Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grazka0022 wrote:
    Dziewczyny co do memów to proszę nie zapominać o ulubionym palniku na kuchence 😅 to też jest starość. Mój to lewy palnik na dole hah

    Mój prawy palnik u góry 🤣

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Pospałam sobie dzisiaj. Głos w wyborach oddałam, jestem teraz po herbacie u rodziców, była karpatka 😍

    W planach to rower znowu i powrót do siebie. ❤️

    Pati2804, Monk@, Zbuntowana, Gregorka, nick nieaktualny, MummyYummy lubią tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Dzień dobry! Pospałam sobie dzisiaj. Głos w wyborach oddałam, jestem teraz po herbacie u rodziców, była karpatka 😍

    W planach to rower znowu i powrót do siebie. ❤️
    My nie idziemy na wybory. Stwierdziliśmy, że nawet nie znamy tych ludzi, a takie przedtygodniowe naprawianie ulicy przed wyborami, raczej nie jest odpowiednim argumentem żeby zagłosować na tą osobę 😃 . Będzie co będzie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2024, 11:06

    Chmurka21 lubi tę wiadomość

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1717 3453

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    My nie idziemy na wybory. Stwierdziliśmy, że nawet nie znamy tych ludzi, a takie przedtygodniowe naprawianie ulicy przed wyborami, raczej nie jest odpowiednim argumentem żeby zagłosować na tą osobę 😃 . Będzie co będzie!

    U nas jest tylko jeden kandydat na burmistrza 😅 Więc też się nie wybieram, a jeśli chodzi o radnych to ja również nie znam tych ludzi.

    Start starania: Marzec 2024
    9 cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych (Aromek, Clo) ❌

    👩26 lat
    👨28 lat
    🐶5 lat

    📆
    I procedura IVF - 4 komórki, 0 zarodków❌
    II procedura IVF - 40 komórek, 20 zamrożonych, 16 zapłodnionych -> 4 zarodki
    05.2026
    I FET - biochem ❌

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    My nie idziemy na wybory. Stwierdziliśmy, że nawet nie znamy tych ludzi, a takie przedtygodniowe naprawianie ulicy przed wyborami, raczej nie jest odpowiednim argumentem żeby zagłosować na tą osobę 😃 . Będzie co będzie!

    Pewnie, masz prawo do tego. Ja u siebie nie mogę, więc głosowałam u rodziców, ale oni znają tych ludzi, więc po prostu wysłuchałam ich opinii :D

    Majlen, Monk@ lubią tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @MummyYummy to jest normalny przepis na naleśniki tylko po prostu mąka zamieniona. :D męża spytałam, bo to on zwykle robi.

    MummyYummy lubi tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Pewnie, masz prawo do tego. Ja u siebie nie mogę, więc głosowałam u rodziców, ale oni znają tych ludzi, więc po prostu wysłuchałam ich opinii :D
    I tak też dobrze, mimo wszystko nie głosowałaś w ciemno 😊

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    I tak też dobrze, mimo wszystko nie głosowałaś w ciemno 😊

    Ja zawsze muszę research zrobić 🤣

    Majlen, Monk@ lubią tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Fermina Autorytet
    Postów: 3129 5977

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze się odzywam, zgłosić @. Po dziwnym szalonym cyklu przyszła wcześniej i to tak, że majtki i spodnie od razu do zmiany.😅 Liczę bardzo na ten kolejny cykl, boję się, że aż za bardzo.

    2018 - 👱🏻‍♂️
    2019 - 👱🏻‍♀️
    2025 - 👶🏼

    1cs o 4 bobasa.
    09.04 ⏸️ beta: 11.28
    11.04 beta: 39.47 prog: 23.9
    15.04 beta: 418,41 prog: 27,5 😍
    05.05 - ❤️ + crl: 1.05cm💗
    26.06 - wizyta
    15.06 - prenatalne I trym

    preg.png
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2537 6179

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zasuwacie od rana!
    Witam się z Wami w piękną słoneczną niedzielę ♥️
    Byłam w kościele, na wyborach, a teraz uciekam na spacerek z psem, bo żal nie skorzystać z takiej pogody. Na obiad planujemy grilla 😊

    Świetne memy, uwielbiam 🤣🥰

    Przytulam wszystkie, które tego potrzebują. Szczególnie Ciebie, Chmurko… ja już jestem przerażona kontrolnym badaniem nasienia i tym co nas czeka dalej… Mam nadzieję, ze po wizycie u lekarza nabierzecie sił na dalszy czas… ♥️

    Chmurka21 lubi tę wiadomość

    Starania od 8.2022
    💁🏽‍♀️
    ❌ kir AA
    ❌ lamblia
    ❌ MTHFR A1298 homo
    ❌ histeroskopia z biopsją - luty 2026 -> zapalenie endometrium - cd138⬆️ cd56⬆️ -> antybiotykoterapia ⏳
    ✅ USG endometriozy - prawidłowe

    💁🏽
    ❌ hla-c C2
    ❌ koncentracja nieco poniżej normy, morfologia 1%
    ❌ posiew nasienia -> antybiotykoterapia x2 -> stan zapalny wyleczony ✅

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Ale zasuwacie od rana!
    Witam się z Wami w piękną słoneczną niedzielę ♥️
    Byłam w kościele, na wyborach, a teraz uciekam na spacerek z psem, bo żal nie skorzystać z takiej pogody. Na obiad planujemy grilla 😊

    Świetne memy, uwielbiam 🤣🥰

    Przytulam wszystkie, które tego potrzebują. Szczególnie Ciebie, Chmurko… ja już jestem przerażona kontrolnym badaniem nasienia i tym co nas czeka dalej… Mam nadzieję, ze po wizycie u lekarza nabierzecie sił na dalszy czas… ♥️
    To tak jak my. Rosół u rodziców, a na drugie danie kiełba z grilla i szaszłyki 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2024, 11:28

    elektro96 lubi tę wiadomość

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tylko na chwilę wpadłam, bo dziś goście, więc teraz sprzątanie, a potem z nimi będziemy siedzieć. Na szybko nadrobiłam.
    Chmurka. Ściskam mocno, mam nadzieję, że wyniki mimo wszystko uda się poprawić. Mąż brał do tej pory jakieś suple? U nas wyniki były kiepskie, kupiłam mężowi suple i postanowiłam odpuścić starania na 3 miesiące. Totalnie wyluzowałam i w tym cyklu właśnie się udało, nawet suple nie zaczęły działać jeszcze, więc przy tych gorszych wynikach szanse, choć o wiele niższe, to są. Dlatego nie załamuj się, ale plan warto mieć 😘

    Prezesoowa, kochana, odpocznij i wracaj do nas ❤️ i jak chcesz się wygadać, to też wal jak w dym ❤️ od tego jesteśmy :)

    Chmurka21 lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój robil badania 8 marca tego roku. Wyszły spoko, ale i tak suplementuje witaminę D, A i E i pije codziennie zioła moringi, dużo w nich dobrych składników 😊
    A ja od dziś zaczynam pić siemie lniane na elegancki płodny śluz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2024, 11:39

    CoffeeDream lubi tę wiadomość

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2537 6179

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Ja też tylko na chwilę wpadłam, bo dziś goście, więc teraz sprzątanie, a potem z nimi będziemy siedzieć. Na szybko nadrobiłam.
    Chmurka. Ściskam mocno, mam nadzieję, że wyniki mimo wszystko uda się poprawić. Mąż brał do tej pory jakieś suple? U nas wyniki były kiepskie, kupiłam mężowi suple i postanowiłam odpuścić starania na 3 miesiące. Totalnie wyluzowałam i w tym cyklu właśnie się udało, nawet suple nie zaczęły działać jeszcze, więc przy tych gorszych wynikach szanse, choć o wiele niższe, to są. Dlatego nie załamuj się, ale plan warto mieć 😘

    Prezesoowa, kochana, odpocznij i wracaj do nas ❤️ i jak chcesz się wygadać, to też wal jak w dym ❤️ od tego jesteśmy :)
    Dokładnie, ja podpisuję się pod Twoimi słowami. Poczekałabym na wizytę u lekarza i nie skreślałabym od razu możliwości naturalnych starań. Trzeba poszukać, w czym leży problem. Być może jego wykluczenie przyniesie poprawę.

    CoffeeDream lubi tę wiadomość

    Starania od 8.2022
    💁🏽‍♀️
    ❌ kir AA
    ❌ lamblia
    ❌ MTHFR A1298 homo
    ❌ histeroskopia z biopsją - luty 2026 -> zapalenie endometrium - cd138⬆️ cd56⬆️ -> antybiotykoterapia ⏳
    ✅ USG endometriozy - prawidłowe

    💁🏽
    ❌ hla-c C2
    ❌ koncentracja nieco poniżej normy, morfologia 1%
    ❌ posiew nasienia -> antybiotykoterapia x2 -> stan zapalny wyleczony ✅

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Rachelka23 Autorytet
    Postów: 327 603

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczęta.

    @Pati, dużo zdrówka.

    @chmurka, trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie Waszego problemu. Trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze 😘

    Chmurka21, Pati2804 lubią tę wiadomość

    🧑 38. 🧔 41
    1 ciąża 2008 r.
    30 cs o 🤱
    AMH 7.02 przy normie 6.96
    LH. 8.96
    FSH. 5.55
    Drożny jeden jajodów - lewy.
    21.06.2025 ⏸️
    _________
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Dzień dobry! Pospałam sobie dzisiaj. Głos w wyborach oddałam, jestem teraz po herbacie u rodziców, była karpatka 😍

    W planach to rower znowu i powrót do siebie. ❤️

    Ja też już po, ale co się nastalam to moje, chyba z pół godziny w kolejce 😵‍💫 jakoś w tym moim okręgu zawsze jest wybitna frekwencja 😅 teraz obiadek i drzemka 😅

    nick nieaktualny, Suzie lubią tę wiadomość

  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1138 1390

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    Mój robil badania 8 marca tego roku. Wyszły spoko, ale i tak suplementuje witaminę D, A i E i pije codziennie zioła moringi, dużo w nich dobrych składników 😊
    A ja od dziś zaczynam pić siemie lniane na elegancki płodny śluz

    Brał 4 miesiące przed badanimi suple, potem w ten miesiąc po złych wynikach nowe suple i wyniki spadły. Wiec chyba na razie odpuszczamy suple, bo się boje. Poczekam co powie lekarz.

    Dziekuje dziewczyny ☀️ dużo słońca ☀️☀️☀️☀️

    Co do wyborów to mam podobnie, ze nie znam tych ludzi, wiec olaliśmy temat. Większość ludzi kandyduje dla kasy, która jest spora jak za taka funkcje. Wiec już trudno 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2024, 13:02

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elektro kciuki za badania ✊🏻

    elektro96, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2537 6179

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Elektro kciuki za badania ✊🏻
    Dziękuję! Dam znać na pewno 😊
    Mam nadzieję, że uda się zrealizować wizyty planowo, bo niestety mamy od wczoraj duże problemy zdrowotno-rodzinne… zobaczymy, co życie przyniesie…

    Zbuntowana, Liyss🧚🏻, Gregorka, notsobadd, Dropsik, MummyYummy, Chmurka21, Rachelka23 lubią tę wiadomość

    Starania od 8.2022
    💁🏽‍♀️
    ❌ kir AA
    ❌ lamblia
    ❌ MTHFR A1298 homo
    ❌ histeroskopia z biopsją - luty 2026 -> zapalenie endometrium - cd138⬆️ cd56⬆️ -> antybiotykoterapia ⏳
    ✅ USG endometriozy - prawidłowe

    💁🏽
    ❌ hla-c C2
    ❌ koncentracja nieco poniżej normy, morfologia 1%
    ❌ posiew nasienia -> antybiotykoterapia x2 -> stan zapalny wyleczony ✅

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 2300 3478

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☀️ pięknie dziś!
    Jakoś dziś jestem nie do życia... Ale to dlatego, że późno wczoraj skończyliśmy porządki i jeszcze na oglądanie standupu nam się wzięło na koniec 🤪
    A zaraz idziemy na rowery na rozruch i zajedziemy do naszej ulubionej lodziarni. 😊🍨

    @Pati Dużo zdrówka! Kuruj się i odpoczywaj. Ale z takim opiekunem to na pewno szybko wrócisz do sił ☺️
    @Eniana Gratulacje! 😍✊
    @Chmurka Tak jak dziewczyny tu piszą. Nie warto od razu nastawiać się negatywnie. Może problem wcale nie jest skomplikowany i da się naprawić to suplementacją. Ja trzymam kciuki ✊
    @Prezesoowa Co się dzieje, że humor gorszy? 🫂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2024, 12:53

    Chmurka21, Eniana, Pati2804 lubią tę wiadomość

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ