X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 24 lipca, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Ja też chcę w to wierzyć… może nie każda z Was to zrozumie, bo niejedna osoba chciałaby mieć prawidłowe wyniki, ale ja po prostu modle się, żeby wyszło coś w tych posiewach… Czuję się jak wariatka, ale jeżeli tam nic nie wyjdzie, to naprawdę nie wiem czy ja się jeszcze podniosę. To jest dla mnie jedyna nadzieja, że uda się to ogarnąć.
    Pęka mi serce kiedy takie rozterki czytam, bo we mnie te staraczkowe tematy są mega żywe. Właśnie kilka dni temu Notsobadd opowiadałam jak to wyglądało z mojej perspektywy starań i no nie było nam wesoło. Nie wszystko się nadaje do opisania na forum z wielu względów, ale Elektro jak Ty przestaniesz wierzyć to my będziemy tutaj za Ciebie wierzyć podwójnie i ile będzie trzeba 🥺

    Speranza :), Zaczarowan, Prezesoowa, ultramaryna_, Pati2804, Liyss🧚🏻, MummyYummy lubią tę wiadomość

  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 24 lipca, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Dropsik, czyli rozumiem że smakowało?
    Brzuszek był zadowolony 😁 I fajnie, że na dwa dni narobiłam to dzisiaj pewnie będzie jeszcze lepsze 😁

    Zaczarowan, elektro96 lubią tę wiadomość

  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 24 lipca, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Nie robiliśmy jeszcze… zobaczymy co będzie z tymi bieżącymi wynikami, ale może w takim razie to powinien być kolejny krok…

    Kiry są ważne, zobacz Vienka była ostatnio u nowego lekarza i jednym z pierwszych badań jakie zlecił to właśnie Kiry. Z tego co mi lekarz mówił, to to badanie mówi o ewentualnych trudnościach z implementacja zarodka min.

    elektro96, MummyYummy lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1128 981

    Wysłany: 24 lipca, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dropsik wrote:
    Ja sie zastanawiam tym razem czy jakiś top może wziąć 🤔 Położna mnie zapytała czy chce się ubrać na łóżku już, ale powiedziałam,że nie i jedyną zdziwioną osobą na sali był mój mąż 🤣 Ale serio, czułam, że ubranie mnie będzie uwierać i rozpraszać a to już był początek partych, więc... Było mi lotto 😜

    Miałam to samo. Położna jak wchodzilam do wanny pytała czy nie zamocze koszuli bo podciagnelam na cyce. Mowila zebym ściągnęła przeciez jestem sama z mężem nikt tu nie wchodzi... 10 min pozniej parte wyszłam z wanny i ubrali mnie jak Lena leżała na mnie 🤣 co jest śmieszniejsze rodziłam nago w pozycji hmm zwisa? Tyłem do ludzi. Położna mi zakryła tyłek prześcieradełkiem 🤣
    Zażenowanie przyszło jak skapłam sie ze rodziłam nago 🤣

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Cukrzyca ciążowa na insulinie, clexane, aspiryna.. ciąża wysokiego ryzyka.
    Wizyty: 12.10, 1.11, 20.11 (kardiolog), 19.12, 16.01, 13.02 i wywołanie 😳
    preg.png
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2505 6161

    Wysłany: 24 lipca, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dropsik wrote:
    Pęka mi serce kiedy takie rozterki czytam, bo we mnie te staraczkowe tematy są mega żywe. Właśnie kilka dni temu Notsobadd opowiadałam jak to wyglądało z mojej perspektywy starań i no nie było nam wesoło. Nie wszystko się nadaje do opisania na forum z wielu względów, ale Elektro jak Ty przestaniesz wierzyć to my będziemy tutaj za Ciebie wierzyć podwójnie i ile będzie trzeba 🥺
    Już mam łzy w oczach jak to czytam… 🥺

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 2291 3453

    Wysłany: 24 lipca, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Elektro A mąż był już na powtórce badania?

    🔸🔹Nie czekaj z wdzięcznością na nic wielkiego,
    Bądź wdzięczny, a wszystko stanie się wielkie 🔹🔸
  • Leśneintro Autorytet
    Postów: 955 2043

    Wysłany: 24 lipca, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @elektro 🫂 jakkolwiek to zabrzmi, to wierzę, że coś Wam w końcu wyjdzie w tych badaniach i szybko się rozprawicie się z problemem, który Was blokuje

  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2505 6161

    Wysłany: 24 lipca, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Kiry są ważne, zobacz Vienka była ostatnio u nowego lekarza i jednym z pierwszych badań jakie zlecił to właśnie Kiry. Z tego co mi lekarz mówił, to to badanie mówi o ewentualnych trudnościach z implementacja zarodka min.
    Rozkminiam tylko, czy jeżeli po prostu mamy problem z beznadziejnym nasieniem, ale nigdy nie było żadnego poronienia, to już powinno być wskazaniem do takich badań?
    Czy właśnie to, że żadna ciąża przez te dwa lata się nie pojawiła też jest powodem? Nie znam się kompletnie na takich badaniach… jestem zielona 😞

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2505 6161

    Wysłany: 24 lipca, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CoffeeDream wrote:
    @Elektro A mąż był już na powtórce badania?
    Jutro jedzie i ogarnie posiew, i prolaktyne - napisaliśmy do lekarza maila i zalecił żeby powtórzyć to badanie w obciążeniu, bo faktycznie może być przekłamane.

    Zaczarowan, CoffeeDream lubią tę wiadomość

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 24 lipca, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elektro jakbym mogła to bym Cię przytuliła teraz mocno... Naprawdę wierzę w to, że się Wam uda. Jesteście na dobrej drodze. Wszystkie tu Cię wspieramy, kibicujmy, a jak możemy i wiemy jak to staramy się radzić. 🫂🫂🫂
    Uda się i już. Nie ma innej opcji. U mnie się wydarzyło po trzech latach (dwóch medycznych) u Ciebie też się uda, jeszcze trochę wytrzymaj kochana...

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1128 981

    Wysłany: 24 lipca, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Dzięki, w sumie to tyle chciałam przeczytać 😄♥️ Muszę bardziej wierzyć w to, że będzie dobrze i nie doszukiwać się problemów

    Jak zaczynasz panikować głaskaj brzucha, mów do dziecka, mów sama do siebie że masz zdrowe dziecko. Bedzie dobrze.
    Ja mam podobnie i ciągle czekam na krwawienie albo puste jajo na usg... alw wczoraj juz sie wkurzylam na siebie bo takie myślenie tylko przyciąga złe rzeczy....

    Zaczarowan, Speranza :) lubią tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Cukrzyca ciążowa na insulinie, clexane, aspiryna.. ciąża wysokiego ryzyka.
    Wizyty: 12.10, 1.11, 20.11 (kardiolog), 19.12, 16.01, 13.02 i wywołanie 😳
    preg.png
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 24 lipca, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Rozkminiam tylko, czy jeżeli po prostu mamy problem z beznadziejnym nasieniem, ale nigdy nie było żadnego poronienia, to już powinno być wskazaniem do takich badań?
    Czy właśnie to, że żadna ciąża przez te dwa lata się nie pojawiła też jest powodem? Nie znam się kompletnie na takich badaniach… jestem zielona 😞

    U mnie wskazaniem było to, że po takim czasie nie było nawet cienia na teście, zero ciąż. To nie chodzi tylko o poronienia

    elektro96 lubi tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2505 6161

    Wysłany: 24 lipca, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Elektro jakbym mogła to bym Cię przytuliła teraz mocno... Naprawdę wierzę w to, że się Wam uda. Jesteście na dobrej drodze. Wszystkie tu Cię wspieramy, kibicujmy, a jak możemy i wiemy jak to staramy się radzić. 🫂🫂🫂
    Uda się i już. Nie ma innej opcji. U mnie się wydarzyło po trzech latach (dwóch medycznych) u Ciebie też się uda, jeszcze trochę wytrzymaj kochana...
    Dziękuję… siedzę i beczę 🥹

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2268 4501

    Wysłany: 24 lipca, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elektro my w Was wierzymy.. Mogę tylko się domyśleć, co aktualnie czujesz, ale z ręką na sercu wierzę, że nadejdzie ten czas ❤️🥺

    Speranza :) lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    preg.png
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1128 981

    Wysłany: 24 lipca, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek18 wrote:
    Czyli nie muszę się bać i jak zrobię badanie beta hcg z krwi w 28 dniu od stosunku oralnego to już będzie 100% wiarygodne, że nie jestem w ciąży? Proszę mi odpowiedzieć i już daję spokój bo każdy się na mnie denerwuje.. Mam zaburzenia lękowe...

    Nie jesteś w ciąży. Zrób beta hcg z krwi jak bedzie <0.1 tzn ze ciąży nie ma i nie bedzie.

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Cukrzyca ciążowa na insulinie, clexane, aspiryna.. ciąża wysokiego ryzyka.
    Wizyty: 12.10, 1.11, 20.11 (kardiolog), 19.12, 16.01, 13.02 i wywołanie 😳
    preg.png
  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 2291 3453

    Wysłany: 24 lipca, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Jutro jedzie i ogarnie posiew, i prolaktyne - napisaliśmy do lekarza maila i zalecił żeby powtórzyć to badanie w obciążeniu, bo faktycznie może być przekłamane.
    Trzymam kciuki, żeby wynik wyszedł dla Was zadowalający, w takim sensie, że będzie można działać z problemem 🤞

    🔸🔹Nie czekaj z wdzięcznością na nic wielkiego,
    Bądź wdzięczny, a wszystko stanie się wielkie 🔹🔸
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2268 4501

    Wysłany: 24 lipca, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nooo nie mogę xd 😂😂🫣

    Speranza :), Dropsik, Suzie lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    preg.png
  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 2291 3453

    Wysłany: 24 lipca, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek18 wrote:
    Dziękuję za odpowiedź.. na pewno mogę być spokojna po negatywnym wyniku po takim czasie?
    Tak

    🔸🔹Nie czekaj z wdzięcznością na nic wielkiego,
    Bądź wdzięczny, a wszystko stanie się wielkie 🔹🔸
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2505 6161

    Wysłany: 24 lipca, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    U mnie wskazaniem było to, że po takim czasie nie było nawet cienia na teście, zero ciąż. To nie chodzi tylko o poronienia
    Jeżeli dobrze rozumiem, to to już jest diagnostyka w kierunku immunologii?

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1128 981

    Wysłany: 24 lipca, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elektro przytulam Cię bardzo....

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Cukrzyca ciążowa na insulinie, clexane, aspiryna.. ciąża wysokiego ryzyka.
    Wizyty: 12.10, 1.11, 20.11 (kardiolog), 19.12, 16.01, 13.02 i wywołanie 😳
    preg.png
‹‹ 1508 1509 1510 1511 1512 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ