Promocja!

Wykup abonament OvuFriend, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend – niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > Bydgoszczanki łączmy się! :D
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Madgirl
Koleżanka
12

Wysłany: 7 listopada, 13:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dla mnie teraz nie praca się liczy jeszcze będę miała na to czas... Znam zegar biologiczny pyka i do tego męża pmleminiki zanikają. Więc jak najnaszybciej chcemy cieszyć się tym co dla Nas w życiu najważniejsze... Życzę Wam wielu sukcesów i wytrwałości do wymierzonych celów. Ja swój cel póki co mam jeden... ciężko pewnie będzie bez drugiej pensji ale mąż miał dosyć jak gasne każdego dnia i dźwignie ciężar zarabiania póki co na siebie. Ja mam tylko o siebie dbać i się nie stresowac. Powiem Wam szczerze że przez to że nie mam presji co kto powie czy da mi wolne czy znowu będzie kręcił nosem mnie po prostu ciut uwolnił z tej niemocy... Psychicznie jest slabo ale po to jest to forum że można się nawzajem wspierać. Czy Wy o swoich poczynaniach informowałyscie rodzinę??Ja wczoraj byłam u spowiedzi bo czułam lęk przez te medialna nagonkę i napietowanie przez Kościół, powiem szczerze poczułam się lepiej. Myślałam że mnie wyklnie pogoni ale Ksiądz dał mi nadzieję na lepsze jutro, mało tego poczułam się znacznie lepiej niż rozmowa z psychologiem...

juna
Autorytet
122

Wysłany: 7 listopada, 14:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Madgirl, rozumiem, że bóle spowodowane są przez endometriozę? Boli niezależnie od cyklu czy tylko przy miesiaczce? U mnie menstruacje są nie do wytrzymania.
Ja jestem totalnie antykościelna i tak już raczej zostanie ale świadomość, że są tacy księża na jakiego trafiłaś jest pocieszająca.

Ja: OK: hormony, drożność, ANA, ASA, wymaz na chlamydię, toxo, helicobacter.
NIE OK: mutacja genu mthfr a1298c hetero, pai homo, obniżone białko s
Acard+ Clexane+ Homocystex plus + Wit. D
On: morfologia: 1%, ilość plemników: 145mln/1ml, reszta parametrów ponad normę
Fragmentacja DNA: 42%:(
Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!)

Madgirl
Koleżanka
12

Wysłany: 7 listopada, 15:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kochana bóle miałam odkąd tylko dostałam pierwszą miesiączkę, są to bóle podbrzusza krzyża i nie mam ochoty wstać z łóżka. Wcześniej nie wiedziałam, że choruje na enedometrioze były jakieś przypuszczenia ale w zasadzie laparoskopii nie miałam robionej. W maju zrobili miałam robiona histeroskopie bo miałam grubsze endometrium. Dalszych badań nie chcieli robić. Moja torbiel na jajniku nie znikała , zaczęli mnie stymulować uznali że może faktycznie mam enedometrioze i lepiej dać jeszcze sterydy. Więc biorę chociaż diagnozy nie mam ..wcześniej Panu profesorowi nie przeszkadzała nie wykryta czy nawet gdyby była wykryta ta choroba, dziś podobno to zagrożenie bo mogłam wyprodukować słabe komórki, mogę poronic.A jeśli chodzi o aktualne bóle to jestem po pik-upie i zwyczajnie jestem przestymulowana.Produkcja była na całego ...

Madgirl
Koleżanka
12

Wysłany: 7 listopada, 15:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
A po suplementacji męża przez 4miesiace parametry spadły tak że szkoda gadać z 1mln na 0.3 z morfologia 0% żaden plemnik nie dałby rady. Szczęście że w depozyt daliśmy nasienie za nim zaczęliśmy walkę bezpłodnością!na pik-upie nie wiem czy nasienie było już ok czy musieli skorzystać z banku. Dowiem się jutro czekam na ten przeklęty telefon

juna
Autorytet
122

Wysłany: 7 listopada, 17:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Bardzo dużo się wycierpiałaś. Mam nadzieję, że jutro będą tylko pozytywne wiadomości.

Mojra1983
Koleżanka
11

Wysłany: 9 listopada, 13:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dzis mam pierwszy dzien @ ale dr. jest na dlugim urlopie Co robicie w takiej sytuacji ? Wybieracie sie do innego lekarza aby kontynuować stymulacje?

Mojra1983

juna
Autorytet
122

Wysłany: 9 listopada, 15:06
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mojra, do kiedy Pani doktor jest na urlopie? Ja zazwyczaj odpuszczałam cykl ale jeśli wypadnie mi okres jak jej nie ma to spróbuję gdzieś indziej.

Mojra1983
Koleżanka
11

Wysłany: 9 listopada, 23:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Do 20.11 I spróbuję we wtorek u innego lekarza zobacze co ciekawego wymysli inny

Mojra1983

KalaW
Przyjaciółka
20

Wysłany: 12 listopada, 17:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Zarejestrowałam sie do Kłyszejko na UWAGA!! 20 grudnia! Serio? Aż tak ciężko u niej z terminami?
Myślałam że jak już bede chodzić do prywatnego to nie będę miała problemu z terminami :(
Też więc się Zastanawiam czy nie iść w tym czasie gdzieś indziej. Sprawdzić czy wszystko ok. Macie jakiś jeszcze dobrych lekarzy do których nie czeka się 1,5 miesiąca?

A może tez już powinnam zahaczyć o Invicte?

PCOS - stwierdzone w 16 r.ż.
Ponad rok od odstawienia antykoncepcji,

3 cykle starań z lekami (nieudane)
w trakcie 3 miesiączną przerwą z antykoncepcją (na regulaję hormonów) ->

zosiaaaa
Koleżanka
3

Wysłany: 12 listopada, 19:07
Cytuj | (0) | Zgłoś
Powiem Ci, że ja poszłam do dr Senterkiewicz jakiś czas temu. Głównie jako do endokrynologa, ale u niej póki co zostanę w kwestii ogólnie niepłodności. Przypasowała mi. Klyszejko zostawiam na później, jako moje koło ratunkowe, bo po niej nie miałabym pomysłu na kogo innego. Narazie nie chce żadnych klinik leczenia niepłodności, bo w nich mam wrażenie, że zbyt pochopnie proponuje się in vitro... Jestem całym sercem za tą metodą, ale nie jak się ją zbyt szybko i bezpodstawnie proponuje.

juna
Autorytet
122

Wysłany: 13 listopada, 08:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
KalaW napisała:
Zarejestrowałam sie do Kłyszejko na UWAGA!! 20 grudnia! Serio? Aż tak ciężko u niej z terminami?
Myślałam że jak już bede chodzić do prywatnego to nie będę miała problemu z terminami :(
Też więc się Zastanawiam czy nie iść w tym czasie gdzieś indziej. Sprawdzić czy wszystko ok. Macie jakiś jeszcze dobrych lekarzy do których nie czeka się 1,5 miesiąca?

A może tez już powinnam zahaczyć o Invicte?

O wow no nieźle. Liczyłam, że zadzwonię jak dostane okres i z dnia na dzień mnie zapiszą. Dr Socha jest podobo dobry ale pewnie też kolejki do niego są. Stymulację i zastrzyk na pęknięcie każdy potrafi zapisać mam nadzieję.

Kasztanek
Koleżanka
32

Wysłany: 13 listopada, 14:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam. Jakiś czas temu zarejestrowałam się na forum, później potrzebowałam odpoczynku od myślenia o kolejnych nieudanych próbach. Trafiłam teraz przypadkiem na wątek bydgoski i jestem zadowolona, że w końcu znalazłam informacje o leczeniu na naszym bydgoskim podwórku. Leczyłam się u dr Kłyszejko przez pewien czas, niestety zmieniłam lekarza, mimo tego że to wspaniały człowiek i fachowiec. Powodem było to, że może byłam pechowa, ale ekstremalnie trudno było umówić się na kolejne wizyty. Tułałam się trochę po różnych lekarzach z marnym skutkiem. Postanowiliśmy z mężem udać się na konsultacje do invimedu w Gdyni. Wróciłam stamtąd jako strzępek nerwów. Lekarka nie podjęła się w ogóle wyjaśnienia problemu moich plamień, od razu skazała wszelkie próby dojścia do sedna kłopotu na porażkę i tylko in vitro. Nastraszyła nas, że nie ma już czasu na zwłokę i musimy decydować. Strasznie to przeżyłam, bo wizyta była raczej dość dziwna, pobieżna, pośpieszna. Poczułam, że jest nastawiona tylko na zyskanie kolejnych klientów. Jednak strach pozostał. Zdecydowaliśmy, że skonsultujemy to jeszcze z jednym bądź dwoma lekarzami. Jesteśmy umówieni do Gamety Gdynia pod koniec grudnia. Pytaliśmy również o terminy do doktora Socha (choć tanio nie jest). Z tego co nam powiedziano obecnie luty/marzec.
Miło mi będzie móc korzystać również z waszych doświadczeń.

Mojra1983
Koleżanka
11

Wysłany: 13 listopada, 17:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny ja juz po wizycie u innego dr i dostalam menopur 150 Bralyscie moze?

Mojra1983

Mojra1983
Koleżanka
11

Wysłany: 13 listopada, 20:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
A i zapisalam sie do sochy na marzec;)

Mojra1983

zosiaaaa
Koleżanka
3

Wysłany: 13 listopada, 20:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
A u kogo byłaś?

Jamajca
Przyjaciółka
39

Wysłany: 13 listopada, 23:01
Cytuj | (1) | Zgłoś
Hejka, od dziś już na poważnie przygotowania invitro. Po wyciszeniu anty jestem na stymulacji (refundowana). W trakcie stymulacji badanie progesteronu, lh... i monitoring w esculapie- od niego zależy kiedy pobranie. Transfer jak dobrze pójdzie może być tego samego dnia.
Dodatkowo też już po konsultacji z anastezjologiem- procedura omówiona i wstępny plan zrobiony. Liczę, że grudzień będzie owocny :D

juna lubi tę wiadomość

http://ovufriend.pl/graph/5ecbba88813add7c6493c0535fb88d36

Mojra1983
Koleżanka
11

Wysłany: 14 listopada, 07:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
zosiaaaa napisała:
A u kogo byłaś?
U dr kolossa

Mojra1983

Mojra1983
Koleżanka
11

Wysłany: 14 listopada, 07:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jamajca napisała:
Hejka, od dziś już na poważnie przygotowania invitro. Po wyciszeniu anty jestem na stymulacji (refundowana). W trakcie stymulacji badanie progesteronu, lh... i monitoring w esculapie- od niego zależy kiedy pobranie. Transfer jak dobrze pójdzie może być tego samego dnia.
Dodatkowo też już po konsultacji z anastezjologiem- procedura omówiona i wstępny plan zrobiony. Liczę, że grudzień będzie owocny :D
Trzymam mocno kciuki i juz do konca grudnia nie puszczam :)musi się udac aby nam dac nadzieje :) A czym Cie beda stymulowac?

Mojra1983

Madgirl
Koleżanka
12

Wysłany: 14 listopada, 08:02
Cytuj | (1) | Zgłoś
Kochne dziele się z Wami radością, z 15 pobranych komórek,12 było dojrzałych z czego 7 się zaplodniło.W czwartej dobie 3 zarodki przestały się rozwijać, w 5 i 6 dobie zostały nam 4.Z rozmowy Z embriolog 2 piękne 1klasy i 2nieco mniejszej. Teraz czekamy na wyniki biopsji.

juna lubi tę wiadomość

juna
Autorytet
122

Wysłany: 14 listopada, 08:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kasztanek, witamy na wątku :) pisz śmiało. Trzymamy kciuki.

Jamajca, kibicuję, żeby wszystko poszło zgodnie z planem. Zdawaj relacje :)

Madgirl, świetna wiadomość. Czekamy na dalsze dobre wieści.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)