X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1097 2245

    Wysłany: 23 lipca, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej dziewczyny, odzywam się na szybko ze słonecznej Italii ☀️ Postanowiliśmy podjechać z Austrii na jeden dzień do Włoch 🍝 Wczoraj przyszła @, ale bez załamania, bo spodziewałam się od 5 dc wezmę Clo, a na razie się czilluje ❤️ nie jestem w stanie was nadrobić na razie, ale mam nadzieję że wszytko dobrze u Was, jeśli nie to tule każdą która tego potrzebuje. Trzymajcie się Laseczki 😍

    Dropsik, elektro96, Speranza :), Paima, Pati2804, CoffeeDream, notsobadd, MummyYummy, Liyss🧚🏻, Leśneintro, Vienna, Gregorka, ellevv lubią tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024

    8 cs - przerwa do lutego
    5 cykli naturalnych ❌
    2 cykle stymulowane Clo + duphaston ❌
    Luty 2025 - prawdopodobnie IUI

    👩25 lat
    👨26 lat
    🐶3 lata

    *Wit C, wit D, Kwas foliowy, Omega 3, Euthyrox 25, Feristim

    *Feristim Men

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • Weronka Autorytet
    Postów: 336 540

    Wysłany: 23 lipca, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CoffeeDream wrote:
    Dziewczyny, a robilyscie wynik AMH? Zastanawia mnie czy go już robić 🤔

    To było jedno z pierwszych badań, które zlecono mi w klinice. Nic nie wniosło, bo wynik był ok, ale większość lekarzy o niego pytała.

    CoffeeDream lubi tę wiadomość

    👩🏻 28 | 👨🏻 29
    _______________________________________
    ➡️ Starania o pierwszą ciążę od 09/2021
    _______________________________________
    📆 01/2023 ➡️ Start leczenia w klinice
    📆 02/2023 ➡️ Szpital, oddział endokrynologiczny, kompleks badań
    📆 03/2023 ➡️ Badanie drożności jajowodów
    📆 04/2023 ➡️ Polowanie na owulację z lewego jajnika
    📆 08/2023 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 8 tc
    📆 12/2023 ➡️ Laparoskopia, udrożnienie jajowodu
    📆 04/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 6 tc
    📆 05/2024 ➡️ Wykrycie Trombofilii wrodzonej
    📆 05/2024 ➡️ Ciąża biochemiczna
    📆 07/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 7 tc
    📆 10/2024 ➡️ Konsultacja u doktora P.

    2025 r. będzie Nasz. 💙
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 23 lipca, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grazka0022 wrote:
    Heej dziewczyny, odzywam się na szybko ze słonecznej Italii ☀️ Postanowiliśmy podjechać z Austrii na jeden dzień do Włoch 🍝 Wczoraj przyszła @, ale bez załamania, bo spodziewałam się od 5 dc wezmę Clo, a na razie się czilluje ❤️ nie jestem w stanie was nadrobić na razie, ale mam nadzieję że wszytko dobrze u Was, jeśli nie to tule każdą która tego potrzebuje. Trzymajcie się Laseczki 😍
    Proszę nam wysłać piękne foteczki 😍 odpoczywajcie 🥰🏖️

    Speranza :), grazka0022, Zaczarowan, MummyYummy lubią tę wiadomość

  • Paima Autorytet
    Postów: 1252 2204

    Wysłany: 23 lipca, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grazka0022 wrote:
    Heej dziewczyny, odzywam się na szybko ze słonecznej Italii ☀️ Postanowiliśmy podjechać z Austrii na jeden dzień do Włoch 🍝 Wczoraj przyszła @, ale bez załamania, bo spodziewałam się od 5 dc wezmę Clo, a na razie się czilluje ❤️ nie jestem w stanie was nadrobić na razie, ale mam nadzieję że wszytko dobrze u Was, jeśli nie to tule każdą która tego potrzebuje. Trzymajcie się Laseczki 😍

    Odpoczywaj i korzystaj ile się da! 😊🥰

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    preg.png
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4431 8156

    Wysłany: 23 lipca, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grazka0022 wrote:
    Heej dziewczyny, odzywam się na szybko ze słonecznej Italii ☀️ Postanowiliśmy podjechać z Austrii na jeden dzień do Włoch 🍝 Wczoraj przyszła @, ale bez załamania, bo spodziewałam się od 5 dc wezmę Clo, a na razie się czilluje ❤️ nie jestem w stanie was nadrobić na razie, ale mam nadzieję że wszytko dobrze u Was, jeśli nie to tule każdą która tego potrzebuje. Trzymajcie się Laseczki 😍
    Odpoczywaj kochana ❤ udanego chillowania 🌞🥰

    preg.png
    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    12.03-pęcherzyk 0,52 cm
    19.03- 0,24cm 🐻 i bije❤🍀
    28.03- 1,15cm❤
    09.04- 2,3 cm❤
    30.04- prenatalne I, niskie ryzyka 💙👶🌈 6cm 😍
    10.05- 7,25cm 🐻😍
    04.06- 192 g 💙
    18.06- pierwsze ruchy 🥺❤ 19tc +0
    01.07- prenatalne II, 406 g 🐻❤
    05.07- 470g 🐻
    30.07- 724g 👶
    27.08- 1148g 👶
    02.09- III prenatalne, ok❤
    10.09- 1500 g 🐻
    24.09- 1920 g 💙
    08.10- wizyta 10.20
    22.10- wizyta 8.40
  • Kalinowemarzenie Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 23 lipca, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogę dołączyć do Waszego forum?
    Moja historia w skrocie:
    9 lat antykoncepcji, po odstawieniu przed poltora roku dochodził cykl do normy.
    Zrobiłam badania i wg lekarki wszystko było ok. Cykl się uregulował, rozpoczęliśmy strania w kwietniu 2021 w lutym 2022 zaszłam w ciążę.
    Urodziłam córkę. Z uwagi na to, że z pierwszym dzieckiem trochę nam zajęło to chciałam szybko zacząć starania o drugie, tym bardziej że mam 34 lata mąż 35 lat... właśnie mija rok i narazie się nie udalo

    Marzycielka, PaulaG, Gregorka lubią tę wiadomość

    10 mcy starań > córeczka 10.2022
    Staramy się od lipca 2023 o drugie
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3170 8333

    Wysłany: 23 lipca, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grazka0022 wrote:
    Heej dziewczyny, odzywam się na szybko ze słonecznej Italii ☀️ Postanowiliśmy podjechać z Austrii na jeden dzień do Włoch 🍝 Wczoraj przyszła @, ale bez załamania, bo spodziewałam się od 5 dc wezmę Clo, a na razie się czilluje ❤️ nie jestem w stanie was nadrobić na razie, ale mam nadzieję że wszytko dobrze u Was, jeśli nie to tule każdą która tego potrzebuje. Trzymajcie się Laseczki 😍

    Odpoczywaj i ładuj bateryjki!!! 😚🥰

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • Kalinowemarzenie Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 23 lipca, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dodam jeszcze, że miesiąc orzes zajściem w ciążę miałam drugi raz badane hormony i niby wszystko było ok wg mojej ginekolog. Ale mi nie dają spokoju. Trochę ostatnio poczytałam i wydaje mi się, że coś jednak jest nie tak.
    W usg wyszło że mam układ pęcherzyków jak przy pcos
    Stosunek lh do fsh był 0,77, ale fsh wysokie 7,93 a norma 3,85-8,5
    Lh 6,12
    (Jeszcze dwa lata wcześniej stosunek był 0,44 I wtedy też lekarka mówiła że jest dobry)
    Amh powyżej normy 8,13
    Teraz cały czas lekarka uważałam se nie mogę zajść w ciążę bo karmie, odstawiłam dlatego córkę od piersi mimo, że obie bardzo przeżyłyśmy to i chce na nowo zacząć diagnostykę. Moja lekarka każe czekać ale ja nie wiem zabardzo na co...

    10 mcy starań > córeczka 10.2022
    Staramy się od lipca 2023 o drugie
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3170 8333

    Wysłany: 23 lipca, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalinowemarzenie wrote:
    A dodam jeszcze, że miesiąc orzes zajściem w ciążę miałam drugi raz badane hormony i niby wszystko było ok wg mojej ginekolog. Ale mi nie dają spokoju. Trochę ostatnio poczytałam i wydaje mi się, że coś jednak jest nie tak.
    W usg wyszło że mam układ pęcherzyków jak przy pcos
    Stosunek lh do fsh był 0,77, ale fsh wysokie 7,93 a norma 3,85-8,5
    Lh 6,12
    (Jeszcze dwa lata wcześniej stosunek był 0,44 I wtedy też lekarka mówiła że jest dobry)
    Amh powyżej normy 8,13
    Teraz cały czas lekarka uważałam se nie mogę zajść w ciążę bo karmie, odstawiłam dlatego córkę od piersi mimo, że obie bardzo przeżyłyśmy to i chce na nowo zacząć diagnostykę. Moja lekarka każe czekać ale ja nie wiem zabardzo na co...

    Hej, witamy :)
    Dobrze rozumiem, że te badania to jeszcze sprzed 1 ciąży? Mogą w tej chwili wyglądać zupełnie inaczej.
    Skoro minął rok starań o drugie bobo to diagnostyka powinna być już rozszerzona przynajmniej o badania hormonalne, które wykonuje się 3-5 dc. Przez ten rok miałaś potwierdzone owulacje?

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • Kalinowemarzenie Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 23 lipca, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Hej, witamy :)
    Dobrze rozumiem, że te badania to jeszcze sprzed 1 ciąży? Mogą w tej chwili wyglądać zupełnie inaczej.
    Skoro minął rok starań o drugie bobo to diagnostyka powinna być już rozszerzona przynajmniej o badania hormonalne, które wykonuje się 3-5 dc. Przez ten rok miałaś potwierdzone owulacje?

    Tak te badania robiłam w styczniu 2022 a w lutym zaszłam w ciążę.
    Też mi się wydaje, że mogło się wszystko pozmieniać, ale moja lekarka mnie ciągle uspokajała, że potrzebuję czasu, że nie sądzi żeby hormony się zmieniły co najwyżej potrzebują czasu żeby wrócić do normy po porodzie tym bardziej że karmie. Skoro po odstawieniu półtora roku normowal mi się cykl widocznie mój organizm potrzebuje czasu. Dlatego mówiła że na monit

    10 mcy starań > córeczka 10.2022
    Staramy się od lipca 2023 o drugie
  • Kalinowemarzenie Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 23 lipca, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że na minotoring mam przyjść 3 mce po zakończeniu karmienia i wtedy zaczniemy ewentualnie diagnostykę.
    Miesiączkę dostałam 10 mcy po porodzie i pierwsze 2 cykle były regularne potem 3 nieregularne ok 40 dni, teraz już są regularne co 32 dni. Od 5 mcy robię testy owulacyjne i wychodzą mi pozytywne a po ok 12-13 dniach miesiączka więc chyba jest, ale to z testów tylko. A miesiąc temu odstawiłam córkę więc chce teraz już zacząć diagnostykę i umówiłam się do innej lekarki.
    Maz badał nasienia i chyba jest ok tylko czas uplynnienia długi 60 min I nie wiem co to dokładnie znaczy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca, 13:57

    10 mcy starań > córeczka 10.2022
    Staramy się od lipca 2023 o drugie
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 23 lipca, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalinowemarzenie wrote:
    Czy mogę dołączyć do Waszego forum?
    Moja historia w skrocie:
    9 lat antykoncepcji, po odstawieniu przed poltora roku dochodził cykl do normy.
    Zrobiłam badania i wg lekarki wszystko było ok. Cykl się uregulował, rozpoczęliśmy strania w kwietniu 2021 w lutym 2022 zaszłam w ciążę.
    Urodziłam córkę. Z uwagi na to, że z pierwszym dzieckiem trochę nam zajęło to chciałam szybko zacząć starania o drugie, tym bardziej że mam 34 lata mąż 35 lat... właśnie mija rok i narazie się nie udalo

    Witaj 🙂 zapraszamy rozgość się 🤗

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2651 4501

    Wysłany: 23 lipca, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grazka0022 wrote:
    Heej dziewczyny, odzywam się na szybko ze słonecznej Italii ☀️ Postanowiliśmy podjechać z Austrii na jeden dzień do Włoch 🍝 Wczoraj przyszła @, ale bez załamania, bo spodziewałam się od 5 dc wezmę Clo, a na razie się czilluje ❤️ nie jestem w stanie was nadrobić na razie, ale mam nadzieję że wszytko dobrze u Was, jeśli nie to tule każdą która tego potrzebuje. Trzymajcie się Laseczki 😍

    Cudownie, udanej kąpieli we włoskim słonku ☀️♥️🥰

    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5303 9873

    Wysłany: 23 lipca, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paima wrote:
    Myślę, że nie ma co się stresować na zapas, bo do badania glukozy masz jeszcze około 8/10tygodni 😊
    Zwykle wykonują je w 24-28tygodniu.

    Są dziewczyny, które jedzą słodycze na potęgę i nie mają cukrzycy, bo po to mamy organy i insulinę w organizmie aby ona w odpowiednim czasie zareagowała.
    Ja miałam cukrzycę w pierwszej ciąży ale trochę się jej spodziewałam bo ona często lubi iść w parze z niedoczynnością tarczycy.
    I zobacz mój przykład-mimo że stosuję się do diety (dwie pyzy zjadłam ostatnio i to był mój jedyny grzech 😅) to organizm nie wyrabia w nocy.

    Niestety o cukrzycy decyduje wiele czynników ale nie masz z reguły na nie wpływu.
    Wiadomo, że warto jeść zdrowo bo to dla was obu będzie po prostu zdrowsze 😊
    Ale zjedzenie kawałka ciastka Ci nie zaszkodzi.
    Ba!
    Co ważne - Do czasu przeprowadzenia testu obciążenia glukozy każą jeść normalnie tak jak się je na co dzień.
    Żeby przypadkiem nie trzymać diety przed samym badaniem, glukoza wyjdzie dobrze? Aaaa to można sobie pozwolić i jeść znowu wszystko. 🤭

    Liyss będzie dobrze 😊👍

    Dziękuję kochana za te słowa 🥹😘

    Właśnie wiem po Tobie, że się dobrze trzymałaś z dietą i wyszło jak wyszło.. bo tak to już jest w ciąży i te zamieszania w organizmie 😁

    Buziaki 😘

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Weronka Autorytet
    Postów: 336 540

    Wysłany: 23 lipca, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalinowemarzenie wrote:
    Że na minotoring mam przyjść 3 mce po zakończeniu karmienia i wtedy zaczniemy ewentualnie diagnostykę.
    Miesiączkę dostałam 10 mcy po porodzie i pierwsze 2 cykle były regularne potem 3 nieregularne ok 40 dni, teraz już są regularne co 32 dni. Od 5 mcy robię testy owulacyjne i wychodzą mi pozytywne a po ok 12-13 dniach miesiączka więc chyba jest, ale to z testów tylko. A miesiąc temu odstawiłam córkę więc chce teraz już zacząć diagnostykę i umówiłam się do innej lekarki.
    Maz badał nasienia i chyba jest ok tylko czas uplynnienia długi 60 min I nie wiem co to dokładnie znaczy

    Próbowałaś badać progesteron około 7 dni po owulacji?

    Dziwię się, że lekarka nie skierowała chociaż na podstawowe badania związane chociażby z tarczycą. Na zajście w ciążę ma wpływ ogrom czynników, a organizm kobiety w trakcie ciąży i po niej przechodzi wiele zmian.
    Ja od lekarzy, którzy mówią "dajmy czas" albo "pani przyjdzie za pół roku" po prostu uciekam. 😁

    👩🏻 28 | 👨🏻 29
    _______________________________________
    ➡️ Starania o pierwszą ciążę od 09/2021
    _______________________________________
    📆 01/2023 ➡️ Start leczenia w klinice
    📆 02/2023 ➡️ Szpital, oddział endokrynologiczny, kompleks badań
    📆 03/2023 ➡️ Badanie drożności jajowodów
    📆 04/2023 ➡️ Polowanie na owulację z lewego jajnika
    📆 08/2023 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 8 tc
    📆 12/2023 ➡️ Laparoskopia, udrożnienie jajowodu
    📆 04/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 6 tc
    📆 05/2024 ➡️ Wykrycie Trombofilii wrodzonej
    📆 05/2024 ➡️ Ciąża biochemiczna
    📆 07/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 7 tc
    📆 10/2024 ➡️ Konsultacja u doktora P.

    2025 r. będzie Nasz. 💙
  • Kalinowemarzenie Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 23 lipca, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka wrote:
    Próbowałaś badać progesteron około 7 dni po owulacji?

    Dziwię się, że lekarka nie skierowała chociaż na podstawowe badania związane chociażby z tarczycą. Na zajście w ciążę ma wpływ ogrom czynników, a organizm kobiety w trakcie ciąży i po niej przechodzi wiele zmian.
    Ja od lekarzy, którzy mówią "dajmy czas" albo "pani przyjdzie za pół roku" po prostu uciekam. 😁

    Teraz nie, wtedy co robiłam wszystkie hormony miałam 16,7

    Tarczycę badałam tzn tsh od kilku lat badań regularnie i ft 3 i ft4. Tsh miałam zawsze w granicach 0,9-1,5
    Ft4 miałam często podwyższone trochę do maks 17 ale po 3 mcach bez leków spadało do np 14.
    Półtora raku temu przy okazji usg piersi wyszly mi małe guzki na tarczycy. Byłam u endokrynologa zleciła jeszcze antytpo (chyba dobrze napisałam) i było w normie, teraz w sierpniu mam kontrolę, bo mówiła że guzek 0,6 cm jest do kontroli tylko (nie urósł przez rok) są tez mniejsze ale nie mak 0,3 cm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca, 14:13

    10 mcy starań > córeczka 10.2022
    Staramy się od lipca 2023 o drugie
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1128 981

    Wysłany: 23 lipca, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Jeszcze dziewczyny odnośnie tego cukru i glukozy. To ja zamiast w tej ciąży chillować i się nie stresować to oczywiście ciągle myślę o glukozie. Ciągle mam w głowie, że nie mogę jeść słodyczy. Czasami mam ochotę to zjem jakąś muffinkę czy tak jak ostatnio w-z albo byłam na domówce to zjadłam sernik 🙈 niestety słodkie strasznie dobrze wchodzi 😂

    I ciągle mam w głowie, że przez to mogę mieć podwyższony cukier, ciągle to przeżywam serio 😓
    A wiem, że w ciąży też można mieć podwyższony cukier mimo idealnej diety.

    W przyszłym tyg będę badać glukozę i wiecie, że ja od 3 tyg już o tym myślę i boję się o wynik 🙈

    Nie wiem jak być spokojną i tak nie myśleć o tym cukrze i diecie. Bo staram się jeść to na co mam ochotę bo do dużo rzeczy mam jeszcze awersję po 1 trymestrze chociaż i tak już lepiej bo jem więcej produktów.


    Ja z cukrem też mam jazdy... ciagle na czczo powyżej 105-136 miałam raz najwiecej. Nie jem słodyczy pilnuje godzin diety nic to nie daje. Ciagle jest tak samo. Na metforminie. A tutaj to lekarz olał....

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Cukrzyca ciążowa na insulinie, clexane, aspiryna.. ciąża wysokiego ryzyka.
    Wizyty: 12.10, 1.11, 20.11 (kardiolog), 19.12, 16.01, 13.02 i wywołanie 😳
    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 454 394

    Wysłany: 23 lipca, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coffee ja ze względu na czynnik męski żeby wiedzieć ile mam czasu na próbe poprawy nasienia(a mam już 30 lat :P) zrobiłam AMH.

    Jednak AMH jak już chcesz zrobić zrób w labie który nie przewozi probki.

    CoffeeDream, Kalinowemarzenie, Gregorka lubią tę wiadomość

  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 2291 3453

    Wysłany: 23 lipca, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Coffee ja ze względu na czynnik męski żeby wiedzieć ile mam czasu na próbe poprawy nasienia(a mam już 30 lat :P) zrobiłam AMH.

    Jednak AMH jak już chcesz zrobić zrób w labie który nie przewozi probki.

    Też mam 30tke na karku 🙈😄 Chyba wykonam to badanie, ale może już w przyszłym miesiącu. Z tego co wiem można badać w dowolnym dniu cyklu?

    Speranza :) lubi tę wiadomość

    🔸🔹Nie czekaj z wdzięcznością na nic wielkiego,
    Bądź wdzięczny, a wszystko stanie się wielkie 🔹🔸
  • Kalinowemarzenie Koleżanka
    Postów: 53 17

    Wysłany: 23 lipca, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CoffeeDream wrote:
    Też mam 30tke na karku 🙈😄 Chyba wykonam to badanie, ale może już w przyszłym miesiącu. Z tego co wiem można badać w dowolnym dniu cyklu?

    Tak w dowolnym.

    CoffeeDream lubi tę wiadomość

    10 mcy starań > córeczka 10.2022
    Staramy się od lipca 2023 o drugie
‹‹ 1489 1490 1491 1492 1493 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ