Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > Bydgoszczanki łączmy się! :D
Rozpocznij Kalendarz Owulacji - zajdź w ciążę 2 X szybciej
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Mojra1983
Koleżanka
12

Wysłany: 9 listopada 2018, 23:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Do 20.11 I spróbuję we wtorek u innego lekarza zobacze co ciekawego wymysli inny

Mojra1983

KalaW
Przyjaciółka
21

Wysłany: 12 listopada 2018, 17:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Zarejestrowałam sie do Kłyszejko na UWAGA!! 20 grudnia! Serio? Aż tak ciężko u niej z terminami?
Myślałam że jak już bede chodzić do prywatnego to nie będę miała problemu z terminami :(
Też więc się Zastanawiam czy nie iść w tym czasie gdzieś indziej. Sprawdzić czy wszystko ok. Macie jakiś jeszcze dobrych lekarzy do których nie czeka się 1,5 miesiąca?

A może tez już powinnam zahaczyć o Invicte?

PCOS - stwierdzone w 16 r.ż.
ponad 1,5 roku od odstawienia antykoncepcji,

3 cykle starań z lekami (nieudane) /wypróbowane CLO, Mensinorm, Ovaleap + Metformax, Wit. D, Femibion

Wracamy do działań po 6 msc przerwy i prawdopodobnym poronieniu w bardzo wczesnym stadium.

zosiaaaa
Koleżanka
3

Wysłany: 12 listopada 2018, 19:07
Cytuj | (0) | Zgłoś
Powiem Ci, że ja poszłam do dr Senterkiewicz jakiś czas temu. Głównie jako do endokrynologa, ale u niej póki co zostanę w kwestii ogólnie niepłodności. Przypasowała mi. Klyszejko zostawiam na później, jako moje koło ratunkowe, bo po niej nie miałabym pomysłu na kogo innego. Narazie nie chce żadnych klinik leczenia niepłodności, bo w nich mam wrażenie, że zbyt pochopnie proponuje się in vitro... Jestem całym sercem za tą metodą, ale nie jak się ją zbyt szybko i bezpodstawnie proponuje.

juna
Autorytet
140

Wysłany: 13 listopada 2018, 08:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
KalaW napisała:
Zarejestrowałam sie do Kłyszejko na UWAGA!! 20 grudnia! Serio? Aż tak ciężko u niej z terminami?
Myślałam że jak już bede chodzić do prywatnego to nie będę miała problemu z terminami :(
Też więc się Zastanawiam czy nie iść w tym czasie gdzieś indziej. Sprawdzić czy wszystko ok. Macie jakiś jeszcze dobrych lekarzy do których nie czeka się 1,5 miesiąca?

A może tez już powinnam zahaczyć o Invicte?

O wow no nieźle. Liczyłam, że zadzwonię jak dostane okres i z dnia na dzień mnie zapiszą. Dr Socha jest podobo dobry ale pewnie też kolejki do niego są. Stymulację i zastrzyk na pęknięcie każdy potrafi zapisać mam nadzieję.

Ja: OK: hormony, drożność, ANA, ASA, wymaz na chlamydię, toxo, helicobacter.
NIE OK: mutacja genu mthfr a1298c hetero, pai homo, obniżone białko s
Acard+ Clexane+ Homocystex plus + Wit. D
On: morfologia: 1%, ilość plemników: 145mln/1ml, reszta parametrów ponad normę
Fragmentacja DNA: 42%:(
Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!)

Kasztanek
Przyjaciółka
35

Wysłany: 13 listopada 2018, 14:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam. Jakiś czas temu zarejestrowałam się na forum, później potrzebowałam odpoczynku od myślenia o kolejnych nieudanych próbach. Trafiłam teraz przypadkiem na wątek bydgoski i jestem zadowolona, że w końcu znalazłam informacje o leczeniu na naszym bydgoskim podwórku. Leczyłam się u dr Kłyszejko przez pewien czas, niestety zmieniłam lekarza, mimo tego że to wspaniały człowiek i fachowiec. Powodem było to, że może byłam pechowa, ale ekstremalnie trudno było umówić się na kolejne wizyty. Tułałam się trochę po różnych lekarzach z marnym skutkiem. Postanowiliśmy z mężem udać się na konsultacje do invimedu w Gdyni. Wróciłam stamtąd jako strzępek nerwów. Lekarka nie podjęła się w ogóle wyjaśnienia problemu moich plamień, od razu skazała wszelkie próby dojścia do sedna kłopotu na porażkę i tylko in vitro. Nastraszyła nas, że nie ma już czasu na zwłokę i musimy decydować. Strasznie to przeżyłam, bo wizyta była raczej dość dziwna, pobieżna, pośpieszna. Poczułam, że jest nastawiona tylko na zyskanie kolejnych klientów. Jednak strach pozostał. Zdecydowaliśmy, że skonsultujemy to jeszcze z jednym bądź dwoma lekarzami. Jesteśmy umówieni do Gamety Gdynia pod koniec grudnia. Pytaliśmy również o terminy do doktora Socha (choć tanio nie jest). Z tego co nam powiedziano obecnie luty/marzec.
Miło mi będzie móc korzystać również z waszych doświadczeń.

Mojra1983
Koleżanka
12

Wysłany: 13 listopada 2018, 17:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny ja juz po wizycie u innego dr i dostalam menopur 150 Bralyscie moze?

Mojra1983

Mojra1983
Koleżanka
12

Wysłany: 13 listopada 2018, 20:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
A i zapisalam sie do sochy na marzec;)

Mojra1983

zosiaaaa
Koleżanka
3

Wysłany: 13 listopada 2018, 20:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
A u kogo byłaś?

Jamajca
Przyjaciółka
41

Wysłany: 13 listopada 2018, 23:01
Cytuj | (1) | Zgłoś
Hejka, od dziś już na poważnie przygotowania invitro. Po wyciszeniu anty jestem na stymulacji (refundowana). W trakcie stymulacji badanie progesteronu, lh... i monitoring w esculapie- od niego zależy kiedy pobranie. Transfer jak dobrze pójdzie może być tego samego dnia.
Dodatkowo też już po konsultacji z anastezjologiem- procedura omówiona i wstępny plan zrobiony. Liczę, że grudzień będzie owocny :D

juna lubi tę wiadomość

http://ovufriend.pl/graph/5ecbba88813add7c6493c0535fb88d36

Mojra1983
Koleżanka
12

Wysłany: 14 listopada 2018, 07:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
zosiaaaa napisała:
A u kogo byłaś?
U dr kolossa

Mojra1983

Mojra1983
Koleżanka
12

Wysłany: 14 listopada 2018, 07:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jamajca napisała:
Hejka, od dziś już na poważnie przygotowania invitro. Po wyciszeniu anty jestem na stymulacji (refundowana). W trakcie stymulacji badanie progesteronu, lh... i monitoring w esculapie- od niego zależy kiedy pobranie. Transfer jak dobrze pójdzie może być tego samego dnia.
Dodatkowo też już po konsultacji z anastezjologiem- procedura omówiona i wstępny plan zrobiony. Liczę, że grudzień będzie owocny :D
Trzymam mocno kciuki i juz do konca grudnia nie puszczam :)musi się udac aby nam dac nadzieje :) A czym Cie beda stymulowac?

Mojra1983

Madgirl
Koleżanka
13

Wysłany: 14 listopada 2018, 08:02
Cytuj | (1) | Zgłoś
Kochne dziele się z Wami radością, z 15 pobranych komórek,12 było dojrzałych z czego 7 się zaplodniło.W czwartej dobie 3 zarodki przestały się rozwijać, w 5 i 6 dobie zostały nam 4.Z rozmowy Z embriolog 2 piękne 1klasy i 2nieco mniejszej. Teraz czekamy na wyniki biopsji.

juna lubi tę wiadomość

juna
Autorytet
140

Wysłany: 14 listopada 2018, 08:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kasztanek, witamy na wątku :) pisz śmiało. Trzymamy kciuki.

Jamajca, kibicuję, żeby wszystko poszło zgodnie z planem. Zdawaj relacje :)

Madgirl, świetna wiadomość. Czekamy na dalsze dobre wieści.

Ja: OK: hormony, drożność, ANA, ASA, wymaz na chlamydię, toxo, helicobacter.
NIE OK: mutacja genu mthfr a1298c hetero, pai homo, obniżone białko s
Acard+ Clexane+ Homocystex plus + Wit. D
On: morfologia: 1%, ilość plemników: 145mln/1ml, reszta parametrów ponad normę
Fragmentacja DNA: 42%:(
Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!)

Jamajca
Przyjaciółka
41

Wysłany: 14 listopada 2018, 09:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mojra wczoraj i dziś Gonapeptyl, od 22-11 Gonapeptyl+Mensinorm i Dalacin C. Taki zestaw dostałam.

Mojra1983
Koleżanka
12

Wysłany: 14 listopada 2018, 09:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dzięki Jamajca za odpowiedź Podpytuje się o leki bo mam czas do konca roku ze stymulacja a pozniej dzialamy z invitro w moim przypadku nie ma na co czekac z niskim amh. Trzymam kciuki zdawaj relacje bedziemy słać pozytwyne emocje.
Madgirl super wiadomość aby takich wiecej.:)

Mojra1983

Jamajca
Przyjaciółka
41

Wysłany: 14 listopada 2018, 16:57
Cytuj | (1) | Zgłoś
Póki co bardzo pozytywne wrażenia co do kliniki. Wszyscy sprawiają wrażenie opiekunczych i bardzo zainteresowanych mną jako pacjentka.

juna lubi tę wiadomość

Mojra1983
Koleżanka
12

Wysłany: 14 listopada 2018, 20:09
Cytuj | (1) | Zgłoś
I tak powinno byc :) dr mi mowila ze maja bardzo duzo ciąż :)

juna lubi tę wiadomość

Mojra1983

DaveGahan
Przyjaciółka
45

Wysłany: 15 listopada 2018, 08:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jamajca cudownie, że startujecie :) kibicuję gorąco i mocno trzymam kciuki! Co do atmosfery w klinice to potwierdzam. Jak tylko wspomnę dr K. C., polozna Agnieszkę czy embriologow to mi się ciepło na serduchu robi . Polubiłam też Płock, wcześniej nie miałam okazji zwiedzić, akurat w sierpniu miałam punkcję, więc pozwiedzaliśmy. Powodzenia <3

83' PCOS kompletne, b. wysokie AMH i lipidogram, IO, Mthfr oba hetero,
08.2017 ICSI
09.2017 Crio - CB :(
10.2017 Crio - Aniołek 8/9tc :(
02.2018 Crio - :(
05.2018 Crio - :)
01.2019 końcowe odliczanie :)

zosiaaaa
Koleżanka
3

Wysłany: 15 listopada 2018, 13:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny, jakby co to zwolniłam termin do dr Klyszejko na 22 listopada, godzina 15, rejestrowałam się przez stronę znanylekarz.pl

Jamajca
Przyjaciółka
41

Wysłany: 15 listopada 2018, 18:35
Cytuj | (1) | Zgłoś
DaveGahan napisała:
Jamajca cudownie, że startujecie :) kibicuję gorąco i mocno trzymam kciuki! Co do atmosfery w klinice to potwierdzam. Jak tylko wspomnę dr K. C., polozna Agnieszkę czy embriologow to mi się ciepło na serduchu robi . Polubiłam też Płock, wcześniej nie miałam okazji zwiedzić, akurat w sierpniu miałam punkcję, więc pozwiedzaliśmy. Powodzenia <3

Ja tam prawie co 2 osobę pytam czy nie zamieszka z nami, bo tacy fajni są :)

DaveGahan lubi tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)