X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bobo 2020... Próbujemy dalej!
Odpowiedz

Bobo 2020... Próbujemy dalej!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2020, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia6 wiaodmo xd nieważne, że naukowcy mówią, że objawy wirusa ma się około po 2 tygodniach i tak liczą zachorowania. TVP i tak poda ,że to już przez strajki, które trwają tydzień dopiero xd

  • Magnolia6 Przyjaciółka
    Postów: 175 48

    Wysłany: 29 października 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2020, 10:27

  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 29 października 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, próbuję nadrobić Wasze posty, ale trochę mi to zajmie :)

    U nas nieciekawa sytuacja, o staraniach nie myślimy, bo w naszej rodzinie pojawił się covid :(
    U siostry mojej mamy w domu opieki zaczęli chorować pensjonariusz - nasz dziadek jest w złym stanie pod tlenem, tak samo siostra mojej mamy i ciocia mojego, która też była w domu opieki - ona jest podłączona do respiratora w szpitalu :(

    Żegnaliśmy się w ciągu tygodnia z dziadkiem, przeżyliśmy ewakuację domu opieki i psychicznie jesteśmy wykończeni :( :( :(

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 29 października 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mijam informacje bo nerwowo nie wytrzymuje 😡🤬🤬😠 co do innych rzeczy to mąż mnie nie rozśmieszył - mówi wiesz skoro mam SM to może dlatego mam słabe nasienia bo to choroba autoim?a ja do niego czy dzisiaj na to wpadł a on ze tak także ten 🤪i mówię mu żeby się liczył z tym ze prosto z jąder mogą mu pobrać plemniki :D a on ze co? Ze grzebali mu w tyłku, w siusiaka u jeszxze maja wbijać się w jądra? To on chce 1 ifv i wszystkie jajca naraz bo on tego drugi raz nie wytrzyma😂 także pośmiałam się wczoraj z męża :) wczoraj też znowu byłam fryzjerem i coraz szybciej mi to idzie także mam już praktyki do kolejnej mojej metamorfozy zawodowej 😁

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 29 października 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dixie wrote:
    Hej dziewczyny, próbuję nadrobić Wasze posty, ale trochę mi to zajmie :)

    U nas nieciekawa sytuacja, o staraniach nie myślimy, bo w naszej rodzinie pojawił się covid :(
    U siostry mojej mamy w domu opieki zaczęli chorować pensjonariusz - nasz dziadek jest w złym stanie pod tlenem, tak samo siostra mojej mamy i ciocia mojego, która też była w domu opieki - ona jest podłączona do respiratora w szpitalu :(

    Żegnaliśmy się w ciągu tygodnia z dziadkiem, przeżyliśmy ewakuację domu opieki i psychicznie jesteśmy wykończeni :( :( :(
    😱 Dixi jak Ci kochana współczuję! Trzymam kciuki żeby jednak wszystko dobrze się skończyło u Was!!

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2020, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dixi strasznie mi przykro :( ehhh nie rozumiem ludzi, którzy w tego wirusa nie wierzą i jeszcze wmawiają innym, że go nie ma ,a chorujący mają "zwykłą grypę". Mam nadzieję, że się u was to wszystko jakiś poukłada. Dużo zdrowia :*

  • Dixie Autorytet
    Postów: 255 106

    Wysłany: 29 października 2020, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek, Sisi dziękuję Wam, niestety dziadek odszedł dzisiaj wieczorem...

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 29 października 2020, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dixi tak mi przykro :(

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • Magnolia6 Przyjaciółka
    Postów: 175 48

    Wysłany: 30 października 2020, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2020, 10:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2020, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dixi bardzo mi przykro :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po lekarzu ;) ogólnie sympatyczna wizyta. Pod tym względem ,że nic mnie nie zaskoczyło hahah owulki nie było i nie zanosi się na nią. Będziemy działać że stymulacja ale najpierw hsg więc jak najszybciej będę ogarniać wymazy, żeby po @ móc zrobić to badanie i mąż też ma powtórzyć nasienie więc też będę go gonić już w przyszłym tygodniu ;)

    Pysiek12 lubi tę wiadomość

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 31 października 2020, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wróciłam po 14h w pracy do domu 😳 padam na dziub.... W ogóle liczyłam się z tym ze zamkną cmentarze ale wnerwia mnie to ze ten stary dziad pojedzie na Wawel a ja musze czekać 3 dni żeby iść do mamy 500m dalej :/ jakbym miała alkohol nie zaważyłabym się go użyć :p
    Sisi trzymam kciuki za stymulacje i oby było jakieś jajco z niespodzianka za 9 mce :) :*

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2020, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Ja wróciłam po 14h w pracy do domu 😳 padam na dziub.... W ogóle liczyłam się z tym ze zamkną cmentarze ale wnerwia mnie to ze ten stary dziad pojedzie na Wawel a ja musze czekać 3 dni żeby iść do mamy 500m dalej :/ jakbym miała alkohol nie zaważyłabym się go użyć :p
    Sisi trzymam kciuki za stymulacje i oby było jakieś jajco z niespodzianka za 9 mce :) :*

    Najpierw muszę te wymazy ogarnąć a nie wiem gdzie teraz...w poniedziałek będę dzwonić xd

    Z tymi cmentarzami to masakra...jak ten debil mógł ogłosić coś takiego o godzinie 15 wczoraj 🤦 jak ludzie mieli planu, żeby dziś pójść na spokojnie na cmentarz...a wczoraj ponoć Intel były tłumy bo ludzie po pracy na wariata jechali. Brak słów do tego PiSu już...

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 31 października 2020, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi ja cała Mucha robiłam w klinice przy wizycie za 260zl chyba także nie najgorzej. I podobno lepiej wymaz z dołu niż z krwi- tak słyszałam. Mi już dzwonili z pracy ze korekty w górę a myśmy ludzi odwołali 😭😭😭😭 bd znowu nerwowo w pracy ale tylko dzisiaj bo potem wolne do środy 💪

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiek12 wrote:
    Sisi ja cała Mucha robiłam w klinice przy wizycie za 260zl chyba także nie najgorzej. I podobno lepiej wymaz z dołu niż z krwi- tak słyszałam. Mi już dzwonili z pracy ze korekty w górę a myśmy ludzi odwołali 😭😭😭😭 bd znowu nerwowo w pracy ale tylko dzisiaj bo potem wolne do środy 💪

    Taaak to lekarz mi od razu powiedział, że to ma być wymaz z dołu xd no w jednej klinice mi zawołali 360 zł :o a w Alab laboratorium 314 zł ale szukam dalej

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 31 października 2020, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi25 wrote:
    Taaak to lekarz mi od razu powiedział, że to ma być wymaz z dołu xd no w jednej klinice mi zawołali 360 zł :o a w Alab laboratorium 314 zł ale szukam dalej


    Sisi A na co dokładnie to masz wymaz na jakie bakterie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2020, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolka 85 wrote:
    Sisi A na co dokładnie to masz wymaz na jakie bakterie?

    Chlamydia, mycoplasma i ureaplasma

  • Margolka 85 Autorytet
    Postów: 610 143

    Wysłany: 31 października 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi25 wrote:
    Chlamydia, mycoplasma i ureaplasma
    TO te co ja miałam przed sisem. Ja płaciłam chyba 290 zł mój ginekolog mi pobrał

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Alab wczoraj udało mi się dodzwonić i właśnie się okazało, że te wymazy to jednak 266zl xd jeszcze jutro czeka mnie dzień z telefonem hah ale we wtorek już pojadę gdzieś zrobić 💪 nie ma na co czekać

  • Pysiek12 Autorytet
    Postów: 971 826

    Wysłany: 1 listopada 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laski 😘 jak tam? Margolka jal mąż się czuję i jak odczucia po miesiącu nie widzenia się z mężem?? U mnie tydzień wystarczał ze z mężem znowu się zbliżyłam jak 10 lat temu :D wiec zastanawia mnie jak u Ciebie :)
    Sisi działaj, działaj nie czekaj:) jak tylko jest możliwość to diagnozujemy się 😉
    Dixi kochana - jak sie czujecie? Naprawdę nie zazdroszczę sytuacji w jakiej jesteście :(
    Magnolia jak u Ciebie? Wszystko ok? Mam nadzieję ze tak :) :*
    A ja? Wczoraj w pracy 16h😑 to był najgorszy dzień w mojej całej karierze... Ale wyciąglam już wnioski na przyszłość 💪 jutro mąż jedzie się badać😁 a we wtorek ja go łapie bobza długo bez przytulanek :p muszę stres rozładować 🤪

    Starania od 08.2016 na luzie
    2017 pierwsze wizyty
    2020 klinika leczenia niepłodności
    2021.07 1transfer
    2021.11.05 2 transfer ❤️
    2022.08.01 jest 🐻 ❤️
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ