Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4651 6480

    Wysłany: 18 lipca 2024, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    O nieee, teraz chyba sezon anginowy, oby to nie to…

    Nawet nie wiem jak to wygląda 🫣

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Malinowysorbet Autorytet
    Postów: 1148 3128

    Wysłany: 18 lipca 2024, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśneintro wrote:
    @Malinowy skoro tak się stresujesz, to może da się przyspieszyć Twoją wizytę u gina?
    Gdyby działo się coś naprawdę niepokojącego to bym napisała i pewnie gdzieś by mnie wcisnęła, a tak to sama wiem, że to tylko moja panika i bez sensu. Wygadalam się mężowi, wam, troche popłakałam i postaram sie aby powoli wszystko wrócilo do normy, a to tylko tydzień więc dam rade:)

    grazka0022, Leśneintro, notsobadd, Speranza :), Vienna, Gregorka, MummyYummy lubią tę wiadomość

    ,,Miłość potrafi znaleźć drogę tam, gdzie nie ma nawet ścieżki"🌸
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1717 3453

    Wysłany: 18 lipca 2024, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowysorbet wrote:
    Gdyby działo się coś naprawdę niepokojącego to bym napisała i pewnie gdzieś by mnie wcisnęła, a tak to sama wiem, że to tylko moja panika i bez sensu. Wygadalam się mężowi, wam, troche popłakałam i postaram sie aby powoli wszystko wrócilo do normy, a to tylko tydzień więc dam rade:)

    Kochana, ale jesteś silna <3 Twój Kropciu na pewno też!!! Jestem z Tobą

    Malinowysorbet lubi tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024
    9 cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych (Aromek, Clo) ❌

    👩26 lat
    👨28 lat
    🐶5 lat

    📆
    I procedura IVF - 4 komórki, 0 zarodków❌
    II procedura IVF - 40 komórek, 20 zamrożonych, 16 zapłodnionych -> 4 zarodki
    05.2026
    I FET - biochem ❌

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2448 4745

    Wysłany: 18 lipca 2024, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam właśnie w kibelku i na papierze zobaczyłam kilka kropel krwi.. :( masakra.. Narazie jednorazowo, ale napisałam już do mojego gina. Nie wiem co się dzieje :( ☹️

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    age.png
  • Leśneintro Autorytet
    Postów: 955 2043

    Wysłany: 18 lipca 2024, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    Byłam właśnie w kibelku i na papierze zobaczyłam kilka kropel krwi.. :( masakra.. Narazie jednorazowo, ale napisałam już do mojego gina. Nie wiem co się dzieje :( ☹️
    Trzymam kciuki, żeby nie oznaczało to nic złego
    Mam nadzieję, że gin coś wymyśli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2024, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @MalinowySorbet przytulam mocno. To co czujesz jest zrozumiałe i wcale nie musisz się z tego tłumaczyć hormonami. Trzymam kciuki, aby ten tydzień szybciutko Tobie zleciał.

    @Zaczarowan trzymam kciuki aby wszystko było dobrze. Również przytulam i czekamy tutaj razem z Tobą na pozytywny finał!

    Ja dziewczyny aż mi głupio - jestem w fazie lutealnej i ciagle mi się wydaje, że jestem w ciąży. Ja raczej do tych co się dopatrują objawów nie należę, ale ja bez drzemki w ciągu dnia nie daje rady, cycki mnie swędzą… może coś się po prostu rozregulowało przez tego biochemia. Ja już po tym drugim biochemie obiecałam sobie że dopiero będzie test jak miesiączka będzie spóźniona, więc jeszcze trochę czekania zostało. Dzisiaj mamy 9/10 dpo.

    Malinowysorbet lubi tę wiadomość

  • Leśneintro Autorytet
    Postów: 955 2043

    Wysłany: 18 lipca 2024, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiedoszlaWielodzietna wrote:
    @MalinowySorbet przytulam mocno. To co czujesz jest zrozumiałe i wcale nie musisz się z tego tłumaczyć hormonami. Trzymam kciuki, aby ten tydzień szybciutko Tobie zleciał.

    @Zaczarowan trzymam kciuki aby wszystko było dobrze. Również przytulam i czekamy tutaj razem z Tobą na pozytywny finał!

    Ja dziewczyny aż mi głupio - jestem w fazie lutealnej i ciagle mi się wydaje, że jestem w ciąży. Ja raczej do tych co się dopatrują objawów nie należę, ale ja bez drzemki w ciągu dnia nie daje rady, cycki mnie swędzą… może coś się po prostu rozregulowało przez tego biochemia. Ja już po tym drugim biochemie obiecałam sobie że dopiero będzie test jak miesiączka będzie spóźniona, więc jeszcze trochę czekania zostało. Dzisiaj mamy 9/10 dpo.
    Kiedy testujesz?

  • Anonim1992 Autorytet
    Postów: 420 793

    Wysłany: 18 lipca 2024, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na obiadek dziś było ala spaghetti z cukinia , cebulką i pomidorkami z ogródka jestem z siebie niesamowicie dumna że się udało nam z własnym warzywnikiem 😁😁
    Sorbeciku i Zaczarowana🤞🤞🤞 żeby wszystko się udało a to tylko nie potrzebny stres 🫂🫂
    Ja na forum chyba jestem od marca 😅 wcześniej czytałam 😁

    Malinowysorbet, ultramaryna_, Gregorka lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność,IO, hiperprolaktynemia

    04.2021- CC -nasz synek
    Starania 06.2023
    Zawieszone starania pozostawienie wszystkiego 🍀🍀🍀





    "W każdy możliwy sposób rodzina jest naszym połączeniem z przeszłością i mostem do naszej przyszłości." - Alex Haley
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3183 8351

    Wysłany: 18 lipca 2024, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    Byłam właśnie w kibelku i na papierze zobaczyłam kilka kropel krwi.. :( masakra.. Narazie jednorazowo, ale napisałam już do mojego gina. Nie wiem co się dzieje :( ☹️

    Może pękło jakieś naczynko… 🥹
    Oby to się już nie powtórzyło! 🥹

    👩🏼 PCOS (ustabilizowane, są regularne owulacje), niedoczynność tarczycy
    drożność jajowodów✅ pasożyty✅ AMH 3,69✅ KIR Bx (obecne wszystkie implantacyjne)✅
    MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️


    👱🏻‍♂️ morfologia 3%, ale ładna ilość, lekko obniżona ruchliwość ✖️ stres oksydacyjny 3,4✖️
    posiew nasienia✅ HBA 80%✅ fragmentacja 10%✅

    kilka cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych letrozolem ❌

    Walczymy 💪🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2024, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśneintro wrote:
    Kiedy testujesz?
    Dopiero 28.07 (jesteśmy u teściów i nie mam za bardzo jak kupić testu bo na zakupy zawsze jeździmy razem), więc albo @ przyjdzie, albo nie…

    Podejrzewam, że jeżeli nie przyjdzie to przed 28.07 i tak sprawa się wyjaśni i test będzie tylko formalnością.

    Leśneintro lubi tę wiadomość

  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2448 4745

    Wysłany: 18 lipca 2024, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, doktor mi odpisał, że takie plamienia podobno od czasu do czasu występują i jutro i tak się widzimy, więc na spokojnie. Mam obserwować i nie panikować 😂 Nie używałam detektora przez dobre 2 msc, ale dzisiaj w tej panice odpaliłam.. Dziękuję za wsparcie 💜

    Anonim1992, elektro96, Leśneintro, nick nieaktualny, Malinowysorbet, Vienna, Gregorka, Liyss🧚🏻, Pati2804, MummyYummy lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    age.png
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3183 8351

    Wysłany: 18 lipca 2024, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    Dobra, doktor mi odpisał, że takie plamienia podobno od czasu do czasu występują i jutro i tak się widzimy, więc na spokojnie. Mam obserwować i nie panikować 😂 Nie używałam detektora przez dobre 2 msc, ale dzisiaj w tej panice odpaliłam.. Dziękuję za wsparcie 💜

    Rozumiem, że Tomek sobie grzecznie podskakuje i daje znać, że wszystko oki? :)

    Zaczarowan, elektro96, Gregorka, MummyYummy lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS (ustabilizowane, są regularne owulacje), niedoczynność tarczycy
    drożność jajowodów✅ pasożyty✅ AMH 3,69✅ KIR Bx (obecne wszystkie implantacyjne)✅
    MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️


    👱🏻‍♂️ morfologia 3%, ale ładna ilość, lekko obniżona ruchliwość ✖️ stres oksydacyjny 3,4✖️
    posiew nasienia✅ HBA 80%✅ fragmentacja 10%✅

    kilka cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych letrozolem ❌

    Walczymy 💪🏻
  • Anonim1992 Autorytet
    Postów: 420 793

    Wysłany: 18 lipca 2024, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serducho biję?
    A ja takie pytanie z innej beczki idę na rutynowe badanie USG brzucha w dniu spodziewanej miesiączki czy uważacie że powinnam zmienić termin?? Jeśli byłaby ciaza to wiadomo że nic by nie było widać ale jednocześnie czy podczas miesiączki powinnam robić usg ?

    Hashimoto, niedoczynność,IO, hiperprolaktynemia

    04.2021- CC -nasz synek
    Starania 06.2023
    Zawieszone starania pozostawienie wszystkiego 🍀🍀🍀





    "W każdy możliwy sposób rodzina jest naszym połączeniem z przeszłością i mostem do naszej przyszłości." - Alex Haley
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2448 4745

    Wysłany: 18 lipca 2024, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Rozumiem, że Tomek sobie grzecznie podskakuje i daje znać, że wszystko oki? :)

    No na szczęście coś tam się rusza ❤️ 😂 tyle dobrego! 🌞

    A powiedz mi, bo już za niedługo testowanko chyba? Jakie masz nastawienie?

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    age.png
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 18 lipca 2024, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    Dobra, doktor mi odpisał, że takie plamienia podobno od czasu do czasu występują i jutro i tak się widzimy, więc na spokojnie. Mam obserwować i nie panikować 😂 Nie używałam detektora przez dobre 2 msc, ale dzisiaj w tej panice odpaliłam.. Dziękuję za wsparcie 💜

    Dobrze, że jutro masz wizytę.
    Ale gdyby coś się działo, to leć na izbę przyjęć ginekologiczną 😘

    Zaczarowan, Pati2804 lubią tę wiadomość

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2537 6179

    Wysłany: 18 lipca 2024, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    Dobra, doktor mi odpisał, że takie plamienia podobno od czasu do czasu występują i jutro i tak się widzimy, więc na spokojnie. Mam obserwować i nie panikować 😂 Nie używałam detektora przez dobre 2 msc, ale dzisiaj w tej panice odpaliłam.. Dziękuję za wsparcie 💜
    Będzie dobrze, kochana. Może coś tam się podrażniło w środku ?

    Starania od 8.2022
    💁🏽‍♀️
    ❌ kir AA
    ❌ lamblia
    ❌ MTHFR A1298 homo
    ❌ histeroskopia z biopsją - luty 2026 -> zapalenie endometrium - cd138⬆️ cd56⬆️ -> antybiotykoterapia ⏳
    ✅ USG endometriozy - prawidłowe

    💁🏽
    ❌ hla-c C2
    ❌ koncentracja nieco poniżej normy, morfologia 1%
    ❌ posiew nasienia -> antybiotykoterapia x2 -> stan zapalny wyleczony ✅

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2448 4745

    Wysłany: 18 lipca 2024, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Będzie dobrze, kochana. Może coś tam się podrażniło w środku ?

    Pewnie tak.. ale nie wiem co, my nie uprawiamy jakiś dzikich seksów 😂

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    age.png
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3183 8351

    Wysłany: 18 lipca 2024, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    No na szczęście coś tam się rusza ❤️ 😂 tyle dobrego! 🌞

    A powiedz mi, bo już za niedługo testowanko chyba? Jakie masz nastawienie?

    Szczerze mówiąc to tak jak Wam ostatnio pisałam, nie wierzę że się w ogóle uda a co dopiero w tym cyklu. Jakaś taka jestem po prostu na nie w tym cyklu.

    Ale wczoraj Stary mnie rozbawił, idziemy pod prysznic, rozebrałam się a on czekaj, czekaj… mówię co jest? On mówi: sutki masz duże, w ciąży jesteś 😂

    Paima, Liyss🧚🏻, Pati2804, Speranza :) lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS (ustabilizowane, są regularne owulacje), niedoczynność tarczycy
    drożność jajowodów✅ pasożyty✅ AMH 3,69✅ KIR Bx (obecne wszystkie implantacyjne)✅
    MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️


    👱🏻‍♂️ morfologia 3%, ale ładna ilość, lekko obniżona ruchliwość ✖️ stres oksydacyjny 3,4✖️
    posiew nasienia✅ HBA 80%✅ fragmentacja 10%✅

    kilka cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych letrozolem ❌

    Walczymy 💪🏻
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2448 4745

    Wysłany: 18 lipca 2024, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Szczerze mówiąc to tak jak Wam ostatnio pisałam, nie wierzę że się w ogóle uda a co dopiero w tym cyklu. Jakaś taka jestem po prostu na nie w tym cyklu.

    Ale wczoraj Stary mnie rozbawił, idziemy pod prysznic, rozebrałam się a on czekaj, czekaj… mówię co jest? On mówi: sutki masz duże, w ciąży jesteś 😂

    No daj sobie czas, był seks był, więc nadzieje zawsze musisz mieć ;* Hahaha jaki analityk

    elektro96, notsobadd lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    age.png
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2163 4636

    Wysłany: 18 lipca 2024, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    telefon_w_rosole wrote:
    Ja dzisiaj stołuję się na mieście i zagryzam stresem, więc tak jakby!
    O, Rosołek, a co Ty tu robisz? 🤪

    Speranza :) lubi tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ / 18.01.2025 🩷 Witaj, Ł.!
‹‹ 1423 1424 1425 1426 1427 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ