X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Chłopiec / Dziewczynka
Odpowiedz

Chłopiec / Dziewczynka

Oceń ten wątek:
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem naskoku na moją osobę …
    Morwa – ja też się staram zajść …
    Zwei_kresken – nigdy bym się nie dopuściła do usunięcia dziecka… wiec metoda chińska odpada i o niej nie chce nawet słyszeć
    Malibu- też żrem suplementy
    Dżejzi – przepraszam Was bardzo jeśli obrażiłam was tym tematem – nie było to moim zamiarem w żadnym stopniu, ani was denerwować ani z nikogo drwić.
    Jestem nowa i nie wiem niektórych żeczy na forum wiec bardzo przepraszam że ten wątek nie pojawił się w „fiotetowym” bo nawt nie wiedziałam że takowy istnieje.
    KOBIETY jeszcze raz Was przepraszam !!!!
    A chodziło mi tylko o luźną rozmowę. I przykłady typu moja siostra nie planowała ani chłopca ani dziewczynki tylko dziecko !!! ale potem sprawdzała np. w kalendarzu planowania płci i wyszło tak jak w tabelce. Koleżanka z kolei planowała od dłuższego czasu i zawsze współżyła w dzień owulacji i wyszedł chłopak.
    Na pewno na forum są już kobity które starają się o drugie dziecko i mogą się pochwalić jak było z pierwszm.
    Ale jeśli dalej uważacie żem durna i w ogóle nic nie rozumiem – spoko. Nie będę się odzywać, nie było moim zamiarem by kogokolwiek denerwować i oczywiście wątek sobie usuńcie …

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta, ja osobiście myślę, że te chińskie kalendarze płci to można sobie o kant doopy rozbić :D Jeśli akurat sprawdzi się płeć zgodnie z kalendarzem, to czysty przypadek. Nie da się zaplanować płci, to czyta biologia, niezależna od nas i naszych prób.
    Ja walczę o pierwsze dziecko już dość długo, może nie aż tak długo jak inne dziewczyny tutaj, bo 'tylko' 2 lata i po tym czasie mi już wszystko wsio. Kiedyś, jako singielka, chciałam córkę. Teraz, kiedy mam męża i prawdopodobnie będziemy podchodzić do IVF, jest mi wszystko jedno. Mężowi także. Córka, syn, bliźniaki... Obojętnie. Abym miała ukochane dziecko.

  • Malibu Przyjaciółka
    Postów: 115 64

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, nie mam już na to siły! Nie wiem, czy to wina mego laptopa, że coś niechcący wciskam i kasuje mi post, czy to spowodowane tym, że jak ktoś w trakcie pisanie przeze mnie odświeża stronę w każdym razie po kliknięciu przeze mnie "wyślij" nie ;ojawia się moja wiadomość! Jestem wkurwiona i mam dość pisania po raz kolejny tego samego tekstu. Jak dostanę @ to złagodnieję i jak będzie mi się chciało to po week&dwrócę i opiszę swoje przeżycia Lady_Marudzie. Ale już mi od dawna wisi co się dzieje na forum więc pewnie nie będę pamiętać, że temat iskrzący był :D

    o.O
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem ja też będę kochać czy będzie chłopiec czy dziewczynka :) trzymam kciuki by wszystko poszło po Waszej myśli!

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malibu, ja akurat jestem świeżo po @, a więc jestem łagodna jak baranek, ale jeszcze kilka dni temu bym tu pluła jadem jak żmija. A więc spoko, rozumiem Cię, zła jesteś, klawiatura nie działa, ale temat wcale iskrzący nie jest. Były tutaj lepsze, oj były... ;)

    agatkaa lubi tę wiadomość

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ