Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 15 lipca 2024, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem o czym mówicie, przecież ile razy ja tutaj marudziłam przez swoje problemy. Teraz mam etap, że mam wywalone i chce tylko normalny okres odzyskać. A co będzie dalej to się okaże.

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1285 1122

    Wysłany: 15 lipca 2024, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    A miała iść na medycynę, dostałaby się z palcem w nosie. No ale wybrała coś innego. Dobrze, że stało się jak stało xD

    Wyobraz sobie żeby poszła i leczyła kogoś.... 🤯

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia, cukrzyca.

    28cs - 05.2018 👱‍♂️Nikodem 3090g 51 cm 40+0

    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰 Lenka 3730g 56cm 41+4

    6cs - 19.02.2025 👩🥰 Lilianna 2530g 46cm 37+2
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1285 1122

    Wysłany: 15 lipca 2024, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Dziewczyny wiem, że się podniecam 😂 Ale zróbcie sobie herbatę mrożoną . Ja od dwóch dni piję i tak mi to smakuje jak jakiś napój Bogów 😆

    My zrobiliśmy w TM akurat, z cytryną i goździkami i potem do lodówki i podawać z lodem. Ale myślę, że spróbuję dziś albo jutro zrobić brzoskwiniową ze zblendowaną brzoskowinią 😁

    A i robię na early grey z Dilmah. Ja ogólnie lubię zielone herbaty ale w ciąży nie mogę.


    Przekonałaś mnie kupuje TM. Dzieki! Mój mąż Ci nie podziękuje 🤣
    Ps. Dlaczego nie mozna zielonej? Ja pije białą i zieloną ciagle z malinami najczesciej...

    Zbuntowana lubi tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia, cukrzyca.

    28cs - 05.2018 👱‍♂️Nikodem 3090g 51 cm 40+0

    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰 Lenka 3730g 56cm 41+4

    6cs - 19.02.2025 👩🥰 Lilianna 2530g 46cm 37+2
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3183 8351

    Wysłany: 15 lipca 2024, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Paima, masz słodką małą wstydnisie w brzuszku 🥹🩷

    @Speranza, Twoja historia daje mega nadzieję… pamiętam Cię w marcu i kwietniu, akurat przechodziłyśmy „razem” infekcję 😂 serce pękało przy Twoim smutku.. a teraz bije od Ciebie taka energia kobieto… ♥️

    @Suzie, jak odzyskasz normalny okres to reszta już pójdzie z górki. Ważne, żeby cykl się wreszcie unormował. Musi być już teraz z górki 🤞🏻

    Zbuntowana, Paima, Suzie, Gregorka, nick nieaktualny, Speranza :), Malinowysorbet, MummyYummy lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS (ustabilizowane, są regularne owulacje), niedoczynność tarczycy
    drożność jajowodów✅ pasożyty✅ AMH 3,69✅ KIR Bx (obecne wszystkie implantacyjne)✅
    MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️


    👱🏻‍♂️ morfologia 3%, ale ładna ilość, lekko obniżona ruchliwość ✖️ stres oksydacyjny 3,4✖️
    posiew nasienia✅ HBA 80%✅ fragmentacja 10%✅

    kilka cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych letrozolem ❌

    Walczymy 💪🏻
  • Gregorka Autorytet
    Postów: 992 2247

    Wysłany: 15 lipca 2024, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśneintro wrote:
    A ile czeka się na wyniki posiewów?
    Ja czekałam 10dni, a w diagnostyce pani mówiła,ze czas oczekiwania 7-10 dni roboczych 🤔

    elektro96 lubi tę wiadomość

    3×IUI❌️
    IVF
    ❄️ 7/8 tydzien 💔
    👼👼
    FET 🩵🤱
  • Gregorka Autorytet
    Postów: 992 2247

    Wysłany: 15 lipca 2024, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Tak, na pewno wrócimy.
    Szczerze mówiąc to mam jakieś przeczucie, że to jest dobry trop… Wręcz mam ogromną nadzieję, że coś w tych posiewach wyjdzie. Może mamy jakiegoś pasażera na gapę i dlatego te wyniki nasienia są takie marne… 😞
    Jestem ciekawa, jak długo w ogóle będziemy czekać na te posiewy.
    Mój małz czekał na wyniki 8dni, robił w klinice ( do14 dni mówili w Gamecie,że się czeka)

    elektro96 lubi tę wiadomość

    3×IUI❌️
    IVF
    ❄️ 7/8 tydzien 💔
    👼👼
    FET 🩵🤱
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 15 lipca 2024, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Wyobraz sobie żeby poszła i leczyła kogoś.... 🤯

    Obawiam się, że leczyłaby nas bez pytania 🤣

    PaulaG lubi tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 15 lipca 2024, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    @Paima, masz słodką małą wstydnisie w brzuszku 🥹🩷

    @Speranza, Twoja historia daje mega nadzieję… pamiętam Cię w marcu i kwietniu, akurat przechodziłyśmy „razem” infekcję 😂 serce pękało przy Twoim smutku.. a teraz bije od Ciebie taka energia kobieto… ♥️

    @Suzie, jak odzyskasz normalny okres to reszta już pójdzie z górki. Ważne, żeby cykl się wreszcie unormował. Musi być już teraz z górki 🤞🏻

    Teraz to moi główny cel. A teraz nas pokarało, zjedliśmy urodzinowa pizzę i co? Zasnęliśmy 🤣

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1285 1122

    Wysłany: 15 lipca 2024, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj w pracy kolega mojego męża (mąż szef kuchni a kolega to jego kucharz) zrobił mi kawkę.... mrożoną.. pyszną.... wypiłam zagryzłam jeżynami i do teraz mam mdłości 🤣

    Moje dzieci tak pięknie przyszły pierwszy dzień szkoły.... 🥺

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia, cukrzyca.

    28cs - 05.2018 👱‍♂️Nikodem 3090g 51 cm 40+0

    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰 Lenka 3730g 56cm 41+4

    6cs - 19.02.2025 👩🥰 Lilianna 2530g 46cm 37+2
  • Malinowysorbet Autorytet
    Postów: 1148 3128

    Wysłany: 15 lipca 2024, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paima wrote:
    My już po wizycie, dziękuję za kciuki ❤️
    Zdrowa maleńka dziewczynka, bez żadnych zastrzeżeń.
    500gram ❤️
    Cały czas zakrywała buźkę 😉

    IMG-20240715-174947.jpg
    Witaj piekna kruszynko 🥰

    Paima lubi tę wiadomość

    ,,Miłość potrafi znaleźć drogę tam, gdzie nie ma nawet ścieżki"🌸
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 15 lipca 2024, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paima wrote:
    My już po wizycie, dziękuję za kciuki ❤️
    Zdrowa maleńka dziewczynka, bez żadnych zastrzeżeń.
    500gram ❤️
    Cały czas zakrywała buźkę 😉

    IMG-20240715-174947.jpg

    Ale wstydnisia 🤭

    Paima, Speranza :) lubią tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1641 3901

    Wysłany: 15 lipca 2024, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    @Paima, masz słodką małą wstydnisie w brzuszku 🥹🩷

    @Speranza, Twoja historia daje mega nadzieję… pamiętam Cię w marcu i kwietniu, akurat przechodziłyśmy „razem” infekcję 😂 serce pękało przy Twoim smutku.. a teraz bije od Ciebie taka energia kobieto… ♥️

    @Suzie, jak odzyskasz normalny okres to reszta już pójdzie z górki. Ważne, żeby cykl się wreszcie unormował. Musi być już teraz z górki 🤞🏻

    Pamiętam też ☺️ ogólnie wychodzę z założenia, że jeśli komuś może moja historia dać nadzieję, to mogę nawet tysiąc razy ją opowiadać 😄 staram się chociaż trochę dobra oddać, które tutaj dostałam ❤️

    nick nieaktualny, elektro96, notsobadd, Malinowysorbet, MummyYummy, Pati2804 lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2024, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paima wrote:
    My już po wizycie, dziękuję za kciuki ❤️
    Zdrowa maleńka dziewczynka, bez żadnych zastrzeżeń.
    500gram ❤️
    Cały czas zakrywała buźkę 😉

    IMG-20240715-174947.jpg

    Jaka słodzinka wstydzinka <3

    Maleńka to już nie do końca :D

    Paima lubi tę wiadomość

  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 15 lipca 2024, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Przekonałaś mnie kupuje TM. Dzieki! Mój mąż Ci nie podziękuje 🤣
    Ps. Dlaczego nie mozna zielonej? Ja pije białą i zieloną ciagle z malinami najczesciej...

    Wejdź sobie na Insta na paulinakorol ona akurat ma relację przypiętą o zielonej herbacie. Ale już przed ciążą widziałam pełno artykułów na ten temat. Uwielbiam zieloną kiedyś tylko taką piłam.

    PaulaG lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1641 3901

    Wysłany: 15 lipca 2024, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona herbata z tego co kojarzę utrudnia wchłanianie kwasu foliowego i nie można z nią przesadzać w ciąży. Nie wiem czy to jedyne przeciwwskazanie czy było coś wiecej. Ja profilaktycznie odstawiłam w ogóle, ale było mi łatwo, bo i tak za nią nie przepadałam 😄 Także ten... nie tęsknię 🤣

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 15 lipca 2024, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Zielona herbata z tego co kojarzę utrudnia wchłanianie kwasu foliowego i nie można z nią przesadzać w ciąży. Nie wiem czy to jedyne przeciwwskazanie czy było coś wiecej. Ja profilaktycznie odstawiłam w ogóle, ale było mi łatwo, bo i tak za nią nie przepadałam 😄 Także ten... nie tęsknię 🤣

    To dobrze, że nie lubię zielonej.
    Za to miętę od kilku tygodni piję w ogromnych ilościach 🤭

    Speranza :) lubi tę wiadomość

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2024, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    O matko, musiało boleć…
    U mnie niestety też byłam trochę sama sobie winna. Raz miałam anginę, wzięłam 5 dni antybiotyk i poszłam na ognicho, zimne piwo litrami więc cała kuracja psu w d… po 3 dniach miałam taki nawrót, że przez 2 tygodnie antybiotyk brałam w zastrzykach w tyłek 😂
    Miałam taką ilość ropy na migdałach, że przyklejała mi się do tego małego języczka w gardle, wszystko w płynie „jadłam”. To był ostatni raz w życiu kiedy połączyłam alko z antybiotykiem, lekcja zapamiętana 😂✔️

    No to szybko się nauczyłaś :D ku przestrodze opowiem, że u mnie się skończyło szczękościskiem i ściąganiem ropy z migdałków strzykawką - wizyty w szpitalu 2 razy dziennie, 3 zastrzyki w dupsko dziennie :D po tygodniowej serii wysiadły mi nogi i wywaliłam się pod przychodnią i zdarłam sobie skórę na brodzie 😂 😂 😂 operacja wycinania migdałków przy tym to był pikuś :P jedyne co to się anestezjolożka zagadała z kimś i wybudziłam się z rurką w drogach oddechowych :P no cóż, chyba już dawno powinnam uznać, że jestem urodzona pod pechową gwiazdą :P

  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3183 8351

    Wysłany: 15 lipca 2024, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam do domu po mega ciężkim dniu i mam niespodziankę 🥹
    Na naszym w do polowy odbudowanym tarasie stoi huśtawka, którą sobie wymarzyłam 🥹
    Umie mój gnojek w prezenty czasami 🥰

    Leśneintro, elektro96, Paima, Malinowysorbet, Liyss🧚🏻, Zaczarowan, Vienna, Suzie, ultramaryna_, MummyYummy, Speranza :), grazka0022, Dropsik, nick nieaktualny, Chmurka21, PaulaG, ellevv, Zbuntowana, Pati2804 lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS (ustabilizowane, są regularne owulacje), niedoczynność tarczycy
    drożność jajowodów✅ pasożyty✅ AMH 3,69✅ KIR Bx (obecne wszystkie implantacyjne)✅
    MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️


    👱🏻‍♂️ morfologia 3%, ale ładna ilość, lekko obniżona ruchliwość ✖️ stres oksydacyjny 3,4✖️
    posiew nasienia✅ HBA 80%✅ fragmentacja 10%✅

    kilka cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych letrozolem ❌

    Walczymy 💪🏻
  • Leśneintro Autorytet
    Postów: 955 2043

    Wysłany: 15 lipca 2024, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Wróciłam do domu po mega ciężkim dniu i mam niespodziankę 🥹
    Na naszym w do polowy odbudowanym tarasie stoi huśtawka, którą sobie wymarzyłam 🥹
    Umie mój gnojek w prezenty czasami 🥰
    Jaki kochany 😍

    Zbuntowana lubi tę wiadomość

  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2537 6179

    Wysłany: 15 lipca 2024, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Zielona herbata z tego co kojarzę utrudnia wchłanianie kwasu foliowego i nie można z nią przesadzać w ciąży. Nie wiem czy to jedyne przeciwwskazanie czy było coś wiecej. Ja profilaktycznie odstawiłam w ogóle, ale było mi łatwo, bo i tak za nią nie przepadałam 😄 Także ten... nie tęsknię 🤣
    Gdzieś kiedyś czytałam, że zielona herbata pita w 3 trymestrze może powodować problemy z układem krążenia u dziecka.
    Ostatnio też napotkałam się z taką opinią na instagramie, że powinno się wykluczyć całkowicie kawe w ciąży. Zawsze słyszałam, że w małych ilościach można…. 🤔

    Starania od 8.2022
    💁🏽‍♀️
    ❌ kir AA
    ❌ lamblia
    ❌ MTHFR A1298 homo
    ❌ histeroskopia z biopsją - luty 2026 -> zapalenie endometrium - cd138⬆️ cd56⬆️ -> antybiotykoterapia ⏳
    ✅ USG endometriozy - prawidłowe

    💁🏽
    ❌ hla-c C2
    ❌ koncentracja nieco poniżej normy, morfologia 1%
    ❌ posiew nasienia -> antybiotykoterapia x2 -> stan zapalny wyleczony ✅

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
‹‹ 1385 1386 1387 1388 1389 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ