Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Chcę jednego w Nowym Roku 🎇 Ciebie mieć u swego boku 👩🏻‍🍼
Odpowiedz

Chcę jednego w Nowym Roku 🎇 Ciebie mieć u swego boku 👩🏻‍🍼

Oceń ten wątek:
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3728

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pięknie 😍 cieszę się na maxa, nawet się nie spodziewałam takich rezultatów 😆

    Księgowa, Mardotka, AnitaK lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3728

    Wysłany: 14 stycznia 2025, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Ja myślę, ze na dzień dzisiejszy i obecny dzień cyklu jest dobrze. 😊 Nie masz sie czym martwić.

    To super 💖 ja dzisiaj 16dc, ale moje cykle sa dłuższe

    Księgowa lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • Choinka123 Ekspertka
    Postów: 215 161

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Nie wiem co robić, jestem zalamana w sierpniu robiłam po raz pierwszy posiew i wyszła mi klebsiella pneumonia - bralam cipronex, flucofast i macmirror, w miedzyczasie byly przytulanki z mężem i przy kolejnym posiewie z pochwy w listopadzie wyszla mi e.coli (od męża). Bralam teraz od połowy grudnia biseptol (rozpoczęłam po miesiaczce, dlatego później). Tak więc od listopada do teraz w ogóle nie współżyjemy, mąż kończy teraz swoje antybiotyki na e.coli, a ja zrobiłam ponowny posiew i tym razem wyszła mi candida albinos :o Skąd biorą się te bakterie mimo higieny (aktualnie sama woda, aby nic nie podrazniło) i brania antybiotyków. Nawet od tygodnia-dwóch biore doustnie probiotyki NoYo Intima i teraz zaczęłam lactovaginal :/ a te bakterie są i pieczenie i przód i tył... mąż boi sie ze mna współzyć, bo ja ciągle coś łapie i to frustruje, wpadamy w błedne kolo lęku (uszczęszczam na pychoterapie), a mi czas leci :( za chwile 31 urodziny a ciąży brak, bo nawet przytulanek nie ma :( mam znowu brać antybiotyk czy jest jskis domowy/tani spodób na tą candide? Odstawiłam teraz cukier i jutro mam konsultacje z dietetyczką...
    Z mojego doświadczenia, a candida do tej pory trafiała mi się minmum raz w roku, doszłam do wniosku że mi się przytrafia jak mam obniżona odporności, wtedy dostaje antybiotyk chyba łącznie 2 tabletki mąż też (ale to profilaktycznie jak to gin powiedział), krem do smarowania i macmirror na 8 dni minimum. Zawsze tak wypada tak że akurat jak kończę dostaje @ i używan tampony z probiotykiem później wszystko jest już ok. Po tym czasie profilaktycznie łykam probiotyk Provag i max 3 tabletki lakcid intima one odbudowują florę bakteryjną (w moim przypadku działa super, a przynajmniej mam takie wrażenie). Parę lat temu miałam regularnie co 4 miesiące i dostawałam szału ale teraz już jest ok. Wydaje mi się że po takim okresie antybiotykoterapi musisz odbudować florę bakteryjną. Głowa do góry będzie dobrze ;)

    31 & 35
    ▪️AMH 11.22-2,83; 10.24 -2,44; 07.25-1,70
    ▪️Hormony OK; MUCH -OK; Kariotypy OK;
    PAI-1 4G/5G heter.; MTHFR C677T C/T; KIR AA;
    ▪️ Drożności -OK
    ▪️USG w kierunku endo. - nie wykryto
    ▪️STYMULACJE
    12.24 -04.2025 Lametta+Owitrelle+Duphaston
    ▪️05.25 Biopsja CD 138-ok, CD56 podwyższone
    ▪️10.25 Histeroskopia stan zapalny CD138 ujemne
    ▪️12.25 Ponowna histero- obraz OK
    ▪️03.26 IUI- trzecia

    ŻPN-2024 zabieg- wyniki bardzo zmienne
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1849 2206

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia Wam życzę 🌞🌞🌞

    Deyansu, Runnerka, Darka101, Mstka, Katarena, Belia, Darrika, Chochlik12, Anulek84, emciak, kasialinkaa, Kaliope, Mardotka, DreamBee, kitka_ lubią tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)💔
    2018 👶
    2019 👶
    Listopad 2024 ⏸️ 13 cs
    Grudzień 2024 - Aniołek (10 tc)💔
    6 cs po poronieniu chybionym ( w sumie 19 cs) 🍀🍀🍀
  • Deyansu Autorytet
    Postów: 1365 4011

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Miłego dnia Wam życzę 🌞🌞🌞

    Przyłączam się do życzeń 😁🌞💖

    Runnerka, Darka101, Katarena, Belia, Darrika, Kaliope, Mardotka, DreamBee, AnitaK lubią tę wiadomość

    👩🏻 39
    💕
    👱🏻32


    Rodzinka 👩🏻👱🏻 & 🐱 - 💒10.2022

    02.01.2025 ⏸️😳 beta 29,8, prog 32,4
    17.01 CRL 0,28 cm i pikselowe ❤️
    31.01. CRL 1,6 cm 26.02 CRL 5,5 cm
    04.03 7 cm Człowieka, chyba ♂️ 😉 większość ryzyk - niska
    26.03. 12 cm Faceta 😁
    22.04. 🧬 330 g zdrowego Kawalera
    28.05. 832 g Akrobaty 🤸🏻‍♀️
    18.06. 1,25 kg Chłopa 🤗
    24.06. 🧬 Wszystko 👍🏻
    16.07. 1978 g Faceta z czuprynką 🧒🏻
    13.08. 2480 g, ułożenie główkowe 🤩
    22.08. 3200 g 💪🏻😳

    01.09.2025 urodziło się ❤️🤱🏻 3200g, 54 cm naszego szczęścia 😘
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1715 3453

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, również miłego dnia <3

    Darka101, Katarena, Belia, Darrika, Deyansu, Anulek84, Kaliope, Mardotka, DreamBee, AnitaK lubią tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024
    9 cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych (Aromek, Clo) ❌

    👩26 lat
    👨28 lat
    🐶5 lat

    📆
    I procedura IVF - 4 komórki, 0 zarodków❌
    II procedura IVF - 40 komórek, 20 zamrożonych, 16 zapłodnionych -> 4 zarodki
    05.2026
    I FET - biochem ❌

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • Darka101 Ekspertka
    Postów: 145 337

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również mimo pogody (u nas deszczowo) życzę fajnego dnia.

    Trzymajcie za mnie kciuki i wysyłajcie pozytywną energię 🤞🏻🤞🏻🤞🏻☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2025, 07:26

    grazka0022, Mstka, AnMiPe, Katarena, Saule, Belia, Darrika, Deyansu, Pdes, Kaliope, Mardotka, DreamBee, AnitaK lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 35l. PCOS, IO

    👨🏻 37l. 👌🏻

    👶🏻 07.2023 (30cs) + 🐱🐱

    age.png

    Starania o rodzeństwo 🧡 od 09.2024
    12.24 cb
    01.25 cb
    02.25 cykl bezowulacyjny - okazał się owulacyjny i … poronienie zatrzymane 8tc
  • Mstka Przyjaciółka
    Postów: 90 260

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia! 🥰
    @Darka101, trzymam kciuki! 🤞

    Belia, Deyansu, Darka101, DreamBee, AnitaK lubią tę wiadomość

    ♀️27 ♂️ 27

    ➡️ 8cs

    ❌ PCOS
    ❌ Niedoczynność tarczycy, Hashimoto

    💊 Siofor 1000 XR, Euthyrox 37,5, probiotyk, wit. D, wit. B complex, zioła ojca Sroki, omega3, magnez, cynk i wiele innych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia życzę 😃

    Trzymam kciuki za testujące dziś👍

    Belia, Deyansu, Kaliope, DreamBee, AnitaK lubią tę wiadomość

  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również miłego dnia dziewczyny. Ja właśnie po wizycie w labie. W końcu pojechałam ogarnąć trombofilię.
    Nasypało mega śniegu w sumie niespodziewanie bo dziś miała być już odwilż także jest bardzo ładnie ❄️
    Jadę do pracy - dziś pracuje do 20 także byle przeżyć ten dzień. 😎

    PS. Darka czekamy na wieści!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2025, 08:18

    Darka101, emciak, DreamBee, AnitaK lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Azalea 🌸 Autorytet
    Postów: 1046 1866

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wrócę na chwilę do tematu antybiotyku - w obie ciąże zaszłam w momencie leczenia antybiotykiem, więc nie wiem na ile może mieć to wpływ ale jestem kolejnym przypadkiem. Do tego też słyszałam, że ACC na kaszel (a raczej substancja w tym leku) dobrze działa na śluz w pochwie :D oczywiście nie namawiam do takich sposobów :)

    Katarena, PaulinKA, Deyansu lubią tę wiadomość

    👩🏽‍❤️‍👨🏽|28|31
    👶🏽|2023|🩷
    👶🏽|2025|🩵

    age.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach jak tu miło z rana ❤️ również Wam życzę miłego dnia laseczki, u mnie też deszczowo i bez słoneczka, szaro buro ale byle do przodu, jeszcze 3 dni i urloooooop 😁

    grazka0022, Katarena, Deyansu, Darka101, Pdes, Kaliope, Mardotka, DreamBee lubią tę wiadomość

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1715 3453

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Ach jak tu miło z rana ❤️ również Wam życzę miłego dnia laseczki, u mnie też deszczowo i bez słoneczka, szaro buro ale byle do przodu, jeszcze 3 dni i urloooooop 😁

    O ja w sumie też, w sobotę wyjeżdzaaam <3
    A ty gdzieś lecisz?

    Darrika lubi tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024
    9 cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych (Aromek, Clo) ❌

    👩26 lat
    👨28 lat
    🐶5 lat

    📆
    I procedura IVF - 4 komórki, 0 zarodków❌
    II procedura IVF - 40 komórek, 20 zamrożonych, 16 zapłodnionych -> 4 zarodki
    05.2026
    I FET - biochem ❌

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azalea 🌸 wrote:
    Hej, wrócę na chwilę do tematu antybiotyku - w obie ciąże zaszłam w momencie leczenia antybiotykiem, więc nie wiem na ile może mieć to wpływ ale jestem kolejnym przypadkiem. Do tego też słyszałam, że ACC na kaszel (a raczej substancja w tym leku) dobrze działa na śluz w pochwie :D oczywiście nie namawiam do takich sposobów :)

    Taak, acc to dość dobrze znany sposób tu, chyba wiele dzieeczyn stosowało 😄

    Deyansu, AnitaK lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    Nie wiem co robić, jestem zalamana w sierpniu robiłam po raz pierwszy posiew i wyszła mi klebsiella pneumonia - bralam cipronex, flucofast i macmirror, w miedzyczasie byly przytulanki z mężem i przy kolejnym posiewie z pochwy w listopadzie wyszla mi e.coli (od męża). Bralam teraz od połowy grudnia biseptol (rozpoczęłam po miesiaczce, dlatego później). Tak więc od listopada do teraz w ogóle nie współżyjemy, mąż kończy teraz swoje antybiotyki na e.coli, a ja zrobiłam ponowny posiew i tym razem wyszła mi candida albinos :o Skąd biorą się te bakterie mimo higieny (aktualnie sama woda, aby nic nie podrazniło) i brania antybiotyków. Nawet od tygodnia-dwóch biore doustnie probiotyki NoYo Intima i teraz zaczęłam lactovaginal :/ a te bakterie są i pieczenie i przód i tył... mąż boi sie ze mna współzyć, bo ja ciągle coś łapie i to frustruje, wpadamy w błedne kolo lęku (uszczęszczam na pychoterapie), a mi czas leci :( za chwile 31 urodziny a ciąży brak, bo nawet przytulanek nie ma :( mam znowu brać antybiotyk czy jest jskis domowy/tani spodób na tą candide? Odstawiłam teraz cukier i jutro mam konsultacje z dietetyczką...

    Przy powtarzających się infekcjach intymnych warto zrobić wymazy na choroby przenoszone drogą płciową- jedli jeszcze nie było (STI czyli inaczej MUCHa)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2025, 08:39

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
  • Azalea 🌸 Autorytet
    Postów: 1046 1866

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Taak, acc to dość dobrze znany sposób tu, chyba wiele dzieeczyn stosowało 😄

    Okiii, nie śledzę wątków na bieżąco więc sorka za powtórzenie się 😅

    👩🏽‍❤️‍👨🏽|28|31
    👶🏽|2023|🩷
    👶🏽|2025|🩵

    age.png
  • Choinka123 Ekspertka
    Postów: 215 161

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azalea 🌸 wrote:
    Hej, wrócę na chwilę do tematu antybiotyku - w obie ciąże zaszłam w momencie leczenia antybiotykiem, więc nie wiem na ile może mieć to wpływ ale jestem kolejnym przypadkiem. Do tego też słyszałam, że ACC na kaszel (a raczej substancja w tym leku) dobrze działa na śluz w pochwie :D oczywiście nie namawiam do takich sposobów :)
    ACC też przepisał gin mężowi nie jestem pewna ale chyba na wzmożoną lepkość tak że może ma też wpływ ;)

    Azalea 🌸 lubi tę wiadomość

    31 & 35
    ▪️AMH 11.22-2,83; 10.24 -2,44; 07.25-1,70
    ▪️Hormony OK; MUCH -OK; Kariotypy OK;
    PAI-1 4G/5G heter.; MTHFR C677T C/T; KIR AA;
    ▪️ Drożności -OK
    ▪️USG w kierunku endo. - nie wykryto
    ▪️STYMULACJE
    12.24 -04.2025 Lametta+Owitrelle+Duphaston
    ▪️05.25 Biopsja CD 138-ok, CD56 podwyższone
    ▪️10.25 Histeroskopia stan zapalny CD138 ujemne
    ▪️12.25 Ponowna histero- obraz OK
    ▪️03.26 IUI- trzecia

    ŻPN-2024 zabieg- wyniki bardzo zmienne
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to przecież ja w totka trafiłam w tym cyklu! W święta okres mi się kończył, ale chłop brał acc, bo kaszel suchy miał okrutnie. Teraz antybiotyk u mnie. Przytulanki co 2-3 dni właściwie w tym cyklu. Jedynie nie sprawdzałam owulacji w żaden sposób. Niech się dzieje wola nieba 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2025, 08:45

    grazka0022, PaulinKA, Księgowa, Azalea 🌸, Deyansu, almost.there, Choinka123, Katarena, Marcia03, Mstka, Pdes, Kaliope, Lisik, cysterka95, DreamBee, AnitaK lubią tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, melduję biel (zatestowalam wcześniej).
    No trudno, przynajmniej ze spokojem zaloze dzis aparat 🙈 bez nerwów, ze spinam brzuch.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 15 stycznia 2025, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grazka0022 wrote:
    O ja w sumie też, w sobotę wyjeżdzaaam <3
    A ty gdzieś lecisz?

    My śmigamy do Jaworek, w pieniny 😁 a Wy gdzie?

    karczoch321, Pacynka, Deyansu lubią tę wiadomość

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ