X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bezradna wobec wiecznej infekcji - ureaplasma
Odpowiedz

Bezradna wobec wiecznej infekcji - ureaplasma

Oceń ten wątek:
  • Karola1688 Autorytet

Wysłany: 30 października 2021, 09:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę nikt nie miał do czynienia z tą bakteria. Chciałabym wiedzieć kiedy zniknęły objawy czy w trakcie leczenia czy może jeszcze chwilę trwały?

preg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 października 2021, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chciała się tego dowiedzieć czy problemy z pęcherzem podczas leczenia uroplasmy mogą jeszcze doskwierać i mijają z czasem czy jednak powinny już ustąpić?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2021, 17:47

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 października 2021, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi niestety nie przechodzi już mi opadają ręce nie mam na to siły. Obawiaj się ze kolejna ciąża skończyła by się tak samo i została by tylko wielka rozpacz 😭😭😭

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 grudnia 2021, 15:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam Ureaplasmę bezobjawowo, przed badaniem SonoHSG musiałam mieć robiony wymaz.
    Dostałam antybiotyk Doxycyclinum 0,1 przez 10 dni i Pimafucin 100 mg 6 globulek co 2 dzień + Sanprobi.

Ureaplasma wyleczona, ale jeden jajowód niedrożny.

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 grudnia 2021, 15:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wykryto ostatnio ureplasme teraz czekam około 4 tygodni żeby powtórzyć badanie

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ