Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛
Odpowiedz

Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛

Oceń ten wątek:
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17180 23901

    Wysłany: 21 października 2025, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 17:42

    Remedios, Hari lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Kaaamika Autorytet
    Postów: 263 158

    Wysłany: 21 października 2025, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek myślałam, ze dostanę @, bo już takie bóle okresowe, a jeszcze byłam bardzo rozdrażniona. Wczoraj też byłam pewna, że @ zaraz nadejdzie. I cisza. Wkurzające to jest.

    Atomówka lubi tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17180 23901

    Wysłany: 21 października 2025, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2025, 15:36

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17180 23901

    Wysłany: 21 października 2025, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 17:42

    ataga lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 21 października 2025, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Będziesz jeszcze testować? 😉
    Niby plan jest taki że poczekam na ten jutrzejszy okres, a jeśli będzie się spóźniał to zatestuje dopiero w niedzielę 🤷‍♀️ ale sama nie wiem czy mi się uda. Jestem prawie pewna że będzie się spóźniał bo miałam w ostatnim czasie sporo stresu i mi się to od razu odbija wydłużonym cyklem :/

    Gratuluje dwóch kreseczek 🥹 długo się starali się o rodzeństwo?Jak tam bunt Twojego dwulatka? ☺️😅

    Jak zdecydowałam że staramy się znowu to z sentymentu wróciłam na wątek grudniowy 2022 i tak fajnie się to czytało 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2025, 10:57

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 698 877

    Wysłany: 21 października 2025, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    No wlasnie sprawdzilam, ze wpisalam sie na poniedzialek ale tez myslalam o siknieciu w niedziele. Zastanawiam sie czy wyjątkowo nie isc w poniedzialek na bete i zamknac temat

    Basiax a dzisiaj powtarzalas test?

    Roma fajnie Cie widziec :)

    Też bym tak zrobiła, ale będę na Maderze, a nie wytrzymam do powrotu. W sumie do powrotu to małpa może już zawitać bo jestem do końca miesiąca już tam. 😀

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 591 838

    Wysłany: 21 października 2025, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiax wrote:
    Ja wczoraj miałam nadzieję, a dziś znów się czuję bardzo okresowo i chyba się oszukuje, bo @ przyjdzie zapewne.. :( Kochana, może ten krzyż to jakiś znak też (mnie niestety zawsze pobolewał wcześniej). Za 3 dni testujesz? ❤️

    Kiedy testujesz bo chyba przeoczyłam 🫣
    Chciałabym żeby tak było ale będzie jak będzie nie mam teraz na nic wpływu.. 🙈
    Tak testuje pierwszy raz za 3 dni

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
    22.06 - beta 17,52
  • Basiax Autorytet
    Postów: 644 362

    Wysłany: 21 października 2025, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    A moze wlasnie nie celuj w owulację tylko uprawiaj sex co 2 dzień caly cykl? Ja szczerze mowiac nie do konca rpzumiem celowanie w owulacje, chyba, ze jalas para ma wybitnie niskie libido. Bo wystarczy ze owulacja wyjatkowo przyjdzie wczesniej, albo ze te plemniki sa wolniejsze i nie zdaza doplynac i pyk cykl za cyklem stracone.
    Staramy się regularnie przez cały cykl. Ale najczęściej w okresie "dni płodnych ", jak śluz płodny. A jak to jest, jak śluz nie jest jak białko, rozciągliwy, tylko biały itd. To już na pewno nie są dni płodne? Czy zdarzają się wyjątki ? Wiem, że niby jest potencjalnie niepłodny ten śluz, bo blokuje drogę plemnikom itd.

  • Basiax Autorytet
    Postów: 644 362

    Wysłany: 21 października 2025, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaamika wrote:
    W piątek myślałam, ze dostanę @, bo już takie bóle okresowe, a jeszcze byłam bardzo rozdrażniona. Wczoraj też byłam pewna, że @ zaraz nadejdzie. I cisza. Wkurzające to jest.
    Ja wiem, że mam za 6 dni a czuję się, jakbym miała JUŻ, albo za sekundę.

    Kaaamika lubi tę wiadomość

  • palinnka Autorytet
    Postów: 338 493

    Wysłany: 21 października 2025, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    A moze wlasnie nie celuj w owulację tylko uprawiaj sex co 2 dzień caly cykl? Ja szczerze mowiac nie do konca rpzumiem celowanie w owulacje, chyba, ze jalas para ma wybitnie niskie libido. Bo wystarczy ze owulacja wyjatkowo przyjdzie wczesniej, albo ze te plemniki sa wolniejsze i nie zdaza doplynac i pyk cykl za cyklem stracone.

    Pozwoliłam sobie zacytować tą wypowiedź, bo przemawia do mnie ta teoria. Spróbuję w tym cyklu tak zrobić i zobaczymy jakie będą efekty :D

    Ounai lubi tę wiadomość

    P🙍🏻‍♀️33 | M🙍🏻‍♂️33 | K 👶🏼2 | G🐈3
    age.png
    6 cs ⏸️
    19.12.2025 - 25 mIU/ml - 11 dpo
    22.12.2025 - 113,7 mIU/ml - 14 dpo
    29.12.2025 - 1524,5 mIU/ml - 21 dpo
    31.12.2025 - 3505,6 mIU/ml - 23 dpo
    09.01.2026 - OM 7+0, CRL 6,55 mm i ❤️
    23.01.2026 - OM 9+0, CRL 19,96 mm 🧸
    06.02.2026 - OM 11+0, CRL 32,53 mm
    16.02.2026 - OM 12+3, CRL 5,84 cm - prenatalne
    27.02.2026 - OM 14+0, 87g <3
    20.03.2026 - OM 17+0, 139 g <3
    10.04.2026 - OM 20+0, 317 g
    18.04.2026 - OM 21+1, 355 g - połówkowe - chłopiec 💙
    24.04.2026 - OM 22+0, 542 g
    08.05.2026 - OM 24+0, 578 g
    Acard 150, Glucophage XR 500 2x1
    Cukrzyca ciązowa
    preg.png
  • Basiax Autorytet
    Postów: 644 362

    Wysłany: 21 października 2025, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai... o matko, dziwnie się zachowała ta koleżanka. Co to wgl za teksty.. ja też powiedziałam jednej bo czułam od niej wsparcie, to teraz słyszę właśnie te różne pytania..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2025, 11:19

  • Basiax Autorytet
    Postów: 644 362

    Wysłany: 21 października 2025, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maalwii wrote:
    Kiedy testujesz bo chyba przeoczyłam 🫣
    Chciałabym żeby tak było ale będzie jak będzie nie mam teraz na nic wpływu.. 🙈
    Tak testuje pierwszy raz za 3 dni
    Wczoraj cień cienia na teście ale facelle - one przekłamują. A dziś mnie tak brzuch boli, jakbym miała ZARAZ dostać @. ( a mam za 6 dni..) chyba nie ma sensu testować. Trzeba czekać na okres :( a Tobie życzę powodzenia i czekam na wieści. ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2025, 11:21

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17180 23901

    Wysłany: 21 października 2025, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 17:43

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Basiax Autorytet
    Postów: 644 362

    Wysłany: 21 października 2025, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Sam sluz nie jest wyznacznikiem owulacji. Sluz plodny jest wodnisty i jak bialko jaja kurzego, przezroczysty bez zanieczyszczen. Ale owulacja jest raczej nastepnego dnia po rozciagliwym sluzie.

    Jeszcze na koniec dodała, ze lubie byc masochistką i się stresować w niewiedzy... Słabe na maksa :/ to juz drugi raz kiedy jest taka wredna bo im coś nie wychodzi w staraniach.
    Ja bym z tą uprzejmą koleżanką troszkę skróciła kontakt. Trochę dawkowała jej informacje, była neutralna w stosunku do niej. Może ma gorszy dzień/ czas (co jej oczywiście nie usprawiedliwia) i dlatego tak postąpiła, ale to powinna Cię przeprosić. A jeśli taka jest i powtarza się "regularnie", to takie osoby są naprawdę niepotrzebne w otoczeniu, bo wysysają z człowieka dobrą energię. ;) Też miałam jedną, która pytała co nowego sobie kupiłam itd, a potem mnie hejtowała, że buduje dom, a takie pierdoły kupuję i wręcz mi wyliczała. Hit ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2025, 11:33

    Maalwii, MimiM29 lubią tę wiadomość

  • Remedios Autorytet
    Postów: 851 1044

    Wysłany: 21 października 2025, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, ciężko powiedzieć czemu ta koleżanka tak zareagowała, może rzeczywiście jej ciężko z powodu ich problemów ze staraniami i odreagowała na tobie. Przykre, ale może się jeszcze zreflektuje.

    Dziewczyny powiem wam że mam taka refleksję - ze tyle lat stosowania podwójnej antykoncepcji, bo tak się baliśmy ciąży, a to była taka kasa wywalona w błoto, bo wcale nie jest tak prosto zajść, a przynajmniej nam. Mogłam nie pakować się w AH (chociaż to oczywiście było wygodne - zawsze wiedziałam, kiedy będzie okres, włosy i skóra wyglądały dobrze), które mi niszczyło libido, bo przecież prezerwatywy by najzupełniej wystarczyły. Tyle kasy i tyle lat średniej ochoty na cokolwiek, no czuję że to było wszystko bez potrzeby. A człowiek był młody i myślał że jak facet kichnie w pobliżu to od razu będę w ciąży 😛

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2025, 11:29

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • ataga Koleżanka
    Postów: 34 56

    Wysłany: 21 października 2025, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mocne zawirowania, więc się nie udzielam na forum. Co prawda starania są, ale szanse na powodzenie minimalne więc nawet na wolnego strzelca się nie zapisuje.

    Ale strasznie czekam na dobre wieści od Ounai, bo chociaż jestem tutaj krótko to jakoś mnie te starania mocno poruszają i było by cudownie gdyby ten ostatni cykl się okazał najszczęśliwszym 🔥💯

    ♀️1991
    ♂️1991


    Starania od 05.2025
    Endometrioza IV stopnia, adenomioza.
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17180 23901

    Wysłany: 21 października 2025, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 17:43

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 591 838

    Wysłany: 21 października 2025, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiax wrote:
    Wczoraj cień cienia na teście ale facelle - one przekłamują. A dziś mnie tak brzuch boli, jakbym miała ZARAZ dostać @. ( a mam za 6 dni..) chyba nie ma sensu testować. Trzeba czekać na okres :( a Tobie życzę powodzenia i czekam na wieści. ❤️

    Dziękuję Basia ale u Ciebie też jeszcze nic straconego zrób teściora za dwa dni to raczej już powinien być pewniejszy wynik 😊 wierzę w Ciebie 🫶🏼
    U mnie też okres ma przyjść za 6 dni

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
    22.06 - beta 17,52
  • Luna11 Autorytet
    Postów: 438 1117

    Wysłany: 21 października 2025, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego, 19:51

    👧 28

    ✨️ 09.12 pierwsze dwie kreski w 12 cs

    🌼 19.12 - CRL 0,77 mm okruszka
    🌼 08.01 - CRL 1,54 cm + ❤️
    🌼 16.01 - CRL 2,5 cm
    🌼 01.02 - nifty - zdrowy chłopczyk 💙
    🌼 13.02 - CRL 7,16 cm
    🌼 16.03 - 243 g (17+2)
    🌼 03.04 - 369 g (19+6)
    🌼 27.04 - 606 g (23+2)

    preg.png
  • Kaaamika Autorytet
    Postów: 263 158

    Wysłany: 21 października 2025, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai czyli to taki typ, który głównie jest na nie. Jeśli ma inne zdanie na jakiś temat to rzuca wrednymi komentarzami. Moim zdaniem masz dwa wyjścia: nie przejmować się tymi komentarzami lub uciąć odrobinę kontakt.

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ