X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bezradna wobec wiecznej infekcji - ureaplasma
Odpowiedz

Bezradna wobec wiecznej infekcji - ureaplasma

Oceń ten wątek:
  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 30 października 2021, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę nikt nie miał do czynienia z tą bakteria. Chciałabym wiedzieć kiedy zniknęły objawy czy w trakcie leczenia czy może jeszcze chwilę trwały?

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2021, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chciała się tego dowiedzieć czy problemy z pęcherzem podczas leczenia uroplasmy mogą jeszcze doskwierać i mijają z czasem czy jednak powinny już ustąpić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2021, 17:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2021, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi niestety nie przechodzi już mi opadają ręce nie mam na to siły. Obawiaj się ze kolejna ciąża skończyła by się tak samo i została by tylko wielka rozpacz 😭😭😭

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam Ureaplasmę bezobjawowo, przed badaniem SonoHSG musiałam mieć robiony wymaz.
    Dostałam antybiotyk Doxycyclinum 0,1 przez 10 dni i Pimafucin 100 mg 6 globulek co 2 dzień + Sanprobi.

    Ureaplasma wyleczona, ale jeden jajowód niedrożny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wykryto ostatnio ureplasme teraz czekam około 4 tygodni żeby powtórzyć badanie

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ