Forum Starając się - ogólne ananas na zagnieżdżenie?
Odpowiedz

ananas na zagnieżdżenie?

Oceń ten wątek:
  • Smurfetka Koleżanka

Wysłany: 14 stycznia 2016, 13:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena84 wrote:
    Ja byłam u mojego specjalisty, przyznałam się, że biorę na własna rekę:
    -Acard po zakończeniu miesiączki do końca cyklu
    -pije wino wytrawne na ukrwienie endometrium do dni płodnych
    -jem ananasa od dni płodnych do paru dni po owulacji
    -luteine-2 dni po owulacji przez 10dni ( na wykresie wszystko mam zaznaczone)

Powiedział, że nic mi nie zaszkodzi, jak juz to pomoże, a wino to na pewno pomoże :) .A, że ciężko zdobyć luteinę, to mi przepisał opakowanie :P

Mam skierowanie na HSG, teraz wirusy, nasienie i zabieg

Przejrzałam Twój wykres, wygląda obiecująco?? A robiłaś już test ciążowy??
    Zauważyłam z notatek na wykresie, że masz problemy ze śluzem - mi pomógł bardzo olej z wiesiołka i zauważył to nawet mój ginekolog :) ale conceive plus też używamy, tylko bardziej w formie lubrykantu, a nie dopochwowo :)

Zdecydowałam, że również biorę acard, a na wino czerwone również się wczoraj załapałam :D także mam nadzieję, że nie zaszkodzi a tylko pomoże!

Ja daję sobie jeszcze 3 miesiące i chyba również będę robiła HSG, mam nadzieję, że jednak się uda bez tego! :)

• AnnaK89 Koleżanka

Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam poczytałam i zaczynam czarowanie rzeczywistości z ananasem. Zobaczymy jaka ze mnie czarodziejka za 1,5 tygodnia

Smurfetka lubi tę wiadomość

• Smurfetka Koleżanka

Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaK89 wrote:
    Poczytałam poczytałam i zaczynam czarowanie rzeczywistości z ananasem. Zobaczymy jaka ze mnie czarodziejka za 1,5 tygodnia
    Ja jestem właśnie w trakcie "czarowania" :) i również wszystko się okaże za ok 1,5 tygodnia! Trzymam za Ciebie kciuki ( za siebie nieśmiało również ;P)!

• IZA92 Autorytet

Wysłany: 14 marca 2017, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że w pierwszym cyklu z (innymi cudami - opisane w pamiętniku na fioletowej stronie i) ananasem od 1dpo do 8 dpo wyczarowałam sobie pozytywne testy ;)

Jedna_z_Wielu, AJA_S lubią tę wiadomość

Emilka <3
    36t+2d 2879 gram
    w57v9jcgwb123pts.png
    hchy9jcgie5ahekl.png
‹‹ 11 12 13 14 15
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego