X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Alkohol i starania
Odpowiedz

Alkohol i starania

Oceń ten wątek:
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 631

    Wysłany: 13 września 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/staraczki-grupa-wsparcia,8053,17.html?sd=1

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 6 stycznia 2023, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mnie też to nurtuje :( owulację miałam prawdopodobnie 19/20 grudnia. 3 dni później gin powiedział że prawdopodobnie owulacji nie było, a na pewno z jednego z dwóch pęcherzyków- bo nie pękł. Jednak 30.12, jeszcze 5 dni przed terminem miesiączki okazało się że jednak jestem w ciąży. Czy alkohol wypity w święta (24.12 - ok 5 kieliszków domowego likieru, 25.12 ok 3 lampki wina, 26.12 znów parę kieliszków likieru) mogło jakoś zaszkodzić ? Nie minął wtedy nawet tydzień od owulacji. Dajcie znać co sądzicie!

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 1323 508

    Wysłany: 7 stycznia 2023, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka1 wrote:
    Dziewczyny mnie też to nurtuje :( owulację miałam prawdopodobnie 19/20 grudnia. 3 dni później gin powiedział że prawdopodobnie owulacji nie było, a na pewno z jednego z dwóch pęcherzyków- bo nie pękł. Jednak 30.12, jeszcze 5 dni przed terminem miesiączki okazało się że jednak jestem w ciąży. Czy alkohol wypity w święta (24.12 - ok 5 kieliszków domowego likieru, 25.12 ok 3 lampki wina, 26.12 znów parę kieliszków likieru) mogło jakoś zaszkodzić ? Nie minął wtedy nawet tydzień od owulacji. Dajcie znać co sądzicie!
    Nie zaszkodził dziecku.
    Ja pierwszą ciąże nie wiedziałam, że jestem w ciąży i normalnie byłam na urodzinach kolegi i wódkę piłam, później parę razy napiłam się piwa a jak mi zaczęło jakoś dziwnie smakować to zrobiłam test i dwie krechy. Beta była około 200, dziecko zdrowe od początku. Więc naprawdę przez pierwsze dwa tygodnie od zapłodnienia nie zaszkodzisz dziecku.

    age.png
  • Crochet Autorytet
    Postów: 383 450

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 01:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka1 wrote:
    Dziewczyny mnie też to nurtuje :( owulację miałam prawdopodobnie 19/20 grudnia. 3 dni później gin powiedział że prawdopodobnie owulacji nie było, a na pewno z jednego z dwóch pęcherzyków- bo nie pękł. Jednak 30.12, jeszcze 5 dni przed terminem miesiączki okazało się że jednak jestem w ciąży. Czy alkohol wypity w święta (24.12 - ok 5 kieliszków domowego likieru, 25.12 ok 3 lampki wina, 26.12 znów parę kieliszków likieru) mogło jakoś zaszkodzić ? Nie minął wtedy nawet tydzień od owulacji. Dajcie znać co sądzicie!
    Nie martw się.
    Dziewczyny chyba już wstawiały tego linka, ale podrzucam ponownie: https://mamaginekolog.pl/ciaza-i-porod/ciaza-podstawy/hipotetyczna-hania/
    Mamaginekolog bardzo fajnie to opisuje 😊

    🐻
    age.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ