X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bezskuteczne starania
Odpowiedz

Bezskuteczne starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama jeden synek starania o drugie 2 lata wrote:
    Dobrze ze jest takie forum jak to bo tu chociaż mogę się wyzalic pogadać sobie z osobami które znają problem.. 🙂
    Skims zawsze raźniej. Ja też co miesiąc mam nadzieję ale jak przychodzi ten wstrętny okres to 3dni chodzę i płacze manta bezsilność. Nikt tego nie zrozumie jak nie te osoby co to przechodza

    Mama jeden synek starania o drugie 2 lata lubi tę wiadomość

  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak, moje Kochane. Dlatego wspieramy się jak tylko możemy! Wsparcie jest bardzo ważne, później będziemy przesyłać sobie foteczki z brzuszkami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 21:01

    Mama jeden synek starania o drugie 2 lata lubi tę wiadomość

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • Mama jeden synek starania o drugie 2 lata Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka wrote:
    Dokładnie tak, moje Kochane. Dlatego wspieramy się jak tylko możemy! Wsparcie jest bardzo ważne, później będziemy przesyłać sobie foteczki z brzuszkami :)
    DOKŁADNIE TAK 🙂

    Zośka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka wrote:
    Dokładnie tak, moje Kochane. Dlatego wspieramy się jak tylko możemy! Wsparcie jest bardzo ważne, później będziemy przesyłać sobie foteczki z brzuszkami :)
    Obyś miała rację :-)

  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ata114 mam rację!!! Zobaczysz, że 2020 będzie Nasz!

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka wrote:
    Ata114 mam rację!!! Zobaczysz, że 2020 będzie Nasz!
    Oby nam wszystkim się tutaj udało trzeba wierzyć chociaż coraz ciezej

    Mama jeden synek starania o drugie 2 lata lubi tę wiadomość

  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ata114 wrote:
    Oby nam wszystkim się tutaj udało trzeba wierzyć chociaż coraz ciezej
    Wiem, wiem, mi też nie jest łatwo, wiele razy zwątpienie dopada, ale w grupie siła, wspieramy się nawzajem i napewno nam się uda!!!

    Mama jeden synek starania o drugie 2 lata lubi tę wiadomość

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • Mama jeden synek starania o drugie 2 lata Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2020 MUSI się udać!!! Nowy rok, kolejne 12 miesięcy, kolejnch cykli iiii czekając na CUD... Oby się udało w nowym roku, skoro ten rok przepadł już nam w wiarę i nadzieje to niech idzie w zapomnienie niech pakuję walizki i się wynosi 😉 wiem że to trudne, dla mnie też... ale staram się myśleć pozytywnie że NOWY ROK da nam brzuszki i maluszki😊😊😊

    Zośka lubi tę wiadomość

  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 21 grudnia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama jeden synek starania o drugie 2 lata wrote:
    2020 MUSI się udać!!! Nowy rok, kolejne 12 miesięcy, kolejnch cykli iiii czekając na CUD... Oby się udało w nowym roku, skoro ten rok przepadł już nam w wiarę i nadzieje to niech idzie w zapomnienie niech pakuję walizki i się wynosi 😉 wiem że to trudne, dla mnie też... ale staram się myśleć pozytywnie że NOWY ROK da nam brzuszki i maluszki😊😊😊
    I właśnie o to chodzi. To co laseczki rodzimy w 2020 czy 2021? :)

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • Mama jeden synek starania o drugie 2 lata Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 21 grudnia 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 2020 💪

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem w 7dniu cykle i snów te straszne bóle i pieczenie w prawym boku na dole eh ja już naprawdę nie wiem co jest :-(

  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 21 grudnia 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ata114 wrote:
    A ja jestem w 7dniu cykle i snów te straszne bóle i pieczenie w prawym boku na dole eh ja już naprawdę nie wiem co jest :-(
    Na usg wszystko ok? Robiłaś może posiew z kanału szyjki macicy? Np. w kierunku mycoplazmy? Jeśli wyszłaby mycoplazmy albo ureaplazma go na 100% procent masz zrosty, bo właśnie m. in. ona powoduje straszne zrosty, a co za tym idzie, (przynajmniej w moim przypadku) bóle i szczypanie, pieczenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 22:41

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka wrote:
    Na usg wszystko ok? Robiłaś może posiew z kanału szyjki macicy? Np. w kierunku mycoplazmy? Jeśli wyszłaby mycoplazmy albo ureaplazma go na 100% procent masz zrosty, bo właśnie m. in. ona powoduje straszne zrosty, a co za tym idzie, (przynajmniej w moim przypadku) bóle i szczypanie, pieczenie.
    A powiedz mi gdzie te bóle miałaś czy cały brzuch czy w boku? Żadnych badań nie robiłam tylko TSH cukier,USG ,morfologia i prolaktyna ale to robiłam sobie wszystko sama prywatnie. Moja ginekolog tylko robi monitoring cyklu i kasuje czekać że się uda :-( prosiłam ja o badania stwierdziła że nie trzeba

  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 22 grudnia 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh, może warto pójść na konsultacje do innego lekarza? Za pierwszym razem miałam same ciągnięcia, kłucia, szczypanie, pieczenia z jednej strony. Przy drugim razie było tak samo tylko doszły delikatne bóle brzucha, bardziej dyskomfort, natomiast za trzecim razem, gdzie na laparo okazało się, że byłam ostro "zarośnięta" miałam wszystkie objawy razem wzięte. Po laparo objawy przeszły i teraz znowu zaczęło się szczypanie i pieczenie. 22 stycznia idę już do lekarza, który będzie robił mi laparo ( dostałam skierowanie), oczywiście prywatnie. Mam nadzieję, że nie będzie psioczył, że za wcześnie, bo dopiero w marcu 2020 minie rok od ostatniej i może kręcić nosem. Trzymajcie proszę kciuki by zgodził się odrazu.

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak poszło czy lekarz się zgodził i trzymamy kciuki . Ja dzisiaj idę znów na monitoring cyklu jak co miesiąc ale straciłam nadzieję już na cokolwiek że w ogóle się kiedy uda . Zamiast cieszyć się że świat dostaje jakias depresję do tego doszły mi inne problemy idzie się zalamac

  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ata114 wrote:
    Daj znać jak poszło czy lekarz się zgodził i trzymamy kciuki . Ja dzisiaj idę znów na monitoring cyklu jak co miesiąc ale straciłam nadzieję już na cokolwiek że w ogóle się kiedy uda . Zamiast cieszyć się że świat dostaje jakias depresję do tego doszły mi inne problemy idzie się zalamac
    Czasem też takie wrzucenie na luz pomaga, może właśnie u Ciebie o to chodzi? Jak u lekarza?

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka wrote:
    Czasem też takie wrzucenie na luz pomaga, może właśnie u Ciebie o to chodzi? Jak u lekarza?
    Wczoraj byłam u swojej gin ale okazało się że na urlopie więc na szybko znalazłam innego prywatnie lekarza i poszłam i dopiero ten zlecił mi wszystkie badania oraz badanie nasienia mojemu i dziwił się że tamta pani doktor robiła tylko monitoring . Okazało się że mam dwa pęcherzyki dominujące w jednym jajniku ale wątpię że coś z tego będzie tu musi być gdzieś indziej przyczyną. Może teraz coś się ruszy bo już do swojej pani doktor nie wracam tylko zostaje u tego co byłam wczoraj. A ty jak kontynuuje szkoły próby w tym miesiącu?

  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 24 grudnia 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kontynuuje aby nie marnować cyklu, ale nie wierzę, że coś to poskutkuje. Myślę, że jedyną szansą po laparoskopii, o ile lekarz zgodzi się ją przeprowadzić.

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka wrote:
    Kontynuuje aby nie marnować cyklu, ale nie wierzę, że coś to poskutkuje. Myślę, że jedyną szansą po laparoskopii, o ile lekarz zgodzi się ją przeprowadzić.
    W końcu się uda musi się udać chociaż mi też ciężko już wnto uwierzyc

  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 25 grudnia 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zaczynam nowy cykl, ale u Ciebie jeszcze nie wszystko stracone, dwa pęcherzyki, więc jest szansa.Może akurat się uda, kto wie?

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ