Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩
Odpowiedz

Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩

Oceń ten wątek:
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 25 lutego 2021, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon wrote:
    Sama mam mało spotykane to i moje dziecko musi mieć inne 🤣🤣🤣
    Sama siebie zacytowałam. Sorewicz🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2021, 10:56

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • ami_ami Autorytet
    Postów: 2116 1567

    Wysłany: 25 lutego 2021, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon wrote:
    Sama mama mało spotykane to i moje dziecko musi mieć inne 🤣🤣🤣
    Podoba mi się Twoje imię :D (wiem jakie masz, bo wysyłałaś mi paczkę :D )

    Papillon lubi tę wiadomość

    zi13flw1zpqm8v3r.png

    27.12.2020 - II 🍀
    28.12.2020 - HCG total 197,98 mUl/ml 😍
    30.12.2020 - HCG total 529,92 mUl/ml 😍
    15.01.2021 💗
    08.2021 🩵
    ******************************************************

    * 33 lata
    * 19.09 - II ☀️ Beta HCG 444,54
    * 22.09 - Beta HCG 1553,63
    * pierwszy cykl starań
    preg.png
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1548 1076

    Wysłany: 25 lutego 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon dziękuję, może faktycznie zacznę pić białko. Ja naprawdę czuję, że jem sporo, mam 2000 kcal, myślę że to ok przy siedzącym trybie życia i małym ruchu. Może ruszę w końcu dupę to i będę miała ochotę więcej jeść. Lekarz mówi, że mam przejść na dietę bogatotłuszczową, a ja to jednak bardziej węgle lubię: makarony, kasze, owsianki, warzywa ale wszystko naprawdę zdrowe, mam świetne przepisy.
    Może uda mi się choć 1 kg przytyć:)
    Zawsze byłam szczupła, miałam tyle przezwisk typu szkieletor, kościotrup, chudzielec, chuda.... ale ja się dobrze ze sobą czuję, wręcz jakbym ważyła 4 kg to bym śmiesznie wyglądała bo tyje tylko w pupie, udach i na brzuchu. Ale będę się starała, dla dzieciaczka.

    Bardzo chciałabym wiedzieć jak masz na imię skoro jest takie rzadkie:)

    Papillon lubi tę wiadomość

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • bambusek93 Autorytet
    Postów: 432 446

    Wysłany: 25 lutego 2021, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon pochwal się jak masz na imię :D

    iv09hdgernzbn7dp.png

    10.2019 początek starań
    05.06.2020 poronienie samoistne w 6tym tygodniu👼💔

    14.02 ❣️⏸️❣️
    15.02 Beta hCG 205,6 mIU/mL
    17.02 Beta hCG 480,0 mIU/mL
    22.02 Beta hCG 4320,0 mIU/mL
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 25 lutego 2021, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jowita 😃 jak tak chcecie wiedzieć 🤣

    hannah_92, Oliwia23, MayMasza, awE, Natka95 lubią tę wiadomość

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 25 lutego 2021, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Jowita bardzo ładne imie :*

    Hannah ja tu chodze kilometry żeby zrzucić chociaż pare kilogramów a Ty nie mozesz przytyć jednego ...heheheh Boooooooozeeeeeeeee gdzie tu sprawiedliwosc :D :D :D :D :D Ale kiedyś tez byłam na twoim miejscu :p

    Papillon lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • hannah_92 Autorytet
    Postów: 1548 1076

    Wysłany: 25 lutego 2021, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon wrote:
    Jowita 😃 jak tak chcecie wiedzieć 🤣


    Bardzo ładne imię, podoba mi się!♥

    Mama8latka i tak już metabolizm nie taki jak kiedyś, płaskiego brzucha dawno nie widziałam, tłuszczyk tu i ówdzie jest, ale trzeba siebie akceptować taką jaką się jest:):)

    Dziś koniecznie muszę iść na spacer! Nie mogę zmarnować tak pięknej i słonecznej pogody, aż chce się żyć!:)

    Papillon lubi tę wiadomość

    "Cierpliwy do czasu dozna przykrości, ale później radość dla niego zakwitnie".
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 25 lutego 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hannah_92 wrote:
    Bardzo ładne imię, podoba mi się!♥

    Mama8latka i tak już metabolizm nie taki jak kiedyś, płaskiego brzucha dawno nie widziałam, tłuszczyk tu i ówdzie jest, ale trzeba siebie akceptować taką jaką się jest:):)

    Dziś koniecznie muszę iść na spacer! Nie mogę zmarnować tak pięknej i słonecznej pogody, aż chce się żyć!:)
    Tak Hanka koniecznie na spacer idź, ja też zbieram dupę 😀💚 Shaki białkowo_ bananowe wlecą to od razu będzie masa!

    hannah_92 lubi tę wiadomość

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • Kzz Autorytet
    Postów: 771 284

    Wysłany: 25 lutego 2021, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon wrote:
    Jowita 😃 jak tak chcecie wiedzieć 🤣

    Piękne masz imię 🤩🤩 mi sie bardzo podoba 😊😊

    Papillon lubi tę wiadomość

  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 25 lutego 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannah ja walcze z oponka na brzuchu , mam nadzieje ze jeszcze bede miec kiedys plaski brzuch jak dawniej.... oczywiscie oprocz cudownych 9 miesiecy :D <3
    Tez ide na spacerek dzisiaj <3 korzystamy bo jutro juz ma nie byc takiej pieknej pogody !! <3

    Tak w ogóle to uruchomiłam sobie liczenie kroków w telefonie-aplikacja o której nie miałam pojecia że ją mam ;p I motywuje mnie zeby sie ruszac :D bo jest wyznaczony dzienny cel 6000kroków i co chwile przypomina ze liczy kroki. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2021, 12:47

    hannah_92 lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 25 lutego 2021, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jowita bardzo ładne imię 😊
    Każda z nas tylko nickami się posługuje, a każda pewnie nosi piekne imię 🙂

    Papillon lubi tę wiadomość

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 25 lutego 2021, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Masza no wykres ładny, ale ja się cały czas zastanawiam czy to ze temperatura rośnie w 2 fazie czy to zawsze oznacza że owulacja się odbyla..??? Nigdy się nie zapytałam o to żadnego lekarza, teraz się chyba zapytam na wizycie...
    Zaraz zrobi mi się taka lista pytan że godzina nie starczy hehe
    Czas szybko leci, dopiero były święta A zaraz będzie Wielkanoc!! Ani się obejrzysz już mina te 2-3miesiace 🥰
    Papillonek niedawno miała 11dpo A już jest 26 tydz !! 🤪 już bliżej jak dalej 🥰 Masz imię wymyślone??? 🥰
    Na 100% Ci nie odpowiem, natomiast tak mi chyba wspomniała lekarka. Bo jeśli masz ciągle płasko(a ja tak czasem miałam w sumie) to nie występuje owu. W teorii tak, w praktyce nie mam pojęcia 🤣🤣🤣

    Czas zapierdziela jak szalony! A w codzienności nadal tego czasu brak 😁

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 25 lutego 2021, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja mam na dzisiaj spacer 11657krokow zaliczony 💪💪 ale tak mnie prawa noga jakos w biodrze napierdziela że leżę teraz i odpoczywam 😋😋 aaaa i jak mój okres był lipny to oczywiście w czasie spaceru musialo mnoe zalac tak że prawie przelecialo 🙄🙄😑😑😑

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 25 lutego 2021, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    No to ja mam na dzisiaj spacer 11657krokow zaliczony 💪💪 ale tak mnie prawa noga jakos w biodrze napierdziela że leżę teraz i odpoczywam 😋😋 aaaa i jak mój okres był lipny to oczywiście w czasie spaceru musialo mnoe zalac tak że prawie przelecialo 🙄🙄😑😑😑

    Zawsze jak okres nie chciał przyjść albo nie mógł się rozkręcić skakalam, biegalam po schodach 😂😂 coś w tym jest, bo u mnie zawsze działało

    awE, Mama8latka lubią tę wiadomość

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 25 lutego 2021, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon, piękne imię 🥰

    A synka tez, bardzo oryginalne ❤

    Papillon lubi tę wiadomość

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • awE Autorytet
    Postów: 415 401

    Wysłany: 25 lutego 2021, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza- bardzo Ci kibicuję, bardzo silna z Ciebie babka, mimo trudności jakie Cię spotykają czuć od Ciebie moc 💪😘 Może będzie tak, że skupisz się na innych kwestiach zdrowotnych, a organizm zrobi Ci "niespodziankę" w brzuszku 🙂 to tylko kwestia czasu, mocno trzymam za Ciebie kciuki ✊

    Hannah- wierzę, że Ty również pokonasz wszystkie przeciwności i za niedługo wszystko się ułoży. Nie ma innej opcji, po każdej burzy wychodzi Słońce 🌞
    Jeśli potrzebujesz- odpocznij, oderwij się, zregeneruj, dbaj o siebie jak dotąd, ale nie zapominaj o nas i napisz czasem co u Ciebie 😘

    Papillon- nawet przez ekran czuć Twoją mega pozytywną energię i to, że promieniejesz. Super ❤ Zdrówka dla Was.
    Ps. Masz piękne imię 🙂

    Oliwia- faktycznie "zabawnie" u Ciebie z tymi objawami. To pewnie bywa uciążliwe, ale teraz Kropek rządzi 😉😊 Na pewno z czasem będzie lepiej 👍Z pewnością dzielna Mama zniesie te "drobne niedogodności", ważne że wszystko jest dobrze 🙂
    I dziękuję, że pytasz o moją "ciążę", dzis faktycznie JUŻ 21 dzień 😆😄 czuję się zadziwiająco dobrze 😜
    A tak serio to wychodzi 9 dpo i nadzieja rośnie.. planuję testować we wtorek, więc odliczanie trwa 😂

    Jutro piątek, piąteczek, piątunio 😎😎😎

    Papillon lubi tę wiadomość

    23.12.2020 - ⏸️ 🍀
    03.01.2021 - 💔6 tc
    04.01.2021 - pierwsza (i ostatnia) wizyta :(

    ---
    24.05.2021- sono-HSG - lewy jajowód drożny, prawy udrożniono
  • ami_ami Autorytet
    Postów: 2116 1567

    Wysłany: 25 lutego 2021, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, a Ty masznjuz imię dla Maluszka?

    awE trzymam kciuki za tescik 🍀

    awE lubi tę wiadomość

    zi13flw1zpqm8v3r.png

    27.12.2020 - II 🍀
    28.12.2020 - HCG total 197,98 mUl/ml 😍
    30.12.2020 - HCG total 529,92 mUl/ml 😍
    15.01.2021 💗
    08.2021 🩵
    ******************************************************

    * 33 lata
    * 19.09 - II ☀️ Beta HCG 444,54
    * 22.09 - Beta HCG 1553,63
    * pierwszy cykl starań
    preg.png
  • ami_ami Autorytet
    Postów: 2116 1567

    Wysłany: 25 lutego 2021, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili do mnie z gabinetu, wyniki z Pappa także wyszły dobrze ❤️

    awE, Oliwia23, krolik, Papillon, Achna, nick nieaktualny, Clausix, Natka95, Mama8latka, Paulinaaa, unify lubią tę wiadomość

    zi13flw1zpqm8v3r.png

    27.12.2020 - II 🍀
    28.12.2020 - HCG total 197,98 mUl/ml 😍
    30.12.2020 - HCG total 529,92 mUl/ml 😍
    15.01.2021 💗
    08.2021 🩵
    ******************************************************

    * 33 lata
    * 19.09 - II ☀️ Beta HCG 444,54
    * 22.09 - Beta HCG 1553,63
    * pierwszy cykl starań
    preg.png
  • awE Autorytet
    Postów: 415 401

    Wysłany: 25 lutego 2021, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    No to ja mam na dzisiaj spacer 11657krokow zaliczony 💪💪 ale tak mnie prawa noga jakos w biodrze napierdziela że leżę teraz i odpoczywam 😋😋 aaaa i jak mój okres był lipny to oczywiście w czasie spaceru musialo mnoe zalac tak że prawie przelecialo 🙄🙄😑😑😑

    Zacny wynik z tymi spacerowymi krokami 💪👍 teraz pogoda będzie bardziej sprzyjać ruchowi 🙂

    Pechowo, że podczas spaceru się rozkręciło, złośliwość losu. Ale to Twój ostatni okres na dłuuuugooo✊ , więc do przeżycia 😉😘

    Mama8latka lubi tę wiadomość

    23.12.2020 - ⏸️ 🍀
    03.01.2021 - 💔6 tc
    04.01.2021 - pierwsza (i ostatnia) wizyta :(

    ---
    24.05.2021- sono-HSG - lewy jajowód drożny, prawy udrożniono
  • awE Autorytet
    Postów: 415 401

    Wysłany: 25 lutego 2021, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ami_ami wrote:
    Natka, a Ty masznjuz imię dla Maluszka?

    awE trzymam kciuki za tescik 🍀

    Dziękuję, na pewno się przydadzą 😘

    A u Ciebie wszystko w porządku? Jak samopoczucie? Mam nadzieję, że lepiej niż kilka dni temu.

    Edit: super wieści z wynikami 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2021, 18:33

    23.12.2020 - ⏸️ 🍀
    03.01.2021 - 💔6 tc
    04.01.2021 - pierwsza (i ostatnia) wizyta :(

    ---
    24.05.2021- sono-HSG - lewy jajowód drożny, prawy udrożniono
‹‹ 549 550 551 552 553 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ