X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bezskuteczne starania
Odpowiedz

Bezskuteczne starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa88 wrote:
    Ata niesprawiedliwe naprawde Ty to mowisz? Brak mi slow. Pogratulowac dzieci ale tez trzeba zastanowic sie nad tym vo sie mowi niesprawiedliwosc chyba wielkie szczescie ze sie ma te dzieciaczki ?
    Tak wiem że mam dwoje dzieci ale naprawdę chce jeszcze jedno mieć i staramy się chodzę po lekarzach i się nie udaje uwierz że też jest mi bardzo ciężko :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ata114 wrote:
    Tak wiem że mam dwoje dzieci ale naprawdę chce jeszcze jedno mieć i staramy się chodzę po lekarzach i się nie udaje uwierz że też jest mi bardzo ciężko :-(
    Nie rozumiem zuplenie Ciebie wybacz i niw chce sie denerwowac na niesprawiedliwosc moga narzekac osoby ktore maja dzieci chore albo tych dzieci nie doczekali albo zachorowali w mlodym wieku ale majac 2 dzieci mam nadzieje ze zdrowych sie narzeka ehhh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa88 wrote:
    Nie rozumiem zuplenie Ciebie wybacz i niw chce sie denerwowac na niesprawiedliwosc moga narzekac osoby ktore maja dzieci chore albo tych dzieci nie doczekali albo zachorowali w mlodym wieku ale majac 2 dzieci mam nadzieje ze zdrowych sie narzeka ehhh
    Ja nie narzekam tylko że chciała bym bardzo jeszcze mieć dzidziusia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest ktoś kto wypowie się w takim temacie byłam na monitoringu cyklu w 15 dniu i endromediim 1.23 natomiast 17 nastego dnia cyklu endromediim 9.5 mm jak to jest możliwe. Zaznaczam że byłam u tego samego lekarza

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 31 grudnia 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Podpinam się do Was. Coś o mnie:od 3 lat staramy się z mężem o dziecko. 1 rok był dla mnie ciezki z powodu sytuacji jaka nas spotkała co spowodowało że przez pół roku nie pekaly mi pęcherzyki. Byłam u lekarza dała mi tabsy i jajniki się wyczyścily. Na kolejnej wizycie dostałam cleo i dupke i miałam max za 3mce być w ciąży - jak pisałam wyżej coś nie wyszło :p badania robione wszystkie poza droznoscia jajowodow, męża wyniki na granicy min... Próbowaliśmy wszystkiego - co dziennie, co 2 dzień, co 3 dni, tylko w owu, po alkoholu, bez alkoholu, nawet urlop planowałam na te dni żeby mniej stresu. Prace też zmieniłam na mniej sterująca i niestety.... Po nowym roku zapisuje się na droznoscia a później chyba zostaje nam już insemunacja

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 31 grudnia 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Cześć. Podpinam się do Was. Coś o mnie:od 3 lat staramy się z mężem o dziecko. 1 rok był dla mnie ciezki z powodu sytuacji jaka nas spotkała co spowodowało że przez pół roku nie pekaly mi pęcherzyki. Byłam u lekarza dała mi tabsy i jajniki się wyczyścily. Na kolejnej wizycie dostałam cleo i dupke i miałam max za 3mce być w ciąży - jak pisałam wyżej coś nie wyszło :p badania robione wszystkie poza droznoscia jajowodow, męża wyniki na granicy min... Próbowaliśmy wszystkiego - co dziennie, co 2 dzień, co 3 dni, tylko w owu, po alkoholu, bez alkoholu, nawet urlop planowałam na te dni żeby mniej stresu. Prace też zmieniłam na mniej sterująca i niestety.... Po nowym roku zapisuje się na droznoscia a później chyba zostaje nam już insemunacja
    Witaj Pysiek, myślę, że warto skorzystać z laparoskopii, jeśli takie są zalecenia. Może też psychika działać i u mnie dwa razy tak było. Jak odpuściłem, głowa zaprzatnieta czymś innym, jakoś tak się składało, że obie ciąże były w krótkim czasie po laparoskopii. Dziś urodziła moja szwagierką, jutro jedziemy odwiedzić, trzymajcie kciuki abym się nie rozkleiła, bo dziś jest już cienko. Między naszymi dziećmi byłoby ok 1,5 mca różnicy...

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka wrote:
    Witaj Pysiek, myślę, że warto skorzystać z laparoskopii, jeśli takie są zalecenia. Może też psychika działać i u mnie dwa razy tak było. Jak odpuściłem, głowa zaprzatnieta czymś innym, jakoś tak się składało, że obie ciąże były w krótkim czasie po laparoskopii. Dziś urodziła moja szwagierką, jutro jedziemy odwiedzić, trzymajcie kciuki abym się nie rozkleiła, bo dziś jest już cienko. Między naszymi dziećmi byłoby ok 1,5 mca różnicy...
    Nowy rok nowe nadzieje. Trzeba walczyć aż się uda

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka - Też tak się nastawiam. W tym miesiącu chce się umówić na wizytę do kliniki niepłodności na dalsze diagnozowanie bo na NFZ więcej Juz nie zbadam:p chodz naprawdę lekarza mam SUPER koleś konkretny chodź czasem powodowało to u mnie płacz w domu ;) nowy rok nowe nadzieję. Teraz też oczywiście liczę że dzieciątko dało mi prezent pod choinkę, które odpakuje za parę miesięcy :D

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Cześć. Podpinam się do Was. Coś o mnie:od 3 lat staramy się z mężem o dziecko. 1 rok był dla mnie ciezki z powodu sytuacji jaka nas spotkała co spowodowało że przez pół roku nie pekaly mi pęcherzyki. Byłam u lekarza dała mi tabsy i jajniki się wyczyścily. Na kolejnej wizycie dostałam cleo i dupke i miałam max za 3mce być w ciąży - jak pisałam wyżej coś nie wyszło :p badania robione wszystkie poza droznoscia jajowodow, męża wyniki na granicy min... Próbowaliśmy wszystkiego - co dziennie, co 2 dzień, co 3 dni, tylko w owu, po alkoholu, bez alkoholu, nawet urlop planowałam na te dni żeby mniej stresu. Prace też zmieniłam na mniej sterująca i niestety.... Po nowym roku zapisuje się na droznoscia a później chyba zostaje nam już insemunacja
    Czesc Pysiek mam podobnie z tym ze 2 razy udalo sie zajsc ale wczesnie stracilam te ciaze po tym czasie 3 lata bez rezultatu teraz ide na laparoskopie przeszlam na diete bez laktozy ale jeszcze musze odstawic pare produktow ktore moga mnie uczulac.

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa88 też się zastanawiam nad dietą chodź niby zewnętrznych objawów na uczulenie nie mam ale nie wiadomo jak to wewnętrznie działa. W przyszłym tygodniu idę zapisać nas z mężem do poradni niepłodności.
    Narazie żeby nie myśleć o tym że za 6 dni bd okres i znowu nic to przeglądam ofert wakacji - taki mój antydepresant :)

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Zośka - Też tak się nastawiam. W tym miesiącu chce się umówić na wizytę do kliniki niepłodności na dalsze diagnozowanie bo na NFZ więcej Juz nie zbadam:p chodz naprawdę lekarza mam SUPER koleś konkretny chodź czasem powodowało to u mnie płacz w domu ;) nowy rok nowe nadzieję. Teraz też oczywiście liczę że dzieciątko dało mi prezent pod choinkę, które odpakuje za parę miesięcy :D
    Życzę Ci tego w takim układzie. Ja w tym cyklu jestem zrezygnowano, wszystko jakby nie tak. Chyba cykl bezowulacyjny. Nawet testów nie chce mi się wyciągać, sprawdzać. Jestem jakaś zrezygnowano. Mam nadzieję tylko, że wizyta 22 stycznia będzie efektywna w termin laparoskopii.

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka wrote:
    Życzę Ci tego w takim układzie. Ja w tym cyklu jestem zrezygnowano, wszystko jakby nie tak. Chyba cykl bezowulacyjny. Nawet testów nie chce mi się wyciągać, sprawdzać. Jestem jakaś zrezygnowano. Mam nadzieję tylko, że wizyta 22 stycznia będzie efektywna w termin laparoskopii.
    Może akurat w tym.miesiacu zaskoczy jak się tego nie spodziewasz. Ja miałam cykle bezowulacyjne ale zaczęłam brać castagnus i owulację mam ale co z tego jak nic nie wychodzi. 13 stycznia mój ma badanie nasienia i zobaczymy co wyjdzie jeśli jemu wyjdą dobre to już nie wiem co jest

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 954 798

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka głowa do góry - trzeba wierzyć :) tyle nam zostaje :D Ata114 powiem Ci ze chyba ja bym się lepiej(?) czuła jakby któreś z nas miało jakiś problem, bo mnie już to irytuje że podobno oboje ok a tyle czasu nic. Chyba że tam na górze ktoś czeka żebym skończyła studia :D

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Zośka głowa do góry - trzeba wierzyć :) tyle nam zostaje :D Ata114 powiem Ci ze chyba ja bym się lepiej(?) czuła jakby któreś z nas miało jakiś problem, bo mnie już to irytuje że podobno oboje ok a tyle czasu nic. Chyba że tam na górze ktoś czeka żebym skończyła studia :D
    Zgadzam się z tobą bo jak jest problem to człowiek się leczy a tak niby wszystko ok a ciąży nie ma :-(

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ