X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Brązowe plamienia
Odpowiedz

Brązowe plamienia

Oceń ten wątek:
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Od 6 miesięcy staramy się z mężem o dzieciątko i jak dotąd bez szczęśliwego zakończenia. Martwi mnie jednak to, że przed każdą miesiączką przez około 4 dni mam brązowe plamienia z fragmentami nabłonka- i tak od wielu lat. Zastanawiam się, czy któraś z Was miała coś takiego, a mimo to udało się począć maluszka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2013, 16:27

    pepis lubi tę wiadomość

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A byłaś z tym u lekarza?

  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam, powiedział, że to nic takiego. Dopiero teraz wysłał mnie na FSH, Prolaktynę i Progesteron. Nie znam jeszcze tylko wyniku Progesterono, reszta- w normie

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 17 stycznia 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale słyszałam i czytałam na różnych forach, że wiele kobiet ma identyczne plamienia przed miesiączką. Nie znalazłam jednak informacji, czy któraś z tych dziewczyn mimo plamień zaszła w ciąże...

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 18 stycznia 2013, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małami ja też mam plamienia zamiast miesiączki. moje plamienia trwaja około 4 dni. mój gin. mi powiedział że nie mam się czym przejmować. ja nie mam normalnej miesiączki tylko czarne plamienia,.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 18 stycznia 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam najpierw takie właśnie plamienia jak Ty darijka, a potem miesiączkę która trwa max do 3 dni. Dziś idę do gina z wynikiem progesteronu.. sama jestem ciekawa co tym razem powie

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 18 stycznia 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron jak najbardziej w normie.

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 19 stycznia 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małami napisz co tam ci gin powiedział.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 19 stycznia 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin nic nie powiedział- właściwie nie przywiązuje wagi do tych plamień. Zobaczył tylko wyniki progesteronu (wyniki FSH i Prolaktyny widział wcześniej)i stwierdził, że są bardzo dobre. Sama nie wiem co o tym myśleć.. Lekarz kompletnie się nie zajmuje problemem plamień jakby nie miały znaczenia.

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 19 stycznia 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wyniki badań też mam dobre. wszystkie w normie, a plamienia występują co miesiąc. mi gin też powiedział, że wszystko jest ok więc może trzeba im zaufać

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 19 stycznia 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez tak mam czytalam ze to moze byc nadzerka ale ja mialam badanie robione 3 miesiace temu nadzerki brak jajniki drozne wszystko ok tsh norma prolaktyna troche swiruje no i w tym cyklu zaczelam sie starac o dzidzie mam cykle regularne 31 dni i teraz w 19 dniu mam dziwne brazowe farfle w sluzie nie ma plamienia jako tako tylko zauwazylam te farfle ze sie tak wyraze podczas badania szyjki wiec sama nie wiem co o tym myslec

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 19 stycznia 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się pocieszam tym, że wyniki badań są dobre i nie bez znaczenia jest to, że jest nas "plamiących" więcej:) Fajnie jakby znalazła się jeszcze taka, która mimo to zaszła w ciążę:)

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że brak starających z takim problemem i dylematem...

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • sssssss88 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,
    również zawsze przed @ mam plamienia raz słabsze a raz intensywniejsze.. i to czasami tydzień przed @....z M staramy sie o dziecko od paru m-ca..w tym miesiącu jescze nie miałam @ a powinnam 19.01.. od 3 dni tylko plamienia.. zastanawiam się co jest przyczyną.. może ktoś wie ?? pzdr.

  • lauretta Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, ja mam takie same plamienia brazowe, czasami z krwia ktore trwaja ok 5 dni a potem dopiero mam @,ktora trwa ok 5 - 6 dni Ogolnie te plamienia mam juz kilka lat, bylam u roznych lekarzy, jeden mowil ze to normalne, inny przepisal mi duphaston (niski poziom progesteronu w 2 fazie powoduje takie plamienia) po pol roku brania plamienia nie ustaly,a progesteron mam w normie.
    w moim przypadku jest to chyba dziedziczne, bo moja mama miala takie same plamienia, takze chyba nie ma sie co martwic.My staramy sie od ok 6 m-cy no i jutro prawdopodomnie i niestety dostane @, pozdrawiam

  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sssssss88 jeśli masz same plamienia a nie zaczął się @ to chyba dobrze :) trzeba mieć nadzieję, że to dobry znak!
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Świadomość, że jest nas więcej jest dla mnie pocieszająca, bo już miałam obawy, że ,mój lekarz bagatelizuje jakiś problem. A najbardziej mnie ucieszy jak któraś znać zajdzie w ciążę :D

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • Ekkaja Ekspertka
    Postów: 125 176

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam plamienie 3-4 dni przed okresem od jakiś 3 lat. Lekarz nie przywiązał do tego wagi. Od ponad pół roku staramy się o dzidzie i póki co nic.

    zem3k6nlhegg1vf6.png
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam plamienia tydzien po skonczeniu krwawienia miesiaczkowego, wszystkie wyniki mam w normie, jedynie nie zrobilam badania hormonow tarczycy i teraz zaluje, za to wyszla mi nadzerka II stopnia

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki!! U mnie lekarz stwierdził wrodzona nadzerke.. I powiedział ze nie mam się tym przejmować i nic z tym nie trzeba robic. Czy ktoś tez ma lub miał taki przypadek i zaszla ktoras z pan w ciaze???

  • Kotynieniek Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! To również mój problem :( Plamienia trwają od 6-4 dni przed okresem i później 2 dni miesiączki! W sumie 8-10 dni co miesiąc wyciętych z życiorysu :( Do tej pory nikt nie potrafił mi odpowiedzieć na pytanie dlaczego tak się dzieje i co jest tego przyczyną a nie wydaje mi się żeby to było normalne! Miałam nawet problem z określeniem kiedy jeden cykl się kończy a drugi zaczyna i na to ani gin ani endokrynolog nie potrafili mi odpowiedzieć, wręcz udawali że nie słyszą co do nich mówię, ale na szczęście jest ovu które rozwiało moje wątpliwości i teraz już wiem że pierwszy dzień krwawienia to dopiero pierwszy dzień nowego cyklu.
    A tak na marginesie to staramy się o dzidzię ponad 20 miesięcy od czerwca mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy i prolaktynę na pograniczu normy więc może tu tkwi cały problem?

    b7ac20a6f719b83dec99f99189ea18af.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ