Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛
Odpowiedz

Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛

Oceń ten wątek:
  • J.ss Autorytet
    Postów: 425 398

    Wysłany: 20 października 2025, 05:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, trzymam kciuki za wizyte!

    Maalwi, 🤞🏻 Jak w pracy?

    Dzisiaj juz kreska bledsza niz wczoraj, takze zobaczymy co los przyniesie, ja oczywiscie jestem turbo nakrecona 😅

    Ounai lubi tę wiadomość

    09/25 -początek starań
    🩸 28-35
    TSH ✔️
    FSH, LH, Estradiol ✔️
    Czynnik męski ❌
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 20 października 2025, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka - daj znać jak po teście!
    Powodzenia dla wszystkich dziś testujących.
    Ja w tej ciąży cierpię na bezsenność. Normalnie bym spała do 8-9, a tu godzina 5 a ja nie śpię.
    Ile razy robiłyście betę? Myślę czy dziś jechać ?

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Markotka Ekspertka
    Postów: 149 99

    Wysłany: 20 października 2025, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja melduję że u mnie 12dpo nadal biel - czekam już na okres i oczywiście postanowienie że juz nie testuję przed terminem 😆

    👩🏼‍🤝‍👨🏻31l
    Starania o pierwsze 👶🏼 od 06/2022

    - Endometrioza IV st. ❌
    - adenomioza ❌
    - owulacje, regularne cykle ✔️
    - wymazy MUCHa, cytologia ✔️
    - prolaktyna w górnej granicy normy❔
    - homocysteina 9,19 > 5,56 ✔️
    - Badanie nasienia 6/2023, 2/2025 ✔️
    - Suplementacja ✔️
    - AMH 1,97 (9/2024) ✔️
    - 5/2025 histeroskopia: usunięcie ognisk adenomiozy podśluzówkowej, przewlekłey stan zapalny endometrium (antybiotyk)✔️
    - 08/2025 drożność z lipiodolem - prawy udrożniony ✔️
    - 04/2026 ponowna biopsja endometrium - stan zapalny ❌
    - 06,07,08/2026 - diphereline ⏳
  • Olinka1329 Autorytet
    Postów: 251 313

    Wysłany: 20 października 2025, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam ten weekend, bo nie miałam kompletnie czasu na forum.

    Markotka współczuję bieli... chociaż oczywiście jest jeszcze cień szansy ;)

    Ounai - trzymam kciuki za wizytę, oby owulacja była po dobrej stronie!

    wszystkie dziewczyny tulę za biele i małpy... do mnie przyszła wczoraj i dla mnie to dobra wiadomość :) mam nadzieję, że uda nam się zacząć starania w tym miesiącu.

    Nie jest to takie oczywiste, bo mój mąż, ze względu na leki antydepresyjne ma duże problemy z erekcją. Ale myślę, że może uda nam się to jakoś wspomóc lekami. Chcę też wybrać się na konsultację do ginekologa i może do endokrynologa z wynikami cukru i insuliny. Nie wiem jak bardzo to może mieć wpływ ale w obie zdrowe ciąże udało mi się zajść po przepisaniu przez lekarza metforminy (1 ciąża po 2 latach starań). Myślę sobie, że w tym przypadku może też by pomogło.

    Jeszcze chciałam odnieść się do chęci ogłaszania ciąży przy większych wydarzeniach czy świętach. Uważam tak jak Loraa, że to nie jest dobry pomysł. Oczywiście, w wyobraźni wygląda to cudownie, radość, euforia, ale w momencie, w którym nie wychodzi po naszej myśli czujemy podwójny smutek, który tylko odbiera nam radość ze świętowania tych wyjątkowych dni, jak Święta, rocznice, czy urodziny. Jeżeli macie taką zaufaną osobę w rodzinie, która wie o staraniach i niepowodzeniach, to może poproście ją, żeby dyskretnie porozmawiała z resztą rodziny, żeby powstrzymali się od takich życzeń.

    A jako, że ja testować na pewno będę już w listopadzie, to pierwsza propozycja na tytuł wątku:
    W listopadzie sikamy na facelle i pinki, w lipcu tulimy chłopców i dziewczynki

    Ounai, Atomówka , Kaaamika lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️36 💁🏼36
    2021♀️
    2023 2x cb
    2024♂️

    Początek starań o bobo nr 3 10.2025 🤞🏻

    14.05 II
    15.05 beta 39,5
    18.05 beta 177
    26.05 pęcherzyk ciążowy

    preg.png
  • Klimciaaa Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 20 października 2025, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, melduję że jestem 10 dni po zastrzyku. Zostały 3 dni do „oficjalnego testu” a dziś 9dpo dalej obecna kreska „widmo”. Cień, cienia 😵‍💫

    Staramy się o pierwsze dziecko 😍

    🩷Stymulacja : lametta + Ovitrelle + Luteina 🩷
    AMH : 10
    🌶️ Ferrytyna z 8 ➡️ 70



    ✨ PCOS
    ✨ Adenomioza

    🩷 Tsh : 1,970
    🐤 Prolaktyna : 16,72
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 20 października 2025, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klimciaaa wrote:
    Hej, melduję że jestem 10 dni po zastrzyku. Zostały 3 dni do „oficjalnego testu” a dziś 9dpo dalej obecna kreska „widmo”. Cień, cienia 😵‍💫

    Trzymam kciuki !

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Allthatnats Ekspertka
    Postów: 127 435

    Wysłany: 20 października 2025, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś 12/13dpo test negatywny. Poranek zaczęłam z biegunka i bólem podbrzusza i nudnościami, co ciekawe dalej brak suchości. Myślę, że raczej nic z tego. Oczekuję już na @ 😞

    🙎‍♀️23 🤵‍♂️ 24

    🤒 PCOS, insulinooporność

    💉 Badania/zabiegi:

    🙎‍♀️
    AMH: 7,29
    Laparoskopia diagnostyczna endometriozy (08/2025): brak

    🤵‍♂️
    Badanie nasienia: prawidłowe

    Leki/suplementy:
    🙎‍♀️
    Pueria Uno

    02.03.2026 ⏸️
    03.03.2026 B-HCG: 17474 Progesteron: 18.8
    05.03.2026 0,24 mm
    17.03.026 1,1 mm, jest ❤️
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17179 23901

    Wysłany: 20 października 2025, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 17:35

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 682 1140

    Wysłany: 20 października 2025, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jakie bierzecie suplementy, witaminy? Ja rozważam brać osobno cynk, selen, magnez plus wiadomo witd3 i witC. Zawsze brałam skoncentrowane suple typu pregna start itp.
    Raczej jestem za tym, aby te minerały i witaminy pobierać z pożywienia, ale przy staraniach wiadomo jak jest…
    Zależy mi na tym by utrzymać działanie tarczycy w normie :) będę to konsultowała z panią endokrynolog, ale chętnie sprawdzę jakie macie doświadczenia ;)

    Starania od : 10.2021

    HyCoSy ✅
    AMH 4.40 ng/ml

    2025
    31.03 ⏸️ beta 6.53 🥳
    03.04 ⏸️ beta 57 🥳
    10.04 ⏸️ beta 2069 🥳
    8 tydzień ciąży - 🖤

    2026
    31.03 - IUI 🤞🏻
  • Basiax Autorytet
    Postów: 644 362

    Wysłany: 20 października 2025, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przez pół nocy sny, że okres przyszedł. Wstałam z dużym bólem brzucha - jakby prawego jajnika nawet bardziej. Także już nawet się nie łudzę. Termin dopiero za tydzień, ale czuję jakby @ miała przyjść zaraz..

  • Olinka1329 Autorytet
    Postów: 251 313

    Wysłany: 20 października 2025, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Omg chyba byłam zbyt zmęczona. Tak, w obydwu ciążach tych zdrowych mnie bolały bardzo, nie dalo się ich dotknąc wręcz.

    W domu mieszka się cudownie! Mamy dużo miejsca, wreszcie z kuchni się wygodnie korzysta. Ale mamy też problemy, nie dziala podłogówka w 2 łazienkach i sypialni, jeszcse sporo mebli brakuje, większość rzeczy nie jest przewieziona, ale mam wrażenie, że my mamy tego takie ilości, że do grudnia nie skończymy wozić ;)

    Teraz mąż mi mówi, ze w zeszłym miesiacu tez mialam takie wielkie piersi, więc pewnie wkręciłam sobie ;)

    Kurcze, córka chora, nie wiem czy uda mi się iść do tego lekarza :(

    Pamiętam nasze problemy z podłogówką na początku :( Była tak zapowietrzona, że w jednym pokoju prawie wcale nie grzało. Przeprowadziliśmy się w listopadzie zeszłego roku i niby hydraulik odpowietrzał, ale nadal były jakieś bąble powietrza, tak, że coś przymarzło i się wyłączyła pompa jak wyjechaliśmy na święta. Jakie było nasze zdziwienie jak wróciliśmy w środku nocy (z trzylatką i roczniakiem) a w domu 11 stopni... W tym roku jeszcze nie włączaliśmy ogrzewania, ale chyba w tygodniu włączę nawet tak próbnie, żeby sprawdzić, czy wszystko gra.

    💁🏼‍♀️36 💁🏼36
    2021♀️
    2023 2x cb
    2024♂️

    Początek starań o bobo nr 3 10.2025 🤞🏻

    14.05 II
    15.05 beta 39,5
    18.05 beta 177
    26.05 pęcherzyk ciążowy

    preg.png
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 20 października 2025, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    Hej, jakie bierzecie suplementy, witaminy? Ja rozważam brać osobno cynk, selen, magnez plus wiadomo witd3 i witC. Zawsze brałam skoncentrowane suple typu pregna start itp.
    Raczej jestem za tym, aby te minerały i witaminy pobierać z pożywienia, ale przy staraniach wiadomo jak jest…
    Zależy mi na tym by utrzymać działanie tarczycy w normie :) będę to konsultowała z panią endokrynolog, ale chętnie sprawdzę jakie macie doświadczenia ;)
    Wit c wit D inozytol wit E Magnez Omega kurkumina ze względu na endometrioze I ubihinol.
    I complex witamin z gruby B

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2025, 07:52

    MimiM29 lubi tę wiadomość

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 698 877

    Wysłany: 20 października 2025, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Właśnie ja od lat prawie w ogóle nie piję. Może nowy dom na mnie tak działa :P

    Mnie właśnie nigdy nie bolą piersi przed okresem wkęc stąd nakręcenie.

    Mam nadzieję, że obydwie zaciążymy


    Ananabanana a Ty jak tam?

    A no czasem można winko zaaplikować.

    Ja mam jakiś ciężki czas, nie mam jakiś objawów ciążowych, ciężko je mieć 5dpo, ale bolą mnie piersi bardzo, jestem śpiąca, cały czas bym spała, nie wiem co się dzieje, do tego jest mi niedobrze, ale pewnie skutek uboczny glucophage, już kiedyś brałam ten lek i miałam mdłości. A tak to zero jakiś objawów. Staram się nastrajać na wyjazd, odwleczona podróż poślubna.

    Dawaj znać Ounai jak po lekarzu. Trzymam kciuki 🤞

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Klimciaaa Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 20 października 2025, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiax wrote:
    A ja przez pół nocy sny, że okres przyszedł. Wstałam z dużym bólem brzucha - jakby prawego jajnika nawet bardziej. Także już nawet się nie łudzę. Termin dopiero za tydzień, ale czuję jakby @ miała przyjść zaraz..
    Mi się śniły testy ciążowe 😵‍💫

    Staramy się o pierwsze dziecko 😍

    🩷Stymulacja : lametta + Ovitrelle + Luteina 🩷
    AMH : 10
    🌶️ Ferrytyna z 8 ➡️ 70



    ✨ PCOS
    ✨ Adenomioza

    🩷 Tsh : 1,970
    🐤 Prolaktyna : 16,72
  • Wister12 Przyjaciółka
    Postów: 94 47

    Wysłany: 20 października 2025, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allthatnats wrote:
    Ja dziś 12/13dpo test negatywny. Poranek zaczęłam z biegunka i bólem podbrzusza i nudnościami, co ciekawe dalej brak suchości. Myślę, że raczej nic z tego. Oczekuję już na @ 😞
    Ja bym nie spisywała tego cyklu jeszcze na straty, dopóki nie ma @ wszystko się może zdążyć, ostatnio endokrynolog mi powiedziała że testy z moczu mogą nie wyjść nawet 3 dni po planowanym dniu miesiączki 🙃 A te nudnosi i brak suchości dają nadzieję 😊

    27👩🏻❤️🧑🏻31
    Starania o pierwszą kruszynkę 🧸 od 03.2025 (12 cs ⏳)

    👩🏻Hashimoto - TSH: 1,02 ✅ -> Euthyrox N25
    Progesteron (7 dpo): 28,1 ✅
    Prolaktyna: 10,6 ✅
    Ft4: 1,36 ✅
    Owulacje potwierdzone u gin ✅
    Endometrium po owulacji 13.1 mm ✅
    Cytologia ✅
    MUCHa ✅
    🧑🏻 Morfologia: 7% ✅
    Ruchliwość plemników: 60%✅

    Suplementacja:
    👩🏻Neofolian, DHA+EPA, selen, magnez, B-Komplex, UroLact, wit. D
    🧑🏻Pregna ON
  • Remedios Autorytet
    Postów: 851 1043

    Wysłany: 20 października 2025, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    Hej, jakie bierzecie suplementy, witaminy? Ja rozważam brać osobno cynk, selen, magnez plus wiadomo witd3 i witC. Zawsze brałam skoncentrowane suple typu pregna start itp.
    Raczej jestem za tym, aby te minerały i witaminy pobierać z pożywienia, ale przy staraniach wiadomo jak jest…
    Zależy mi na tym by utrzymać działanie tarczycy w normie :) będę to konsultowała z panią endokrynolog, ale chętnie sprawdzę jakie macie doświadczenia ;)

    Hej, ja biorę Prenacaps Complete ze względu na takie podstawy typu kwas foliowy, Wit D, kwas DHA plus właśnie selen w organicznej na Hashimoto. Niby dla Hashi polecane dawki są bardzo wysokie, typu 100-200 ug, a w tym suplemencie jest tylko 55, ale trochę boję się wyższych dawek selenu bo można przedobrzyć. Do tego jem regularnie orzechy brazylijskie więc mam nadzieję, że na dłuższą metę pomoże. Oprócz tego brałam inozytol, witaminę B6 w formie P5P i witaminę C i niepokalanek (ale chyba odstawię bo mi się bardzo pogorszył trądzik hormonalny od kiedy go biorę). Magnez przez jakiś czas też brałam, ten w formie chelatowanej, może wrócę :)

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 698 877

    Wysłany: 20 października 2025, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    Hej, jakie bierzecie suplementy, witaminy? Ja rozważam brać osobno cynk, selen, magnez plus wiadomo witd3 i witC. Zawsze brałam skoncentrowane suple typu pregna start itp.
    Raczej jestem za tym, aby te minerały i witaminy pobierać z pożywienia, ale przy staraniach wiadomo jak jest…
    Zależy mi na tym by utrzymać działanie tarczycy w normie :) będę to konsultowała z panią endokrynolog, ale chętnie sprawdzę jakie macie doświadczenia ;)

    Ja biorę pregna start, Wit D, Wit C, Omega, inozytol, unibichiol, maca, ashwaganda, magnez w aktywnej formie, przed owulacją jeszcze wiesiołek, berberyna, nac.

    Jeszcze nic nie zaskoczyło, ale też od niedawna biorę dodatkowe leki jak dostinex i glucophage.
    Od parunastu lat biorę Letrox.

    Wcześniej brałam osobno wszystkie suple, jak kwas foliowy itp., ale zamieniłam na polecenie Pani ginekolog na Pregna start.

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Remedios Autorytet
    Postów: 851 1043

    Wysłany: 20 października 2025, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Ja biorę pregna start, Wit D, Wit C, Omega, inozytol, unibichiol, maca, ashwaganda, magnez w aktywnej formie, przed owulacją jeszcze wiesiołek, berberyna, nac.

    Jeszcze nic nie zaskoczyło, ale też od niedawna biorę dodatkowe leki jak dostinex i glucophage.
    Od parunastu lat biorę Letrox.

    Wcześniej brałam osobno wszystkie suple, jak kwas foliowy itp., ale zamieniłam na polecenie Pani ginekolog na Pregna start.

    Tak z ciekawości, ile bierzesz ubichinolu i czy odstawiasz po owulacji? Zastanawiam się czy dołożyć ale ten suplement to droga impreza 🥲

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 20 października 2025, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę inozytol, omega med forte i chyba tyle z supli

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17179 23901

    Wysłany: 20 października 2025, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 17:36

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ