Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩
Odpowiedz

Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩

Oceń ten wątek:
  • Alisek93 Autorytet
    Postów: 847 890

    Wysłany: 8 września 2020, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, też macie tak, że przed okresem macie taki jakby płodny śluz??:)
    Ja zawsze przed mam taki śliski, błyszczący i strasznie go duzo:P nie wiem czy to normalne :D

    💁‍♀️28
    🙋‍♂️31

    starania o pierwsze dziecko od 01.2020

    owulacje potwierdzone monitoringiem, jajeczka rosną/ dosyć późna owulacja i krótka f.lutealna
    badania nasienia - 09.2020
    morfologia 6%✔️
    ruchliwe 80%✔️
    bezwzględna ilość prawidłowych 22,8mln✔️

    30.11- laparoskopia z histeroskopią, udrożniony lewy jajowód, brak endometriozy
    17.05- sono hsg, lewy jajowód drożny, prawy przepuścił kontrast z lekkim opóźnieniem.

    21.07 ⏸️ 13dpo beta 80,2❣️
    23.07 15dpo beta 278,1 ❣️
    26.07 18dpo beta 2246 <3
    2fwas65gpmhv53wd.png
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 8 września 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Czemu połączyć z NAC?
    Mama8latka też tak mam, chce iść spać szybciej żeby już było jutro i kolejny pomiar 😂
    Polecam artykuł na ten temat: https://zosiawinczewska.pl/nac-a-wspieranie-plodnosci-w-pcos/

    W skrócie, NAC zwiększa skuteczność i ilość ciąż przy stymulacji nie powodując skutków ubocznych.

    Clausix lubi tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5845

    Wysłany: 8 września 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka 🍀 wrote:
    Polecam artykuł na ten temat: https://zosiawinczewska.pl/nac-a-wspieranie-plodnosci-w-pcos/

    W skrócie, NAC zwiększa skuteczność i ilość ciąż przy stymulacji nie powodując skutków ubocznych.

    Poczytam wracając z pracy 😁 to nie jest na receptę?

    BusiaT lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Kzz Autorytet
    Postów: 771 284

    Wysłany: 8 września 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisek93 wrote:
    Oddziałują na siebie wzajemnie jak progesteron-estrogen. To cytat z jakiejś stronki medycznej:

    "Hormony przysadki mózgowej – FSH (folikulotropina) i LH (lutropina) – a także hormony jajnika – estrogen i progesteron – wpływają wzajemnie na siebie. FSH pobudza wydzielanie estrogenów, a LH zwiększa stężenie progesteronu we krwi. Kiedy estrogen i progesteron osiągają wysokie stężenie, hamują jednocześnie wydzielanie hormonów przysadki mózgowej – FSH i LH."

    Kurde chodziło mi o to czy LH wpływa na produkcję testosteronu ? Myślę jedno , piszę drugie.
    Już się zdenerwowałam, a nastawienie było super ...

  • Alisek93 Autorytet
    Postów: 847 890

    Wysłany: 8 września 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz wrote:
    Kurde chodziło mi o to czy LH wpływa na produkcję testosteronu ? Myślę jedno , piszę drugie.
    Już się zdenerwowałam, a nastawienie było super ...
    Znalazłam tylko jakies info, ze u mezczyzn tak jest ze LH wplywa na poziom testosteronu i odwrotnie.
    Ale czy u kobiet jest tak samo?? tego nie wiem :(

    💁‍♀️28
    🙋‍♂️31

    starania o pierwsze dziecko od 01.2020

    owulacje potwierdzone monitoringiem, jajeczka rosną/ dosyć późna owulacja i krótka f.lutealna
    badania nasienia - 09.2020
    morfologia 6%✔️
    ruchliwe 80%✔️
    bezwzględna ilość prawidłowych 22,8mln✔️

    30.11- laparoskopia z histeroskopią, udrożniony lewy jajowód, brak endometriozy
    17.05- sono hsg, lewy jajowód drożny, prawy przepuścił kontrast z lekkim opóźnieniem.

    21.07 ⏸️ 13dpo beta 80,2❣️
    23.07 15dpo beta 278,1 ❣️
    26.07 18dpo beta 2246 <3
    2fwas65gpmhv53wd.png
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1548 1076

    Wysłany: 8 września 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BusiaT wrote:
    Ooo no zobacz ! Kupie ten inozytol, wiem ze jeszcze żelazo mam niskie, wiec jak zgotuje takie combo to może włosy w końcu przestaną wypadać 😣😖

    Polecam Chela Ferr-Forte na obniżony poziom żelaza, już w ciągu miesiąca ładnie mi podskoczyło. Do tego piłam sok z buraków. Ferrytyna u mnie ok 40, więc jeszcze do podbicia ale czuję się lepiej i włosy tez już az tak nie wypadają:))

    BusiaT lubi tę wiadomość

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1548 1076

    Wysłany: 8 września 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kzz wrote:
    Wracam do was z wynikami. Czekam jeszcze na wyniki dwoch innych
    FSH -5,5 mlUl/ml
    LH- 2,7 mlU/ml
    Prolaktyna -14,26 ng/dl
    Testosteron 13.10 ng/dl
    Estradiol 24 pg/ml
    Coś czuję , że szykuje się niewydolność przysadki mózgowej ;(

    Kochana ja miałam podobny stosunek LH/FSH do Twojego, na poziomie 0,47. Ginekolog kompletnie nie zwróciła na to uwagi, jak wspomniałam o tym to powiedziała, że ten stosunek jest ważny ale pod kątem PCOS. I bądź tu człowieku mądry. Generalnie podobne wyniki do Twoich miałam, możesz sobie u mnie w stopce zobaczyć. Co prawda robiłam je już dawno, bo w grudniu, także czas powtórzyć ale też martwi mnie ta ewentualna niewydolność przysadki...

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • awE Autorytet
    Postów: 415 401

    Wysłany: 8 września 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka, Mama8latka, dołączam do wkręcających sobie 😉 u mnie 6-7 dpo i się zaczęło 😂

    Oby w tym miesiącu nie było to u nas tylko comiesięczną schizą 😎

    Niezapominajka 🍀, Mama8latka lubią tę wiadomość

    23.12.2020 - ⏸️ 🍀
    03.01.2021 - 💔6 tc
    04.01.2021 - pierwsza (i ostatnia) wizyta :(

    ---
    24.05.2021- sono-HSG - lewy jajowód drożny, prawy udrożniono
  • Kzz Autorytet
    Postów: 771 284

    Wysłany: 8 września 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Kochana ja miałam podobny stosunek LH/FSH do Twojego, na poziomie 0,47. Ginekolog kompletnie nie zwróciła na to uwagi, jak wspomniałam o tym to powiedziała, że ten stosunek jest ważny ale pod kątem PCOS. I bądź tu człowieku mądry. Generalnie podobne wyniki do Twoich miałam, możesz sobie u mnie w stopce zobaczyć. Co prawda robiłam je już dawno, bo w grudniu, także czas powtórzyć ale też martwi mnie ta ewentualna niewydolność przysadki...

    Tak sobie analizuję te badania poprzednie i patrzę że endo na fsh lh i estradiol skierowała mnie na te hormony 11 dc.
    To samo testosteron w 21 dc.

  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 8 września 2020, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awE wrote:
    Niezapominajka, Mama8latka, dołączam do wkręcających sobie 😉 u mnie 6-7 dpo i się zaczęło 😂

    Oby w tym miesiącu nie było to u nas tylko comiesięczną schizą 😎
    Oby, błagam 🙏🏻 U Ciebie awE jakie objawy? 😂

    awE, Mggg lubią tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5845

    Wysłany: 8 września 2020, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i owulak zdecydowanie pozytywny... No i co, ma tam co pękać czy nie? Przychodzą mi do głowy tylko dwa słowa... K*rwa mać

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 8 września 2020, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    No i owulak zdecydowanie pozytywny... No i co, ma tam co pękać czy nie? Przychodzą mi do głowy tylko dwa słowa... K*rwa mać

    To serduszkujcie na potęgę ❤️ co ma być to będzie a nie ma co sobie przyjemności odmawiać :) trzymam sie tej mysli ze jest tam dorodne 🥚 które zaraz pęknie....🍀🍀🍀


    U mnie 3 cykl z wiesiołkiem i dzis mnie zalewa. Musze cyknąć owulaka i zobaczyc jak tam sie sprawy maja...
    Mam cicha nadzieje ze owu przyjdzie w czwartek lub w sobote jak M będzie na miejscu..

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 8 września 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    No i owulak zdecydowanie pozytywny... No i co, ma tam co pękać czy nie? Przychodzą mi do głowy tylko dwa słowa... K*rwa mać
    Ją myślę że będzie piękna owulacja ✊👍💪💪💪 dzialajcie ❤❤❤❤
    A jutro będzie skok tempki 😁

    P.s Do objawow doszła mi jeszcze zgaga hehe
    W biochemicznej właśnie zgaga pchnela mnie do zrobienia jakiegokolwiek testu, bo przecież powiedział bezowulacyjny to już przestałam se wkrecac, i bach 2 krechy ale to bylo zgaga 9dpo i test 10dpo A nie zgaga w 4dpo hehe
    Dobrze że jestesmy swiadome że zachowujemy się jak swiruski 🤪🤪🤪🤪🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2020, 20:10

    awE, Achna, Papillon lubią tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • awE Autorytet
    Postów: 415 401

    Wysłany: 8 września 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka 🍀 wrote:
    Oby, błagam 🙏🏻 U Ciebie awE jakie objawy? 😂

    Było standardowe kłucie jajników, ból, ciągnięcie.. oczywiście przypisałam to "wędrówce do celu", a teraz implantacji 😜 (jak zawsze w tempie ekspresowym miałoby się to odbyć 😉)

    Zwróciło jednak moją uwagę to, że czuję na zmianę prawy i lewy jajnik, a zazwyczaj czuję tylko prawy 🙂

    Wczoraj miałam zaparcia i wzdęcia, te zdarzają się częściej, ale oczywiście w tym cyklu MUSZĄ oznaczać ciążę 😂

    Dziś doszedł białawy śluz w sporej ilości, a ogólnie ostatnio mam problem ze śluzem, na każdym etapie cyklu.

    Żałuję, że nie mierzę temperatury, ale może to i lepiej, bo bym całkiem zwariowała 🤣

    23.12.2020 - ⏸️ 🍀
    03.01.2021 - 💔6 tc
    04.01.2021 - pierwsza (i ostatnia) wizyta :(

    ---
    24.05.2021- sono-HSG - lewy jajowód drożny, prawy udrożniono
  • Kzz Autorytet
    Postów: 771 284

    Wysłany: 8 września 2020, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co to wszystko jest strasznie popier****ne
    Mózg mi wysiada , muszę chyba internet wyłączyć bo czytam i się domysłam tylko różnych chorób.
    Jeszcze rok temu było pięknie, ślub marzenie o rodzinie a teraz ? Jak se pomyśle że nigdy nie zajdę w ciąże to h*j z takiego życia ...
    Depresja mnie czeka jak nic ;)

  • awE Autorytet
    Postów: 415 401

    Wysłany: 8 września 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    No i owulak zdecydowanie pozytywny... No i co, ma tam co pękać czy nie? Przychodzą mi do głowy tylko dwa słowa... K*rwa mać

    Podpisuję się pod teorią dziewczyn, szykuje się owulacja jak ta lala 😁 szkoda tego przegapić, a i przyjemnie będzie 😎 Nie macie nic do stracenia, także korzystajcie 😊

    23.12.2020 - ⏸️ 🍀
    03.01.2021 - 💔6 tc
    04.01.2021 - pierwsza (i ostatnia) wizyta :(

    ---
    24.05.2021- sono-HSG - lewy jajowód drożny, prawy udrożniono
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5845

    Wysłany: 8 września 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i już zdążyliśmy się pokłócić o badania nasienia... Bo oczywiście "jak będę miał czas, jak ogarnę robotę, jak mi będzie termin pasował" no i się wkurzyłam na maxa 😕 ja robię trzysta badań, wstaje każdego dnia o 6:30 żeby zmierzyć temperaturę, sikam na testy, a on nie może iść na 20 minut do kliniki wrrrr... No i "przecież nie powiedziałem że nie pójdę blabla nie wyżwaj się na mnie bo jesteś zła blabla..." A ja dobrze wiem jak to będzie... Zrobię zrobię na święte nigdy 😕

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 8 września 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    No i już zdążyliśmy się pokłócić o badania nasienia... Bo oczywiście "jak będę miał czas, jak ogarnę robotę, jak mi będzie termin pasował" no i się wkurzyłam na maxa 😕 ja robię trzysta badań, wstaje każdego dnia o 6:30 żeby zmierzyć temperaturę, sikam na testy, a on nie może iść na 20 minut do kliniki wrrrr... No i "przecież nie powiedziałem że nie pójdę blabla nie wyżwaj się na mnie bo jesteś zła blabla..." A ja dobrze wiem jak to będzie... Zrobię zrobię na święte nigdy 😕
    Chłopy tak mają ciężko jest doczekać się konsekwentnego działania kiedy o coś ich prosimy. Ale jak oni sobie coś upierdziela to muszą to zrobić już teraz na duch!

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • awE Autorytet
    Postów: 415 401

    Wysłany: 8 września 2020, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    No i już zdążyliśmy się pokłócić o badania nasienia... Bo oczywiście "jak będę miał czas, jak ogarnę robotę, jak mi będzie termin pasował" no i się wkurzyłam na maxa 😕 ja robię trzysta badań, wstaje każdego dnia o 6:30 żeby zmierzyć temperaturę, sikam na testy, a on nie może iść na 20 minut do kliniki wrrrr... No i "przecież nie powiedziałem że nie pójdę blabla nie wyżwaj się na mnie bo jesteś zła blabla..." A ja dobrze wiem jak to będzie... Zrobię zrobię na święte nigdy 😕

    Domyślam się, że jesteś teraz wściekła, ale mam nadzieję, że jak emocje opadną, porozmawiacie, powiesz M jakie to dla Ciebie ważne, to dojdziecie do porozumienia..

    Tyle się czeka na owu, czas na kłótnie jest przez cały cykl, a jednak lubi się to złośliwie zbiegać.. 😔

    Przesyłam duuuuużoo siły 😘

    23.12.2020 - ⏸️ 🍀
    03.01.2021 - 💔6 tc
    04.01.2021 - pierwsza (i ostatnia) wizyta :(

    ---
    24.05.2021- sono-HSG - lewy jajowód drożny, prawy udrożniono
  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 8 września 2020, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    No i już zdążyliśmy się pokłócić o badania nasienia... Bo oczywiście "jak będę miał czas, jak ogarnę robotę, jak mi będzie termin pasował" no i się wkurzyłam na maxa 😕 ja robię trzysta badań, wstaje każdego dnia o 6:30 żeby zmierzyć temperaturę, sikam na testy, a on nie może iść na 20 minut do kliniki wrrrr... No i "przecież nie powiedziałem że nie pójdę blabla nie wyżwaj się na mnie bo jesteś zła blabla..." A ja dobrze wiem jak to będzie... Zrobię zrobię na święte nigdy 😕


    Przechodziłam przez to... On bronił sie tekstami ze juz przecież dziecko ma... I caly czas bylo ze nie ma czasu bo praca itp. Powiedziałam mu ze albo jesteśmy w tym razem i razem sie badamy albo dajemy sobie spokój i kończymy temat już na zawsze bo ja juz młodsza nie będę i nie chcialam az tak dużej różnicy wieku.... Wiem ze u Ciebie jest to staranie o pierwsze maleństwo... Ale ta wizyta w klinice nie jest zła... Moj sie stresował a zajęło mu to łącznie 20 minut z wypełnieniem papierów a zapewnili mu naprawdę fajne i komfortowe warunki na samo badanie... Teraz wie czego sie spodziewać i juz lzej podchodzi do tego ze znow w listopadzie musi tam isc...

    Clausix lubi tę wiadomość

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ