X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Brązowe plamienia
Odpowiedz

Brązowe plamienia

Oceń ten wątek:
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotynieniek wrote:
    Hej! To również mój problem :( Plamienia trwają od 6-4 dni przed okresem i później 2 dni miesiączki! W sumie 8-10 dni co miesiąc wyciętych z życiorysu :( Do tej pory nikt nie potrafił mi odpowiedzieć na pytanie dlaczego tak się dzieje i co jest tego przyczyną a nie wydaje mi się żeby to było normalne! Miałam nawet problem z określeniem kiedy jeden cykl się kończy a drugi zaczyna i na to ani gin ani endokrynolog nie potrafili mi odpowiedzieć, wręcz udawali że nie słyszą co do nich mówię, ale na szczęście jest ovu które rozwiało moje wątpliwości i teraz już wiem że pierwszy dzień krwawienia to dopiero pierwszy dzień nowego cyklu.
    A tak na marginesie to staramy się o dzidzię ponad 20 miesięcy od czerwca mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy i prolaktynę na pograniczu normy więc może tu tkwi cały problem?

    Kurcze Ja robiłam tarczycę i jest w normie więc tu nie pomogę. Co do tych plamień, ponoć to normalna fizjologia, może nie miałam często ale czasem tak @ mi się zaczynała a krwawienie np 3 dni. Z tego co się dowiadywałam- natura :-)
    A znów po kilku cyklach jak się "wynaturzyła" to jak mi dowaliło z krwawieniem to czasem 3 dni nie nadążałam z wymianą podpasek...i też byłam w szoku. Pokręcone to nieziemnsko

    Kotynieniek lubi tę wiadomość

  • Kotynieniek Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety to mają przerąbane :( Ja myślę że wybiorę się jeszcze do innego lekarza na konsultacje i jakieś dodatkowe badania bo chyba nie da mi to spokoju.

    b7ac20a6f719b83dec99f99189ea18af.png
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poobserwuj wykresy na tablicy innych dziewczyn..u wielu @ zaczyna się właśnie od 2-3 dniowych plamień..mi się plamienia takie własnie ok 3 dni przed krwawieniem zaczęły jakieś pół roku po odstawieniu antykoncepcji..lekarz powiedział, że jeśli co miesiąc są w tym samym czasie to nie ma się co przejmować.

    Kotynieniek lubi tę wiadomość

  • Kotynieniek Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 1 lutego 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No masz racje już zwróciłam na to uwagę że inne dziewczyny też tak mają. U mnie też zaczęły się jakiś czas po odstawieniu tabletek :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2013, 08:50

    LILITH.P lubi tę wiadomość

    b7ac20a6f719b83dec99f99189ea18af.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 1 lutego 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja odstawiłam tabl. 4 miesiące temu i 3 ostatnie moje miesiaczki były samymi plamieniami już sie zaczynałam zastanawiać czy coś jest nie tak, a teraz dostałam normalny @ prawie taki jak sprzed brania tabletek. widocznie organizm potrzebuje trochę czasu, żeby wszystko się uregulowało.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 2 lutego 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy tylko nadzieję, że te plamienia nie uniemożliwiają zajścia w ciąże, że mimo, że się pojawiają, któregoś pięknego miesiąca okaże się, że mimo to jest fasolka:)

    Kotynieniek lubi tę wiadomość

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 3 lutego 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam inaczej. Plamienia - i to takie dość mocne pojawiaja się kilka dni po skończeniu @. Wg wraz ze śluzem. Wyniki - ogólne - w normie. Hormonów jeszcze nie robiłam. Bo tak śmiesznie co drugi cykl. Ten jest dopiero 3. Wcześniej myślałam, ze może się gdzieś obtarłam, albo mąż mnie zadrapał. Ale jak to 3 cykl to chyba jednak trzeba jeszcze hormony zbadac.

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kotynieniek Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 4 lutego 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    To ja mam inaczej. Plamienia - i to takie dość mocne pojawiaja się kilka dni po skończeniu @. Wg wraz ze śluzem. Wyniki - ogólne - w normie. Hormonów jeszcze nie robiłam. Bo tak śmiesznie co drugi cykl. Ten jest dopiero 3. Wcześniej myślałam, ze może się gdzieś obtarłam, albo mąż mnie zadrapał. Ale jak to 3 cykl to chyba jednak trzeba jeszcze hormony zbadac.

    A może jest to plamienie związane z owulacją? Niektóre dziewczyny tak mają że plamią w czasie owulacji?

    b7ac20a6f719b83dec99f99189ea18af.png
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie..czasem plamimy przed @..czasem na owulację..czasem w ogóle..zawsze jednak warto wspomnieć lekarzowi przy okazji dla świętego spokoju:)

    Kotynieniek lubi tę wiadomość

  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarz to ma gdzieś- przynajmniej mój

    Kotynieniek lubi tę wiadomość

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 4 lutego 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotynieniek wrote:
    Nati74 wrote:
    To ja mam inaczej. Plamienia - i to takie dość mocne pojawiaja się kilka dni po skończeniu @. Wg wraz ze śluzem. Wyniki - ogólne - w normie. Hormonów jeszcze nie robiłam. Bo tak śmiesznie co drugi cykl. Ten jest dopiero 3. Wcześniej myślałam, ze może się gdzieś obtarłam, albo mąż mnie zadrapał. Ale jak to 3 cykl to chyba jednak trzeba jeszcze hormony zbadac.

    A może jest to plamienie związane z owulacją? Niektóre dziewczyny tak mają że plamią w czasie owulacji?

    wiem, że tak mają. ALe ja tak nie miałam nigdy. Czy fakt pojawienia się takiego krwawienia jest niepokojący? Teoretycznie powinien to rozstrzygnac lekarz, ale on na wszystko macha ręką ;)

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 4 lutego 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniaak wrote:
    dokładnie..czasem plamimy przed @..czasem na owulację..czasem w ogóle..zawsze jednak warto wspomnieć lekarzowi przy okazji dla świętego spokoju:)

    jak ostatnio byłam to nic się jeszcze nie działo tzn to plamienie było raz, uznałam, ze mogłam się skaleczyć. A następną wizytę mam dopiero za miesiąc.

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 4 lutego 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi83 wrote:
    lekarz to ma gdzieś- przynajmniej mój

    może nie tyle ma to gdzieć, co jest mało wyczulony na bardziej subtelne objawy ;)

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kotynieniek Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 6 lutego 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    Kotynieniek wrote:
    Nati74 wrote:
    To ja mam inaczej. Plamienia - i to takie dość mocne pojawiaja się kilka dni po skończeniu @. Wg wraz ze śluzem. Wyniki - ogólne - w normie. Hormonów jeszcze nie robiłam. Bo tak śmiesznie co drugi cykl. Ten jest dopiero 3. Wcześniej myślałam, ze może się gdzieś obtarłam, albo mąż mnie zadrapał. Ale jak to 3 cykl to chyba jednak trzeba jeszcze hormony zbadac.

    A może jest to plamienie związane z owulacją? Niektóre dziewczyny tak mają że plamią w czasie owulacji?

    wiem, że tak mają. ALe ja tak nie miałam nigdy. Czy fakt pojawienia się takiego krwawienia jest niepokojący? Teoretycznie powinien to rozstrzygnac lekarz, ale on na wszystko macha ręką ;)

    Nasz organizm się zmienia i to czego nie było wcześnie może się pojawić później. Ale myślę że warto to skonsultować jeszcze z innym lekarzem.

    b7ac20a6f719b83dec99f99189ea18af.png
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 6 lutego 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki a ja mialam @ dostac 3lutego ale sie spoznila juz myslalam ze to moja dzidzia i sie udalo a tu nagle to plamienie dzis na bieliznie zauwazylam i tak czytam wasze posty i powiem wam ze mam takie cos 1raz i pewnie jest to spowodowane spoznieniem jutro jesli nie bd miala normalnego krwawienia to zrobie test moze to plamienie spowodowane jest zagniezdzaniem sie zaplodnionej komorki juz nie wiem co myslec:-(:-(:-(

    Kotynieniek lubi tę wiadomość

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 6 lutego 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli nigdy wcześniej tak nie miałaś, to się nie martw tylko zrób teścik i potem będziesz myśleć

    Kotynieniek lubi tę wiadomość

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • Kotynieniek Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 6 lutego 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To miłego testowania i daj znać :)

    b7ac20a6f719b83dec99f99189ea18af.png
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 6 lutego 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale pewno nici z testowania bo juz pojawia sie krwawienie i dostalam normalna @ niestety :-(

    Kotynieniek lubi tę wiadomość

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • Kotynieniek Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 11 lutego 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo to ja też tak mam jak jest plamienie to zawsze robię sobie nadzieję a potem i tak przychodzi ta @ :(

    b7ac20a6f719b83dec99f99189ea18af.png
  • Nina82 Ekspertka
    Postów: 235 414

    Wysłany: 12 lutego 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam problem przez prawie rok z plamieniami oraz z bardzo krótką fazą lutealną. Skusiłam się (na własną rękę) na polecane na forach mieszanki ziołowe. Wybrałam tę dwufazową (osobna na I i na II fazę cyklu). Tę na I fazę piłam od pierwszego dnia miesiączki do owulacji, a gdy temperatura była w fazie wyższych przerzucałam się na tą na mieszankę na II fazę cyklu. Po jednym takim miesiącu regularnego picia, moja faza lutealna zwiększała się co miesiąc o jeden dzień, a plamienia przed miesiączkowe zupełnie ustąpiły. Sądzę, że te zioła dały niezbędnego "kopa" mojemu organizmowi.

    Kotynieniek lubi tę wiadomość

    iv0915nmtn0pw8ol.png

    3jgx3e3kcagyktpu.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ