Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś pamiętnik naszej czytelniczki - o utraconej nadziei
i podnoszeniu się po kolejnym niepowodzeniu

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ciągle czekam w kolejce po swoje upragnione szczęście
Odpowiedz

ciągle czekam w kolejce po swoje upragnione szczęście

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet

Wysłany: 19 grudnia 2014, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam już nie mam takich hustawek bo już powoli przechodzę w fazę olewania starań i juz mi nie przeszkadza czy @jest czy jej nie ma

zoe31 lubi tę wiadomość

Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • zoe31 Ekspertka

Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt. Spokojnych, rodzinnych i zielonych ;)

Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 grudnia 2014, 19:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świeci gwiazda na niebie, srebrna
    i staroświecka, Świeci wigilijnie,
    każdy ją zna od dziecka. Chwyć
    w garść jej promienie, trzymaj je z
    całej siły. I teraz w tym rzecz cała,
    by się życzenia spełniły.

Wesołych świąt!!!

10da29703c63148a.gif

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ