzilas dzień?

    Jestem ze śląska i widzę, że chyba większość z nas również :) Mam 29 lat. Ja czekam z utęsknieniem na urlop, zostały mi 2tygodnie więc już odliczam. Pogodę mamy piękną a tu trzeba w pracy siedzieć bleh no nic, oby szybko zleciało.
    Widzę, że temat CZEKOLADY się pojawił 0_0 aaa i przepis ktoś wrzucił!To już wiem co będę w ten urlop robić!:D Będę mieć małą prywatną fabrykę czekolady.

    Wątek widzę zaczął żyć! :) Cieszę się, że przypadł temat do gustu!

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vercia, hej autorko :D Jesteś rocznik '88?
    Gdzie na urlop się wybierasz?;)

    A co do przepisu to ja wrzuciłam, ale na pizzę ;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz my wynajmujemy pokoje w biurowcu, z drugiej strony piętra narzekają na gorąco bo tam słońce jest do południa a u nas zimno, niby jest ta klima zgłaszaliśmy niby naprawiali ale nadal to samo :(

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zazdroszczę urlopu i wyjazdu, my z mezem się remontujemy i nie wiadomo czy kaski zostanie na jakiś wyjazd ;p

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Mati1 Ekspertka
    Postów: 600 98

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi zgłaszałabym do upadłego bo o choróbsko nie trudno w takich warunkach

    Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
  • Mati1 Ekspertka
    Postów: 600 98

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eee tam zostanie zostanie - coś wyskrobiecie - choćby na jakieś krótkie ale ważny też jest choć chwilowy reset - będź dobrej myśli

    A ja na urlop dopiero końcem września ale co tam większość już zapomni o urlopie a ja dopiero będę z niego korzystać :p

    Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka!
    Haha! Zobacz co ta czekolada robi z człowiekiem! Tak się naoglądałam zdjęć czekolady przez dwie strony, że byłam pewna iż to przepis na nią ;) No ładnie... no nic pizze też uwielbiam więc to żadna strata. Nie robiłam jeszcze nigdy sama pizzy ;)

    MałaMi90
    co do mojego urlopu to wiesz, że ja ciągle nie wiem gdzie ja chce jechać?Wiesz my z mężem od 2 lat pokochaliśmy wypady pod namiot (natura te sprawy) mamy dwa psy, więc tak jest też dużo wygodniej bo nie muszę się nikogo prosić czy można z pieskami :D Kochamy tez chodzenie po górach razem z nimi więc najczęściej tak wygląda nasz urlop... tylko w tym roku coś mnie ciągnie nad nasze morze! I mam dylemat.... to jednak jest kawał drogi a ja nienawidzę długich podróży samochodem bo się źle czuję :)

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vercia, przepis sprawdzony wielokrotnie, wychodzi pyszna:D tylko trochę czasu trzeba poświęcić ;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati1 a gdzie wybierasz się na urlop? :) No ja myślę, że wrzesień to idealna pora, tutaj zrobi się już chłodniej i wszyscy będą myśleć o jesieni co jest dosyć depresyjne :P więc przyda się przedłużyć dobry humor ;)

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vercia- super :) góry fajna sprawa :) ja nigdy nie byłam pod namiotem ;p boje się robactwa :D

    vercia lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Mati1 Ekspertka
    Postów: 600 98

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vercia wrote:
    Mati1 a gdzie wybierasz się na urlop? :) No ja myślę, że wrzesień to idealna pora, tutaj zrobi się już chłodniej i wszyscy będą myśleć o jesieni co jest dosyć depresyjne :P więc przyda się przedłużyć dobry humor ;)
    coś w tym jest ;)
    jeszcze nie wiemy ale pewnie gdzieś do cieplejszego kraju żeby sie wygrzać bo u nas tu pewnie juz będzie chłodniejsza pogoda - ale i tak zahaczymy na kilka dni Bieszczady.
    Tak więc będzie troche ciepła i troche rześkiego górskiego powietrza :)

    Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morze... oj pojechałabym bo uwielbiam :D

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati1 a góry jesienią są przepiękne! No może bardziej tak późniejszą jesienią, ale pewnie załapiecie się na jakieś kolorki :D Ja w Bieszczadach jeszcze nie byłam, ale są na mojej liście must do it :)

    Ellka ja właśnie też kocham to nasze morze, byłam niestety tylko 2 razy. A teraz martwię się trochę o pogodę... bo jak będzie zimno to już tam za wiele z psiakami nie porobimy

  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati1 a czy miałabyś do polecenia w Bieszczadach jakieś miejscówki dla dwóch osób? :)

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ