X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ananas na zagnieżdżenie?
Odpowiedz

ananas na zagnieżdżenie?

Oceń ten wątek:
  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena84 wrote:
    Ja byłam u mojego specjalisty, przyznałam się, że biorę na własna rekę:
    -Acard po zakończeniu miesiączki do końca cyklu
    -pije wino wytrawne na ukrwienie endometrium do dni płodnych
    -jem ananasa od dni płodnych do paru dni po owulacji
    -luteine-2 dni po owulacji przez 10dni ( na wykresie wszystko mam zaznaczone)

    Powiedział, że nic mi nie zaszkodzi, jak juz to pomoże, a wino to na pewno pomoże :) .A, że ciężko zdobyć luteinę, to mi przepisał opakowanie :P

    Mam skierowanie na HSG, teraz wirusy, nasienie i zabieg

    Przejrzałam Twój wykres, wygląda obiecująco?? A robiłaś już test ciążowy??
    Zauważyłam z notatek na wykresie, że masz problemy ze śluzem - mi pomógł bardzo olej z wiesiołka i zauważył to nawet mój ginekolog :) ale conceive plus też używamy, tylko bardziej w formie lubrykantu, a nie dopochwowo :)

    Zdecydowałam, że również biorę acard, a na wino czerwone również się wczoraj załapałam :D także mam nadzieję, że nie zaszkodzi a tylko pomoże!

    Ja daję sobie jeszcze 3 miesiące i chyba również będę robiła HSG, mam nadzieję, że jednak się uda bez tego! :)

  • AnnaK89 Koleżanka
    Postów: 49 5

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam poczytałam i zaczynam czarowanie rzeczywistości z ananasem. Zobaczymy jaka ze mnie czarodziejka za 1,5 tygodnia

    Smurfetka lubi tę wiadomość

  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaK89 wrote:
    Poczytałam poczytałam i zaczynam czarowanie rzeczywistości z ananasem. Zobaczymy jaka ze mnie czarodziejka za 1,5 tygodnia
    Ja jestem właśnie w trakcie "czarowania" :) i również wszystko się okaże za ok 1,5 tygodnia! Trzymam za Ciebie kciuki ( za siebie nieśmiało również ;P)!

  • IZA92 Autorytet
    Postów: 457 255

    Wysłany: 14 marca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że w pierwszym cyklu z (innymi cudami - opisane w pamiętniku na fioletowej stronie i) ananasem od 1dpo do 8 dpo wyczarowałam sobie pozytywne testy ;)

    Jedna_z_Wielu, AJA_S lubią tę wiadomość

    Emilka <3
    36t+2d 2879 gram
    w57v9jcgwb123pts.png
    hchy9jcgie5ahekl.png
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 2 kwietnia 2021, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a same robicie soki czy moze jednak kupujecie gotowe?

    Vienne lubi tę wiadomość

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gotowych soków nie polecam. Maja w sobie wiele cukru i w sumie niewiele pozytywnych składników. Polecam wyciskanie w wyciskarce. Jednak z uwagi na to, ze ananas jest dość łykowatym owocem, dobrze jest kupić sobie odpowiednio mocny sprzecik bo slaby sobie z nim nie poradzi.
    NATULUX
    ul.Wersalska 47 / 75
    91-203, Łódź
    tel: 422529660
    Daje kontakt do dystrybutora Eujuicers, gdzie doradzą co wybrać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2021, 07:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupilam monokoncentrat z ananasa w kapsulkach. Duzo dziewczyn polecalo.

‹‹ 11 12 13 14 15
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ