X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Conceive Plus - lubrykant wspomagający płodny śluz
Odpowiedz

Conceive Plus - lubrykant wspomagający płodny śluz

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 8 marca 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uzywalam dwa cykle, niestety nie pomogl, ale w moim przypadku sa jeszcze inne problemy :( gratuluje dziewczynom, ktorym pomogl :) santoocha pieny prezent na dzien kobiet, pewnie chlopaczek :)

    santoocha lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 marca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    santoocha pieny prezent na dzien kobiet, pewnie chlopaczek :)
    Chcielibyśmy najpierw chłopca. Ale i tak wiadomo- weźmiemy co Góra da, byleby zdrowe było :)

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kto mi wytłumaczy z tymi tygodniami ciąży?! dlaczego nie liczy się od dnia stosunku w czasie płodnych, tylko od daty ostatniej miesiączki? wiarygodniej byłoby od owulki przecież ?!

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak kobieta ma cykle np 40 dniowe, to nie wiadomo kiedy miała owulkę.
    Później i tak gin określa wiek płodu po wymiarach.

  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 9 marca 2014, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez zaczelam go uzywac. na angielskim amazonie (mieszkam w UK) ma mnostwo pozytywnych komentarzy od kobiet, ktore probowaly miesiacami i zaszly po conceive plus. polecila mi go znajoma, ktora tez szybko zaskoczyla.
    ja zuzylam prawie tubke, ale nie aplikowalam do srodka, bo nie pomyslalam i nie doczytalam. dopiero 1 cykl zaczelam uzywac z aplikatorem - taki od syropu dla dzieci ;) ale zuzylismy juz tubke i musze dokupic. nie powiem, zebym lubila ten poslizg (wole sline, ale slina podobno plemnikobojcza) i mam wrazenie, ze za szybko wysycha. mam wrazenie, ze jak sie go wczesniej zaaplikuje to gestnieje i juz tak nie wyplywa.

    gratuluje dziewczynom, ktorym sie udalo :) i mam do nich pytanie: uzywalyscie samego zelu jak zaciazylyscie czy tez inne wspomagacze na sluz jak syrop, albo wiesiolek?

    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 9 marca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    totsima wrote:
    ja tez zaczelam go uzywac. na angielskim amazonie (mieszkam w UK) ma mnostwo pozytywnych komentarzy od kobiet, ktore probowaly miesiacami i zaszly po conceive plus. polecila mi go znajoma, ktora tez szybko zaskoczyla.
    ja zuzylam prawie tubke, ale nie aplikowalam do srodka, bo nie pomyslalam i nie doczytalam. dopiero 1 cykl zaczelam uzywac z aplikatorem - taki od syropu dla dzieci ;) ale zuzylismy juz tubke i musze dokupic. nie powiem, zebym lubila ten poslizg (wole sline, ale slina podobno plemnikobojcza) i mam wrazenie, ze za szybko wysycha. mam wrazenie, ze jak sie go wczesniej zaaplikuje to gestnieje i juz tak nie wyplywa.

    gratuluje dziewczynom, ktorym sie udalo :) i mam do nich pytanie: uzywalyscie samego zelu jak zaciazylyscie czy tez inne wspomagacze na sluz jak syrop, albo wiesiolek?

    Jestem przekonana, że Conceive pomógł mi zaciążyć (mąż ma dość słabe nasienie i jest aglutynacja, także plemniorom ciężko się ruszać). Ja jadłam wiesiołek, kwas foliowy,luteinę, wit. C, wit. B6, B12, piłam siemię lniane (w całości, nie było mielone), jadłam marchewki i piłam dużo wody, a mąż l-karnityna, maca, wit.C, magnez, cynk, wapń, wit. A+E, wit.B6, B12, kwas foliowy.

    Zmieniliśmy dietę, rzuciliśmy palenie, zero alkoholu, no i to co piszesz - zero śliny przy seksie, tylko Conceive.
    Ja wiem dokładnie, że 6 cykli to nie jest długo i nie spodziewałam się niczego, ale mnie takie "leczenie" pomogło. Za miesiąc miałam się zgłosić na drożność i dalsze kroki, a tu ..bach:)

    totsima, santoocha, sylwiunia, yourself lubią tę wiadomość

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 9 marca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli to był dopiero 6cs to po co luteina? była ona konieczna? moja siostra zaciążyła właśnie w 3 cyklu brania luteiny. brała ją w tajemnicy przed lekarzem, załatwioną od koleżanki.

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 9 marca 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w cyklu w ktorym sie udalo bralam duphaston. Zrobilam bete 14dni po ovu i nic nie wykazalo. Odstawilam duphaston i czekalam na @,gdy nie przychodzila zrobilam test bo zle sie czulam i chcialam wziac cos na grype i okazalo sie ze byly II.

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 9 marca 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siostra brała duphaston i jej nie pomógł, za to dzięki luteinie zaciążyła. ja mam regularny okres i objawy owulacji, nie mam plamień przed owulacją czy okresem. dlatego w moim przypadku nie chcę sobie zaszkodzić biorąc jakieś leki. na razie wiesiołek i C+ a potem ziółka
    yourself- kiedy testujesz?

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 9 marca 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RewolucjaSięDzieje wrote:
    Jestem przekonana, że Conceive pomógł mi zaciążyć (mąż ma dość słabe nasienie i jest aglutynacja, także plemniorom ciężko się ruszać). Ja jadłam wiesiołek, kwas foliowy,luteinę, wit. C, wit. B6, B12, piłam siemię lniane (w całości, nie było mielone), jadłam marchewki i piłam dużo wody, a mąż l-karnityna, maca, wit.C, magnez, cynk, wapń, wit. A+E, wit.B6, B12, kwas foliowy.

    Zmieniliśmy dietę, rzuciliśmy palenie, zero alkoholu, no i to co piszesz - zero śliny przy seksie, tylko Conceive.
    Ja wiem dokładnie, że 6 cykli to nie jest długo i nie spodziewałam się niczego, ale mnie takie "leczenie" pomogło. Za miesiąc miałam się zgłosić na drożność i dalsze kroki, a tu ..bach:)

    dzieki wielkie za odpowiedz i zycze pomyslnego zakonczenia :)
    nie wiem czy tu dostane wiesiolek, ale koniecznie cos na sluz musze zaczac brac. hormony mam podobno w normie (w UK nie daja wynikow do reki, wiec musze o nie poprosic), wiec pewnie luteiny nie powinnam (mam wrazenie, ze wszystkie dziewczyny z ovu ja biora LOL!), tylko maz pali i plemniczki dosyc slabe - suplementy bierze od 2 tyg. - moze jak jemu sie poprawi, to i zel pomoze :)

    yourself lubi tę wiadomość

    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 9 marca 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteinę gin mi przepisuje już dość długo,mam cykle bezowulacyjne, niedomogę lutealną, cyrki z @, także jestem z nią za pan brat. Fakt faktem, że śluz zaginął po niej, ale trudno, trzeba było inaczej "produkować".

    totsima lubi tę wiadomość

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 9 marca 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    siostra brała duphaston i jej nie pomógł, za to dzięki luteinie zaciążyła. ja mam regularny okres i objawy owulacji, nie mam plamień przed owulacją czy okresem. dlatego w moim przypadku nie chcę sobie zaszkodzić biorąc jakieś leki. na razie wiesiołek i C+ a potem ziółka
    yourself- kiedy testujesz?
    Nie mam po co asioczku.ten cykl bedzie bez ovu:/

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 9 marca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa to sorki że zapytałam, myślałam, że będziesz mieć cykl podobny do mojego;)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • yourself Ekspertka
    Postów: 228 106

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie widzę Twojego wykresu, ale u mnie ani widu ani słychu ovu...

    Jeżeli szczęście nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.
  • ShopGirl Koleżanka
    Postów: 34 14

    Wysłany: 10 marca 2014, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje go jak zwykły lubrykant. Może od następnej tubki spróbuję aplikatory.

  • totsima Przyjaciółka
    Postów: 79 20

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ShopGirl wrote:
    Ja stosuje go jak zwykły lubrykant. Może od następnej tubki spróbuję aplikatory.

    mysle, ze aplikatory to drozsza opcja i nie masz wplywu na ilosc jaka aplikujesz. ja uzywam aplikatora do syropow dla dzieci - taka strzykawka z plaska koncowka i swietnie sie sprawdza.

    . lata staran o rodzenstwo . moze kiedys jeszcze bedzie nam dane :) powodzenia dziewczyny!
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolejny cykl rozpoczęty. coraz mniej sił już na to mam :( zostały mi z 2 aplikatory C+

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, staraliśmy się 6 cykli, a od 4 cyklu zaczęłam używać żelu. Więc nie wiem czy to zasługa żelu czy po prostu się udało :)

    totsima, yourself, pszczola2000 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam jeden aplikator dostalam przy kupnie mikroskopu i zastanawiam sie czy nie kupic

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 22 marca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja właśnie dziś zakupiłam ten żel ale w aplikatorach...dziś tez miałam monitoring i na prawym jajniku dominujący pęcherzyk 19mm więc dala dzień owulacja jeśli pęcherzyk pęknie a to sprawdzimy na usg we wt :) więc teraz będziemy działać tylko mąż wróci z pracy <3 i tak się zastanawiam czy spróbować z C+ 8) w sumie mój lekarz mówił, że zaszkodzić nie zaszkodzi...więc jak nie zaszkodzi to może pomoże :)
    powodzenia <3

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ