Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • Rachelka23 Autorytet
    Postów: 327 603

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @aprezesoova przytulam. Niech ten zły czas dla Ciebie się jak najszybciej skończy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🧑 38. 🧔 41
    1 ciąża 2008 r.
    30 cs o 🤱
    AMH 7.02 przy normie 6.96
    LH. 8.96
    FSH. 5.55
    Drożny jeden jajodów - lewy.
    21.06.2025 ⏸️
    _________
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 16:24

    Monk@ lubi tę wiadomość

  • Lauraa Autorytet
    Postów: 987 1684

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Prezesowa domyślam się jaki musiałaś mieć stres 😩 za dużo tego wszystkiego, także nie dziwię się że chcesz uciec. Ja też jak mam już za dużo negatywnych bodźców to szukam jakiegoś ukojenia w postaci ucieczki gdzieś najlepiej do chatki w lesie :(

    Mam nadzieje, ze mama dobrze się już czuje i z dnia na dzień będzie tylko lepiej 🙏

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩 33
    08.24 biochemiczna 💔
    10.24 ⏸️🤰
    05.25 💙👶 34+3

    age.png
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1138 1390

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Prezesowa ściskam Cię... masakra ile rzeczy na raz :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • san95 Autorytet
    Postów: 824 887

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Dzień dobry :)

    W końcu udało mi się nadrobić i jestem na bieżąco :)

    Cieszę się, że już po Świętach, może mój świat wróci na właściwe tory. Wczoraj miałam już zjazd psychiczny po powrocie od taty, bo od kilku dni męczył mnie jakiś taki ciężar, że coś się wydarzy. I dostałam wieczorem od mamy telefon, żebym przyjechała, bo potrzebuje pomocy. Chyba nigdy nie wbiegłam na 3 piętro w takim tempie.. Weszłam do mieszkania, a tak ściany we krwi, podłoga we krwi, a mama się trzyma za głowę i po rękach spływa jej krew kapiąc na podłogę. Prawie dostałam zawału... Okazało się, że pękła jej szyba drzwiowa od prysznica i całe szkło spadło na nią. Ma pełno ran ciętych na ciele, na szczęście większość powierzchownych, ale kilka wymagało szycia, więc skończyło się na SORze. Później jeszcze musieliśmy posprzątać ten bajzel, więc w domu byliśmy z mężem o 1. Także jestem dobita i niewyspana. Jeszcze pytanie jak zareaguje tata, bo pewnie wpadnie w panikę..
    Powiem Wam, że mam serdecznie dość. Najchętniej bym spakowała plecak i pojechała na drugi koniec świata z daleka od tego.
    Jeszcze zaczynają mi się niby dni płodne, ale po takim stresie to raczej mogę o owulce zapomnieć..

    O jeny.. bardzo mi przykro.. przytulam Cię mocno 🫂 za dużo ostatnio stresów.. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 16:24

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 16:24

    Monk@, Zaczarowan, elektro96, nick nieaktualny, Majuna, notsobadd, nick nieaktualny, Lauraa lubią tę wiadomość

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 16:24

  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2537 6179

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka, dodam jeszcze że wyniki krwi po clo były lepsze, testosteron wzrósł, bo to było kontrolowane. Chodziło mi o to, że nie wiem czy będzie efekt w samym nasieniu 😊

    Chmurka21 lubi tę wiadomość

    Starania od 8.2022
    💁🏽‍♀️
    ❌ kir AA
    ❌ lamblia
    ❌ MTHFR A1298 homo
    ❌ histeroskopia z biopsją - luty 2026 -> zapalenie endometrium - cd138⬆️ cd56⬆️ -> antybiotykoterapia ⏳
    ✅ USG endometriozy - prawidłowe

    💁🏽
    ❌ hla-c C2
    ❌ koncentracja nieco poniżej normy, morfologia 1%
    ❌ posiew nasienia -> antybiotykoterapia x2 -> stan zapalny wyleczony ✅

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CoffeeDream wrote:
    Zrobiłam właśnie, bo zauważyłam, że jest dołączony jakiś mini pojemniczek 🤪 rozgarnięta jestem.
    Ale oczywiście biel. Wzięłam też już nospe, bo mama miała w apteczce, więc mam nadzieję, że pomoże 😕
    🫂

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Platynova55 Autorytet
    Postów: 405 957

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Prezesoowa tulę mocno🫂 trzymam kciuki żeby wszystko u Ciebie się poukładało i żeby to był już koniec tych stresów i nerwów

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    starania od 10.2022
    01.2024- cb 💔
    31.03.2024 ⏸️
    05.2024 💔
    👩🏻29
    IO, PCOS
    🧔🏻‍♂️31
    badanie nasienia ✅️
    19.11.2024 ⏸️
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2537 6179

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MummyYummy wrote:
    Co do braku kubeczka, to że wstydem przyznam, że w chwilach testowej desperacji zdarzyło mi się sikać do nakrętki po suchym szamponie 🤭😅 Oczywiście umytej!
    Tak….. ja to samo 🤣🤣🤣 ona się nadała idealnie 🤣🤣🤣🤣

    Monk@, Majuna, MummyYummy, notsobadd, san95 lubią tę wiadomość

    Starania od 8.2022
    💁🏽‍♀️
    ❌ kir AA
    ❌ lamblia
    ❌ MTHFR A1298 homo
    ❌ histeroskopia z biopsją - luty 2026 -> zapalenie endometrium - cd138⬆️ cd56⬆️ -> antybiotykoterapia ⏳
    ✅ USG endometriozy - prawidłowe

    💁🏽
    ❌ hla-c C2
    ❌ koncentracja nieco poniżej normy, morfologia 1%
    ❌ posiew nasienia -> antybiotykoterapia x2 -> stan zapalny wyleczony ✅

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Majuna Autorytet
    Postów: 1183 3633

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2024, 18:16

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🌸
    Wczoraj się nie odzywałam, bo Byliśmy poza domem, m.in. na rowerach + do tego tak się źle czułam, głowa mnie bolała, było mi niedobrze, a dziś o 5 rano obudził mnie okropny ból jajników i całego podbrzusza, przyszła @
    Książkowo tak jak mi aplikacja policzyła, w sumie to się cieszę, może mi się uregulują już cykle po AH .
    Także od dziś zaczynam nowy cykl, nowe działania 😊
    Co dziś robicie? W pracy już?
    Ja od dziś mam nocną zmianę, więc dobrze, bo z tym bólem sobie poleżę

    CoffeeDream lubi tę wiadomość

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • Majuna Autorytet
    Postów: 1183 3633

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2024, 18:16

    nick nieaktualny, MummyYummy, elektro96 lubią tę wiadomość

  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CoffeeDream wrote:
    No właśnie tak kłuje, ciągnie. 😥 Jeśli @ się rozkręci, to pomyśle czy nie udać się na kontrolę USG już po, ale z drugiej strony może to faktycznie na okres, tylko odczuwam mocniej niż zazwyczaj.
    Myślę, że to napewno okres, nie martw się 😘
    Mnie jajniki codziennie bolały od 6dpo, jeden dzień tylko dały przerwę i dziś @ przyszła o 5 rano 😃

    CoffeeDream lubi tę wiadomość

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2448 4745

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! 🌞 święta minęły, czas się wziąć za normalne jedzenie.. 🙏💕 tluste jedzonko mi nie sprzyja, w nocy czułam pobolewanie brzucha i jajnika jednocześnie 😂😂 wtedy to nie było śmieszne :D

    @Zimozielona u gina robiłam ;)

    @Prezesowa współczuje sytuacji, w której się znalazłyście z mamą. Dużo zdrowia dla mamy! 🩺 Jak ona się czuje? Masz możliwość odespania nieprzespanej nocki? 🙁

    @Platynova zatem kciuki za jutro! :)

    Platynova55 lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    age.png
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zimozielona wrote:
    Hej dziewczyny, potrzebuję zrobić przed sono HSG wymaz z pochwy w kierunku bakterii i grzybów oraz wymaz z szyjki w kierunku chlamydi. Czy któraś sama pobierała takie próbki czy zawsze u ginekologa?
    U ginekologa lub w niektórych laboratoriach pobierają położne.

  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1715 3453

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny po świętach :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, martysiaczki, MummyYummy, Vienna, Monk@ lubią tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024
    9 cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych (Aromek, Clo) ❌

    👩26 lat
    👨28 lat
    🐶5 lat

    📆
    I procedura IVF - 4 komórki, 0 zarodków❌
    II procedura IVF - 40 komórek, 20 zamrożonych, 16 zapłodnionych -> 4 zarodki
    05.2026
    I FET - biochem ❌

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • san95 Autorytet
    Postów: 824 887

    Wysłany: 2 kwietnia 2024, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Moim zdaniem wykres całkiem ok. Krótko mierzyłaś w pierwszej fazie, ale mimo wszystko jest wzrost. Na moje oko wygląda dobrze :) 👍🏼

    Dziękuję kochana za odpowiedź 💕

    To pierwszy cykl, w którym po domniemanej owulacji nie czuję nic. Ani jajników ani piersi. Zazwyczaj od 3 dpo mam już swoje pierwsze objawy po owu. Dlatego po prostu myślałam, że może tej owulki nie było wcale..
    jak będę miala czas to w czw skoczę na proga.

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ